Téma: A szörny

Icinke-picinke 2023 aug. 13. - 19:37:36
(23/23)
Illetve a nő azt mondja a film végén, hogy ő még marad? Ott marad az erdőben, vagy mi? És egyébként a csapat sátorozik, ahol medvék élnek? Ugyebár egy medve megtámadja őket. Aztán az utolsó képkockák, aranyos, meg romantikus, beszáll a nő a kocsiba, elmennek inni egy sört, a holmiját ott hagyja, amikor mindenki pakolászik, veszik a cuccaikat? Amúgy jó film, ez a Bill Pullman egy helyes férfi (volt), már megöregedett, sajnos, de nagyon sármos volt fiatal korában. A film végét másképp, kicsit reálisabban kellett volna megcsinálni. A nő tiszta csuromvíz, aztán nagyon hamar mindene száraz. No comment
Icinke-picinke 2023 aug. 13. - 19:31:23
(22/23)
A film végén hogy a fenébe száradt meg a nő haja és ruhája?
6/10
Lámai Dala 2023 jan. 04. - 22:07:50 6/10
(21/23)
Annyira azért nem gáz, mint amennyire kinéz most BF.
4/10
Péterrrrrr 2020 máj. 17. - 19:07:08 4/10
(20/23)
A nő végigvisítozta a filmet. És állandóan kipotyogott mindenhonnan. Őrület!
5/10
Midnight67 2019 jan. 11. - 22:43:48 5/10
(19/23)
Ha-ha, nem akartam megnézni, mert nem szeretem a horror-paródiákat. Végül mégis itt kötöttem ki.
Horrornak kevés, vígjátéknak is, de ahhoz képest egész jól szórakoztam. Főleg Oliver Platt meg a néninike miatt. A legvégén talán még el is mosolyodtam..
3/10
sorozatneked.hu 2018 jún. 22. - 13:52:37 3/10
(18/23)
3/10

Nagyon fos, nagyon gagyi...ne pazaroljatok rá időt...se erre, se a folytatásokra. :( Pedig ebben még jó színészek is játszottak.
4/10
stupek2 2017 okt. 27. - 20:28:32 4/10
(17/23)
Jön a támadás. A nõt gyorsan kihúzzák a vízbõl, ketten is segítenek, az utána ugró férfi már egyedül mászik vissza, a búvárt meg el is felejtik...
Inkább gegfilm, de horroros beütések is vannak. Pld eltûnik a búvár lába, a másiknak a feje...De a legnagyobb gond a szúnyog és kullancs-csípés....
vacendac 2013 júl. 22. - 13:04:53 Előzmény ceia
(16/23)
Ennél láttam egyszer egy képen még nagyobbat is...szintén Afrikában vadászták le, egy századnyi katona...egy falu életét tette pokollá, rengeteg embert és háziállatot elpusztított
Olyannyira pánik tört ki, hogy végén már a hadsereget vezényelték ki. Azt a képet sohasem felejtem el, ott állt az a kb 100 katona hármas sorban a dög mellett...ha nem látom, nem hiszem...mint ahogyan ezt a képet sem hinné el az ember, ha nem látná
ceia 2012 szept. 20. - 19:07:46
(15/23)
Errõl itt azt írják, hogy 15-16 láb, azaz 4,5-4,8m. Szerintem nagyobb..
Egyébként az volt vele a baj, hogy rákapott a tehenekre.
ceia 2012 szept. 20. - 18:59:13
(14/23)
A filmet még nem láttam, de megnézem, milyen. Ha vicces, akkor jó lesz ma estére.
Valaha tényleg voltak óriási krokodilok, mert volt lehetõségük sokáig élni és õk folyamatosan nõnek. Ma már rosszabbak az életkörülményeik és nem élnek olyan sokáig, hogy annyira megnõjenek. Láttam egy dokumentumfilmet a talán utolsó óriásról, hát kb. mint egy krokodil formájú tank.. A többi kifejlett példány kicsinek tûnt mellette és láthatóan õ volt a fõnök. :) Nem tudom pontosan mennyi, de nem a 3-4 méteres kategória volt.
adampierson 2011 máj. 02. - 00:25:12 Előzmény goldman
(13/23)
Háát, én úgy érzem, hogy a két folytatás, emelte az elsõ színvonalát. Persze azzal amúgy sem volt semmi baj. A TV tele van gagyi irtónéba, egyszerûen béna krokis filmekkel. Azokhoz képest a Lake Placid, nagyon is jó. Sõt a francba is, Rohadt jó. Max egy "B" kategória, annál lejjebb semmi esetre sem vinném. Az, az idióta meg aki dobálózik itt a c,d, meg a többi szarabbnál szarabb kategóriákkal, biztos valami baszott nagy rendezõ lehet, és valószínûleg õ rendezte a kibaszott Avatárt is. Abból ítélve, hogy mennyire ért hozzá. Üzenem neki, hogy keljen ki a fotelbõl, fogyjon le, és azután fürödjön is meg. Így talán fel tudja tornázni magát "ZS" kategóriásból "Z" re.
10/10
goldman 2010 máj. 12. - 18:13:47 10/10
(12/23)
Gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt...izgalmas és egyáltalán nem gagyi,vagy humoros.99-film lehet h ha valaki megnézi az avatart és utána ezt a filmet persze h más színvonalat vár.
Sztem igen jó film és a színészek jót alkotnak.
Persze vannak jó Krokodilos,,horror"filmek pl:Húsevõ.
Üdv!
Timek84 2010 ápr. 26. - 09:55:08
(11/23)
Tényleg elég vicces volt itt-ott.:)Mesefilmnek elmegy.Mondjuk ezt vártam nagyjából,nem többet,igazán.
gerhajdu 2009 jan. 31. - 14:33:06
(10/23)
Én helyenként nem bírtam röhögés nélkül, bármit is mondott:) Ha paródiának veszük, ez egy jó pont.
3/10
grubesa 2009 jan. 13. - 02:36:21 3/10
(9/23)
Ez egy hihhhhetelenül nevetséges film!
Talán ezért érdemes megnézni egyszer.
rockpanorama 2009 jan. 01. - 13:58:56
(8/23)
Az ehhez hasonló B,C,D stb. kategóriájú filmekben általában no-name szereplõk játszanak, akiknek többsége el is tûnik a süllyesztõben. Itt ahhoz képest komolyabb a felhozatal.
Lanka 2008 máj. 08. - 19:53:43
(7/23)
Hááát láttam már jobb filmet is... De rosszabbat is! Végül is én szeretem a krokikat... halálra röhögtem magam ezen a filmen xD olyan morbid... ahogy a krokik tépkedik az emberek végtagjait...xD azért nem olyan vészes
sipka 2008 ápr. 16. - 21:10:02
(6/23)
Egy túl méretezett krokodil szedi áldozatait... Jajj, de unnom már az efféle filmeket :S
Bár ez egy paródia jellegû alkotás, amibe nem lehet igazán belekötni.. Hiszen egy humorosnak szánt "movie"-ban akármilyen marhasság megtörténhet :)
Mondjuk az "Öreg néne özi... vagyis krokodilja" engem rendesen a földhöz vágott :DDD Micsoda hülyesség!! :P
De amúgy nem akarom leszólni ezt a produktumot, mivel nem olyan rossz.. Egyszer meglehet nézni..

Amúgy észrevette már valaki, hogy a szegény kis krokikat állandóan beskatulyázzák a negatív szerepekbe?! :D De nem csak õket, hanem például a: cápákat (Cápa, Háborgó mélység stb.), hatalmas kígyókat (Anakonda, Boa stb.), illetve a piranhákat is (Piranha 1-2 stb.).
Persze a delfineket, a fókákat, és a "gyilkos" bálnákat mindig gyilok-mentes alkotásokba rakják.. (Flipper, André a fóka, Szabadítsátok ki Willy-t! stb.)
Bírnám ha egyszer valaki kiállna a vizi ragadozókért, és csinálna egy kedves kis családi mozit.
Néhány cím: "Piranha-Az ember legjobb barátja", "Kroki kuki-A vidám üllõ hüllõ", "Piton-A szerelem 'kigyó'gyit" ecetera ecetera... :P
Tehát van itt ötlet csak ki kell használni :DD

UI: Amúgy nem sokára bemutatják a "Rogue" címû horror-kaland mûfajû, szintén aligátor központú alkotást..
Jújj, de várom már :(
8/10
Kendy 2008 febr. 11. - 21:02:09 8/10
(5/23)
Anno moziban láttam ezt a remekmûvet! :) :D Amire emlékszem belõle az az volt,hogy jó rövid ami ennél a filmnél kifejezeten elönyös!Bár annyira nem volt tré akkor!Amolyan egyszer nézhetõ kategória!Már aki szereti az ilyen filmeket!Jó hír! :) Az idén megjelent a második része! :D De abban nincsenek ilyen komoly nevek mint ebben a részben.Az abszolut dvd-horror.Fangoria magazinban nem húzták anyira le a 2-at.Horror rajongóknak szerintem minimum annyira bejön mint pl a Pumpkinhead 3 vagy a Piton 2 eseteleg a Piton vs Boa,Night of the living death 3,vagy az Anaconda 2!!!!!!!Speciel én imádom a horrorokat és a folytatásaikat is meg szokatm nézni.
pozsizsuzsi 2008 febr. 11. - 15:07:46
(4/23)
Spoiler - bár nemtom, kinek
Én egyedül a nénikére emlékeztem a tehenekkel... Ha nem mondod, lehet hogy mégegyszer végigszenvedtem volna....