Téma: A szökés

10/10
triniti5 2009 okt. 13. - 16:39:57 10/10
(24347/25847)
Ha kíváncsi vagy mi lesz a vége itt megtudhatod.
http://hu.wikipedia.org/wiki/The_Final_Break_(A_sz%C3%B6k%C3%A9s)
10/10
tarjana17 2009 okt. 13. - 15:59:14 10/10
(24346/25847)
Oh itt ejtettem 1 2 helyesirasi hibat.Augy egyik kedvenc csak hidegzuhany volt. ez a parbeszed Christina es Michael kozott .
10/10
tarjana17 2009 okt. 13. - 15:55:57 10/10
(24345/25847)
Tiszta brazil szappanopera beontes a veger kiderul hogy Michael es Linc nem is testverek.Arra vegyok a legkivancsibb mikor Sarah elmondja hogy terhes.
10/10
chosette 2009 okt. 13. - 09:04:43 10/10
(24344/25847)
Én arra leszek kiváncsi,hogy Michael hgyan fogja megmenteni a "bátyát"Linc-et a börtöntõl.Vagy megint le tartoztatják?És ki kell hoznia.Vagy inkább mellé áll és le buktatja az "anyját".Már ha igaz,hogy az anyja.Mert az is kiderülhet,hogy egyik fiú anyja sem.

Az nekem is rossz,hogy pénteken fogják adni,mert tök jó volt,hogy hétfõn néztem az NSIS- és utána a szökést.két kedvenc.De hát várni kell péntekig majd.Adhanák mindennap az sem lenne rossz.
Donalds 2009 okt. 13. - 07:58:21
(24343/25847)
Azért pakoltuk át, mert a hétfõ mostantól nem sorozatnap lesz. Ebben az idõpontban indulnak a saját mûsoraink. Már október 23-án folytatódhatott volnaa PB, de akkor nemzeti ünnep van. Ezért a 20. részre október 30-áig várni kell.
10/10
offtopic
pozsizsuzsi 2009 okt. 12. - 23:20:29 10/10
(24342/25847)
Tudtam, hogy valaki átcsusszan személyes sértõdésbe...
10/10
Agnessza 2009 okt. 12. - 22:56:30 10/10
(24341/25847)
Úgy szerettem ezt a sorozatot, de olyan unalmas lett :(
De azért Prison Break 43v3r
Újvállalkozó 2009 okt. 12. - 22:56:21 Előzmény Donalds
(24340/25847)
az utolsó 4 részt minek kell elpakolni????
10/10
Keló9 2009 okt. 12. - 22:15:41 10/10 Előzmény pozsizsuzsi
(24339/25847)
Hogy lehet olyat írni, hogy ,,alig várom, hogy vége legyen..''- nem kell nézni, ennyi.
Donalds 2009 okt. 12. - 14:48:13
(24338/25847)
Szeretnék megnyugtatni mindenkit. Az RTL október 30-án folytatja a sorozatot. Az új idõpont péntekenként 22:00 óra.
10/10
offtopic
pozsizsuzsi 2009 okt. 12. - 12:25:07 10/10
(24337/25847)
Emberek, én már alig várom, hogy vége legyen a sorinak. Ez a baj az összefüggõ sztoris sorozatokkal, ha már tök elunja az ember (én), és rég ellaposodott a sori (ez, szerintem persze). akkor is már sajnálja a befektetett idõt eléggé ahhoz, hogy ragaszkodjék a kiszenvedésének a megtekintéséhez... És tépelõdik szörnyen, hogy a többi csatornán mit hagy ki mindeközben...
Kevin4 2009 okt. 12. - 12:23:19 Előzmény sarahangel
(24336/25847)
Én meg veled értek egyet! Hát ez az, én se szeretem a megválaszolatlan kérdéseket, fõleg nem az utolsó évadban, itt már nem kellene az íróknak játszani a nézõkkel, ilyen baba téren meg fõleg nem, jól van csavarok, fordulatok ezerrel jöhetnek továbbra is, de egyik se legyen megválaszolatlan és elcsépelt. És igen, ezt is jól mondtad, hogy még mindig jobb volt a 4.évad- 1.részes megoldás, mint a raktárban, mert ott aztán tényleg se idejük, se kellõ körülmény nem volt kettejük számára (egyáltalán nem volt romantikus hely a raktár, nem tudtak igazán kettesben lenni, hisz ott voltak rajtuk kívül a csapat többi tagjai, és még sorolhatnám!) Mondjuk azt megfigyeltem Santoranál, és a többi írónál, hogy szeretnek nagyon hosszú ideig elvarratlan szálakat hagyni a nézõknek, és eltudják érni, hogy bizonyos dolgokat szinte teljesen vagy részben elfelejtsünk, jól van, ez emberfüggõ, hogy ki mit mennyire jegyez meg, de mondok egy-két példát ezekre:
***SPOILER*** lásd:Kellermant a 2.évad 22.részében "úgy láttuk", hogy "meghalt", és láss csodát a 4.évad végére nemhogy visszatért, de õ volt az ász a CÉG lerombolásásával kapcsolatban! Öszintén, ki gondolta volna, hogy visszatér ennyi idõ után? Valaki már szerintem teljesen elfelejtette Kellermant, és valjuk be a 2.évad 22. része óta már sok idõ telt el! (Mondjuk én nem felejtettem el, de, hogy visszatér, és õ lesz az aki segíteni fog végleg lerombolni a CÉGet azért erre nem gondoltam!)
Vagy Sara, amikor azt hittük levágták a fejét, végig kellett várnunk a 3.évadot, és csak a 4.évad 1.részében láttuk újra! (Hát azért, ez se kevés idõ!)
Továbbá Franklin (a volt iraki katona), õt is azt hiszem a 2.évad 20.részében láttuk utoljára, és ki hitte volna, visszatért, méghozzá segítséggel (õ hozta Kellereman hírét, hogy tud segíteni Michaeléknak) ***SPOILER VÉGE***

Hát, szerintem ez eléggé jellemzõ Santoráékra, és mivel a SZÖKÉSNEK nagyon összetett története van, nagyon figyelni kell, hogy szinte mindent megértsünk, de mégegyszer jelzem, én sem értek egyet azzal, hogy valamit nem válaszolnak meg, vagy nem érthetõen akarnak megválaszolni!

És igen, tudom, hogy neked nem kell mondanom (ez nagyon tetszett tõled:"de attól még jó, hogy mondod :D",) de mégis mondom:Ma SZÖKÉÉÉÉS!!!!:
10/10
sarahangel 2009 okt. 11. - 21:48:54 10/10 Előzmény Kevin4
(24335/25847)
Nagyon egyetértek azzal, amit írtál! Nem csak Neked fura a helyzet, vagyunk ezzel így páran, és pontosan ezt értettem azalatt, hogy 'nem illik a képbe'. Michael és Sara alapból sem ilyenek, ahogy mondod, ráadásul ugye Sara-t megkínozták a fogság alatt, Michael meg 1 hónapig halottnak hitte Sara-t, és szerintem ha ez örömhír is, akkor is azért traumaként érheti az embert. Már csak ezek miatt sem tudom elképzelni a dolgot. Bõven elég lett volna, ha "csak" annyi történik, amit mi is láthattunk (ami egyébként nem kevés;)), az egy tökéletes jelenet volt és beleillett a képbe, meg az adott helyzetbe.

Engem az elsõ hidegzuhany akkor ért, mikor olvastam Santora 'kijelentését'; mert addig ugye csak találgattunk, és inkább úgy tûnt, hogy semmi ilyesmi nem történt, és erre jött ez. :S A többiek akkor megvigasztaltak (;)), hogy ebbõl/ettõl még nem biztos, hogy tényleg így volt, de aztán ugye a terhességgel választ adtak a kérdésre. :S Addig meg maradt a 'mindenki gondoljon azt, amit akar' változat, bár igaziból nekem az sem jött be, mert én azt szeretem, ha egy filmben egyértelmû választ kapunk egy kérdésre, és nem nekünk kell találgatnunk, hogy mi történhetett.

De ha már megtörtént, még mindig jobb, hogy itt és ekkor, mikor kettesben voltak (bár nem egészen, mert Linc ott volt a másik szobában), mintha a raktárban (mert utóbbira is volt találgatás, mikor korábban felröppent a baba-spoiler, de én azon is kiakadtam).

Igen, arra a sorozatra gondoltam Kárpáti Leventével kapcsolatban, csak nem ugrott be a címe. Most meg a Barátok köztben játszik. ;)

Feltétlenül nézni fogom A szökést, tényleg nem is kell mondanod (de attól még jó, hogy mondod :D). ;)
10/10
könnycseppek 2009 okt. 11. - 14:01:31 10/10
(24334/25847)
Tök jól megfogalmaztad: ez az 'elsõ-éjszakán-rögtön' mentalitás abszolút nem jellemzõ MiSa-ra.
Engem az egészben ezen kívül még az zavart, hogy két hetes (!!!) terhességrõl beszélünk (nem akarunk, de hát ez van), és fõleg, hogy EZT kimutatja egy teszt -vagy az idõre nem figyeltek (már megint), vagy lemaradtam valamirõl.

No, de hát ez van, ez (meg)történt; a tényen, sajna már nem tudunk változtatni:-S
Kevin4 2009 okt. 11. - 13:51:03
(24333/25847)
Szia! Szerintem se lett jól megoldva, mert ugye amit már említettünk, hogy minket maximálisan kihagytak, és megakarták oldani olyan gyenge utalásokkal, hogy Michael felveszi a felsõjét, meghogy ott vannak az ágyban, persze tetõtõl talpig felöltözve arról beszélve mi történt velük, meg azt hiszem Michael akkor beszél Sara-nak Self ajánlatáról, hogyha visszaszerzik a Scylla-t, akkor nincs börtön. Ezekkel persze az égvilágon semmi gond nincsen, mert nyugodtan beszéljék meg, hogy mi történt velük míg nem találkoztak újra egymással (ami ugye eléggé nehezen következett be, hiszen végig kellett várnunk az egész 3.évadot, még ha csak 13 részes is volt, 22 helyett!), de ezek nagyon gyenge jelek a szexre, meg az hogy ennyi idõ után újra találkoznak, és az elsõ éjszakán már megtörténik közöttük a "nagy eset" , az valahogy egy hidegzuhany volt nekem, annyira nem illik a képbe! Jól van a "vagányabbak" azt szokták ilyenkor mondani, hogy "pótoljuk be az elvesztegetett idõket", na, de van olyan ember a világon aki ezt eltudja képzelni Michaelrõl és Sararól? Õk annyira nem ilyenek! Még ha az írók ezt csavarnak szánták, akkor is! Nagy nehezen Michael találkozik Saraval (aki eddig elméletben halott volt), és már az elsõ éjszakán szeretkeznek? Áááá, ezek nem õk! Vagy ez csak nekem furcsa? Valakinek ez magától értetõdõ?
Na, mindegy errõl ennyit, neked is köszi a tippet, mindegy mennyien írtak elõttem valamit, ha nagy poén, simán lefogom írni, legalább érzékeltetjük a "best of beszólásokat", hogy mennyire királyak!
Amúgy láttam, hogy az egyik hozzászólásodban megemlítetted Kárpáti Leventét, érdekességképpen még játszott a Szeress most-ban is aki Pintér Ferencet alakította! Fiúlétemre nagyon tetszett az a sorozat!
Ezt leírtam Alex27-nek is, de neked is leírom:Holnap SZÖKÉS!!!! Nézd te is! (Bár ezt szerintem neked sem kell mondanom!:)!)
10/10
offtopic
bree-gee 2009 okt. 11. - 13:29:56 10/10 Előzmény könnycseppek
(24332/25847)
Nem tudnak leszokni a spoileres promók készítésérõl sajnos...:S
Kevin4 2009 okt. 11. - 12:55:54
(24331/25847)
Igazad van, Linc azért tényleg nem olyan elõrelátó mint Michael! Sajnos tényleg még ideje sem volt gondolkozni, mert a Tábornok sürgeti, Christina is belépett a képbe, (te is jól tudod, hogy miért nem azt írom, hogy az anyja), és most megint zsarolva van Lj-vel! Mahone továbbra is a leglogikusabban gondolkozik Lincoln csapatában (de csak Lincoln csapatában, Michael a legjobb), a legjobb érveket hozza fel, hogy mit miért csináljanak, hiába FBI-os volt, plusz egy nagy adag veleszületett logikus gondolkozás társul hozzá! (Van amikor belegondolok, hogy a 2. évadban Michael és Lincoln ellen volt, nem tudom miért de még most rossz érzés a tudat, hogy ilyen képességekkel a rossz oldalon volt, de nem baj, a lényeg, hogy megváltozott, és ezt már számtalanszor bizonyította Michaelnek és Lincolnak!)

4x18
Zsebes nem egészen erre számított amikor beköpte Lincolnékat, mert alighogy elmondta az infót a Tábornoknak, az rögtön letette! Rögtön valami ilyesmi szólalt meg bennem:Sokra mentél a köpéseddel, ezt benézted!
Köszi a képet, tényleg megérdemli ez a Zsebes féle beszólás, megint csak nevettem egy hatalmasat!:)
De különben mégegyszer jelzem, hogy igazad van, (mint sokminden másban is:)), hogy Lincolnak tényleg kissebb gondja is nagyobb volt annál, hogy Zsebessel és annak az árulásával törõdjön, mint Michael, aki gondoskodott volna arról, hogy Zsebes ezen téren ne okozzon gondot! És köszönöm a tippedet, (már megint igazad van:)), hogy mindegy mennyien írtak elõttem valamit, akkor is leírom mert legalább eggyel többet nevetünk, ami egy fórumon tényleg nem gond!
Végezetül, holnap SZÖKÉS!!!! Nézd te is!:) (De ezt szerintem nem is kell mondani!:))
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 okt. 11. - 12:50:19 10/10 Előzmény T-Bag_Fan
(24330/25847)
Helyes, a remény hal meg utoljára;-)
Ráérünk akkor szidni a zertéelklubot, ha tényleg meglépik...:-S:-)
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 okt. 11. - 12:48:29 10/10
(24329/25847)
Halihó!:-)

Noigen, ikertesós-szinkronos-oldal.
Gondoltam rá, hogy ki kellene/lehetne egészíteni, de már ott elakadtam, hogy MiLiMamát, hova tegyem a logikai sorrendemben *micsoda gondok* LOL
Ettõl függetlenül tök jó, hogy gyûlnek a szinkronhagok!:-)
10/10
könnycseppek 2009 okt. 11. - 12:46:29 10/10
(24328/25847)
*** VÉGE-RÉSZEK ***

Jahhh, már múltkor is említettem, hogy mikor valamiért újra belenéztem a végébe, még mindig elõjött a 'dühöm', hogy így zárták le:-(

Arról nem is beszélve, hogy még az utolsó és egyetlen igazán boldog MiSa-pillanatra is rányomja bélyegét a szomorúság (lehet, hogy mások nem láttak Went arcán semmit (:-P), de én igen)...

és

Mahone-ra is 'mérges vagyok', de talán még inkább a készítõkre, mert valójában szerintem ez a végsõ árulása nem vall Alex-re, mert ugyan hagsúlyozták, hogy sokat jelent neki a munkája, de azt azért mégis karakter-idegennek érzem, hogy a történtek után (!) egy általa is nagyra tartott embert és a szeretteit áldozná fel ezért.

... szóval akkor meg minek:-S
Talán majd (még) késõbb...