10/10
robinhód 2010 okt. 07. - 17:22:44 10/10 Előzmény Csonger
(98/138)
Nem azért kell megnézni egy akciófilmet hogy látványos tájakat, animációt, vagy mély tartalmat kapj. Ha érdekes filmet akarsz nézni nézd a Discovery Channelt. Ennek a filmnek hangulata van, hasonlóan a Kontroll-hoz (nem izgalmas?) A lényege a szórakoztatás...
Csonger 2010 szept. 18. - 11:19:55
(97/138)
Nem is tudtam, hogy Nimród rendezte.
Itthon már nem is rendez filmeket?

Amúgy szerintem ez egy felesleges film: nem izgalmas, nem érdekes, nem látványos, nem elgondolkodtató. Semmi sincs benne, amiért érdemes megnézni.

Persze attól még nézhetõ (én is végignéztem), de aki kihagyja, nem marad le semmirõl.

(Igazából Jean Reno miatt vágtam bele, de sajnos legfeljebb csak négy mondata van a filmben.)
8/10
Tarponmonyy 2010 aug. 16. - 00:13:34 8/10
(96/138)
Egész jó, nem tudom mi ez a 6,8-as átlag...

A történet egyedi, túl sok "Hollywood" sincs benne...

KORREKT! 10/8
8/10
tibor0707 2010 aug. 05. - 02:00:22 8/10 Előzmény kukacfej
(95/138)
Szerintem nagyon jó kis film, csak a végérõl hiányzik, hogy mi lesz a házzal..
1/10
Lery 2010 aug. 04. - 02:36:58 1/10 Előzmény gerhajdu
(94/138)
hm? Kontroll?
kukacfej 2010 júl. 24. - 00:57:31
(93/138)
Fasza, korrekt film!

Az irigyek meg csontig...
6/10
atomgoa 2010 júl. 19. - 16:19:18 6/10
(92/138)
Az eleje túl vontatott, egybõl le lehet venni, hogy miben törik a fejüket és ehhez képest kicsit hosszúra nyúlt ez a szakasz. A többi egész jó volt. Érdekes h egy számomra tökismeretlen "fõszereplõt" ennyi ismert "mellékszereplõ" vett körül. Nekem 6/10, de ebbõl legalább 1 a Matt Dillon-Jean Reno-Laurence Fishburne trió miatt.
goldman 2010 júl. 15. - 23:01:37
(91/138)
Kedves Henci.
Ne jóemberezzél egy meg ne állj már le néhány vesszõ meg pár helyesírási hibáért vitázni.
Én is elismerem h néha elnézek pár szót de nem így írók le dolgokat pl.
szép-->zéps
Most ilyenekért nem kéne egyáltalán olyanokat mondani és te beszélsz bántásról.Amit te írtál az mi?:D
És én nem bántok senkit ,nem is szándékom.
Ha olyan lettem volna,de ha valaki hülyeségeket ír...
Amúgy meg véleménye mindenkinek van(egy minden embernek jár)
Tõlem reagálhatsz erre ahogy akarsz ...felõlem elküldhetsz csúnya szavakkal nem fogok már többet ide írni mert nem szoktam vitázni.De véleménye mindenkinek lehet.

További szép napot mindenkinek.
9/10
Henci8 2010 júl. 15. - 10:22:28 9/10
(90/138)
Abszolút nem volt rossz ez a film, fõleg ha hozzá tesszük, hogy 70%-ban egy páncélautóban és körül játszódik. Gondoljunk csak bele, hogy nem sok lehetõség adódik egy rendezõnek. Ráadásul én végig izgultam és sablonosnak sem mondanám.
A helyzet az, hogy féltem megnézni, mert a magyar filmalkotás bénázását és melléfogásait vártam. De Hoolywood az Hoolywood, még akkor is ha ott is van melléfogás sok. Bár azok a melléfogások itthon sikerfilmeknek nevezendõk. De ebbe nem is érdemes belemenni. Nyilván ez a film nem lenne ilyen népszerû itthon, ha nem Antal Nimród rendezi, és érdemes belegondolni tetszett volna-e ha nem õ a rendezõ. Elsõre rávágnám, hogy igen tetszett volna.
A színészek jók voltak, kezdve a számomra tök ismeretlen Ty-t játszó emberrel Fischborune-on keresztül Matt Dillonnal bezárólag. Az utóbbi játéka tetszett csak igazán. Nagyon jól alakította a hidegvérû, pénzéhes szerepet, ahol érezhetõ volt, hogy szánja a barátját, de a pénzt jobban szereti nála.
Summázva azt mondanám, hogy valóban egy átlagos akciófilm, de ha mondjuk 3 év múlva vetíti az RTL Klub, akkor biztos megfogom nézni és még lehet, hogy izgulok is rajta.

9/10
9/10
Henci8 2010 júl. 15. - 10:06:16 9/10
(89/138)
Drága "goldman" jóember. Én nem szoktam senkit bántani, meg okoskodni sem szeretek, de amíg nem tanulsz meg egy kicsit is helyesen írni, addig nagyon kérlek mellõzd ezt az oldalt és lehetõleg minden mást is. Nem azt mondom, hogy te vezesd az "Álljunk meg egy szóra" c mûsort, de legalább a "polyén" és "bármeik" szintû melléfogásid ellen tegyél már valamit. Nálad nem üvölt a piros aláhúzás??? Mert akkor gépet vegyél másikat.
Az a baj, hogy ez nagyon bántó, legalábbis nekem és biztos vagyok benne, hogy nem csak én vagyok így vele és hidd el senki nem fog komolyan venni, amíg így nyomod!!
goldman 2010 júl. 15. - 01:16:30
(88/138)
Lery sztem is gondolkodj el mielõtt, írsz mert hülyeségeket mondasz.
Évtizedekig emlékezetben lévõ sikerfilm nálunk az tökre buli lehetet,rendezgessen üvegtigris szintü filmeket mertt az jobb nem mondom h sz*r csak azt h nem világszintü film a mi kis hazánk igényeit kielégiti,és sorolhatnék még jó filmeket...de ha én helyébe lennék és egy üvegtigrist vagy a szállítmányt kéne megrendeznem ..hát még johogy utóbit választanám.(És nem azért az Ü.T írtam mert szar film csak ez juttot eszembe)
AZ elmúlt három filmje elég jó lett,a kontrolt is láttam zavaros de jók a polyénok benne.
Világsztárokkal rendezhet jó filmeket.
A ragadozók meg elég ügyes lett.
Szóval azért ilyen õrültségeket nem kéne írni a tehetségtõl ne fosszunk meg senkit ..csináljon csak a te véleményed szerint ilyen gyenge filmeket.Még pár tucatott:)
Nem azt mondom h avatar szintüek de elég élvezhetõ.
És egymilliárdszor többen láttak mint bármeik hazai filmet.
Üdv és további szép napot mindenkinek:)
gerhajdu 2010 jún. 22. - 11:30:30 Előzmény Lery
(87/138)
Szerintem itthon még egy ilyen átlagosnak számító filmet se tudott volna csinálni, szóval mégis csak jobban járt.
7/10
thorgard89 2010 jún. 20. - 23:35:30 7/10
(86/138)
Ez egy átlagos akciófilm, se több, se kevesebb. A színészekért 7 pont
1/10
Lery 2010 jún. 12. - 13:43:58 1/10
(85/138)
Ez egy olyan tipikus, csak hígagyúaknak tetszõ film. Közhely, de igaz: Antal Nimród maradt volna a seggén magyar filmeket készíteni, mindenki jobban járt volna.. Lehet, hogy azokat nem nézték volna meg olyan sokan, viszont talán emlékeznének rájuk évtizedekkel késõbb is, mert ez a huszadrangú hálivudi fos a süllyesztõbe fog eltûnni, az tuti..
Koalanyuszi 2010 jún. 11. - 10:53:05 Előzmény gerhajdu
(84/138)
Hihetetlen, hogy már megint ez a Kõszegi Ákos. Nem tudom, mi a rossebnek készítenek szinkront, amikor mindenkit ez a rohadék szinkronizál. Daniel Day-Lewis, Kevin Spacey, Russell Crowe, Tom Hanks, Daniel Auteuil, meg az összes sorozat, most meg a Matt Dillon. És ráadásul a rádióból is õ pofázik éjjel-nappal. Némulna már el! Magyarul hallgathatatlanná zülleszt minden filmet. Szerintem. Semmit nem bírok megnézni szinkronnal, amiben õ ugat. Pedig ez a film nem is olyan rossz. Antal Nimród nem ügyetlen.
gerhajdu 2010 jún. 09. - 10:40:07
(83/138)
A történet nem egy nagy durranás, de Nimród szerintem tehetséges rendezõ.
És szerintem nagyon jó, hogy a fõnök karaktere nem egy akciófilmekbõl vett sablonkarakter.
1/10
Rahar 2010 máj. 11. - 17:33:33 1/10 Előzmény wnnb
(82/138)
Nekem is hasonló véleményem van, már régen idegesítettem fel magam egy filmen, de most sikerült. Beleéltem magam és a rablóknak drukkoltam, erre ez a feka hülyegyerek... Egyszerûen a fõszereplõ viselkedése illogikus, ergo a fickó több mint primitív, egyszerûen hülye. A színészek játéka és a képi megvalósítás nagyon jó, még az alaptörténet is jó, de a cselekményvezetés mindent lerombol. Egyszerûen értelmetlen a film második fele. Ez miatt, hogy felidegesített, 10 pontból 1 pontra értékeltem, ám ha valaki nem éli bele magát, akkor szerintem egyszer jó lehet megtekinteni, egy erõs közepes film, de semmi több.
7/10
ghostraider 2010 ápr. 28. - 20:30:04 7/10
(81/138)
Kicsit negatívan ültem neki a kommentek után, de hát Nimród Antal, Laurence Fishburne, Jean Reno neve elég garancia volt. És a film is elég jó volt. A zenék a helyükön vannak, az akció pont elég szinten van, nem túlzott vagy túljátszott az egész. Megvolt az a jó kis stresszérzés, és a szorongatás is, ami a Fülkében is megvolt, bár az jobban sikerült mint ez az ketségtelen. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, mert jó...Azaz inkább nem rossz. 6/10
karalabe2 2010 ápr. 27. - 23:54:20 Előzmény NADALFAN
(80/138)
mühhh
5/10
luppe 2010 ápr. 24. - 13:51:04 5/10
(79/138)
Nem nagy durranás. Többet vártam... nekem nem jött be!