izomagyú 2007 ápr. 16. - 17:58:30 Előzmény ppppeter
(35/195)
viszont azt el kell ismerni, hogy belemer vágni olyan témákba is, amitõl más riporterek elfutnának, és ne ijedõs
ilyen volt a múltkori "csalhatatlan" birók ellen harcoló férfi esete.
nem tudom, hogy hányan mernék felvállalni a magyar igazságtalanszolgáltatás elleni harcot, pedig az már úgy rohadt, ahogy van
fello 2007 márc. 20. - 12:09:46 Előzmény ppppeter
(34/195)
TISZTELT JOGÁSZ ÚR !

Örulök, hogy nem csak én látom ilyennek ezt a mûsort.
elek 2007 márc. 12. - 21:19:57
(33/195)
Sajnos a jog és az emberség között nagy a szakadék!
Nagyon kell a nyílvánosság bizonyos ügyekben és jó ha valaki ironizál a jogos-törvényes eljárások ismertetésével, hogy mindenki lássa, mekkora hiányosságok vannak a jogrendszerben. Igazából az a szomorú, hogy a joggyakorló szervek játszák ki a jogszabályokat, ez kevésbé mondható a bíróságra, viszont a rendõrség és az önkormányzatok nagyon!
Ha ismernéd a történetem, megdöbbenél, mit megnem lehet csinálni emberekkel és még ráadásul jogosan. Vagy lehet, hogy mégse? Minden esetre már tudom, hogyan lessz valaki dühöngõ õrült, még pár hónap és ?
ppppeter 2007 márc. 12. - 08:36:30 Előzmény roka.nimrod
(32/195)
Még soha nem írtam semmilyen fórumba, de roka.nimrod hozzászólását olvasva nem bírtam ki, h ne válaszoljak - anélkül, hogy be szeretnék szállni az a***zásba.

Szerintem a mûsor ötlete nagyon jó - nem csoda, hiszen annak idején az Ablak c. mûsor talán évtizedekig is futott ugyanilyen témában, show-elemek és tapsoló közönség nélkül, tárgyilagosan. (Az újrakezdett verziót még nem láttam.)

Juszt viszont minden témához koncepciózusan, elfogultan áll hozzá, egyetlen célja, hogy lejárassa azt, akirõl úgy véli, hogy nincs igaza. Hangsúlyozom, úgy véli, mert a joghoz nem ért, az biztos. A mûsor tele van csúsztatásokkal, amelyek jó esetben csak tudatlanságból erednek, valószínûbb esetben a nagyobb nézettség a céljuk.

Abban az esetben pedig, ha a megszólaltatott fél jól érvel az igaza mellett, Juszt elintézi egy gúnyos megjegyzéssel (pl. na jó, ezt már nem értem, de szerintem más sem – csak példa a jelleg bemutatására), és tovább lép. Nem csoda, hogy sokan inkább el sem mennek a mûsorába.

Kedves roka.nimrod! Aki felvette és elemezte a februári mûsorokat, bizonyára észrevette, hogy mekkora butaságok hangoztak el a parkolótársasággal kapcsolatban részben Juszt, részben a meghívott „jogász” (nem a szemüveges, állandó ügyvéd, aki szerintem értelmes és elfogulatlan) szájából. És ahogy ez a „jogász” a következõ mûsorban (amikor ott volt a cég képviselõje) hogyan próbálta kimagyarázni magát, letagadva a korábban elhangzottakat. Ha vkit érdekel, szívesen kifejtem.

Le szeretném szögezni: nem vagyok semmilyen szempontból elfogult, csak felháborít, hogy Juszt – másokat lejáratva – megvezet rengeteg joghoz nem értõ embert azért, hogy érdekesebb legyen a mûsor, és növelje a nézettségét. Nagy felelõsség a tévébõl szólni az emberekhez, mert azt elhiszik – és Juszt ezzel visszaél.

Egy jogász, aki nem nõ

U.i.: A korrektség kedvéért: a börtönbe zárt gyerek például biztos sokat köszönhet Jusztnak, bár itt sem volt szimpatikus, ahogy utána Juszt önelégülten sztárolta magát.
diaboloo 2007 márc. 10. - 09:06:14
(31/195)
...
Indigo 2007 márc. 08. - 01:18:25 Előzmény diaboloo
(30/195)
Kedves diaboloo! Természetesen azt csinálsz, amit akarsz, mondtam is, hogy nem vitatom el a hülyeséghez való jogát senkinek. Felõlem aztán flémelhettek meg sértegethetitek egymást, csak nyugodtan, ne zavarjon benneteket, hogy ez egy nyílt fórum, amit több ezer ember olvas, és nem biztos, hogy egy tv mûsor kapcsán erre kiváncsiak...
diaboloo 2007 márc. 01. - 08:38:47
(29/195)
Kedves Indigo. Én pedig úgy gondolom, hogy más hülye, sértõ, buta, támadó viselkedése épp elég indok némi cinizmusra, fõleg akkor, ha az illetõ - finoman szólva - csökkent képességûként jellemzi azokat, akik leírják véleményüket, mindezt pusztán azért, mert õ más nézeteket vall.
Indigo 2007 febr. 28. - 19:34:48
(28/195)
Kedves diaboloo! Nem szép dolog embereket sértegetni, sehogysem. De ha már annyira késztetést érzel rá, hogy megmondd a frankót, akkor legalább érdemben reagálj a 20. hsz-re, mert ez így csak szimplán egy irritáló flame-keltés tõled... Az hogy más hülyén viselkedik, még nem indok arra, hogy te is úgy tegyél. No nem mintha el akarnám vitatni a hülyeséghez való jogodat...
diaboloo 2007 febr. 28. - 19:11:04
(27/195)
Kedves Indigo, a sértegetés a 20. hozzászólásnál kezdõdik, így nem értem miért nekem címzed kritikád. Egyetértek, ez a fórum valóban nem erre való.
Indigo 2007 febr. 28. - 17:54:47
(26/195)
Kár volt regelned csak azért, hogy másokat sértegess... Ez a fórum nem erre való.
diaboloo 2007 febr. 28. - 16:46:35
(25/195)
Éreztem, hogy ráugrik a Róka a magas labdára (csak jó helyre kell ejteni), bár - kedves Nimród - úgy tûnik többször el kellett olvasnod soraim, hogy észrevedd ezt az elütést. Szörnyen vicces vagy te kis IQ betyár. :-))

(másrészrõl az IQ-nak semmi köze a mûveltségi szinthez, ezt igazán illene tudnod, nem? )

Nagy kíváncsisággal várom további hozzászólásaid, különös tekintettel lenyûgözõ hasonlataidra (ami az IQ-m és a növények közötti felvetést illeti, zseniális), szórakoztass minket továbbra is, öcsi.

Egyébként a mûsorvezetõ stílusa szerintem is vérlázító és gusztustalan módon provokatív.
fello 2007 febr. 28. - 09:02:32
(24/195)
Üdv mindenkinek !
A mai napig csíptem a mûsorvezetõt, de ahogy ma beszélt a meghívott vendéggel az vérlázító. Én is kaptap levelet parkoló cégtõl, ennek ellenére elítélem a stílust ahogy kigúnyolta az illetõt.
roka.nimrod 2007 febr. 27. - 17:33:40
(23/195)
Most kaptad a gépedet?Kedves diaboloo?Mert eddig ez az egy hozzászólásod volt,de már frissiiiben elb-tad!!!!OKSOKODJ csak te a.......ta.
roka.nimrod 2007 febr. 27. - 17:18:17
(22/195)
Én felvállalom magam,nem úgy mint diaboloo??!!Milyen kancsó név ez?IQ-d=konyhakerti fõzeléknövények.
diaboloo 2007 febr. 26. - 15:09:55 Előzmény roka.nimrod
(21/195)
röhejróka, majd akkor oksokodj, ha már tudod mi a különbség a fun és a fan között. ;)))) háááhááháhá

okostóni te.....
roka.nimrod 2007 febr. 21. - 09:27:47 Előzmény valaki10
(20/195)
Kedves RD fun!!.."a hagy ne mondjak" helyesen "had ne mondjak"Olvasd csak az RD-t!!!!!
roka.nimrod 2007 febr. 21. - 09:19:35 Előzmény anonim1
(19/195)
Sajnos nektek az fáj,hogy a Juszt IQ-ja(értsd:mûveltségi szintje)messzemenõleg magasabb a tiéteknél.Több hozzászólást is olvastam,és a nem értõk 99,99%-a nõ.Miért?!Vedd fel az adásokat,nézd meg többször,elemezd,kérj segítséget az értelmezésben,és így talán majd rájössz valamire.Ha!
valaki10 2007 jan. 31. - 09:08:58 Előzmény anonim1
(18/195)
Én ugyan nem láttam ezt az adást, de ma délelõtt láttam egy ismétlést, amiben olyan szinten leégetett egy nagy múltú, korrekt céget, hogy a helyükben beperelném. A Readest Digest-tõl évek óta vásárolok kiadványokat, soha semmi problémám nem volt velük. Ha mégsem tetszett, visszaküldhettem következmények nélkül, ha nem tudtam idõben fizetni, kaptam fizetési haladékot. Szóval abszolút korrekt a magatartásuk a vásárlóikkal szemben.
A leveleik egyértelmûek, csak el kellene õket olvasni! Ha valaki nem vásárol, akkor is benevezhet a sorsolásra. Egy ilyen mûsorban a mûsorvezetõtõl az a minimum elvárás, hogy felkészül a témában. Ehhez képest sem õ nem olvasott egyetlen ilyen levelet sem, sem az ügyvéd. Nem csoda, hogy az RD nem volt hajlandó megjelenni ebben a mûsorban. Ahogy az egész kisfilmet felvezették... Vérlázító. Hogy jön õ ahhoz, hogy több mint 100 éves múlttal rendelkezõ céget 5 perc alatt ilyen szinten bemocskol. A filmben szereplõ hölgyrõl meg inkább hagy ne mondjak semmit. Semmi sem határtalan, csak az emberi hülyeség!!!
Fruzsi 2007 jan. 29. - 09:59:15 Előzmény hocsi
(17/195)
Én csak azt nem értem,hogy a múltkori adásban szót ejtett a mûsor elején a Richterrõl,de nem mondott végül is semmit.Akkor mért hozta szóba
hocsi 2007 jan. 08. - 16:58:54 Előzmény anonim1
(16/195)
Lehet, hogy rosszul tudom, de úgy emlékszem Jusztnak jogi alapvégzettsége van, ahogy a Fridinek is. Bocs ha tévednék...