10/10
Obi1 2009 márc. 09. - 19:54:21 10/10
(1642/2462)
Tessék elolvasni hogy mit mire írtam! Olyan nehéz, tényleg?
10/10
Obi1 2009 márc. 09. - 19:53:03 10/10
(1641/2462)
Igen, azt kérdeztem eddig hogy láttad-e az adott filmeket Bale-tõl. (Gondolom nem..)

Nem olvasol vissza, hát így jártál.. És én meg mit nem olvastam vissza? Áh, te aztán tényleg fárasztó vagy.
10/10
Obi1 2009 márc. 09. - 19:48:53 10/10
(1640/2462)
Nem a filmrõl van szó te szerencsétlen. Inkább maradjál csöndben..
10/10
susurrus 2009 márc. 09. - 18:10:20 10/10
(1639/2462)
Persze, hogy õ, mert neki volt a leglátványosabb szerepe.
Egy visszafogott, de ettõl függetlenül hibátlan alakítást nehezebb észrevenni.
10/10
Rolle 2009 márc. 09. - 17:50:10 10/10
(1638/2462)
Loeb rendõrkapitány kb 2 percig szerepel a filmben,valószínû hogy sokat le tudtál vonni a színészi teljesítményébõl!Na persze!
10/10
susurrus 2009 márc. 09. - 17:47:53 10/10
(1637/2462)
Gary Oldman furán játszott? Ezt hogy érted? Visszafogott, tökéletes játékával hiteles kontrasztja volt az õrült, kaotikus állapotokat teremtõ Jokernek. Nálam õk ketten nyújtották a legkiemelkedõbb alakításokat a filmben.
offtopic
delamico 2009 márc. 09. - 17:40:56
(1636/2462)
"Nálam már ott hiteled vesztetted amikor leírtad hogy Aaron Eckhart katasztrofális színész."
Hitelemet? Most röhögtetsz, mert ha igen sikerült...nem igazán értem, hogy milyen hitelességrõl beszélünk, itt vélemények vannak, de rendben..ahogy akarod. Erre azt tudom mondani, hogy: és ki nem szarja le?
"Megint megkérdezem, láttad tõle a Thank You for Smoking-ot például? Esetleg más filmjét?" ezt eddig nem kérdezted, hoppá. (arra már ki sem térek, hogy neked sem szokásod válaszolni, minek strapáljam magam)
Nem, ezt nem, de mást már igen (Ízlések és pofonok, Felejtés bére, Sohaország) és azokban se tetszett, de ettõl neked még tetszhet.
"Tessék visszaolvasni, már hatvanszor leírtam a véleményemet a filmrõl, és hogy mi tette azzá, ami. Nincsen kedvem újra leírni." Dehogy olvasok én vissza, kimondottan unom ezt a "vitának" alig titulálható izét, amit folytatunk, mellesleg te sem olvastál vissza, szóval ennyit errõl. Részemrõl pont.
10/10
Obi1 2009 márc. 09. - 16:05:47 10/10
(1635/2462)
Pontosan, még a jó öreg Gary Oldman-ünk is elég furán játszott, nem is beszélve a Loeb-ot alakító pasasról, aki maga volt a megtestesült katasztrófa.
Ugye látszik Eckhart-nak nem szükséges hogy hatvanszor eljátsszon egy jelenetet..
10/10
Obi1 2009 márc. 09. - 14:11:17 10/10 Előzmény delamico
(1634/2462)
Tessék visszaolvasni, már hatvanszor leírtam a véleményemet a filmrõl, és hogy mi tette azzá, ami. Nincsen kedvem újra leírni.

Nálam már ott hiteled vesztetted amikor leírtad hogy Aaron Eckhart katasztrofális színész. Megint megkérdezem, láttad tõle a Thank You for Smoking-ot például? Esetleg más filmjét?
Eckhart tökéletes volt Harvey szerepére.
offtopic
delamico 2009 márc. 08. - 17:20:41
(1633/2462)
"..Aaron Eckhart még mindig katasztrofális színész [..] Batman még mindig az idegeimre megy... Nem szeretem az utcánüldözõs, szuperhõsös filmeket, talán ezért fárasztott annyira. Ettõl még biztos jó, annak aki bírja ezt a mûfajt..."
Ezért.
Nem, nem várom. Miért várnám? Miért hiszed, hogy várom? Nem várom, hogy leállj itt toporzékolni nekem, hogy igenis jó film és igenis jó színész Bale. Szerinted jó, jó! Örülök neki, legyen jó szerinted, miért is ne, nem vagyok egyformák (hál' istennek). Ha ennyire imádod Bale-t, az is jó, imádd, áldásom rátok, menjetek az Államokba, ott már össze is lehet házasodni, még ajándékot is küldök, csak lépjünk már ezen túl.
Mert tudod, ez a mondat "Ettõl még biztos jó, annak aki bírja ezt a mûfajt" azt jelenti, hogy nekem nem tetszett, de annak, aki szereti az ilyesmit (ti. ezt a mûfajt/az ilyen jellegû filmeket), annak biztosan tetszeni fog (mint neked, vagy bárkinek).
Irodalom...ha irodalmit akarok alkotni, akkor fogom a Word-öt és irodalmiaskodom egy kicsit... de, jól van, beszéljünk irodalomról.
Paradoxon: látszólagos ellentmondás. Példa: Nekem mondod, hogy 7éves Pistike szinten vagyok, míg te vagy a nagy intellektualitás és irodalom, miközben te viselkedsz úgy, mint a 7 éves Pistike, mikor egy másik gyerek csúnyát mond a kedvenc szuperhõsére és ezért homokozólapáttal kergeti végig az oviudvaron, hogy igenis a betmen a jó és nem a spájdõrmen.
Na, jó én válaszoltam, most te jössz, mert fucsa mód, te is kikerülöd a válaszadást. Például: Neked mi tetszik benne? (Christian Bale-en kívül ugye...) Mert ha azt elmondanád, az egy "értelmes" reakció lenne az én "véleményemre". Ugyanis te sem szóltál sokat ehhez, csak hogy hülye vagyok. Ez mostmár azt hiszem bevésõdött (bár a kedvedért beleírom a kezembe Harry Potter módszerrel, csak írj valami mást is ezen kívül, mert kezd kicsit uncsi lenni), mondhatod a te "véleményedet".
10/10
Obi1 2009 márc. 08. - 16:25:36 10/10
(1632/2462)
- Nekem ez a film nem tetszett.
- Miért is?
- Mert nekem ez a film nem tetszett.
- De miért?
- Mert nem tetszett.
Persze lelehet egyszerûsíteni erre a két végletre a véleményünket, de hát erre a hét éves Pistike is vígan képes lenne.
Hoztad a jobbnál jobb, "Christian Bale hányingert keltõ" és a klasszikus "Aaron Echart kapafogú" roppant összetett és irodalmi értékû érveket, és várod hogy valaki még vitába is tudjon szállni ezzel a "véleménnyel".

Aki szerint Bale rossz színész, az nem látta az A gépészt vagy az Amerikai Pszichot (és még sorolhatnám a filmjeit..).
Gratula mindazoknak akik arcra osztályozzák a színészeket. De tényleg.
offtopic
delamico 2009 márc. 08. - 15:24:09
(1631/2462)
Mért, te elmondtál már két normális mondatot? *számol* nulla,.. - nulla. Jé, te sem. Ismételgetem magam... hogyan tudnék úgy kifejezni egy nem változó gondolatot, miszerint "nekem.ez.a.film.nem.tetszett.", hogy más dolgokat mondok ("húúú, de jó volt.")? Bár jótól kérdezem, te sem mondtál még mást, csak hogy problémák vannak vagy a látásommal/szellemi épségemmel, meg hogy tuti, hogy nem ugyanazt a filmet láttuk.
Milyen témát is járok körül? Te ugye azt, hogy mindenki hülye, csak te nem, ez világos, de akkor a saját értelmes mondataid keretében, világosítsd már fel, szegény hülyét, hogy milyen témát jár körül.
Tudom, hogy a "közhely,közhely, közhely" is közhely, te viszont ezek szerint nem tudod, az irónia mi...
delamico 2009 márc. 08. - 15:13:34
(1630/2462)
Én elhiszem, hogy õt tartják a legjobb színésznek, ettõl függetlenül szerintem messze nem az, mázlija volt, hogy kasszasiker lett a Batman, de ettõl függetlenül szerintem bárki (*konkréta Keanu Reeves jutott eszébe*) el tudná játszani, akár jobban is ezt az õ mûbõr-egér szerepét.
Amúgy szerintem még mindig eléggé nyikhajnak néz ki, bár tényleg fejlõdõ tendenciát mutat... XD mondjuk abszolut kívülesik az esetem határain...
Egyébként most hogy így felsoroltad, tényleg csak ezeket csinálja: úriemberkedik, csücsörít és próbál csúnyánnézni...
zee944 2009 márc. 08. - 13:50:49
(1629/2462)
Ez csak a jó szerepválasztás, nem a színészi képesség.
10/10
Obi1 2009 márc. 08. - 13:36:10 10/10 Előzmény zee944
(1628/2462)
13:30 van, de már lefáradtam tõletek.. Le kéne már szoknom az idióták hozzászólásainak olvasgatásáról..
Akkor ki neked a jó színész ha Bale nem az? Jackie Chan? :D

delamico: "Közhely..közhely..közhely" Tudtad hogy nincsen annál közhelyesebb és klisésebb dolog ha valaki folyton csak ezt hajtogatja? Te is aztán csak magadat tudod folyton csak ismételgetni, de két normális mondatot se tudsz elmondani az érveid mellett, csak körülbeszéled a témát.
zee944 2009 márc. 08. - 10:36:26 Előzmény Obi1
(1627/2462)
Arra, hogy te vered a nyálad mindenre, ami éppen felkapott, ne legyél büszke. Bale egy teljesen átlagos színész, van egy rakat ilyen Hollywoodban, neki csak annyi mákja volt, hogy 1. a nõknek bejön; 2. egymás után többször húzott nyerõ lapot, ami a szerepválasztást illeti.

Ezért most mindenhol istentelenül nyomják, te meg egészen addig konzumidiótaként fogsz róla ömlengeni, amíg ez így van. Öt év múlva majd lesz más, akit színészistennek (röhej...) nevezhetsz.
offtopic
delamico 2009 márc. 07. - 22:56:48 Előzmény Obi1
(1626/2462)
Nem, nem akarom. Neked sem sikerült. "Mostmár biztos, hogy nem ugyanazt a filmet néztük" <- ez itt, még mindig közhely, csak tovább van fejlesztve. És egyre értelmetlenebb, mert mindketten tudjuk, hogy ugyanazt néztük. Megkockáztatod, hogy vak is vagyok... nos tény és való, hogy a fehér táblát a 14-es teremben a 3. padsortól már nemigen látom, de azt hiszem, hogy egyelõre még sikerül behatárolnom a tv elõtt dögölve, hogy a Christian Bale száguldozik-e egy forgalmas utcán a menõ motorjával, vagy a hét törpe menetel dalolvan rubintot bányászni. Na persze a vakságnak is meglenne az az elõnye, hogy nem látnám a te velõs és "érdembeni" hozzászólásaidat.
Mi lenne, ha lezárnánk ezt a témát és felfognád, hogy - hanyadszor is? - UGYANAZT a filmet néztük, ami nekem nem jött be, neked meg igen? Annyival egyszerûbb lenne.
10/10
Andrew8 2009 márc. 07. - 19:28:46 10/10
(1625/2462)
Úgy látszik csak a külsejükkel van baja. :D
Látta egyáltalán Bale eddig összes filmjét mint pl én vagy akár Obi? Mert gyakorlatilag egyetlen filmjével se lõtt mellé.
10/10
Obi1 2009 márc. 07. - 13:48:24 10/10 Előzmény delamico
(1624/2462)
Ok, már biztos vagyok benne hogy nem egy filmet néztünk, sõt megkockáztatom hogy vak is vagy.
Aaron Echart rossz színész, kapafogú.. Christian Bale mégrosszabb, hányingert keltõ..
Most komolyan azt akarod hogy erre valaki érdemben válaszoljon is? :D
Vicc az egész.
9/10
rekviemforadream 2009 márc. 07. - 13:07:44 9/10
(1623/2462)
Az a baj hogy már mindenki mindent elmondott errõl a filmrõl...
Tényleg nagyon élethû és magával ragadó.