10/10
édesmaya 2011 máj. 25. - 22:16:28 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(67/207)
Szia kedves! Ha érdekel, tudjuk újra nézni Marióval a Második életet. Június 3-án kezdõdik a TV2-n 16,25-kor. Én nagyon szerettem, de pár részét nem láttam. Most biztos újra nézem, mert rendkívül érdekes, izgalmas volt.

Most nem értek egyet Viktor-Manuellel, milyen jogon vonja felelõsségre Estrellát, hogy mit csinál a dokival? Hisz amikor Estrella elhagyta a falut, akkor ott tartottak, hogy V.M. szentül elhitte Orianának és az apjának, hogy Estrella volt Leon Parra ágyában! Sehogy sem tudta kimagyarázni magát szegény kislány, mert V.M. nem engedte neki!
Meg ha most tényleg "úgy is" volt a dokival, igazából nincs semmi köze hozzá! Nem volt a gyûrûs menyasszonya Estrellita! Aztán meg Orianának nem nagyon akarom elhinni, hogy mostmár jó kislány lesz, és meghúzza magát, és megváltozik az eddigi gõgös természete.
Nagyon helyesek voltak az ifjú házasok, megérdemlik egymást és a boldogságot. De vajon mi lesz, ha visszatérnek a falujukba, a lány apja remélem már nem tud keresztbe tenni nekik, hisz leültették.
Koral is egyre ellenszenvesebb, már nem tudja milyen mesét találjon ki, hogy maga mellé láncolja Viktort.
De Leon Parra is micsoda utolsó alak! Még õ akarja megölni Estrellitát, amikor õ semmizte ki a sógorát. Hogy nem bír elnyugodni a fenekén ez a mocsok alak! Hogy megijesztette szegény Cassildát, pedig az már épp felgyógyult. Most biztos azt hiszik, hogy visszaesik, képzelõdik, hogy az ördögöt látta.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 24. - 12:41:54
(66/207)
V.M.haja hagy maga után kívánni valót!
Nem a legjobb alakítása Cimarronak.
Azt olvastam valahol,hogy nem akarta a csók jeleneteket Estrellaval.Ez furcsa hisz színészként ez is a játékának a része.
Korny 2011 máj. 19. - 21:11:00
(64/207)
Hát végül majd minden helyére kerül itt vannak itt pár videó

http://www.youtube.com/user/delfinke87?feature=mhsn#p/f/5/CjociH2m4kU
sorozatkedvelõ 2011 máj. 19. - 13:45:24
(63/207)
Hernan teljesen kiábrándító,hogy ennyire nem bízik saját vonzerejében,s ilyen aljas trükkhöz folyamodik.
Gyerek orvosi rendelésre?
V.M. -nek már nagyon gyanús a doki.
10/10
édesmaya 2011 máj. 18. - 18:29:42 10/10
(62/207)
Hát ez az! Írtam, hogy a dokika már egyre kevésbé szimpatikus. Sõt a mai részben olyan kéjsóvár volt, amikor csókolni akarta Estrellitát az ágyra döntve. Egészen ki volt vörösödve a képe. Fúj, olyan ellenszenves volt abban a percben.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 18. - 17:41:27
(61/207)
A doki is nagyon aljas módszerekhez folyamodik,az elõzetesek szerint.
Oriana is azt kapta Santostól, amit érdemelt.
10/10
édesmaya 2011 máj. 18. - 17:11:37 10/10
(60/207)
Én is dobtam egy hátast, hogy mire nem képes a kis ribi, hogy maga mellett tartsa Viktor-Manuelt! Még az ereit is képes volt felvágni, kis hülye!
Azért az nagyon tetszett, hogy az õrmester nem fogadta vissza a gõgös, nagyravágyó, beképzelt Orianát! A tesója sokkal értelmesebb, mint õ, pedig elég rossz a helyzete a terhessége miatt.
Tiburon meg mekkora állat, hogy a saját lányát, Chomót el akarja pénzért adni! Ennél mélyebbre sem süllyedhetne már a gonoszságban.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 18. - 13:42:14
(59/207)
Coral/Catalina remekül ért az érzelmi zsaroláshoz.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 17. - 16:26:25
(58/207)
Értem ,engem is az zavar,hogy irányítani akarja Estrella érzéseit,sõt V.M.-nek tanácsolta,hogy legyen Corallal intim kapcsolata.
Huncut a doki nagyon!
10/10
édesmaya 2011 máj. 17. - 15:45:43 10/10
(57/207)
Igen, de valszeg ez is kiderül hisz az öreg halász mindent tud a fiatal koráról. A doki nekem eddig szimpi volt, de egyre inkább elveszti ezt a jó tulajdonságát nálam, hogy õ is tereli a szerelmes kislányt - a maga révébe. Jó, megértem, hogy õ szintén szerelmes, mint Estrellita Viktor-Manuelbe, de azért nem szép tõle, hogy intelligens, tanult ember létére ennyire irányítani akarja az érzéseit. Na most lehet, hogy nem egészen úgy fejeztem ki magam, mint ahogy akartam, de azért biztosan érted.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 17. - 15:31:28
(56/207)
Coral a kisfiáról teljesen elfelejtkezett.
A doktor is nagyon jól alakítja a dolgokat,hogy Estrella az övé legyen.
Coral érzelmileg zsarolja V.M.-t.
10/10
édesmaya 2011 máj. 17. - 15:00:58 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(55/207)
A 61.rész leírásában már kicsit többet lehet megtudni Koral elõéletérõl, hát nem piskóta a kicsike!
10/10
édesmaya 2011 máj. 17. - 14:32:24 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(54/207)
Hát ez még nagy titok, de talán a hipnotizálásos kezeléskor kiderül, hiába titkolja annyira. Mert az az érzésem, hogy õ tudja, csak nagyon jól megjátssza magát az amnéziával. Mivelhogy mindenáron meg akar maradni Viktor-Manuel mellett! Hát nincs rossz ízlése, mert klassz a pasi, és gazdag is. Csak épp van egy bökkenõ: nem õt szereti.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 16. - 12:35:40
(53/207)
Nagyon szívesen.Coral nagyon gonosz,de csak nem értem,hogy menekült meg a helikopter baleset után.
Van ebben valami meseszerû.
10/10
édesmaya 2011 máj. 16. - 09:09:30 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(52/207)
Szia, köszönöm szépen, közben meg is néztem online, és jól látszott, hogy mit csinált a kis Koralocska!
sorozatkedvelõ 2011 máj. 15. - 19:21:43
(51/207)
165 részes.
Likenice 2011 máj. 15. - 18:51:33
(50/207)
Tudná megmondani valaki,hány részes ez a sorozat?
Elég nehéz kivárni a végét.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 15. - 11:35:44 Előzmény édesmaya
(49/207)
Coral valami damil féleséget kötött a két lécsõfok közé,amiben megakadt Luz lába és így zuhant le.
10/10
édesmaya 2011 máj. 14. - 08:39:44 10/10
(48/207)
Helló mindenki,aki idetéved!

Nagyon tetszett, hogy Viktor-Manuel végre elzavarta azt a gõgös ribi Orianát! Nem is akarom elhinni, hogy a valóságban is létezik ennyire fennhéjázó, mindenki felett állónak képzeli magát- csajszi! De Korál is megéri a pénzét! Hogy nyalizik Viktor-Manuel anyukájának! Hogy átlát rajta Luz, érzi a zsigereiben, hogy Korál nem õszinte, csak érdekbõl akar vele jóban lenni. Egy pillanatra nem láttam valszeg valamit, mert nem értettem, hogy hogyan esett le a lépcsõn Luz. Mivel Korál olyan kárörvendõ volt, talán bekente a lépcsõt valami csúszóssal?
Estrella -Marina szegény mit õrlõdik, hogy szereti-e Viktor-Manuel Koralt, ahelyett, hogy elment volna arra a közös vacsira Hernan dokival. Ott aztán kiderült volna minden.
Santos õrmester meg már igazán kiverhetné a fejébõl azt a semmirekellõ nagyképû Orianát! Sosem lenne vele boldog az a nagyravágyó liba! A másik lány - igaz, hogy õ meg k@rva - mennyire ragaszkodik hozzá, hogy szereti. mellette kéne leragadnia!
Leon Parra meg már igazán méltó helyére kellene, hogy kerüljön: a dutyiba! Képes lett volna a saját lányát elõrehaladott terhesen abortuszra kényszeríteni! Mekkora egy állat! Huhhh, micsoda utolsó féreg!
Szóval vannak izgalmak a soriban nap mint nap!