Téma: A Nagy Duett

8/10
mulao 2013 jan. 26. - 14:30:14 8/10
(571/851)
Megnyugtató, hogy nem csak nekem tûnik fel, hogy túl profikat neveznek amatõrnek.
SZOTYl 2013 jan. 26. - 00:55:20 Előzmény mulao
(570/851)
Nem a stílus miatt van gondom, hanem hogy egyik sem amatõr zenei téren.
8/10
mulao 2013 jan. 25. - 21:50:35 8/10
(569/851)
Talán pont amiatt lehetnek jók, mert különbözõ stílusokat képviselnek, itt pedig együtt kell valami közöset alkotniuk. Talán ettõl a különbözõségtõl voltak olyan közkedveltek Falusiék is. Miután megnéztem az interjút mindegyik párral, egyedül Détár Enikõnéknél gondolkoztam el, hogy nem biztos, hogy igazán illenek egymáshoz.
SZOTYl 2013 jan. 25. - 18:36:27
(568/851)
Én mondjuk nem értem a Szinetár-Dopeman összeállítást. Ennyi erõvel Groovehouse Judy is énekelhetne valamelyik operettes fiúval.
8/10
mulao 2013 jan. 25. - 18:00:32 8/10
(567/851)
Bocsánat, hogy ezt írom, de mivel én vagyok ennek a mûsorbak a legnagyobb rajongója, így nem hiszem, hogy pont engem kéne lebszni, mert valami negatívat is írok róla. Leírtam, hogy nem kedvelem azokat a celebet, akiket felkértek, így nekem elsõre csalódás, de azt is leírtam, hogy nézni fogom és, attól még, hogy valakit nem kedvelek, lehet, hogy a legjobban õ fog teljesíteni. Majka pedig szerintem lehúzta Claudiát, nem volt jó mûsorvezetõ. De ez is egyéni vélemény.
8/10
mulao 2013 jan. 25. - 12:49:09 8/10
(566/851)
Na, legalább a párok összeállítása tetszik. Talán a legérdekesebb a Bangó Margit- Lakaos Márk összepárosítása meg Szinetár Dóra - Dopeman. Meglátjuk melyik páros milyen lesz majd élõben a színpadon.

Gesztesi- Csézy

Cseke- Kökény

Erdélyi- Gáspár

Szinetár- Dopeman

Király-Szabó

Détár- Kovács

Görög- Pataky

Bangó- Lakatos

Szulák- Pap
8/10
mulao 2013 jan. 24. - 13:29:37 8/10
(565/851)
Na, kiderült mind a tíz amatõr és profi neve: Bangó Margit, Csézy, Détár Enikõ, Gáspár Laci, Király Linda, Kökény Attila, Pataky Attila, Szandi, Szinetár Dóra és Szulák Andrea (az úgynevezett profik részérõl) valamint Cseke Katinka, Dopeman, Erdélyi Mónika, Gesztesi Károly, Görög Zita, Kovács Lázár, Lakatos Márk, Papp Gergõ, Szabó Gyõzõ és Zsidró Tamás

Holnap lesz a nagy leleplezés a SuperMokkában, hogy kik a párok. Nekem ebbõl a listából csak nagyon kevesen szimpatikusak és olyanok, hogy szívesen megnézném õket ez ilyen mûsorban. Mostantól azt gondolom, hogy minden a párosításon múlik. Talán összeillõen sikerül összerakni párba õket. Ami viszont megint bajom, hogy vannak olyanok, akiket úgy akarnak eladni amatõrnek, hogy szerintem nem éppen nevezhetõ annak. Pl Gesztesi énekelt már musicalben, a Drakulában. Nem tudom, hogy én látom- e rosszul a profi és amatõr kifejezés jelentését, vagy a készítõk szerint valami egészen mást jelent, mint azt én hiszem. Mondja már el nekem valaki, hogy a készítõk mit értenek azon, hogy "amatõr", mert nem értem. Plusz ami feltûnt: senki fiatal nincs, mindenki 30-on felül van. Úgy érzem, mintha 30-tól 60 éves korig szeretnék megszólítani a nézõket. Szinte furcsa így visszagondolni, hogy anno SP-t és Iszakot felkérték.
8/10
mulao 2013 jan. 18. - 07:53:02 8/10
(564/851)
Kiderült még pár név: Csézy, Cseke Katinka, Görög Zita, Dopeman (õt amatõrnek szánják). Hát ezek közül csak Csézy-t tartom jó ötletnek, csak õt kedvelem. Õt megnéztem volna (azt hiszem korábban írtam is egyszer) ebben a mûsorban. Mondjuk Dopeman-nél máris azt érzem, hogy kissé túl profinak számít amatõrnek, mert mégis csak rapper. A rap-pelés és az éneklés szerintem nem áll annyira messze egymástól. De mindegy, ha anno Peller és Trokán is lehetett amatõr, akkor õ is. Szerintem amúgy rossz választások azért, mert nem hiszem, hogy olyan nagyon kedvelnék az emberek ezeket a celebeket (most még Csézy népszerûsége is visszaesett a volt párja halála óta), itt meg az a lényeg, hogy minél többen szavazzanak. Mindenféleképpen nézni fogom a mûsort, már csak kíváncsiságból is, de eddig a kiderült nevek közül, talán 3 ember kivételével nem igazán tetszik senki.
8/10
mulao 2013 jan. 09. - 06:41:20 8/10
(563/851)
Én voltam a mûsor legnagyobb rajongója, úgyhogy naná, hogy nekem okozzák a legnagyobb csalódást. Komolyan olyan celebeket választottak, mint Szabó Gyõzõ meg Erdélyi Mónika? Ki kíváncsi rájuk? Mert én nem, ezer éve unalmasak már. A profik közül Szinetár az, aki így láthatatlanban tud valamit hozni, persze nem tudni ki a párja, ha szrt adnak mellé, úgyis csak lefogja húzni Dórát. Annyi lehet érdekes, hogy Szulák is szerepelni fog, vagyis két musicales fog versengeni. Király Linda még tûrhetõ, de persze nem mindegy, hogy kit adnak mellé. De minek Pataky vagy Kökény? Fiatalokat miért nem tudnak felkérni? Olyan unalmasak. Nem is csodálkozom, hogy a Tv2 mûsorai sorra buknak meg, ha van is egy jó mûsor ötletük, -mint pl anno ez A Nagy Duett volt- akkor tuti elszúrják azzal, hogy nem bírnak érdekes, jó embereket betenni a mûsorba. Azt hiszem ennél még a Hajdú-Zoltán Erika páros is jobb volt, sõt még az 1 szériába is jobbakat válogattak be. Remélem a még ki nem derült nevek nem okoznak majd ekkora csalódást.
8/10
mulao 2013 jan. 08. - 08:53:36 8/10
(562/851)
Újra Liptai lesz a mûsorvezetõ, de annak legalább örülök, hogy most Tilla lesz a párja, mert Majka anno nagyon lehúzta Claudiát. Talán most jobban fog teljesíteni, mert õk mégis csak összeszokott páros. Sajnos még mindig nem hozták nyilvánosságra, hogy kik lesznek a versenyzõk, remélem sikerült jókat felkérniük. Igazán lehetne a 2. évad igényesebb és jobb, mint az 1. volt.
8/10
mulao 2012 dec. 27. - 18:01:53 8/10
(561/851)
Láttam az új évad reklámját, nagyon ötletesre sikeredett, felcsigázza az embert. Februártól indul, de még nem tudom kik lesznek a párok (nem tudom mondtak-e már valamit, és csak én nem tudok róla). Így visszanézve egy és fél év után, azt gondolom, hogy igazságosabb lett volna valami ilyesmi végeredménnyel: az elsõ vagy Falusiék, vagy Pellerék és a 3. helyen Caramellék.


A finálé értékelésem:

SP-ék: A fiatalos lendületet hozták, bár érezhetõ volt, hogy ezzel nem fognak top2-be jutni. A zsûri is mintha direkt lejjebb pontozta volna õket, mint a másik két párost. Abban igaza van Kaszának, hogy a sok jó koreográfia miatt illeti õket dicséret. Meglepõdtem, hogy a kiesett versenyzõk az õ nyerésüknek drukkoltak, bár van egy olyan érzésem, hogy inkább a fiatalságnak szorítottak és nem nekik.

Caremellék: Az elsõ produkciójuk egy sima adásban elég jó lett volna, de egy fináléhoz kevés. Nóra túljátszotta magát. A Lélekdonort nagyon szeretem, szép dal, de ez nekem nagyon hatásvadász volt. Nóra valóban szép tisztán énekelt, de az átélést én nem láttam. A harmadik produkciójuk a Joyfull szerintem rosszabbul sikeredett, mint elõször: addigra már fáradtnak tûntek és Nóra is bizonytalanul énekelt véleményem szerint.


Pellerék: 1. produkciójuk kifejezetten tetszett, bár elfogult is lehetek, mert ezt a dalt amúgy is kedvelem. Minden megvolt benne, ami egy finálé adásba kell. 2. produkciójuk a Kerek egész volt, talán látványban kevés volt és Mariann hangmagasságának is sok volt. A 3. produkciójukról pedig azt tudom mondani, mint Caramellékrõl már láthatóan fáradtak voltak és Mariann is levegõsen énekelt, kétségkívül nekik is jobban sikerült elsõre.

Igaziból nem is értem, hogy miért nem a valóban legjobb produkcióikat szavazták legjobbnak a nézõk. Bereczkiék esetében és Caramelléknél is inkább a Jackson-dalt mondanám a legjobb produkciójuknak. Az a csalás pedig felháborító, hogy 3 perccel a vége elõtt megmutatták a szavazatok állását. Remélem ezt nem csinálják a 2. évadban. Nagyon kíváncsi vagyok milyen párosokat sikerült összeállítaniuk a következõ évadhoz, remélem nem szúrták el. Talán mindent elmondtam, amit akartam.
8/10
mulao 2012 dec. 19. - 18:30:39 8/10
(560/851)
A sztikken kapott net is legális, igaz azt inkább laptopokba szokták dugni. Mindenesetre sajnálom, hogy nem tudod visszanézni. Az ismétlésekbõl már csak a finálé van vissza, januárban vagy februárban meg indul az új évad. Eddig azt lehet tudni, hogy Szinetár Dóra lesz versenyzõ, a páros profi énekeseként. Kivi vagyok ki lesz a párja, ezt egyenlõre nem hajlandóak elárulni, úgyhogy én már mindenkire gondoltam. Én már várom az új évadot, bár ahogy a hozzászólásokat elnézem rajtam kívül nem sokan. :)
offtopic
Ezüstliliom 2012 dec. 19. - 14:20:36 Előzmény mulao
(559/851)
Nem, teljesen legális, elõfizetéses netem van. Ha majd lesz pénzem új gépre, kiderül, az volt-e az oka, vagy talán mégsem...:D
8/10
mulao 2012 dec. 18. - 14:32:37 8/10
(558/851)
Így már értem. De biztos, hogy a gép az oka? Nem stikkes neted van? Mert ha lefogy az egység, akkor belassúl és akadozva adja be a videókat. 10 évig használtam egy elavult gépet, de videó nézéssel nem volt bajom. Lassan töltött be oldalakat, de a videók sose akadtak. Persze nem akarok offolni. Sajnálom, hogy a tv-ben lemaradtál az ismétlésekrõl.
offtopic
Ezüstliliom 2012 dec. 18. - 14:19:01 Előzmény mulao
(557/851)
Egyszerûen csak régi, elavult, lassú. Fórumolvasgatásra, levelezésre még jó, de másra már nem. Így teljesen mindegy, hogy youtube vagy a TV2 honlapja, mindkettõ élvezhetetlen, mert akadozik.
8/10
mulao 2012 dec. 17. - 16:56:29 8/10
(556/851)
A Tv2 honlapján is megnézhetõ, ha a youtube nem alkalmas neked. De mi baja a gépednek, hogy nem tudsz videót nézni a youtubon?
Ezüstliliom 2012 dec. 17. - 14:25:59
(555/851)
Ó, sajnálom!:( A youtube-bal nem megyek sokra az én régi gépemmel.
8/10
mulao 2012 dec. 17. - 13:15:09 8/10
(554/851)
Adásban már mindkettõ volt, de a youtubon vissza lehet nézni.
Ezüstliliom 2012 dec. 17. - 10:06:11
(553/851)
Meg tudná mondani nekem valaki, hogy volt-e már a Peller-Bereczki páros Michael Jackson produkciója? Illetve Falusi Mariannék énekelték-e már a Blues Brothers egyveleget? Ez a kettõ volt a kedvencem, és ha még nem maradtam le róla, felvenném.
8/10
mulao 2012 dec. 17. - 08:21:18 8/10
(552/851)
Összeszámoltam addig a pontszámokat, amíg mind a négyen bent voltak, ez lett az eredmény:


1. Falusiék 256 pont
2. Pellerék 250 pont
3. Trokánék 248 pont
4. Iszakék 241 pont