Pink Pearl 2015 júl. 08. - 23:20:37 Előzmény kriptonyt
(83/143)
Kedves kriptonyt!

Köszi de... MOST MÁR én is tudom :D Én is nézem a sorozatot :D És az általad leírtakat mindenki más tudja aki nézi :D

Nem igazán értem MIÉRT írtad ezt most le? :D Semmi olyat nem írtál,amit ne tudhatna BÁRKI aki nézi a sorozatot. :)
kriptonyt 2015 júl. 08. - 10:41:59 Előzmény Pink Pearl
(82/143)
!!!!!SPOILER!!!!!

RODOLFÓ NEM AZT HISZI, HOGY MEGHALT, HANEM TUDJA, HOGY ÉL. Õ BUJTATJA, ÉS UTASÍTJA ARRA, HOGY RIOGASSA A HÁZ NÉPÉT.EZ IS RÉSZE RODOLFÓ BOSSZÚJÁNAK. EGYÉBKÉNT ÚGY NÉZ KI ERNESTO, MINTHA KICSIT MEGHIBBANT VOLNA. VALÓJÁBAN IGAZ LEHET, MIVEL LULU AZT MONDTA, HOGY FEJBE LÕTTE.
!!!!SPOILER VÉGE!!!!
terranova56 2015 jún. 29. - 18:39:48
(81/143)
az
terranova56 2015 jún. 29. - 18:39:20
(80/143)
a
Pink Pearl 2015 jún. 29. - 17:39:18
(79/143)
Kedves gliguta!


!!!!SPOILER!!!!

Úgy lehetséges,hogy csak Lulu és Rodolfo hiszik azt,hogy meghalt...és persze elhitették a világgal is...de valójában él...
Én nem láttam a spanyol verziót,szóval nem "tudom", csak gondolom, hogy errõl lehet szó...
Ezt bizonyítja a mai (hétfõ) rész is, amikor a cselédlány a "betörõben" felismerni vélte Ernesto "szellemét"....

!!!!SPOILER VÉGE!!!!
10/10
Gliguta 2015 jún. 29. - 16:45:42 10/10
(78/143)
SPOILER
Hogy lehet Ernesto az aki fenyegeti Lulut, hisz Ernesto halott?
SPOILER
10/10
syuzi 2015 jún. 28. - 14:44:38 10/10
(77/143)
Köszi szépen:)Nem tudom hogy majd mikor lesz a fõszereplõ csere melyik részben most már majd igyekszek be kapcsolodni mert idõhiány miatt kimaradt pár rész mostanában
Pink Pearl 2015 jún. 28. - 13:30:17
(76/143)
Én az IMDB alapján gondoltam....ott én csak 137 részt látok...azt írják...

De most megnéztem a Wikipédián és ott valóban 180-at írnak. Akkor valószínûleg az lesz az igaz.:) Mármint a 180.
De majd kiderül :)
Don Benito 2015 jún. 28. - 00:08:27
(75/143)
Nem 180????
Pink Pearl 2015 jún. 27. - 23:22:41 Előzmény syuzi
(74/143)
137 részes.
Igen még Islas játsza Danielt....most a 72. résznél tartunk...vagyis pénteken (június 26-án)volt az...
Pink Pearl 2015 jún. 27. - 23:21:14 Előzmény garamba
(73/143)
Szia garamba!

Kösz a választ! :) (ha kicsit késõbb is :D)

Nekem amúgy ez a Libertadot játszó csaj valahogy nem szimpi....

A többivel kapcsolatban én is kb úgy gondolom mint te :)
Nacha - Rodolfo viszonyt én se értem.... Egyszerûen NEM HISZEM EL,hogy egy nõ bele tud szeretni egy olyan paliba aki õt megverte :(((
Tudom, hogy minden ember másképp gondolkodik....de...ezt egyszerûen nem tudom elképzelni :((((

A temetõs "virágot lopkodó" pasiról én is azt gondolom amit te :D

Luchoval kapcsban is egyetértek veled! Én se értem, hogy ha annyira bele van esve Libertad-ba minek feküdt le Berenice-szel? De....ez is olyan dolog, hogy...."ahány ember,annyi vélemény"....

Én a lány szemszögébõl nézve se értem....Ha tudnám, hogy a pasi (akibe szerelmes vagyok) egy másik nõbe szerelmes, én tuti, hogy NEM akarnék vele lefeküdni,hogy legyen egy "egy éjszakás akciónk".... Nekem ez ÍGY, tuti nem kéne...
10/10
syuzi 2015 jún. 26. - 16:36:30 10/10
(72/143)
Hány részes a sorozat? Mauricio Islas játssza még Danielt?
8/10
Máriácska 2015 jún. 20. - 21:13:29 8/10 Előzmény malvinkicska
(71/143)
A jövõ héten csütörtökön vagy pénteken kezdõdik a IV. évaddal. Valahol olvastam, hogy van már egy V. évad is, Isten tudja, hogy azt mikor láthatjuk majd. Már ez is haladás, hogy a IV. évadot megnézhetjük az Élet sava-borsát!
10/10
garamba 2015 jún. 17. - 20:07:52 10/10 Előzmény Pink Pearl
(70/143)
Bocs, nem járok ide túl gyakran. :D De igen, szívesen belinkelem: radaronline.com/exclusives/2013/12/genesis-rodriguez-underage-sex-scandal-paul-walker-costar-telemundo "When the two were caught engaging in oral sex at a network party Islas claimed it was consensual and that he was experiencing psychological issues that made him sleep with a teenager. Rodriguez later claimed she was manipulated into sleeping with him." Bocsánat, rosszul emlékeztem, az orálból nem derül ki, hogy pontosan ki használta a száját, de egy pasit egyszerûbb orálisan kielégíteni, innen vettem, hogy a csaj csinálta, de tévedhetek, hiszen nem voltam ott. :D Késõbb azt mondta, hogy a pasi manipulálta, ez vagy igaz, vagy csak mentette a csaj a karrierjét és a pénzért csinálta: "Rodriguez being awarded millions of dollars including a large payout from Telemundo". Fene tudja. Én simán kinézem a csajból, hogy benne volt a dologban aztán mindent a pasira fogott, amikor kiderültek a dolgok... :) De mindegy, annyira mélyen nem érdekel a téma, csak egyszer egy unatkozós pillanatomban rákerestem, ennyi.

// Még mindig nem emésztettem meg ezt a Nacha - Rodolfo viszonyt... A temetõbõl a viráglopkodós pasi (ugyanaz aki fenyegeti Lulut) gondolom Ernesto... :D Lecsónak meg olyan hülye feje van rövid hajjal, jól állt neki a hosszú. Amúgy ha annyira bele van esve Libertad-ba minek feküdt le Berenice-szel? Érdekes... Na mind1.
malvinkicska 2015 jún. 14. - 14:19:04
(69/143)
Nagyon köszönöm nem tudod mikortól kezdik, minden eddigi részét amit adtak láttam nagyon tetszett.
8/10
Máriácska 2015 jún. 14. - 13:59:35 8/10 Előzmény malvinkicska
(68/143)
Bár nem ide tartozik, akik szerették az Élet sava-borsa c. sorozatot, úgy tûnik most nézhetik majd a Duna TV-n ismét - valószínûleg - a folytatást is! Ebben a filmben legalább nincsenek borzalmak, csak felüdít és minden egyes alkalommal újra és újra felüdít!
malvinkicska 2015 máj. 30. - 13:17:24
(67/143)
Nézem ezte sorozatot nagyon sok undorító dolog, meg sok felesleges dolgok történek benne. Libertad amit követ az már sok egy tapasztalt nõnek javára válna, bele van zavarodva Danielbe, most az a féreg Milagros lovalja G-ellen, nem fájt a szája kimondani õ adott életet neki. Pancho jól teszi más nõnél keresi a boldogságot, mert ez egy vipera. A házvezetõnõ az jól beolvasott M-nek azt nem, köpte, nem nyelte, így kell kezelni az ilyen mocskokat. Aztán következett G, de az nem akarta elmondani miért hagyta el a gyereket, mert úgy börtönbe volt.
Pink Pearl 2015 máj. 27. - 19:46:07
(66/143)
Igen?? És ezt hol olvastad? Belinkelnéd?
Én többféle verziót olvastam, de ez a "le..ós" valami új verzió! Én az egyik helyen azt olvastam, hogy "titokban volt rövid viszonyuk, egy másik cikkben pedig azt, hogy a pasi "zaklatta" a csajt. De az nem volt kifejtve, hogy mit értenek "zaklatás" alatt...mert ezt többféle módon lehet értelmezni...

A filmmel kapcsban:
Meglepõ fordulat volt amikor múlt hét végén kiderült, hogy az igazi gyilkos (a 15 évvel ezelõtti ügyben)az a Lulu nevû nõ(?)....és Rodolfo volt aki falazott és segített a gyanút Guadalupe-ra terelni....hát ez nem semmi...!

Milagros már egyre abszurdabb dolgokat talál ki! Képes még vakságot is színlelni?! Hát ezt nem hiszem el.... :((

Libertad unokatestére,a Patty nevû csaj,eddig se volt szimpi,de amit a mai (szerdai) részben csinált az egyszerûen UNDORÍTÓ volt!!! :(((
Libertad magára vállalta az õ kábszeres balhéját,Patty pedig most szépen "megköszönte" neki...:((((
Azzal a sok hazugsággal amit beadott Milagrosnak....:(((

Arra még nem jöttem rá, hogy ki lehet az a kalapos, szakállas pasi aki folyton lesi Lulut...nyilván azt a névtelen levelet is õ írta neki...
Gyanítom az vmi olyan szereplõ lesz, aki eddig még nem szerepelt...

Na majd kiderül :)
10/10
offtopic
garamba 2015 máj. 26. - 18:31:12 10/10 Előzmény Csillaqua
(65/143)
Én azt olvastam, hogy lesz*pta a pasit valami filmes bulin és meglátták õket, de nem tudom mennyi igaz a cikkbõl.
malvinkicska 2015 máj. 23. - 07:23:31
(64/143)
Szerintem az az ügyvéd, az nem hiszem megteszi, hogy G-t elteszi láb alól mivel nem feküdt le vele, nem beszélve , hogy meg is sebesítette, lehet az majd behúzza a csõbe amit meg is érdemel.