9/10
regkhe 2010 aug. 07. - 18:47:45 9/10
(52/232)
én nem jutok el moziba - pénzhiány - , ezért elõször angolul, utána magyarul - még egy gyenge minõségût - néztem meg. Az angolnál nagyon csalódott voltam, mert akkor még nem tudtam, hogy a szereplõk mások. Talán Hannibál volt még a legjobb. Az igazi Murdockot nem lehet utánozni. Szépfiúnak meg alig volt dolga.
Aztán a magyar hangúnál már másképp néztem a dolgokat, maga a film története az jó persze, meg ahogy megcsinálták, az is, de a szereplõkkel én még mindig nem tudok megbarátkozni, sajnálom.
Baracus akkora sztár volt, hogy a Mme Tussodba is kitették, le is fényképeztem magam vele. De a trükkök, hogy hogy altassák el felszállásnál, az még mindig bejön.
Szóval - így mozi nélkül is - jó film, sztem megéri pénzt adni érte.
10/10
PivarnyikKrisz 2010 aug. 07. - 18:41:54 10/10
(51/232)
Most jöttem a moziból!
Ez egy fantasztikus film!!!
Utóbbi hónapok legnagyobb moziélménye!!!
Nagyon-nagyon szórakoztató!!!! Akciófilmnek elengendõ akció-jelenet volt benne!!!!
A poénok is nagyon jók voltak benne!!!!
Jól ki volt találva az egész film!!!!
Nagyon jó volt benne az összes szereplõ!!!!
Murdock megszólalásai és cselekedetei hatalmasak voltak!!!! Akkorákat lehet rajta röhögni...!!!:-)
Ez a film nekem nagyon-nagyon bejött!!!!
Ajánlom mindenkinek!!!!
10/10!!!!
9/10
lia007 2010 aug. 07. - 10:21:33 9/10
(50/232)
Nekem nagyon tetszett a film, nagyon leleményes! Akinek tetszett a DIE HARD 4, annak ez a film biztosan tetszeni fog. Minden van benne, ami egy jó akcióhoz kell, jól megszervezett tervek, váratlan fordulat és a fizika törvényeit semmibe vevõ jelenetek.
9/10
Bigpapa 2010 aug. 07. - 01:36:24 9/10
(49/232)
Nem rég értem haza a filmrõl.Moziban azért sokkal jobb :) mint Tv-n.

Olvastam a Port "nagyágyújának" a kritikáját. Többször is olyan kapitális baromságokat ír filmekrõl(nem csak most), hogy jobb lenne valaki mással nézetni a premier filmeket.Mondjuk egy olyannal,aki még szeret is filmeket nézni és nem veszi el több száz szerencsétlen kedvét egy 5.5-ös pontozással a filmektõl.Mert ez a manus (L. Zs. ) biztos, hogy kínszenvedésnek megy moziba.Ennyit errõl.Inkább Nintendozz.

A film.

Minden karakter nagyon jól össze lett válogatva.A rossz fiútól kezdve az ügynök nénin keresztül, a gonosz zsoldosig.Liam Neeson kegyetlen jó Hannibal szerepében.Szerintem az eredeti Mr.T sokkal félelmetesebb,az új B.A-nál,de nem rossz ez a srác sem.Amióta sejtelmesen suttogják, hogy Bradley Cooper meleg,egy világ omlott össze bennem,mert ez a manus még férfi szemmel is "jó pasi"..remélem,a nõket szereti :)))) De jól játszik,az tény.
Murdock viszont zseniális,ahogy ehhez Alföldi Róbert szinkronja is.Kár,hogy újabban egyre kevesebbet szinkronizál,mert - nem tudom ki látta az Utolsó Éjjel (Edward Norton film http://www.youtube.com/watch?v=ZUPULaUTHHM ) kegyetlen jól bánik a hangjával.
A film végig tartja azt a színvonalat,amivel elkezdõdik és folyamatosan megvan a feszültség.Jól játszik mindenki.Hihetetlen jó poénok vannak benne,akkorákat röhögtünk.
Persze van árnyoldala is,ami nem ennek a filmnek a sajátossága csak,hanem sajna ez egy új "trend" Hollywoodban,miszerint robban minden,esik szét a világ,de én elugrom minden elõl.Szóval volt pár tumács a filmben.De ilyenkor vagy kattog ezen az ember,vagy nyel egy nagyot és élvezi tovább a filmet.Én utóbbit tettem és nagyon jól szórakoztam.
Újabban kevés olyan film van,amit moziban többször is meg tudnék nézni,de ez olyan.
Az elrabolva filmet 5x néztük meg :)))Pedig a vicc,hogy dvd-n már megvolt HD minõségben.De akkor is,az zseniális film.Liam zseni.Sajnálom,ami vele történt,de ennek ellenére ezt jól megcsinálta.


nekem 10/9 a film.Sajna -1 pont a 10-bõl a sok "speciális effekt miatt"
9/10
Bigpapa 2010 aug. 07. - 01:15:25 9/10
(48/232)
A szinkronnal semmi baj!Alföldi Robi szinkronja meg egyenesen zseniális!
Szóval inkább úgy kéne fogalmazni.Neked rémes volt,mert jobban tetszik eredetiben.De ennek semmi baja sem volt.Én is néztem a filmet angolul.
CsomiTheKing 2010 aug. 06. - 21:54:41
(47/232)
A szinkron rémes :( Én angolul néztem ezért, Liam nek ilyen hangot, pffff
De a film nagyon jó volt 10/9 nálam :D De aki teheti angolul nézze!
9/10
hartmannka 2010 aug. 06. - 19:31:01 9/10
(46/232)
Általában igazat szoktam adni a portos kritikáknak, de most egyáltalán nem értek egyet. Annak NEM ajánlják, aki egy igazán szórakoztató akciófilmre vágyik? Szerintem ez a film legnagyobb erõssége, tökéletesen szórakoztat. A tökéletes popcorn-film, ennyit vártam tõle és ezt maximálisan meg is kaptam. Így nálam 9/10.
8/10
aadele 2010 aug. 06. - 12:32:24 8/10 Előzmény Andrew-R
(45/232)
Teljesen egyetértek Veled! Igaz, én is 7-est adtam volna, de 8-ast adtam, hogy egy picit realizálódjon az átlag!!! Ugyebár leggelli...
nyucko 2010 aug. 06. - 09:50:51 Előzmény pepeninho
(44/232)
Sziasztok,

Mi moziban néztük meg páran tegnap este. Kivétel nélkül tetszett mindenkinek, fordulatos, izgalmas, vicces.. aki szereti az "eltúlzott" mindenki mindent túlélõs filmeket, annak ez is fog tetszeni szerintem :) A vége valóban lehetett volna jobb is, de azért én ajánlom mindenkinek :)
5/10
Zsákos ember 2010 aug. 06. - 01:16:07 5/10
(43/232)
***SPOILER******SPOILER******SPOILER***

Elég gyengécske akciófilmecske lett ebbõl a teljesen átlagos sorozatból !
A cselekmény egy nagy nulla,bár a színészek elég jól játszották a szerepüket!
Néhol egész jó akciójelenetek voltak de a tankos marháskodás és konténer-potyogtatós tûzijáték már túllõtt a célon !
A film vége volt a legsz@rabb ! Megoldották a ügyet,de hiába volt egy rakás bízonyíték,hogy nem õk ölték meg a vén trottyot,visszaszerezték az ellopott nyomólemezeket is,helyette viszont mehettek vissza a sittre !F@sza !Ráadásul a sz@rkavaró CIA-s szemétládát is szabadon engedték a kollégái.
Így kurva sok értelme volt a filmnek ! :(

***SPOILER VÉGE***
niknikk 2010 aug. 05. - 17:37:30 Előzmény time warp
(42/232)
Kösz a SPOILER-t, haver!
Van, aki még nem látta a filmet!
Nézz már utána, hogyan lehet részletet közölni a filmbõl!!
10/10
time warp 2010 aug. 05. - 11:34:05 10/10
(41/232)
szerintem eza legjobb film mostanában nagyon összevan rakva az a kedvencem mikor
***SPOILER PÓTOLVA***
a táblán csinálják a tervet és közbe élesbe mutatják a bevetést naggyonjóóóó
10/10
9/10
pepeninho 2010 aug. 05. - 04:33:59 9/10
(40/232)
Ha jól rémlik nem Beil, hanem Biel a nõi fõszereplõ neve. Sorry. És a helyesírási hibákért is, már késõ van.
9/10
pepeninho 2010 aug. 05. - 04:32:21 9/10
(39/232)
Úgy ültem le megnézni a filmet, hogy legalább hamarabb elmegy 1-2 óra a napból de 10 percnek tûnt. Nekem nagyon tetszett. Én is láttam a sorozatot, azon nõttem fel, de ennek ellenére tetszett. Aki azt várta/várja, hogy teljesen visszaadja a sorozat hangulatát az ráb..szot/rá fog b....szni mert nem sok köze van hozzá. A neveken kívül és a karakterek fõ jellemzõin kívül legalábbis nem sok. Még talán a ravasz kis tervek. Voltak bakik, én pl. Beil kisasszonyt nem bírom elviselni (hiteltelen), és a nagy csata a végén is túlzó volt, de ennek ellenére nagyon jól szórakoztam és a poénok hatalmasak voltak. Nálam benne van az idei TOP5-ben, még ha elég tré is volt az idei filmtermés. Fõleg azoknak ajánlanám a movie-t akik nem nosztalgiázni akarnak!!!
10/10
Phoenix0 2010 aug. 05. - 01:07:21 10/10
(38/232)
Mint szinte az összes film esetében itt is igaz,hogy eredeti szinkronnal a legjobb nézni.Sokkal jobb mint a magyar szinkron.Amúgy én a tankos jelenetnél majd be szartam:D Arra nem számítottam.A látvány,a megvalósítás,a végén az a poén:D Nagyon jó volt.
lukedanes 2010 aug. 04. - 21:11:31
(37/232)
Liam Neeson - Gáti Oszkár
Bradley Cooper - Rajkai Zoltán
Sharlto Copley - Alföldi Róbert
Quinton Rampage Jackson - Király Attila
babrafax 2010 aug. 04. - 19:47:12
(36/232)
Igazad van,de ez így lett életszagú.A sorozat inkább délutáni matiné jelleggel készült az ifjabb korosztálynak,de emiatt sok kritikát is kapott.Mozi filmen ez eladhatatlan lett volna,több korosztálynak.

Üdv.
wiliwonka 2010 aug. 04. - 19:32:57
(35/232)
Ami engem zavart: Liam Neeson még csak nem is hasonlított az eredeti Hannibalra. Murdock szinkronhangja. A fekete kisbusz kivégzése rögtön az elején(annélkül hogy akartak igazi szupercsapat filmet csinálni?). Meg, hogy Barracus-t végig RF-nek hívták Rosszfiú helyett. Mindezeken kívül még egy dolog: ha emlékeim nem csalnak, Hannibál szavajárása, hogy "Imádom ha sikerül egy terv" nem pedig, hogy Imádom, mikor egy terv összejön. Ha igazán jó munkát akartak végezni a készítõk, akkor figyelni kellett volna a részletekre. Persze lehet, hogy a magyar szinkron a szar, de nem is számít. Ráadásul a sorozatban sosem halt meg senki, még a szétlõtt autóból is mindig kimásztak az ellenfelek a robbanás elõtt. Itt meg hullottak elég rendesen.
Ha akármi más néven nézem meg a filmet, jó lett volna. Sõt nagyon jó. De kár volt Szupercsapat címen ezt kiadni. Persze így könnyeben eladható.
Ja, és nem kötözködni akarok, mielõtt valaki nekem áll. Ez csak az én véleményem.
wahly 2010 aug. 04. - 13:09:41
(34/232)
Nem sok "HÚÚÚ" filmet láttam mostanában(olyat, ami elõl, ha felállok, azt mondom: MÉG!), de ez pont olyan. Nekem is végig kísérte a gyerekkoromat a sorozat, és ezért féltem tõle. Az elsõ percekben kerestem Hannibal bájos ferde mosolyát a szivar mögött, R.F. mogorvaságát, Sz.F. "meleges" csábítását, és Murdock..., nála minden oké volt. De az események elõrehaladtával megszoktam az új arcokat. Igaz, ami igaz: voltak eltúlzott jelenetek(pl.:kikötõ), de szerintem felejthetõ bakik! Nálam az év legjobb mozija(még az Eredetet is elõzi!)
7/10
ezso1 2010 aug. 04. - 04:50:50 7/10
(33/232)
Nem, dehogy. A kedvedért héberül is vetítik.