sogerald 2013 szept. 09. - 08:54:01 Előzmény makailaci25
(11/11)
Végül is csak a lényeg maradt ki a az ajánlóból: Brian Cox és az az apróság, hogy BBC minõségben:D
makailaci25 2013 márc. 26. - 16:38:04 Előzmény smasszer
(10/11)
Megkérlek, lécci durrogd el részletesebben ezt a thome akármit Én csak telefonokat és thomepaks és hasonlókat találtam. Köszi!
10/10
smasszer 2012 dec. 26. - 13:14:07 10/10 Előzmény fáklyás menet
(9/11)
Ajánlom a T-Home szolgáltatót, náluk ki lehet kapcsoltatni a reklámot. Azaz egyetlen gombnyomás, és volt-nincs reklámnézés. Sõt, ha rád-jönne a szapora, akkor meg is tudod állítani a filmet és amikor akarod elindíthatod azt. Nem a Spektrum hibás, hanem Te mert nem teszel egyebet csak itt durrogsz...
;)
offtopic
fáklyás menet 2012 okt. 23. - 22:16:55 Előzmény homolka
(8/11)
Sajnos a Spektrum szinte nézhetetlen lett fõleg emiatt az utóbbi hónapokban (években)? Indulása után nem volt rajta reklám az önreklámot kivéve, késõbb is csak kevés és csak a mûsorok között. Az elmúlt néhány évben viszont már a mûsorokat is megszakítják, ráadásul 10-15 percenként, ami tényleg nézhetetlenné teszi annak, aki nem használ valamilyen fajta felvevõt és vagy felvételrõl nézi a mûsorokat, vagy csak eléggé "eltolva", hogy a reklámokat át tudja ugrani. Ezért már csak a nagyon érdekesnek ígérkezõ mûsoraikba nézek bele, de rendszerint azt is megbánom. Vegyenek példát a Viasat-csoport ismeretterjesztõ adóiról, ott nem szakítják meg a mûsorokat, és azok között is csak mûsorajánló van - pedig felõlem akár lehetne reklám is, de csak a mûsorok között, nem alatt!
homolka 2012 szept. 27. - 08:29:01
(7/11)
Tényleg nézhetetlen a mûsor. Nem tudom, az aktuális médiatörvény mennyi reklámot enged meg, utána fogok nézni. De hogy saját mûsoraikat reklámozzák, tönkrevágva az aktuális filmet - érthetetlen.
makailaci25 2012 szept. 27. - 07:54:31
(6/11)
Megpróbáltam legyõzni az undoromat a 16/9-es képarány iránt, amit nem tudok korrigálni a készülékemen. Régóta nem nézek pont emiatt Spektrumot és most ez az undorom megerõsítést nyert. 50 perces mûsort NÉGYSZER szakítanak meg reklámmal.Hát a jó qrva anyjukat. Hiába írok a "kapcsolat"-ra, szexuálisan válaszolnak. Meg lehet próbálni.
agarik 2012 szept. 25. - 22:59:39 Előzmény makailaci25
(5/11)
"közvetlen szomszédság" = Naprendszer.

Milyen kreténnek nem evidens?
10/10
tombenko 2012 szept. 25. - 22:06:56 10/10
(4/11)
Kellemes sorozat. Több ilyen kellene a sok gagyi háborús-autós-építkezôs helyett. A többi csatornán is.
makailaci25 2012 jún. 27. - 12:22:26 Előzmény ELog
(3/11)
Akkor már csak a "közvetlen" fogalmát kell precízen definiálni, engem elsõsorban ez izgatott elõzõleg.
offtopic
ELog 2012 márc. 31. - 11:50:56 Előzmény makailaci25
(2/11)
Mondjuk a szomszéd galaxis távolságához képest a naprendszer határai itt vannak a közvetlen szomszédságban. A Spektrum: :/ Van, amit lehet, javítani a torzításaiból, van, amit nem. Amikor a korhatárt jelölõ karika kerek, a kép viszont torz, akkor egyértelmûen a sugárzás minõségében megnyilvánuló igénytelenségrõl van szó. Én ott akadtam ki ettõl. amikor az Európa kék szalagja a Duna címû, egyébként kiváló sorozat valamelyik epizódjában úgy másfél percen keresztül kellett bámulni Varga János majd' másfélszeresére terebélyesedett hátát. A felvételhez alkalmazott perspektíva eleve elképesztõen magyar, és persze a Spektrum is hozzá tette a maga mûvészi hatásait. :/ Ilyenkor (meg pár érdekes jelenségrõl beszélgetve) azért értem, hogy a még csak 21 éves londoni ismerõsöm - egyébként egy magyar srác - miért mondja, hogy soha többé nem jön vissza Magyarországra.
makailaci25 2012 febr. 10. - 09:18:42
(1/11)
Mi az, hogy "közvetlen szomszédság"? A Vénusz, v. a Mars. Ezeken lenne 100 km magas képzõdmény? Igaz, a Spektrumtól kitelik,hogy a francos képarányukkal mindent eltorzítanak.