6/10
m.kaladze 2022 máj. 23. - 09:43:58 6/10 Előzmény nikato
(33/33)
ezt nem mozifilmnek hanem TV filmnek szánták...
3/10
nikato 2022 máj. 15. - 23:33:50 3/10
(32/33)
Unalmas volt, Ann-t milyen öreg nő játszotta már? Hát a Zac Efron féle Bundy story milliószor jobb volt, ezt valami altatónak szánták!
SabnockSanatory 2021 nov. 13. - 22:57:08 Előzmény csila
(31/33)
csila!!!
Neked az enyhe büntetés, mézzel lecsurgatás, és egy kis harapós hangyakolónia!!!
6/10
m.kaladze 2020 nov. 07. - 00:29:55 6/10
(30/33)
A sztorival kapcsolatban vannak pontatlanságok, viszont TV-filmnek nagyon is megteszi, még érdekesnek is mondanám.
twillight 2011 febr. 13. - 15:08:30 Előzmény pacica
(29/33)
Mondtam én már annál cifrábbakat is. Engem is kivégeznél hát?

Amúgy a bûntudatos sorral még egyet is értek. Élj úgy, hogy ne legyen okod bûntudatra.
Semmiközödhozzá 2011 febr. 13. - 14:39:55
(28/33)
Hol lehet ezt a filmet letölteni?
Sehol nem kaptam meg!
És nagyon fontos lenne!
Ha valaki tud segíteni kérem írjon a helgucii@citromail.hu e-mail címre!
Elõre is köszi:)
offtopic
szingh 2010 szept. 05. - 12:14:47 Előzmény devicces
(27/33)
Én pedig azt súgom meg Neked, hogy tudom.
Mindenféleképpen köszönöm a kiigazítást!
devicces 2010 aug. 12. - 14:55:16 Előzmény szingh
(26/33)
„A természet tévedése vagyok. Egy vadállat.”
Megsúgom h ezt Andrei Chikatilo mondta és nem Ted
Mina20 2009 nov. 03. - 22:04:16
(25/33)
Az enyémek is eltûntek....:(
shownomarcy 2009 okt. 26. - 21:55:56
(24/33)
Úgy látom a filmhez nincs sok hozzászólás... igaz, a téma elég híres, a film meg elég átlagos...

Egyébként nagyon bele lehet merülni, hogy ki mit hol miért... az agy elég komplikált és az is lehet defektes, mint minden más, ilyen egyszerû... és sok tulajdonosát úgy hívnak: Mr A.B. Normal.
szingh 2009 okt. 26. - 18:35:06
(23/33)
Nincs értelme annak, amit írtál. Neked sincs értelmed.
Kötelességemnek érzem, hogy minden "becsületes gyilkos" nevében kikérjem magamnak.
Egyébként egyszerû gyilkosok között az elsõ estét sem érte volna meg, keserves kínok között pusztult volna el.
Ted Bundy egy pszichopata kéjgyilkos volt. Szexuális vágyait csak ilyen eltorzult formában tudta kiélni. Végletekig eltorzult személyiségét gyermekkori traumák deformálták. Hogy lehet egy szerencsétlen beteg ember a "legnagyobb", a "példakép"? Szerintem ezt nem csak én nem értem.
A te problémád nem ilyen súlyos. Mindössze szembesülnöd kellene végre homoszexualitásoddal. Huszonöt éves felnõtt férfi létedre még nem sikerült kapcsolatot kialakítani lányokkal? Hidd el ez nem csak a félszegséged miatt van. Vállalni kell önmagad, csak így válhatsz boldog és kiegyensúlyozott emberré!
És akkor végre nem írkálnál ilyen sületlenségeket.
Áljon itt néhány idézet a "mestertõl":
„Én vagyok a legnagyobb szemétláda, akit valaha a hátán hordott a Föld. Leszarom az embereket.”
„Néha úgy érzem magam, mint egy vámpír.”
„Érzed, ahogy az utolsó lélegzet elhagyja testüket. A szemükbe nézel. Ebben a szituációban az ember Istennek érzi magát.”
„Mit számít eggyel kevesebb ember a földön.”
„A természet tévedése vagyok. Egy vadállat.”
„Nem érzek bûntudatot semmiért sem. Sajnálom azokat, akik ezt érzik.”
Mina20 2009 okt. 21. - 18:48:52
(22/33)
A valóság mindig ijesztõbb,mint egy/a film,még akkor is ha igaz történet...
http://www.youtube.com/watch?v=yDyBkEnBHJk&feature=PlayList&p=03F85DFDC31AAE67&index=0

Így hazudik egy pszichopata.Még pár órával a kivégzése elõtt is.
ciccus92 2009 okt. 20. - 21:04:20
(21/33)
Felháborít ez az vadállat,ez a..nem is tudom minek nevezzem.. állatnak nevezném,de az állatok nem ölnek ok nélkül,meg egyébként is..,ahogy már korábban is írtam...
Jövõ héten lesz ez a film az m2-n..
10/10
Endy88 2009 okt. 12. - 02:23:14 10/10
(20/33)
Szörnyû, undorító ember volt... Most megy a Viasaton a story-ja
s.palffy 2009 okt. 12. - 02:22:27 Előzmény jani.ferenc3
(19/33)
Igen igazad van,hogy maradhat itt egy ilyen irás?Irás?(((Nem akarom azt hinni,hogy azért,mert komcsilibsikre irja.Fogadjunk az enyémet kitörli..
ciccus92 2009 febr. 23. - 12:10:01
(18/33)
Már ezer éve akaork ehez a filmhez írni,és most eljött a nagy pillanat.
Naaaaa hát én eleve úgy szereztem tudomást errõl..az embernek nem nevezhetõ rémséges teremtményrõl,akit ha nevén nevezünk,akkor ted bundy (direkt kisbetûvel) ,hogy anyukám mesélte,h mielõtt elment dolgozni,ment egy film és nézte.Nagyon izgalmas volt,mondta a csávó nevét ..hát mondom aha biztos izgi volt,talán egyszer én is megnézem,meg elõtte kicsit utánaolvasok.
Ja amúgy anyukám délelõtt látta,szoval gondolom nem annyira megy rá a véres dolgokra.
Utána is olvastam wikipédián.. hát úgy befostam ,hogy az nem igaz..Olvastam,és annyira részletes,annyira úgy érzed h veled is megtörténhet (Isten ments!),hogy gömbóc lett a torkomban ,és okozott pár rosszérzéssel tlei napot,sõt azóta is bennem van,pedig ez szeptemberben volt kb.
Egyszerüen..borzalom.
Meg azok az idézetek,amiket itt írt az egyik elõttem szóló..
Ez egy sz*rf***ú gennyláda volt,valószínûleg teli komplexusokkal,amiket így kompenzált .(?)..

Múltkor ment ezt a film tvben,de szerencsére nem voltma itthon aznap este,mert kisértésbe estem volna,és mengézem.Helyesbítek,a végét láttam,pont azt mikor a lánya meg a felesége benvoltak nála,aztán vitték kivégezni,meg mikor az a barátnõje mondja,hogy volt az a kislány isa,ki eltûnt és valószínûleg az is az õ lelkén szárad.Illetve elnézést,van az ilyennek lelke???
Fúú amikor azt mondta a nõ,hogy mikor elkapták akkor mondta,hogy ez a szám,vagyis a 30 az 1el több.. és akkor most lehet h 31,de lehet h 130.. úúú,meg hogy a kislány elment vele valószínûleg,mikor még tinédzser volt csak,és már akkoris?? akkor kezdte??
Egyébként nem rémlik,hogy wikipédián írátk volna,hogy volt gyereke.A filmben viszont volt.Hmm nemtom..
Egyszer említették a nevét a Kés/alatban,még az elsõ évadban azt hiszem,egy állítkínzási gyanúval kapcsolatban,de közben azt olvatsam h õ gyerekként nem kínzott állatokat..
Amúgy van errõl a f***ról még egy film,az sokkal véresebb és a fõszereplõ pasi tökre nem hasonlít az igazi tb-re..

És igaz: ennyi rémes dologért csak ennyi? villamosszék? ugyanmár..

Ja és mégis hogyan szökhetett meg a börötnbõl? Azt hiszem 2szer is..
Nem is értem,hogy fordulhat elõ ilyen!!!!

Najó..abbahagyom,csak annyira dühít ez az egész.
pacica 2009 febr. 12. - 12:18:09
(17/33)
Ez a szemétláda 30 nõ meggyilkolását ismerte be, de biztos vagyok, hogy volt több is. A villamosszékkel való kivégzést pedig kevésnek találom.

Idézetek tõle:
"Érzed, ahogy az utolsó lélegzet elhagyja testüket. A szemükbe nézel. Ebben a szituációban az ember Istennek érzi magát.”
„Néha úgy érzem magam, mint egy vámpír.”
„Nem érzek bûntudatot semmiért sem. Sajnálom azokat, akik ezt érzik.”
„Mit számít eggyel kevesebb ember a földön?”
„Én vagyok a legnagyobb szemétláda, akit valaha a hátán hordott a Föld. Leszarom az embereket.”

és ezekért csak villamosszék? ...
AvatáR Gil Maerth 2009 jan. 30. - 10:11:15
(16/33)
Ted Bundy a nagy showman. a nagy gazember. A nõk bálványa...
és megölõje.
Csoda hogy egyáltalán saját magát védhette!
A másik nagy csoda, hogy oly sokáig nem kapták el (4 éven át - 1974-8 közt) :(
amélie1 2009 jan. 29. - 21:56:27
(15/33)
kedves csila, nem kell ide a diktatúra...neked minden épeszû ember éveket adna...igaz, nem sitten, hanem valami jól õrzött pszichiátrián...szegénykém, ritka szánalmas kis életkéd lehet.
no, de a filmre visszatérve: tök véletlenül láttam, de nem kellet volna 90 percet rá pazarolnom az életembõl.
jani.ferenc3 2009 jan. 29. - 21:19:05
(14/33)
Ezt én moderáltam volna