zszoltan 2007 máj. 10. - 14:22:44
(5/145)
Kicsit furcsán hangzik az idézet 'diadal' helyett 'viadal' szóval, ezért nagyon jó, hogy odaírtad az eredeti szöveget is. (Bár aki nem tud eléggé angolul, ezzel nincs kisegítve, mert meg sem fordul a fejében szótárazni...) Amúgy az idézet igazságértékét - vagy inkább hasznát - én kétségbe vonnám, mert semmit igazán csak nem-létezõ csinálhat...
wysiwyg 2007 máj. 10. - 11:55:23
(4/145)
Én Pl bírom Bruce Willis-t. Jó lehet, hogy a legtöbb, majdnem az összes filmje ilyen, vagy hasonló (alapkellék a fegyver):).
De ez sem olyan rossz film. Nekem kifejezetten tetszett. Hans Zimmer is jó munkát végzett( zene).
+Végre nemcsak "Amerikáról" volt benne szó. A záró idézet megfogott:( imádom)
" A gonosz viadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak."
" The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
Edmund Burke
Bov 2007 máj. 09. - 23:03:30
(3/145)
Jah, már kicsit sok ilyen filmje van, nekem mégis tetszett :)
nem gondoltam, h a csoport tagjai között lesz a nemtomki fia..
Newcastle United 2007 febr. 20. - 09:24:12
(2/145)
Ez egy tipikus Bruce Willis film, aki szereti az ilyeneket annak biztosan tetszeni fog. Én már egy kicsit unom õket.
Alternat 2007 febr. 19. - 21:49:52
(1/145)
Nem rossz film. Mondjuk nem ez lett Bruce Willis legjobb filmje, de hát itt nem is az volt a cél.
Amúgy nagyon jól állnak neki ezek a kívül kõkemény, de közben belül mégis érzésekkel rendelkezõ szerepek.

Aki még nem látta és szereti a katonás-gyilkolászós filmeket az nézze meg, de én pl arra már nem tudtam rávenni magam, hogy másodszor is megtegyem.