malvinkicska 2015 ápr. 17. - 07:26:40
(43/143)
Megnéztem ma reggel és nekem sem jön az RTL moston sajnos , lehet , hogy azért nincs máshol sem fent, mivel innen töltik máshova ehhez nem értek, nem vagyok olyan járatos a dolgokba, abban reménykedjünk minél elõbb nézhetõ lesz.
10/10
garamba 2015 ápr. 16. - 23:59:54 10/10
(42/143)
Igen, ott is néztem fent van-e, sõt egy torrent oldalon is, sehol nincs fent és rtl most-on még mindig nem indul el a videó, több böngészõvel próbáltam. Egész héten elindultak a részek, a mai nem indul. Betrágyázok, komolyan mondom... -_-
malvinkicska 2015 ápr. 16. - 21:41:10
(41/143)
Online sorozatok ott is lehet nézni most oda kapcsoltam és sajna még nincs fent, pedig máskor alig adják le már fent is van, most lehet valami, mert én online nézem a Szenvedély SZ SZ és most nem rég tudtam csak a tegnapi részt megnézni.
10/10
garamba 2015 ápr. 16. - 20:24:32 10/10
(40/143)
Csak nálam nem jön be a mai rész rtl moston? órák óta frissítek mint az állat és folyton hibát ír ki... :( hol máshol tudom megnézni a mai részt?
malvinkicska 2015 ápr. 16. - 17:33:02
(39/143)
Daniel találkozott Glupeval, nagyon várom hova fog alakulnia sorsuk, Milagros nagyon kígyó, amit követ az már sok. Libertad jól elbeszélgetett, az anyjával csak õ még nem tudja, csak érez valamit.Jenifer egy beteg nõ alkoholista és az sajnos jellem változással jár, csak a páciens nem látja be, mint ahogy J sem.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 15. - 22:42:17
(38/143)
Malvin én is remélem, hogy 1 kicsit gyorsul a sorozat. Sajnáltam Gvadalupe barátnõjét õ nem árulta el Lupét. A formaruhát ráadták Lupéra ezt sem kellett volna. Ha a dajka megteheti, hogy nem hordja akkor Lupénak sem kellett volna hordani.
malvinkicska 2015 ápr. 15. - 17:43:29
(37/143)
Nagyon igazad van egy ördög ez a nõ amit követ a tesójával, ez még aljasabb, mint Rebeca a másikba.A férje gyanit valamit biztos sok idõ míg kiderülnek, dolgok mivel hosszú sorozat. Vannak benne kissé lassúbb tempók, majd gyorsul gondolom.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 14. - 23:29:01
(36/143)
Milagros 1 gonosz számító nõ miért nem adta Lupénak a vendégszobát? Neki ott sokkal kényelmesebb lett volna mint összezárva Monalisával. Kíváncsi leszek mikor fogják elrabolni Libertadot az apáca gondolom megadja a házaspár címét. Nem szoktam elõre olvasni csak az aznapi részt úgyhogy csak találgatok. Libertad megérzett valamit amikor meglátta az igazi anyját. Vajon mikor ki a számára az igazság? Valaki nem szokta elõre nézni a sorozatot?
malvinkicska 2015 ápr. 14. - 17:44:09
(35/143)
A régebbi Telemundos sorozatok sokkal másabbak, mint a mostaniak, most drog prosti gyilkolnak, ennek filmnek komoly mondanivalója van szerintem, attól borzalmasabb nem kell ,ha egy gyereket elszakítanak az édesanyjától, és itt egy érdekes eset áll fent.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 13. - 23:48:16
(34/143)
Nagyon sajnáltam Luchot, hogy kirúgták nem ezt érdemelte. Kíváncsi leszek talál majd munkát magának? Gvadalupét is sajnáltam végre megtudta az igazságot. Libertadnak ez volt a legrosszabb napja a szülinap nem úgy sikerült ahogy szerette volna. Várom a folytatást. Végre nem felezik a részeket.
malvinkicska 2015 ápr. 13. - 20:08:58
(33/143)
A mai epizódban megtudta G, hogy a lányát magáénak tudja a tesója, elég ronda szülinapi, buli sikeredett, aza kis csaj nagyon kényes érett férfi után epedezik, mit tett Daniel nõével leitatta, szemtelenség volt tõle, de végül õ sem táncolt vele hála az égnek.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 12. - 20:29:31
(32/143)
Jó kis sorozat a hétfõi részben végre Gabi megtudja az igazat. Nem írom le mire gondolok mert spoilernek számítana. Végre egész részeket fognak leadni a jövõhéttõl.
malvinkicska 2015 ápr. 08. - 19:15:24
(31/143)
Ma sok mindent tudott meg Guadalupe, a nõtõl akinek a címérõl leveleztek, szegényt sajnáltam, mikor mondta elfele a sok hazugságot amit, a tesója mondott.
10/10
syuzi 2015 ápr. 08. - 15:25:01 10/10 Előzmény mijud
(30/143)
Az nem semmi....... Genesis õ játsza Libertadot?
Hányadik résztõl cserélik le Mauriciót?

Kiváncsi leszek , hogy Lupe mikor fog találkozni a lányával
Nachaval szerintem ki fog kezdeni Rodolfo

Már várom a mai részt:)
10/10
syuzi 2015 ápr. 08. - 15:23:14 10/10 Előzmény mijud
(29/143)
Köszönöm szépen:)
suxel 2015 ápr. 06. - 12:37:14
(28/143)
Off


Szerintem nem unalmas sorozat, de en abbahagytam a 66 resznel. Nagyon idegesitett Gaby személyisége benne, szoszerint egy kalapos csaszarnonek hitte magat, aki barmit megtehet. Vegtere is pozitiv hosno volt, csak igazan szeszelyes termeszet. Viszont van benne egy mellekszereplo/juvenil páros, Marimar Vega es Alberto Guerra, azaz Elisa es Mauricio, na oket nagyon szerettem. Nekem jo par ismerosom kedveli, sot szereti, es van olyan is aki szerint ez Gaby Spanic legjobb sorozata. Annak ellenere is ajanlom, hogy en abbahagytam. Porgosseget tekintve, mert tudom szamit neked A szenvedely szaz szine es a LUcia kozott van, szerintem atlagos normalis tempoju sorozat nehol meglepo fordulatokkal.
malvinkicska 2015 ápr. 06. - 12:03:50
(27/143)
Azt olvastam 13-tól egész részek mennek.A Libertad nekem is utálatos, õ miatta kellett lecserélni Mauriciot ezt lehet olvasni, egy kényes önzõ valaki. Várom én is hava fog alakulnia helyzet, mivel az alkoholista barátnõ, elvesztette a babát.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 06. - 10:13:24
(26/143)
Szerintem márcsak a héten adnak fél részt a sorozatból hiszen vége lesz egyelõre a dr. Tóthnak. Javítsatok ki, ha tévedek még nem néztem ennek az infónak utána. Örültem, hogy Gvadalupe megszökött a birtokról gondolom nagyot fog nézni ha kiderül a lánya nem is tud a létezésérõl. Nekem a kislány nem szinpatikus hebrencsnek elkényeztetett fruskának tartom. Suxel a Gabi által játszott filmekbõl van 1 pár amit nem láttam. A császárnõ azt írják nagyon unalmas neked mi a sorozatról a véleményed?

Visszatérve erre a sorozatra a manikûrös csak ki akarja használni Nachot a gazdagsága miatt. A meny lulu vagy hogy hívják meg a bûntársa rodolfo is megéri a pénzét. Velejéig gonosz mind2 szereplõ. A héten többet leszek itthon úgyhogy mindennap megírom a sorozatról a véleményemet ugyanis most megnézem a nyulfarknyi részeket. Kár, hogy ma nem adják le a sorozatot az rtl2 leadja ma is a sorozatait. Várom a folytatást.
malvinkicska 2015 ápr. 02. - 19:13:07 Előzmény ildimix
(25/143)
Nagyon jó feltétlen nézed pörögnek az események, és jó a téma is, csak kár, hogy nem ót rész megy hetente csak két és fél, ez nem normális dolog, amit csinálnak a nézõvel.
malvinkicska 2015 márc. 30. - 07:29:41
(24/143)
Amiket felsoroltál nem láttam csak Paula, meg a Riválisok, tudjátok nem régen lettem sorozat függõ, volna mit pótolni.Ildi úgy fogom hetente nézni, zavar ez a nyúl farknyi rész.