Redfield 2006 dec. 20. - 11:57:44
(16/116)
Akkora favorit az a két film, hogy lassan már körfûrészt is csinálni fognak... nem mondom: tényleg nem rosszak... de azért léteznek más filmek is a világon. Ha megkérdezek egy tniédzsert, hogy mi a kedvenc filmje, 10-bõl 8 ezt a kettõt mondja. És még csak nem is a horror kategóriából kérdezném. :)
Marvin02 2006 dec. 20. - 11:32:35 Előzmény PszichoCica
(15/116)
Zombisokat nem szeretem. Nálam a Kör és a Fûrész tett be.
PszichoCica 2006 dec. 14. - 19:45:29
(14/116)
Hát igen... az elsõ jelenet amit mondált attól majdnem kisikkantottam a tüdöm :) a másodikat már nem mertem nézni a harmadiknál pedig újfent az idegösszeroppanás szélére kerültem, hehe :)

Tudom nem kell mondani, hülye mazohista vagyok, de ez még szerintem belefél :)
PszichoCica 2006 dec. 14. - 19:43:16
(13/116)
Hölgyeim és uraim, a bátor ember megérkezett közénk :)))

Ha ettõl nem, akkor mitõl félsz?
Van egy barátnõm, aki az ilyenektõl nem fél, mint ez a rettegés háza, vagy a kör (nem tudom hogy csinálja) csak a zombis-szörnyes szerintem teljesen gagyi horroroktól, amiket meg én nézek végig röhögve... te is ilyes fajta zombis-szörnyes típus vagy?
Marvin02 2006 dec. 12. - 17:59:29
(12/116)
Nekem is tetszett. Rég mosolyogtam ennyit egy "horroron", bár a készítõk csinálhatták volna viccesebbre is. :(
Dorka92 2006 dec. 12. - 17:46:51 Előzmény PszichoCica
(11/116)
Na igen, pl. a duugós jelenet:P na az azért,mert ott tünik fel elsõnek Jodie... aztán számomra a csúcsa a kisfiu a fürdõszobába mikor a tükörbe feltünik az a valami :s ÁÁÁÁ azon majdnem szivbajt kaptam, csak mondjuk nem értem h miért nem Jodie rémisztgetett szall nem illett oda az az alak, nop de ez nem lényeg:) aztán a baby sitter jelenet is me gáá minden... amugy minden név eredeti, a valóságnak megfelelõ kivétel Jodie-t mert pt a valóságban Allisonnak hivták csakhát gondolom ha eredeti néven lett vna megaláázák az emlékét v nemtom... a lényeg h én sose semmien horror thrilleren nem félek SEMMIn kivétel EZEN... most is 4 napja 3.jára megnéztem,ismét JOdie-fóbiám van:s A lányomnak ha lenne meg se engedném h jodit eljátsza mert akkor én félnek tõle:P
PszichoCica 2006 dec. 03. - 17:03:00
(10/116)
Igaz, hogy a felét nem láttam, mert a paplan alá bújva hallgattam a fejleményeket, de mivel én pont ilyen hatást várok el egy horrortól, ezért azt kell mondanom, hogy nagyon jó film! :)

Vagy ötször majdnem szívinfartust kaptam... nagyon tetszett! :)
Dorka92 2006 okt. 14. - 09:20:47
(9/116)
Szerintem irtó jó!! Ennyire már rég kötött le film. Azért vonakodtam a megnézéstõl 1.re mert sablonos kisértetházas történet, de szerintem hihetetlen jó. Azon kivül hogy végülis egy véres film (ami ha ált. véres és durva egy film nincs mellé félelem) hihetetlen hangulata van hirtelen halálra lehet rémülni. Nekem bejött ;-)
Syl 2006 júl. 31. - 18:17:11
(8/116)
Vannak jó jelenetek a filmben,de ettõl függetlenül sztem nem egy nagy szám...
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:18:05 Előzmény Kriszti93
(7/116)
Még nem láttam de megakarom nézzni érdemse?????
Kriszti93 2006 jún. 17. - 12:21:17
(6/116)
Szerintem jó film bár nem mondanám olyan kemény horrornak én egyáltalán nem ijedtem meg tõle.Meg az is szar benne,hogy olyan szokásos vége van,hogy elmenekülnek.Pl. a Titkok kulcsában vagy a Másvilágban váratlan.De ettõl függetlenül azért jó film szerintem.
reaper 2006 máj. 23. - 10:10:03
(5/116)
Valóban, jól lett felépítve a film, nem a szokásos 2 órás dögunalom, ami a mostani "horror" "thriller" mûfajban megszokott. A régihez viszonyítva is jól sikerült. Várható volt hogy Reynoldsnak lesznek olyan jelenetei, ahol félmeztelenül rohangál, különben a film hölgynézõi nem valószínû hogy végignézték volna. Így legalább nekik is jutott valami...:)
Redfield 2006 máj. 18. - 09:28:06
(4/116)
Ez a film jól haszánlja fel a hagyományos horrorkliséket, és a részben: tudatalattira ható, szokásos csodafegyvert: "Megtörtént események alapján."
Habár a befejezés gyenge lett, nekem azért tetszett, szívesen megnézném a régit is.
Egyébként mintha Ryan Reynolds keze is benne lenne a szervezésekben, mert igaz, hogy nagyon jól alakított, de a film felében póló nélkül, kigyúrtan feszítve rohangál a ház körül.

u.i.: A favágós rész vola nálam a legjobb. :)
Bru 2006 máj. 17. - 12:51:28 Előzmény ZAVI
(3/116)
Nem akarlak elkeseríteni de sztem pont hogy a tipikusan széteröltett amcsi befejezést láttuk...
Az ilyen filmkeben szinte lehetetlen az ilyen vég!! Nem akarok poén gyilkos lenni, ezért nem konkrétizálom a dolgot, de a film végérõl inkább eszembe jutott egy gyönyörûen csicsergõ kismadárkás mese, mint egy agyvelõtõl csöpögõs baltás film. Legalább jól robbantak volna fel a végén. :DD
ZAVI 2006 máj. 14. - 16:35:35
(2/116)
Nekem tetszett ez a film. Pontosan azt nyújtja amit egy ilyen típusú filmtõl vár az ember: 80 perc feszültség, izgalom-szerencsére végig, fokozatosan adagolva. (tehát nem úgy mint sok más filmnél, hogy 1 óra elõkészítés, aztán az uccsó félóra az izgalmas). A végére minden fokozódik, van végkifejlet is, egyre inkább hatásos, izgalmas. Ugyanakkor a végét nem rontották el valami erõltetett befejezéssel, ami rontott volna az élményen. Van egy sajátos hangulata, néha véres is, szóvla jó kis horror szerintem!
6/10
Newcastle United 2006 máj. 11. - 09:17:03 6/10
(1/116)
Én jobbra számítottam ettõl a feldolgozástól, de a középszerûséget nem sikerült átlépnie.
5/10