nortol 2006 dec. 11. - 17:22:36 Előzmény anonim1
(15/195)
engemet nem érdekel senkinek a véleménye. véleményem szerint egy nagyon jó mûsor.
mindig felveszem minden részét.
ráadásul több ilyen is kellene, mert szerintem a heti egy alkalom nagyon kevés.
anonim1 2006 nov. 06. - 19:21:24 Előzmény dilaram
(14/195)
A nov. 6-i adással a Juszt teljesen lenullázta magát erkölcsileg. Felháborító, amilyen nagyképûséggel és cinizmussal viselkedett a meghívottaval szemben, akiknek sem meg nem köszönte, hogy szóbaálltak egyáltalán vele, sem el nem búcsúzott tõlük.
Móresre akarta tanítani szegény ürgét, aki feljelentette, de csak magát nullázta le, remélem mindenki szerint!!!
Mert már volt dolga a bírósággal, ügyvédnek képzeli magát?
Ilyen pocsék mûsort és ilyen pancser mûsorvezetést még nem láttam!!!
Ennél még a Mónikashow is színvonalasabb!
dilaram 2006 szept. 11. - 19:01:01
(13/195)
A TV ügyvédje nem köteles az ügyeddel foglalkozni, a hatóság viszont igen!
A TV ügyvédje a nyilvánosságot biztosítja, ami hasznos. A peres ügyek csak kivételes esetekben kapnak nagy nyilvánosságot. Azonkívül a mûsor az igazságszolgáltatás visszáságait is megpróbálja bemutatni.
(Persze néha észre lehet venni, hogy Juszt Lászlónak nincs meg az a bizonyos "jogi vénája", de legalábbis nem tökéletes az övé.)
x-tro 2006 febr. 01. - 08:58:34
(12/195)
Az én szememben Juszt Lacikának sohasem volt sem erkölcsi, sem semmilyen riszpektje, valószínûleg ezért az értetlenkedésem...

Jusztnak egész egyszerûen NINCS létjogosultsága a képernyõn. Mondjuk, az írott sajtóban sem...
Zsuzsanna 2006 jan. 31. - 18:24:18 Előzmény x-tro
(11/195)
Köszönöm a segíteni akarásodat.
De itt most a TV ügyvédje mûsoráról van szó, melynek létjogosultságát kérdõjeleztem meg azzal, hogy még csak nem is válaszoltak kérésemre, mely bizony súlyosságával az ország színe elé való téma.
AZ magától értetõdõ, hogy egy komoly jogi eset rendezése a bíróságokra tartozik, de a Jogi esetek mûsornak nem is az a feladata, hogy hivatalosan ítélkezzen.HANEM ERKÖLCSILEG!
S ezt elmulasztotta. Szememben ezzel elveszítette létjogosultságát.
x-tro 2006 jan. 23. - 10:39:33
(10/195)
Ja, közben a leglényegesebb dologról nem írtam. Történjen bármilyen igazságtalanság is veled, ha ezt csak te állítod, és nem tudsz semmilyen terhelõ bizonyítékkal elõállni, az sajnos csak a te bajod marad. Érdemben senki se fog szóbaállni veled, még az ügyvéd se. De ha van bizonyítékod, akkor egyenesen muszáj, sõt állampolgári kötelességed feljelentést tenni a megfelelõ hatóságon és jöhet a juszt, a népszabi vagy a magyar nemzet vagy akármi.

de bizonyíték híján sajna csak egy vagy a megszívatottak nagy tömegébõl....

Ha tényleg súlyos az ügy mehetsz az ombudsmanhoz is....
x-tro 2006 jan. 22. - 11:37:39
(9/195)
Hajrá!
Zsuzsanna 2006 jan. 22. - 10:59:26
(8/195)
Még valami. Az ügy nagyon is a nyilvánosságra tartozik. Hatalmaskodásról, visszaélésrõl szól.
És, amit velem tettek, azt bizony országosan bárkivel megtehetik.
Zsuzsanna 2006 jan. 22. - 10:43:28
(7/195)
Köszönöm a tanácsot. Én is ott kezdtem. Egy nagy országos napilap fõszerkesztõje nyíltan megírta nekem, hogy ezt nem vállalhatja, mert esetlegesen olyan jogi következményei lehetnek, melyet egy lap nem vállalhat fel.
Azt tanácsolta, hogy keressek egy jó ügyvédet.
Az ország legjobb ügyvédje segítséget ígért. Úgyhogy, ha odajutok, lesz kihez fordulni.
Én most a Juszt László mûsorát véleményeztem itt. Aki azt mondja, hogy fordulhatnak hozzá azok, akiknek nyilvánosságra van szüksége, ugyanakkor pedig nagy ívben ....stb. a macerás ügyeket.
Mindenesetre elvártam volna,hogy legalább valamit válaszoljon, miért hárítja el a kérésem.
x-tro 2006 jan. 22. - 10:25:05
(6/195)
Ha mindenáron ragaszkodsz a nyilvánossághoz, akkor se jusztlaci a megoldás, hanem inkább valamelyik nagy országos hetilap (ne a blikk és hasonlók, persze). ott nyilván készségesen fognak a rendelkezésedre állni, ha a téma valóban megéri a nyilvánosságot.

De azt is tudni kell, anélkül hogy ismerném, és lebecsülném problémád, kívülrõl mindig más tûnik nagynak, mint belülrõl. (pl. egy pasi elvesztése is okozhat akár halálos traumát, ám kívülrõl ez majdhogynem jelentéktelen ügy.) Nyilvánosság elé csak olyan ügyet érdemes vinni, amely a nyilvánosságra tartozik, tehát általános, vagy azzá tehetõ.
Zsuzsanna 2006 jan. 21. - 18:18:57
(5/195)
Csakhogy az én problémámon nagy mértékben segített volna a nyilvánosság.
Csak Juszt Lászlónak "kissé kellemetlen" lett volna mellém állni a nagy céggel és "nagy emberekkel" szemben.
Úgy gondolom, aki gyáva, az ne csináljon ilyen "jogi" mûsort.
x-tro 2006 jan. 12. - 11:38:20
(4/195)
Ha valkinek téleg komoly problémája van, az nehogy már a tévéhez forduljon! De a nethez se..:))
jogi probléma-->ügyvéd
egészségügyi-->orvos
adóügy--->könyvelõ és/vagy adószakértõ
stb
stb
magnum 2006 jan. 11. - 19:13:01
(3/195)
nem értem, hogy miért pont ide szólnál ez egy trágya
Zsuzsanna 2006 jan. 05. - 09:57:22
(2/195)
Komoly jogi problémámmal Juszt László csapatához fordultam. Még csak nem is válaszoltak.
Errõl ennyit.
danfok35 2006 jan. 04. - 06:58:03
(1/195)
Lenne egy olyan kérdésem hogy ha valami jogi problémám van hova kell irnom?