1/10
dgaby 2010 dec. 11. - 16:57:23 1/10
(132/232)
10/1 Eltúlzott, unalmas, nem sorolom tovább..
G-x 2010 nov. 28. - 11:20:25
(131/232)
Jó film tetszett, bár a sorozatot nem ismerem. Kicsit érzõdik rajta(Hannibal arckifejezésein, vagy Baracchus szövegein stb.), hogy "mi mindent megoldunk, hiszen mi vagyunk a legjobbak"... ettõl függetlenül tetszett. 8/10
Wicky 2010 nov. 25. - 21:05:21
(130/232)
És pár hozzászólás,ami fel keltette a figyelmemet:
1.
Mermaid.:
"Sokkal jobb még a sorozatnál is. Nagyon jól összeválogatták a szereplõket. Nálam az év második legjobb filmje továbbra is." szerintem tudjátok,mivel nem értek egyet. ;)

2.
Litti
"Sok benne az eltulzott jelenet,"--- a sorozatban nem volt? ;)

3.
Zsákos ember
",helyette viszont mehettek vissza a sittre !" --- ha nem mennének oda,akkor nem üldöznék õket. ismered a sorozatot,nem?
"Ráadásul a sz@rkavaró CIA-s szemétládát is szabadon engedték a kollégái.
Így k*rva sok értelme volt a filmnek !"--- Így legalább folytatható a film és a régiben is õ üldözte õket... :))
Ja,de inkább itt a válasz,ezt már hallhattad már ;) :
"Négy amerikai katonát letartóztatnak egy általuk el nem követett bûncselekmény miatt. Egy akció során sikerül megszökniük. Azóta is szökésben vannak és segítenek az arra érdemeseknek és azoknak, akik rászorulnak. Vezetõjük John "Hannibal" Smith. A csapat pilótája a kissé bolond H. M. Murdock. Mûszaki szakértõjük és a nehézfiú B. A. Baracus (a magyar változatban: R. F., "Rosszfiú"). A csapat negyedik tagja Templeton Peck, "Szépfiú". A négy volt zsoldos, katona üldözõje Lynch ezredes."
Wicky 2010 nov. 25. - 20:42:17
(129/232)
Elõször én is úgy ültem le, hogy most ezek itt mit akarnak?! Ezért nem is élveztem az elsõ fél órát, direkt csak a hibákat kerestem. Rájöttem utána,hogy hülyeség ezt csinálni. :) Aztán másnap megnéztem másodszorra is.
A sorozatot semmiképp sem kerüli le. :)
A szereposztás: nekem csak Hannibal és Szépfiú volt az akire azt mondtam, hogy nem az igazi,de ettõl még elviselhetõ.
Sok benne a túlzás,oké, de nekem ettõl még élvezhetõ volt, nem vitték túlzásba.
Poénok rendben. :)))
És a képi világa is el volt találva szerintem. :)
7/10
Sparhelt 2010 nov. 25. - 15:43:13 7/10
(128/232)
Én valamivel jobbat vártam, nem volt meg a sorozatban lévõ hangulat,néhány poén,vicces jelenten kívül csupa látványból állt
mondjuk a 4 fõszereplõ egész jól lett választva fõleg (Liam Neeson-Hannibal)
10/7
4/10
Rahar 2010 nov. 25. - 13:58:30 4/10 Előzmény Kamnouze
(127/232)
Hasonló véleményem van nekem is, ez egy nagyon látványos film, de ezzel és a jó szinkronnal minden pozitívumot le is írtam a filmrõl, 10 pontból 4 pontra értékeltem. A szereplõk néhány tulajdonságból álló karakterek, primitív dialógusokkal. Az alaptörténet, a kezdés nagyon macsósra sikerült, ezért nem vettem komolyan a filmet, mivel nem egy realisztikusan kidolgozott akciófilm. A cselekményvezetést igyekeztek dinamikusan és látványosan megoldani, ami sikerült, de ez nagyon a realizmus rovására megy. Akiket ez nem zavar azoknak szerintem tetszene a film, aki inkább a valóságosság felé hajló harci filmeket kedveli az ne nézze meg, mert ilyen szempontból egy értéktelen szemét a film.
offtopic
wukovsky 2010 nov. 22. - 23:20:48
(126/232)
Mördooookkkk önmagán felül teljesít!!!!

Elnézést asszonyom, megmondaná merre van Berlin??


Az vitt mindent :P :D
wukovsky 2010 nov. 22. - 23:19:13
(125/232)
8/10
Ochoa 2010 nov. 20. - 21:03:50 8/10
(124/232)
Úgy gondoltam elég gyenge, de aztán színészgárda miatt megnéztem.
Hát pozizívan csalódtam! Megfelelõ kis film. Több mint valószínû hogy lesz folytatása, reméljük az is ilyen jól sikerül majd. 10/8
Móni Póni 2010 nov. 11. - 13:50:21 Előzmény jay89
(123/232)
Ráadásul tök jó volt, h a szökésük elõtti cselekményt mutatták be, mivel az a sorozatban sosem derült ki pontosan, miért is kellett állandóan menekülniük! :)
8/10
JetiRulez 2010 nov. 11. - 13:14:02 8/10
(122/232)
A sorozatot annak idején nem láttam, de a film szerintem jó lett. Nem egy világszenzáció, de egyszer mindenképp, Én azt mondom.
jay89 2010 nov. 10. - 14:15:11
(121/232)
Sztem baromi jó ez a film!! Végig pörgõs, tele van poénokkal, és számomra jól feldobja a filmet, hogy néha kicsit túlzásokba esik!!!!A szereplõgárda is stimmel, Liam Neesonnak nagyon jól áll az ezredesi szerep, Bradley Cooper jól mutat még borostásan is Szépfiúként, kicsit hiányzik azért az igazi Mr.T, de aránylag Õt is jól pótolták:) Murdock pedig Alföldi hangján az Isten!!!!:D:D
DE! Sajnos az a faramuci helyzet állt elõ számomra, hogy sokan minden egyes apró részletében a Szupercsapat-sorozathoz hasonlítják, és nem pedig mint egy önnálló egészestés akciófilmként fogják fel!!!! Emberek, 25 évvel késõbb ne várjátok vissza az eredeti színészeket, az eredeti rendezõt, írót, operatõrt....stb, mert az már a múlt!! Ez pedig a jelen! És sztem így sincs okunk panaszra, mert sztem jól átvette a régi sorozat szellemát, meg a hangulatát! Okoskodó kritika, ill. cikkírók abba is belekötöttek, hogy a film elején elintézték R.F. kocsiját, vagy Szépfiú állandóan borostás. És? Akkor mi van? Ez egy mai film, teljesen új, el lehet szakadni a begyöpösödéstõl.... A sötét lovagban a Joker egész személyiségét, meg eredetét kicserélték, akkor bezzeg senki nem volt felháborodva... SZámomra többet nyújtot, mint az ezen a nyáron sztárakciófilmként ünnepelt The Expendables.
MInden jót mindenkinet!!:D:D
9/10
offtopic
szekfuandras 2010 okt. 30. - 22:47:52 9/10 Előzmény maxy.robi
(120/232)
szerintem Flo Rida - Right Round-ra gondolsz :D
8/10
maxy.robi 2010 okt. 29. - 16:25:12 8/10
(119/232)
Én régen néztem a sorozatot és az is tetszett.
8/10
maxy.robi 2010 okt. 29. - 14:53:29 8/10 Előzmény Mannings
(118/232)
Úgy a 15. perc körül Murdock énekel egy számot...mi a címe,nem tudna segíteni valaki?
Amúgy a film nagyon jó nekem tetszett!
10/10
Mannings 2010 okt. 24. - 16:07:27 10/10
(117/232)
Meg voltam róla gyõzõdve, hogy egy bóvlit fogok látni. Helyette egy remek pörgõs, vicces filmet láttam.
8/10
idõjós1010 2010 okt. 18. - 11:08:15 8/10
(116/232)
No nem volt ez rossz, csak hát idõnként a tempó túl nagy volt ahhoz hogy minden szakasznál tökéletesen képben legyek. Bár lehet hogy csak annyi volt a gáz, hogy két részletben sikerült a filmet megnéznem (nem tudom).
Amúgy akciódús, poénos, és látványos egy film, szóval jó volt ez így.
Kamnouze 2010 okt. 14. - 19:59:13 Előzmény Belua
(115/232)
Sharlto Copley jó színész, ez bebizonyosodott a District 9-ban, nem vele volt szerintem a baj, hanem azzal, hogy marhaságokkal próbálták viccessé tenni a figuráját, és nem sikerült. hülye szövegei vannak, az õrült karakterhez képest is meglehetõsen aberrált dolgokat csinál és mond. a sorozat eredeti murdockja tényleg jobb volt, és sokkal többet ki lehetett volna hozni belõle ebben a remake-ben is, de tény, hogy a probléma nem elsõsorban copleyval volt, hanem az erõltetett ökörséggel. személy szerint ezt én minden szereplõbõl hiányoltam, 1-2 tényleg találó, és f*sza megjegyzéstõl eltekintva sablonokban beszélgetnek. nem sikerült igazán karakteressé tenni egyiküket sem, mert gagyi, közhelyes dialógusokra építkeztek.
9/10
indienemesh 2010 okt. 01. - 20:58:11 9/10
(114/232)
Nagyon jó volt a film, moziban láttam, és teljesen magával ragadott. Nagyon jó poénok, és szuper akciók. Megérte a félárút, de a teljes árú jegyet is bõven megérte volna:D
10/9
Belua 2010 szept. 24. - 19:48:17
(113/232)
Nagyon nagy rajongója voltam a régi Szupercsapat sorozatnak. Kedvencem mindig is Murdock volt, eszelõs figura. Mint rajongó azért némi kritikával élek, annak ellenére hogy a film tényleg élvezetes és tényleg érdemes megnézni. A szereplõkkel kapcsolatban a legjobban eltalált figura Templeton Pack, és a legrosszabb Murdock volt. Hannibal se volt az igazi, de hogy Murdockra egy ennyire rosszarcú, elmebeteg kinézetû embert tegyenek. Hannibal is lehetett volna karakteresebb figura. A filmben jó nagy hülyeség volt az, hogy nem Õ a terv kiagyalója, hanem ott áll bambán és rábízza az egészet Packre. Az igazi poénok is Templetonra voltak kihegyezve, a többiek elég szürkék voltak mellette, kivéve Baracust. Az hozta a szokásos formáját. Hanibalnak adjanak még egy kicsit erõsebb karaktert, Murdockot cseréljék le a következõ részre, és akkor hátradõlve mondhatom hogy imádom ha egy terv /film/ sikerül.