10/10
TonioLilla 2010 nov. 05. - 21:52:13 10/10 Előzmény somebody08
(3/3)
Tisztelt Olvasó! Mint a társulat törzslátogatója csak csatlakozni tudok az eddigi két véleményhez azzal, hogy aki szürke hétköznapinkban valóban meg akarja újítani az életkedvét annak ezt a darabot pihenten ráhangoltan végig kell élnie. S ehhez idõben fel kell ébredni, mert havonta maximum 90 társunknak adatik meg (pótszékekkel együtt), hogy ebben a fantasztikus felemelõ épülésben részt vehessen. Merem remélni, hogy sokan odafigyelnek és épülnek ebbõl a fantasztikus egy órából!!!!
10/10
somebody08 2010 nov. 04. - 12:02:46 10/10
(2/3)
Tegnap este volt alkalmam megnézni a darabot és nagyon-nagyon tetszett! Nehezen tudtam eldönteni, hogy viccesebb, mint amilyen elgondolkodtató, vagy elgondolkodtatóbb-e, mint amilyen vicces:) A színészi játék zseniális volt, a furcsa színpad-nézõtér elrendezés ellenére semmibõl nem maradtam ki, nagyon jól betöltötte az egész teret. Mindenkinek csak ajánlani tudom, én pedig köszönöm az élményt a társulatnak, meg a barátnõmnek, hogy elrángatott:)
10/10
szinpadra 2010 okt. 05. - 13:19:38 10/10
(1/3)
Volt szerencsém a bemutatót látni, és egy nagyon jó, magával ragadó elõadást láttam. Az dráma ötlete komoly, elgondolkodtató, amit egy szórakoztató, jól befogadható elõadásban adnak elõ a színészek. Az elõadók már a bemutatón is egymásra voltak hangolva és úgy éreztem, nagyon megtalálták magukat a szerepükben, nem lehet õket nem megszeretni az elõadás alatt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.