Téma: A renitens

Zahire jan. 18. 10:06:32 Előzmény Kommentátor
(171/211)
Azért itt szerintem más a helyzet, akárhogy is, de Gáspár Katára nagyon illik ez a szerep, Borbély Alexandra teljesen más karakternek tűnik....
Zahire jan. 18. 10:03:23 Előzmény magellan24
(170/211)
Sőt még a főszereplők fizimiskája is egyezik.
2/10
magellan24 2025 aug. 03. - 14:01:13 2/10
(169/211)
Elkezdtem nézni, de én inkább maradok a francia változatnál :) Nem az a gond, hogy egy az egyben átvették, de semmit nem tettek hozzá. Sőt, nekem irritálóan bambák a szereplők.
Kommentátor 2025 júl. 06. - 12:23:45
(168/211)
Papp János nem biztos, hogy a legjobb választás volt az albán maffiózó szerepére. Nem igazán tudta hitelesen hozni a karaktert. Pedig általában jó a casting (kivéve Borbély Alexandrát).
6/10
napraforgó 2025 júl. 01. - 19:24:29 6/10
(167/211)
Kár volt azért a simlis Tamásért 15 éven keresztül búslakodni. De Renáta a 160-as IQ-jával nagyon beválasztotta a kedvesét.
Bár igaz, az apja se volt különb és talán az anyja sem az az igazi anyatipus.
10/10
luci87 2025 júl. 01. - 12:12:35 10/10
(166/211)
Jó volt ez az utolsó rész.Igaz,új bűnügy nem történt,de legalább kiderült,mi lett Tamással.Meglepodtem,erre nem számítottam, sajnáltam Renit.
10/10
luci87 2025 jún. 27. - 04:25:40 10/10 Előzmény Kommentátor
(165/211)
Igen,rémlik valami... Na majd kiderül... Szerintem össze fognak jönni a százados dal,az utolsó jelenetből ítélve..
Kommentátor 2025 jún. 26. - 13:38:33 Előzmény luci87
(164/211)
Szerintem szó nélkül lecserélik. Mint amikor Erdélyi Tímea bement a szobába, majd Szabó Erika lépett ki onnan.
10/10
luci87 2025 jún. 25. - 07:04:42 10/10
(163/211)
Én arra leszek kíváncsi, hogy oldják meg a szereplő váltást, történni fog valami Renivel, ezért jön a másik új szereplő helyette, vagy egy az egyben belép az új? A százados és Reni kapcsolata ezek után vajon hogy alakul majd?
ncsaba50 2025 jún. 22. - 16:00:50
(162/211)
Kezd ez a sorozat is sablonossá válni.
10/10
Lizus-ka 2025 jún. 19. - 09:04:00 10/10
(161/211)
Végre egy olyan műsor, amiben nem unalmas, agyonszabott celebek, hanem remek színészek vannak. Szórakoztató, laza, amilyenre a napi szörnyűségek között az ember vágyik.
2/10
SUDO 2025 jún. 18. - 21:05:54 2/10
(160/211)
Túljátszott, erőltettet szerepek...
8/10
Faragó Böbe 2025 jún. 03. - 17:53:08 8/10
(159/211)
Ez jellemző... Produktumát még nem ismerik, de már ítélkeznek. Látta valaki pl. a Munkaügyekben? Mert ott zseniális volt Borbély Alexandra.
Blindmouse 2025 máj. 31. - 00:12:56 Előzmény napraforgó
(158/211)
Nem jég az.. száraz kóró inkább...
janderka 2025 máj. 30. - 10:16:34 Előzmény sita76
(157/211)
Akkor rosszul adaptálták. (Óh, mily' nem meglepő...) Tudod melyik licence volt szerintem minden fiktivitása ellenére számomra mégis hihető és szórakoztató? Az a rendőrős - a Jófiúk. Abból még egy évadot simán megnéztem volna.
janderka 2025 máj. 30. - 10:07:52 Előzmény napraforgó
(156/211)
Volt pár éve egy Szentesi Évával közös vlogja Borbélynak. Abban sokat nevettet, poénkodott, "cserfeskedett". Nem tűnt annyira jégkirálynőnek.

https://www.youtube.com/watch?v=CSRAhrxKAzg
4/10
sita76 2025 máj. 30. - 07:38:59 4/10 Előzmény janderka
(155/211)
Nem is tudom, szerintem egy sorozat vagy legyen szórakoztató, vagy dokumentarista. a kettő együtt nem megy. Én pl. az amcsi sorozatoknak sem hiszem el, hogy az FBI-nál úgy mennek a dolgok, ahogy a filmben.
Amúgy meg ez egy koppintás, lehet, hogy Franciaországban jobban keresnek a takarítónők :-)
6/10
napraforgó 2025 máj. 30. - 04:23:25 6/10
(154/211)
De hogy két ennyire különböző színésznőt találtak ugyanarra a szerepre, az meglep.
Gáspár Kata a vörös hajával, a pimasz modorával maga a tűz, míg Borbély Alexandra a víz, vagy méginkább a jég. Még a jeges szőke haja is ezt mutatja. Lehet akármilyen jó színésznő, nem hiszem, hogy felül tudná múlni a kis vöröst.
6/10
napraforgó 2025 máj. 30. - 04:18:47 6/10 Előzmény sita76
(153/211)
Nem vagyok naív, persze hogy nem hiszem, hogy a valóságot látom. pedig a filmek, sorozatok igyekeznek ezt elhitetni. De azért a valóságtól nem kellene ennyire elrugaszkodni.
janderka 2025 máj. 29. - 22:10:22 Előzmény sita76
(152/211)
Azé' csak kéne lennie arany középútnak, nem? De! Na, erről ennyit.