Téma: A szökés

10/10
bree-gee 2009 szept. 01. - 11:17:33 10/10
(24047/25847)
Ritkán hallani tõlem ilyet, de nekem bejön Self magyar hangja! :)

Tegnap pont sikerült megnéznem a részt, el is felejtettem Sucre milyen kis naivan reagálta le a helyzetet:
"Biztos jönnek értünk, csak késnek.." LOL
10/10
sarahangel 2009 szept. 01. - 00:51:53 10/10
(24046/25847)
4x13

Nagyon szívesen! :)

Igen, a hangsúly is számít, meg amit mondanak, az is. ;)

Ezt a bûntudat dolgot mások is írták, lehet, hogy ez is benne volt a pakliban... ;)

Hát igen, az a "megöllek" egy kicsit talán keményen hangzott (azzal együtt is, hogy egyértelmû, hogy ezt nem komolyan gondolta Sara ;)).

Én is örülök, hogy ennyien voltunk itt (bár én sajnos csak a végén :S), úgyhogy lassan én is elpárolgok! PS Neked is! :)
10/10
sarahangel 2009 szept. 01. - 00:46:13 10/10
(24045/25847)
4x13

Azt hiszem, úgy volt, hogy Sara már ott állt a vallomás kezdete elõtt is, ahol állt. Na jó, persze késõbb helyzetet változtathatott volna, ebben igazad van. ;)

A saját romantikus verziód: Sara odaállhatott/ülhetett volna mellé, és fogták volna közben egymás kezét, vagy valami ilyesmi, jól emlékszem? ;)

Én még azt nem értettem, hogy Michael miért takarta el a szemét a végén. Mondjuk az sem tetszett annyira, hogy Sara 'lecsapta' a kártyákat az asztalra (arra viszont elfelejtettem figyelni, hogy a szipogást benne hagyták-e). Na mindegy, azért összességében nem volt ez olyan gáz szerintem (mint amilyen sokat magyarázok bele :D), csak kicsit fura. ;)

Linc lelövése: érdekes, az meg nem is maradt meg bennem, hogy a másik pasit is majdnem lelõtte, de arról Michael szerencsére lebeszélte...
10/10
sarahangel 2009 szept. 01. - 00:38:47 10/10
(24044/25847)
Szia, Te is itt? De jóó. :)
3 hét múlva már nézheted a 16. részt. ;)
10/10
Alex27 2009 szept. 01. - 00:35:08 10/10
(24043/25847)
halihó neked is! ;)) én még éppen :S

*4/13*

jajjj, de aranyos vagy! köszi a simis képet ;)))

Sara-Michael vallomásos rész, úgy néz ki most mindannyiunknak máshogy jött le, mint eredetiben (mire nem képes a más hangsúly). Nem is bánom :))
Szerintem a bûntudat miatt nem nézett Sara szemébe, hiszen M. akkor már sejtette,hogy mire készül :S

*******SPOILER FINALÁ*********
ez az otthagyás, hát igen :SSSSSS
*********SPOILER VÉGE**********

Grecsi kapta a pofonokat rendesen, elég sokat,ha úgy vesszük :s

Linc gyilkolása nekem még mindig a "pffff" kategória :S

tényleg, az eredetiben "megöllek" volt, ezt mondani is akartam,csak elfelejtettem. :S szerintem így jobban hangzott, mint az eredetiben, legalábbis nekem jobban tetszett :)



nade most már, mennem kell :S nektek azért jó beszélgetést még, és tök jó,hogy így megint ennyien voltunk itt egyszerre :)))))
Jóccakát, én bedobom a PS-t! :)
10/10
sarahangel 2009 szept. 01. - 00:29:57 10/10
(24042/25847)
4X13

Ezzel egyetértek, mert írtam ugyan korábban, hogy Viczián Ottó hangja szerintem nem passzol Selfhez (én magasabb hangot adtam volna), de most meg már annyira megszoktam, hogy kimondottan tetszik! :)

Ja, különben a szinkronról akartam még írni az elõzõ - végtelenül hosszú - hsz.-emben, amibõl ennek ellenére is kimaradt valami. :D Szóval a fordítás nem volt olyan rossz most sem, viszont a MiSa-jeleneteknél kicsit más volt a vége. Az is, amit mondasz, meg a másiknál - a vallomásosnál is: ott ugye az eredetiben azt mondja M. a végén, hogy "és minden rendben lesz" /nem biztos, hogy szó szerint így volt, de az benne a lényeg (?), hogy az elõzõ részben mondta Neki Sara, hogy ne mondja, hogy minden rendben lesz/. Itt meg azt mondta, hogy "de nem fog rosszul elsülni" vagy valami ilyesmit, és így kicsit más értelmet kapott a dolog, vagyis nem nagyon lehetett érteni. A "miattunk ne aggódj" miatt meg én inkább a "kettõnk miatt ne aggódj" fordítást alkalmaztam volna, vagy valami hasonlót. Tehát hogy a "kettõnk"-ön legyen a hangsúly, mert a "miattunk" szerintem nem egyértelmû, hogy kettõjükre vonatkozik. ;)
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 szept. 01. - 00:29:22 10/10
(24041/25847)
Hát nagyon nem erre...
...én is kíváncsi vagyok, mi lesz a véleményed;-)

*durmolok*:-D
10/10
könnycseppek 2009 szept. 01. - 00:27:27 10/10
(24040/25847)
Hali! én már alszom;-D

*** 4x13 ***

MiSa-vallomás: úgyanazt érzem, mint múltkor is: fura úgy vallomást mondani, hogy a háta mögé állok... még jó, hogy M. nem nagyon nézett rá. Persze tudom, Michael is odafordulhatott volna.
Amúgy pedig kár, hogy nem mentettem el (vagy de?) azt a hsz-t, amikor leírtam a saját romantikus verziómat erre a jelenetre;-)

A vége: Igen, nekem is feltûnt a végén Sara 'megölöm magam' mondata (csak elfelejtettem írni -ma ez egy ilyen nap:-S), mert ez tényleg szöges ellentéte az eredetinek...

Linc lövése nekm is, még mindig nagyon gáz. Az viszont látszott, hogy Michael (is) azért eléggé meghökkent, vagy legalábbis csak állt és nézte a hullát...


___
*mostmárténylegPS*;-)
10/10
Evibaba001 2009 szept. 01. - 00:26:43 10/10
(24039/25847)
hát már komolyan kiváncsi vagyok,hogy mi lett a vége,mert amit úgy kiszûrtem a ti irásaitokból is+meg másoktól ahogy hallottam,nem mindenki erre a befejezésre számitott,és kiváncsi vagyok,hogy nekem mi lesz a véleményem errõl
10/10
Alex27 2009 szept. 01. - 00:25:11 10/10
(24038/25847)
:DDD
KÖSZI-KÖSZI!!!! nagyon jó és igazán várós. Nagyon vagány benne Went, ahgoy támasztja azt az autót, olyan rendõrõs! :DD
10/10
offtopic
sarahangel 2009 szept. 01. - 00:21:39 10/10
(24037/25847)
Halihó! Na örültem, hogy még itt vagytok, de látom, soká érkeztem. :S
Mindegy, most még visszaolvasok, aztán én is megyek. PS, szép álmokat! :-)
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 szept. 01. - 00:19:29 10/10
(24036/25847)
No, itt az idõ egy 'PS-bedobás'-nak:-)
Jóéjt Mindenkinek!:-)
10/10
sarahangel 2009 szept. 01. - 00:19:01 10/10
(24035/25847)
Halihó (ha van még itt valaki)! ;)

4x13

Nem volt rossz rész, most valahogy sokkal jobban tetszett, mint amikor elõször láttam régen. ;)

Kezdem mindjárt Linc 'majdnembuksisimi'-jével, Könnycseppeknek és Alexnek egy kép róla. ;)

http://kepfeltoltes.hu/090831/bscap0086_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bár tuti megvan Nektek, de gondoltam, ebbõl nem (sem) árt az ismétlés. :D Különben tényleg nagyon aranyos jelenet. :)

Szuris MiSa-jelenet: érdekes, mert ugye egyértelmû, hogy Sara, mint a szerelme, támogassa Michael-t. Na de ebben a helyzetben mi a megoldás, hiszen egyrészt ugye támogatná abban, hogy gyógyuljon meg, menjen végre kórházba. Másrészt meg ha nem is ért egyet a döntésével, de fogadja ezt el... nehéz ügy. Bár én egyértelmûen azt választanám, hogy menjen végre kórházba, de itt meg az jön képbe, amit múltkor írtam, hogy utasítgatni mégsem lehet egy felnõtt embert, 'legfeljebb' hatni rá kicsit. Úgyhogy azt hiszem, összességében korrekt volt Sara. És olyan szépen mondta, hogy "Eddig végig Te törõdtél velünk, ideje, hogy ezt viszonozzuk". ;)

Vallomásos MiSa-jelenet: hát igen, ez szép is meg kicsit fura is lett, ahogy régen beszéltük. (Bár hozzáteszem azt is, hogy így magyar szinkronnal már kevésbé volt fura, mint eredetiben.) Michael régen azért romantikusabban reagált volna (szerintem). ;)
A "yeah" az az "igennek" a laza változata? Mert ha igen, akkor én ezt nem éreztem ide illõ reakciónak. Ha nem, akkor sem éreztem annak. :D Igaziból nem is értem az írók szemszögébõl nézve (meg Michael-éból sem), hogy miért így alakították ezt a jelenetet, mert ha nem így van vége, ahogy, akkor lehet, hogy bekerült volna a kedvenc MiSa-jeleneteim közé. Sara meg milyen kis aranyos, érdekes, hogy 'mindig' (vagyis kétszer :D) Õ tesz ilyen vallomásokat. A folyékony cappanost azért nem érte utol, az a legjobb Sara-jelenet szerintem. ;)

Visszatérve Michael-re, emlékszem, valaki azt írta régen egy külföldi oldalon erre (vagyis a reakciójára), hogy azért volt ilyen, mert bûntudata lett amiatt, hogy 'elküldi' Sara-t. Hát nem tudom, akár ez is lehet. Azért jó lett volna, ha egyértelmûen kiderül a miért és a hogyan. :D;) De amúgy azt csak most vettem észre, hogy a vallomás elején nem is nagyon nézett rá Sara-ra (késõbb már igen).

Ez a kis mosoly azért aranyos volt. ;)

http://kepfeltoltes.hu/090831/bscap0146_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A térdsimi az meg pláne. ;)

http://kepfeltoltes.hu/090831/bscap0091_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sara-Sucre jelenetek is tetszettek/tetszenek még mindig. ;) Még az jutott eszembe, nem lehet, hogy Michael azért 'küldte' el Sucre-t is, hogy Sara azért mégse legyen egyedül? Amúgy Michael szerintem nagyon kis gondoskodó barát (persze nincs is ebben semmi meglepõ ;)), jól csinálta, hogy mikor belevágtak ebbe az egészbe, mondta, hogy Sara is velük tart (ha mondjuk Bruce-szal marad, hááát, abba nem is jó belegondolni, hogy mi történt volna :S), így jobban tudott Rá vigyázni, mikor meg úgy látta, hogy nagyobb baj van, akkor 'elküldi' (egyedül csak az fura nekem, hogy rábízta Lisa túszul ejtését, ahogy írtam múltkor). Szóval én azért meg vagyok elégedve Michael-lel, még ha néha nem is nagyon tudom hova tenni ebben az évadban. ;)

*** SPOILER ***

És ugye, hogy régen soha nem hagyta ott Sara Michael-t? Mint ahogy itt/ebben a részben sem. Ha ezekre visszagondolok, még mindig nem értem a TFB-et (más kérdés, hogy az egy olyan helyzet volt, ami alapból sem tetszene másnál sem, de Sara-nál meg fõleg nem :S).

*** SPOILER VÉGE ***

Self meg mennyire lesüllyedt, hogy már gyerekkel is képes zsarolni. :S Heni, mit szólsz a dupla pofonhoz, amit Grecsi kapott? ;) Itt azért elõjött Gretchen érzékeny oldala, bár hogy ez mennyire hiteles, azt döntse el mindenki maga. ;) Szerintem Õ vérbeli gonosznak a 'legjobb'.

*** SPOILER ***

Bár az az érdekes, hogy a TFB-ben meg nem volt azzal 'bajom', hogy gondolt Emilyre. ;)

*** SPOILER VÉGE ***

Azért az még mindig kicsit meglep, hogy Linc csak úgy lelõtte azt a pasast, úgy látszik, nagyon 'belejött'/'megszokta' az ilyesmit. :S

A rész vége meg még mindig nagyon tetszik, ahogy Self 'pofára esett'. :D Bravo, Michael. ;) Amúgy az ajánlóban most is lelõtték a rész végét, mint 'poént' (meg a mûsorújságban is)...

Ja, és még azt vettem észre, hogy a végén itt azt mondta Sara, hogy "esküszöm, megölöm magam, ha még egyszer így eltûnsz", az eredetiben meg (nem szó szerint) "esküszöm, megöllek, ha még egyszer ilyet csinálsz". ;)
10/10
könnycseppek 2009 szept. 01. - 00:18:06 10/10
(24034/25847)
Upsz, a videó meg lemaradt:-S

...egy kis beharangozó a L&O: SVU-ról*:-)
http://www.youtube.com/watch?v=fP5o89FjL6s


___
* tisztára titkosszolgálat -mintha csak kódokban beszélhetnénk:-D
10/10
Alex27 2009 szept. 01. - 00:15:05 10/10
(24033/25847)
Óóóóóóóóh, van új videórészlet?? :O vagy ez mi?
De jó ez a kép! Annyira helyes rajta!! Imádom azt a mosolyt.. áááh, nagyon édes!!!!! ^^
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 szept. 01. - 00:14:47 10/10
(24032/25847)
:-)

Bizony, ezek szerint nem sokára jönnek Neked az 'újdonságok' és izgulhatsz, mérgelõdhetsz... megmiegymás
:-S:-(:-)
10/10
offtopic
Alex27 2009 szept. 01. - 00:13:37 10/10
(24031/25847)
sziaaa! Te itt, ilyenkor? :DDD És pont mikor már majdnem készültem menni :S

Legközelebb riasztunk,hogy SZÖKÉS!!! ;DD
10/10
Alex27 2009 szept. 01. - 00:11:29 10/10
(24030/25847)
azta, a felérõl még csak nem is hallottam (:S):DDD
Én a Halálos iramban láttam most nem olyan rég.. pont azt a részt kaptam el újra, mikor õ szerepel. korábban nekem sem tûnt fel, vagyis nem ragadt meg bennem.
A Transformers-t sem láttam, bár tervezem.. de annyira nem hozott lázba eddig,hogy rászánjam magam.. nah majd egyszer :DDD
A másik kettõrõl még nem is hallottam, vagy csak nem maradt meg a fülemben a címük.
dehááátt Keanu kihagyni... ajajjj mivé fajul a világ XDDD
10/10
könnycseppek 2009 szept. 01. - 00:09:47 10/10
(24029/25847)
Jahhh, én is tervbe veszem mindig, de olyan késõn van... a videót meg elfelejtem beállítani...
:-)
10/10
Evibaba001 2009 szept. 01. - 00:07:43 10/10
(24028/25847)
Cia!

Na errõl lemaradtam,de akkor jövõ hét már 14:)juhé