sandros5000 2009 dec. 25. - 12:16:13
(9/49)
Én viszont 29 vagyok, csak jól mutat az adatlapomon a 28, majd ennyi idõsen meg tudod hogy miért.
Diós, hát nem lehet mindenki tökéletes. :)
sandros5000 2009 dec. 24. - 16:45:46
(8/49)
Nem kell elnézést kérned, oda is írtam hogy pusztán kíváncsiságból kérdeztem, és nem rosszindulatból, mert nem nagyon hallottam még hogy Devito mûszínész lenne, és van olyan bosszantó szokásom hogyha valamit nem értek, azt megkérdezem...Elég idegesítõ...:)
S elfogadom amit írtál, és értem mire célzol a hsz-ben.
Bírom Devito, de nem vagyok fanatikus, aki neki ugrik azoknak, akik nem bírják, csak kielégítettem a kíváncsiságomat, olvasva a véleményedet.
Intelligens párbeszéd, véleménycsere-alkotás, szerintem ez a forum lényege. Jó olyanokkal forumozni, akik meg tudják fogalmazni a véleményüket, nem kell egymást meggyõzni, csak jót dumálgatni a filmek terén.
A tiniket is szoktam piszkálni egy-egy film vagy színész kapcsán, de hamar fel adom, mert ott a sötétség gyõz.
Boldog karácsonyt neked is, éljenek a mákos bejglik.
sandros5000 2009 dec. 23. - 21:43:34
(7/49)
Rendelkezem némi intelligenciával, de sehogy sem tudom ki okoskodni hogy Danny DeVito mûszínész lenne, ez neked hogy a fenébe jött ki.
Ha mûszínészre gondolunk, bár nem ismerem ezt a szót, olyan színészek jutnának eszembe, akik a szép arcukkal, alakkukkal vagy pasik esetén a kidolgozott testükkel szerepelnek a filmekben, sorozatokban, és nem a tehetségükkel tûnnek ki. Én erre gondolnék a mûszínész szó értelmezése kapcsán, esetükben inkább az alakformálás és a jó pr munka a döntõ, a sok pletyka újságban való szereplés van elõtérben. S itt jön elõ a paradoxon Danny Devito esetében, akit egyes kritikusok színészóriásnak szoktak nevezni, számtalan díjra jelöltek, még oscar-ra is, nyert jó pár díjat, még közönségdíjat, vagyis a közönség is sokra tartotta, nem igazán szép pasi, úgy tudom a magánéleti és egyéb botrányok sem jellemzõek rá. Szóval nálad hogy a fészkes fenébe jött ki a mûszínész és a Devito egy mondatban.
A puszta kíváncsiság hajt, és nem a rosszindulat...
10/10
Dros 2009 aug. 21. - 22:16:28 10/10
(6/49)
10/10
Imádom :D
10/10
amarillys 2009 jan. 28. - 18:11:55 10/10
(5/49)
Ez az egyik kedvenc filmem, nagyon jóó!! Michael Douglas meg az egyik kedvenc színészem, amiben õ feltûnik az nem lehet rossz film. Kathleen Turner is nagon jól játsza a hisztérika szerepét:D Ja és ne felejtsük el Danny DeVito-t:D
kessy6 2007 ápr. 14. - 19:00:29
(4/49)
Egy vigjatek,amibe beleborzong az ember,hova fajulhat a gyulolet.
Persze,meglehetosen el van tulozva.......de megis.....bele lehet borzongani......
Redfield 2007 ápr. 14. - 13:35:14
(3/49)
pedig kegyetlen. Gyakran nehéz nevetni is rajta, mert igen kegyetlen. És jól játszanak a színészek. :)
Newcastle United 2007 ápr. 14. - 13:28:52
(2/49)
Én Kathleen Turnert nem szeretem, se ezt filmet.
9/10
judephil 2006 okt. 10. - 11:31:09 9/10
(1/49)
nekem nagyon bejönnek az ilyen fekete komédiák!!nagyon jól passzol egymáshoz a két föszereplõ!!maga a történet pedig- sajnos-elég életszerû (persze eltúlozva)...de hát ettõl olyan jó,még szerencse hogy vígjátékrol van szó:))