suxel 2015 márc. 29. - 21:39:32
(23/143)
Malvin, ahogy írja Ildi, Gabynak nagyon sok szerepe volt, ahol pozitív volt, csak hogy a legismertebbeket említsem:

Paula és Paulina: ikrek, ártatlan és ördögi egyszerre
Szeretni bolunduásig: fõhõsnõ, kissé makacs jellem volt, de abszolút szerethetõ fõhõsnõ
A betolakodó: egy áldott jó szívû, és egy szabadabb erkölcsû, de nem gonosz ikertesót játszott, aki szintén tök pozitív lett a végére
A bosszú: ez ugye a lélekvándorlós sztori, elég sokat szenvedett benne
A szerelem foglyai: ez most megy ugye
Második esély: na itt igazán belevaló fõhõsnõt játszott

Itt mindenhol a fõhõsnõt játszotta, majd a Televisa visszahívta a Riválisokba, ahol megkapta élete elsõ fõgonoszát Ivana Dorantest.

Emperatriz: itt is fõhõsnõ volt, kissé kattant a szememben, mellesleg heves. Na ez a karaktere nem volt szimpatikus, bármennyire is õ neki kellett drukkolni
A bosszú angyala: villagonista volt, negatív fõhõsnõnek lehet mondani, mint Rubit vagy Teresat
offtopic
ildimix 2015 márc. 29. - 21:08:19
(22/143)
Malvin Gabynak ezenkívül is volt jó szerepe amit játszott.

Nachora jól ráakaszkodott a manikûrös Adele nekem nem szinpatikus.

Pink bocsi az elírásért még nem jegyeztem meg minden szereplõ nevét. Danielt sajnáltam Gvadalupét égen földön kereste. Kár, hogy a lány elment az embercsempészekkel. Ameddig felezik a részeket továbbrais csak hétvégén nézem ezt a sorozatot Malvin neked is ezt ajánlom. Ha zavarnak az ismétlések nézd az rtlmost oldalán ott tudsz tekerni. Várom a jövõhét pénteket, hogy nézhessem az 5 részt egyben.
malvinkicska 2015 márc. 29. - 15:45:51 Előzmény ildimix
(21/143)
Elkezdtem nézni, nem rossz csak sokat ismételnek benne, most nem jó tanácsot adott Nacha Guadalupénak, hagyja el DAnielt, igaz akkor nem tudnák nyújtani a történetet. A késõbbiekben remélem nem húzzák, vonják, pörögnek az események. Ami feltûnõ, Gabriella jót játszik mikor velejéig gonosz szokott lenni.
Pink Pearl 2015 márc. 24. - 16:34:00 Előzmény ildimix
(20/143)
Nem Penelope-nak hanem Guadalupe-nak hívják (a szerep szerint)itt Gabriela Spanic-ot.
offtopic
ildimix 2015 márc. 22. - 22:51:03
(19/143)
Tetszik a sorozat egyelõre nem bántam meg, hogy elkezdtem nézni. Én egyszerre nézem meg az 5 részt így nem tûnik annyira rövidnek.

Sajnálom a fõszereplõ barátnõjét, hogy ahoz a csempészhez került. Ja eszembejutott Penelope a neveGabynak.

Remélem Penelope és a börtöntársa találkozni fognak hamarosan egymással.

Daniel anyja érdekes hogy nem jön rá, hogy a menye és Rodolfo ha jól emlékszem így hívják szövetkezik ellene.

Kíváncsi leszek mi lesz ha Penelope találkozik a lányával. Aki látta más csatornán pörgõs a sorozat vagy inkább egyhelybe vánszorog?

Pénteken nézem a heti részt már várom kíváncsi vagyok a fejleményekre.
mijud 2015 márc. 20. - 17:39:54 Előzmény syuzi
(18/143)
A sorozat forgatását különbözõ incidensek nehezítették, kiderült ugyanis, hogy Mauricio Islas és az akkor még fiatalkorú Génesis Rodríguez szexuális kapcsolatot létesítettek egymással. Mauricio Islas bíróság elé került fiatalkorú megrontása miatt, a Telemundo pedig úgy döntött, hogy a színészt kiteszik a sorozatból, helyét pedig Gabriel Porras vette át.
mijud 2015 márc. 20. - 17:18:15
(17/143)
Pilar Montenegro - Prisionera

https://www.youtube.com/watch?v=jRLzF-mvYbE
10/10
syuzi 2015 márc. 20. - 14:16:11 10/10
(16/143)
Tudja valaki hogy ki énekli és mi a fõcím dal címe?
Don Benito 2015 márc. 19. - 15:49:31
(15/143)
Islast lecserélik és Porras lép a helyébe. 180 részes de sztem eleve 23 percesek egyese epizódok, ugyanis a youtubeon is úgy olvastam. A mai Telemundo már totális erõszakgyártáshoz ért, teljesen lezüllöttek a szememben. Egy ami nem változik az a venezuelai Venevision. Õk megmaradtak a szokásos miliõjüknél!
offtopic
ildimix 2015 márc. 18. - 17:42:29
(14/143)
Malvin az jó hosszú sorozat még meggondolom elkezdem e vagy nem. Nekem a 120 részes sorozatok pont elegendõk.
Pink Pearl 2015 márc. 18. - 16:32:39
(13/143)
Elkezdtem nézni,nekem is tetszik :) Érdekesnek tûnik :)
Csak miatt a "kettévágás" miatt vagyok kicsit pipa :(( Nem szeretem az ilyen "nyúlfarkasítást" :DDDD
10/10
syuzi 2015 márc. 17. - 14:10:05 10/10
(12/143)
Nagyon jó sorozat tetszet az 1 rész:)
Mauricio Islast tényleg lecserélik? mert az rtl most on kérdezte egy nézõ ott olvastam

Már várom a mai részt kár hogy felezik
malvinkicska 2015 márc. 17. - 09:55:04 Előzmény suxel
(11/143)
Amig felezik semmi esetre sem kezdek bele az a jót is rontja, azt hiszem Ildi 180 részes azt olvastam nagyon hosszú.
offtopic
ildimix 2015 márc. 17. - 07:44:55
(10/143)
Sziasztok!

Ma lehet megnézem az elsõ 2 részt. Hány részes a sorozat? Gondolom leveszik a mûsorról dr. tóthot és annak a helyébe teszik áprilistól a sorozatot vagy tévedek?
suxel 2015 márc. 16. - 20:15:12
(9/143)
Nekem most nem fér bele az idõmbe, s bár hosszú, ezt tuti elkezdem majd késõbb valamikor nézni. Ez még a régi Telemundo és igazság szerint sokkal jobban csíptem, mint a mai arculatot. :) Izgalmas volt, s bár volt már ekkor is gyilok, meg van már mindenhol, de nem ment az az eszeveszett vérengzés, ami napjainkban, s néha még az én gyomrom se veszi már be. Szerintem adj neki egy esélyt, aztán majd eldöntöd. Amiért most még pluszban nem kezdem el az idõhiány mellett, hogy holnaptól felezett részek jönnek, és az úgy nem az igazi.
Átpörgettem 5 percben ma az elsõ részt, a szinkronja szerintem nagyon jó lett. :)
malvinkicska 2015 márc. 16. - 19:59:35
(8/143)
Szeretném a véleményed kérni érdemes bele kezdeni nézni, mert tudod én nem nagyon csipem Gabyt.
suxel 2015 márc. 16. - 17:38:17
(7/143)
Ayyy, Zully Montero hangja Andresz Kati! Szuper!!!!! Nem is tudom ki szerkesztette neki oda Halász Arankát két sorozatban is. Jobbat nem is találhattak volna neki, és még itt a haja is fekete hozzá, nagyon megy! :D
10/10
syuzi 2015 márc. 16. - 12:37:22 10/10
(5/143)
Szerintem nagyon izgalmas sorozat lesz nem minden napi történettel
Már az elõzetesbõl látott részek alapján már most tetszik a sorozat:)
Majd írja meg valaki ha fel tetszik valamelyik online sorozatos oldalra köszönöm elõre is:)
levyrronifan 2015 márc. 04. - 18:30:23
(4/143)
nem soka magyarul