rockqueen 2008 júl. 27. - 13:21:24 Előzmény 7szünyü
(16/16)
Ja, bocs, azt hittem, hogy csak simán szemétkedsz velem. Nem haragszom, miért is haragudnék. Mostmár értem, mit akartál velem közölni az _offtopic_ kifejezésével. MÁr nem akarom teleírni ezt a fórumot David Bowie-val, Placeboval meg ilyesmikkel, mert már nyitottam külön Placebo-s fórumot. (Mert mostmár ez is lehetséges).
7szünyü 2008 júl. 27. - 05:24:29 Előzmény rockqueen
(15/16)
> azért te sem a rendeltetésének megfelelõen írtál ide.

Minek a rendeltetésének megfelelõen? Mindössze bátorkodtam felhívni a figyelmed, hogy a placebo-król szóló ismeretterjesztõ film témájánál meglepõen kevés helye van a Placebo nevû zenekar tematikájának. Nem kívántam mindazonáltal egybõl RTFM-elni, ezért javasoltam, az _offtopic_ kifejezés megismerését. És most újra megteszem. Ha nem a topic témájának megfelelõ hozzászólást írsz, légyszíves a fórum szabályainak megfelelõen azt offtopic jelzéssel ellátni. (Nincs harag, ugye? Részemrõl teleírhatod az egész topicot David Bowie-val meg Placeboval, de elõbb-utóbb ezt megkaptad volna - csak nem biztos, hogy ilyen udvariasan. :-) Mert én alapvetõen békés és türelmes ember vagyok :-), még ha szeretek csipkelõdni is ;-)
rockqueen 2008 júl. 26. - 20:28:51
(14/16)
Én elhiszem, mert azért annyit nem tudok a hipochonderekrõl és a placeboról. Én sem tudhatok mindent.:D
Narin 2008 júl. 26. - 16:15:11 Előzmény rockqueen
(13/16)
Hidd el, a placebot nem csak hipochondereknek adják. Rájuk hat a legkevésbé, mivel ha "meggyógyulnak", újra kitalálnak maguknak valami más betegséget...

Általában kutatásokhoz használják. Tudod, "A" csoport ->igazi gyógyszer, "B" csoport ->placebo.

Mert akkor sem hat, ha azt hiszed, hogy igazi... Még soha nem mondtak olyat, hogy "Hû, de érdekes, valaki a kontrollcsoportból jobban lett a placebótól!"
rockqueen 2008 júl. 26. - 13:38:11
(12/16)
Egyébként tudom mi az a placebo. Látszat gyógyszer, amit a hipochondereknek adnak, akik beképzelnek maguknak mindenféle betegséget. Én nem vagyok hipochonder, viszont utálom a bacilusokat, ezért mindig kezet mosok. NÉha még egy kicsit túlzásba is viszem. Azért te sem a rendeltetésének megfelelõen írtál ide.
rockqueen 2008 júl. 26. - 13:35:56
(11/16)
Akkor amikor kezdtem ide írni, még nem volt olyan, hogy együtteseknek fórum, és mivel nagyon-nagyon szeretem a Placebo-t mint együttest, nem tudtam megállni, hogy valahová ne írjam le.
7szünyü 2008 júl. 26. - 09:12:41 Előzmény rockqueen
(10/16)
Megtisztelõ elnyûhetetlen közléskényszered, de javasolnám az _offtopic_ fogalmának mélyreható tanulmányozását, értelmezését és (helyes) gyakorlati interpretációját. ;-)
rockqueen 2008 ápr. 12. - 17:47:04
(9/16)
Aztán nem is tudom, hogy melyik szombaton és vasárnak volt olyan a VIVÁ-n, hogy Top20 vagy mennyi Tóth Gabi, és másnap Top20 AFC. És mindkettõjük listáján megtalálható volt egy-egy Placebo szám. Az egyikõjükén az Every me every you, a másikõjükén pedig ha jól emlékszem a Pure morning. Nagyon feldobott, hogy õk is szeretik a Placebot.: )
rockqueen 2008 ápr. 12. - 17:43:50
(8/16)
Múlthét hétfõn volt a VH1-en Placebo Top10. Nagyon örültem neki, mert már nagyon vártam, hogy õk legyenek Top10-es listán. Sajnos a 10. helyezésrõl lemaradtam.: ( De vigasztalt az, hogy a többi 9 helyezést meghallgathattam és még a klipformáját is élvezhettem. Olyan számok voltak benne, mint pl.:English summer rain, This picture, Infra- red, Song to say goodbye, The bitter end(aminek nem is tudtam, hogy van klipje is), Nancy boy, Meds, Pure morning és Special needs. Szóval nagyon jó kis számokat adtak le tõlük.: D
rockqueen 2008 ápr. 12. - 17:34:33 Előzmény rockqueen
(7/16)
Régebben még nem szerettem David Bowie-t, de mostmár õt is megszerettem. Õ is egy igazán egyedi stílusú ember, ami nekem nagyon bejön.
rockqueen 2008 jan. 31. - 16:48:07
(6/16)
Hát,igen!Itt még elég lányosan nézett ki Brian.Egyébként mellette David Bowie van.
rockqueen 2008 jan. 11. - 18:37:18
(5/16)
Nem rég tudtam meg,hogy van egy édes kisgyereke.Elégé meglepõdtem rajta,meg azon is,hogy már 35 éves,mert egyeltalán nem látszik meg rajta.Simán mondhatná,hogy 18 éves a régi külsejével,ami mostanival pedig,hogy 25 éves.
rockqueen 2008 jan. 11. - 10:36:43
(4/16)
Kösz a kijavítást!Amúgy majdnem jól írtam,csak a c betû maradt ki.: )
efes 2008 jan. 10. - 19:47:48
(3/16)
hipochonder :)
rockqueen 2008 jan. 10. - 19:41:26
(2/16)
Szerintem én itt mégis a Placebo együttesrõl fogok irogatni,mert tényleg nagyon szeretem õket.A mostani favorit a számaik közül pedig a Lazarus.Aki véletlenül idetalálna és szereti is a Placebo-t az feltétlenül nézze meg a YouTube-n,mert a rajongók egy nagyon szép klippet csináltak hozzá a Brianrõl készült fényképekrõl.
rockqueen 2008 jan. 10. - 19:20:49
(1/16)
KÁr,hogy nem Placebo-ról,mint együttesrõl van szó,õk az egyik kedvenceim.Brian Molko zseniális ember,fantasztikusan jó hangja van,nagyon jó számokat csinál.Õk zeneileg a példaképeim,és ha egyszer sikerül összehozni egy rock együttest nekem,akkor biztos hasonló zenét játszanánk,mint õk.Ja,és Brian szerintem nagyon jól néz ki.Persze csak akkor,amikor nem úgy néz ki,mint egy csaj.
A gyógyszerrõl csak annyit,hogy helyes,hogy kitalálták,mert kell az olyan embereknek akik hipohonderek(remélem jól írtam le),hogy megnyugodjanak.