10/10
suxel 2012 febr. 27. - 04:11:47 10/10
(873/2153)
Sajnos David elbukta ezt a díjat, de végülis nem olyan nyerte meg, aki nem érdemelte meg. Jorge Salinas lett a gyõztes.
És megkapta a legjobb telenovella díjat is, és ezt pont Zepeda adja át Ocamponak. El sem hiszem, egy Ocampo sorozat lett a legjobb.
10/10
suxel 2012 febr. 27. - 04:05:48 10/10
(872/2153)
És Sandra is nyert! Wow!
10/10
suxel 2012 febr. 27. - 03:57:44 10/10
(871/2153)
Nah Laisha Wilkins (Maripaz) is bukott egy díjat, eddig 4bõl 2. De most jön Juan Ferrara (Juan Jaime), és gyõzött.
Most már 5bõl 3. Hátra van még: Zepeda, Echeverria, és a legjobb novella díja.
10/10
suxel 2012 febr. 27. - 03:37:59 10/10
(870/2153)
Zene kategóriát bebukta, nyert az Una Familia Con Suerte. Döntse el mindenki: itt a nyertes. :S :S
http://www.youtube.com/watch?v=PPFXLhLeRkQ
10/10
suxel 2012 febr. 27. - 03:02:28 10/10
(869/2153)
2. díj is megvan: a legjobb forgatókönyv!!!!
10/10
suxel 2012 febr. 27. - 02:40:23 10/10
(868/2153)
És megvan a díj Delia Casanovanak (Carlotanak). Yes!!!
10/10
suxel 2012 febr. 26. - 19:43:44 10/10
(867/2153)
Az elsõ 10 rész, amely az elõzményeket vonultatja fel cselekményesebb, mint a késõbbiek lesznek. Ha Alicia nem hal meg nincsen nekünk történet. :P Carlotanak az elsõ részben azért volt vagy 2 gonoszkás mondata: Mi van elvitte a macska a nyelvedet? Meg valami ilyesmi, hogy: neked aztán van bõr a képeden. :D :D De amúgy egy nagyon kedves asszony. :D :D Remélem hazaviszi ma a nekijáró díjat ma, mert ha nem én megharapom magam. Nem sok vetélytársa akadhat a vezetõ színésznõ kategóriában. Lucrecia azért változik az elsõ részekhez képest, nem lesz olyan merõben gonosz, inkább flúgos vagy zizi, de a pénz és a hatalom az még mindig dominál az életében, na meg a hírnév. :P :P Maripaz nem tesz olyan nagy gonosz dolgokat, de igazán lehet utálni a karakterét. Azt nyilatkozta, hogy õ imádja ezt a karaktert, így nyilatkozott, hogy lubickol Maripaz szerepében. Élvezi, ahogy gonoszkodik. Nagy pofátlan karakter egyébként. Nálam a fiatal Lucianál mindent vitt, amikor a 3. részben kapott Ivantól egy puszit egy este. Az az öröm, ami kiült az arcára, mennyire boldog tudott lenni egy puszi miatt is már! :) Meg lehet az Acorraladaval (Sarokba szorítva) is birkózni, nekem már szabály szerint hiányozna, olyan jól tudok szórakozni rajta, ha még nem is veszem komolyan. Teljesen kikapcsol. :D :D
10/10
suxel 2012 febr. 26. - 19:35:22 10/10
(866/2153)
Szerintem sincsen vele semmi probléma, nekem bejön tényleg, a színészi játék az meg már más téma. De a fekete akkor is jobb neki sokkal, mint a barna. Egyébként nagyon sokan tényleg azt mondják, hogy lófejû, lehet kicsit hosszúkás az arca, nem mindenkié lehet kerekded. :P

OFF

Boyerrõl nekem az a véleményem, hogy az a nõ egy kaméleon. Ahányféleképpen láttam már õt, biztos vagy 5 félét. Mûnõnek mûnõ, mert 2x mûtette meg a mellét, de a színészi teljesítményével nagyon elégedett vagyok. Vad szívet nem láttam (sajnos a kosztümös darabok nem állnak hozzám közel: két kivétel: Amor Real, Ramona), Teresa napi 10 percben a Boyeres jelenetek miatt, ADP-ben viszont kint nagyon átjön a szerepében a falusi megbélyegzett leányként. Nagyon nagy ellenszenvvel rendelkeztem az irányába korábban, de én nálam eloszlott, mert szerintem jól játszik. Hogy mit kezd magával az meg nem érdekel, csak az arcát nem mûttesse szét. És szerintem most a legelõnyösebb neki is a kinézete: világosbarna hajjal. :D
zisi 2012 febr. 26. - 19:25:20
(865/2153)
1-5 rész ki van pipálva végre! Egyre jobban tetszik a történet! Nézni fogom továbbra is! Alicia nagyon naiv teremtés volt. Pár könnycsepp kicsordult amikor néztem a haláltusáját. Carlota nagyon rendes volt Ivánnal és az édesanyjával. Lucrecia egy boszorkány, férje meg egy nyámnyila alak! Maripaz önzõ,elkényeztetett naiv (nagy) fruska. A színésznõt már láttam a Soñadoras-ban! Ott kedveltem a karakterét. Ebben a sorozatban is jól játssza a negatív figurát- vagyis kezdi-. Húgát, Lúciát sajnálom a legjobban, naiv, szerelmes kislány aki Iván és a nõvére után loholt és szenvedett a viszonzatlan érzések miatt. David jól játszik! Sarokba szorítva elégé blõd a Végzet hatalmához képest,de David miatt megbirkózok vele.:P :)
10/10
Milibindi 2012 febr. 26. - 17:19:59 10/10
(864/2153)
Szerintem is szimpatikusabb , mint Boyer és szebb is nála! Szerintem nem is lófejû egyáltalán!
10/10
Milibindi 2012 febr. 26. - 17:17:42 10/10 Előzmény napraforgó
(863/2153)
OFF
Ugyanez volt Mariánál Thaliával!Marina ennek a remake-je Ott is elég durva vlt, legalább a sminkesek öregitették volna meg õket!
violet82 2012 febr. 26. - 14:21:23
(862/2153)
Nekem is jobban tetszik a sötétebb hajszín, szerintem egyáltalán nem csúnya nõ. Szimpatikusabb, mint pl. a Boyer. :P
A Klón nekem az elején annyira tetszett, alig vártam a következõ részeket,de aztán meguntam...180 rész kicsit sok volt belõle és már nagyon utáltam a mellékszereplõket benne, de azért végigszenvedtem. :P
10/10
suxel 2012 febr. 26. - 12:26:05 10/10
(861/2153)
OFF
Hallottam errõl a problémájáról. Igen, rágondoltam. Vele volt a klónban is, ahogy írtad. :) A Victoriából meg jó hogy ismered. :)
A másik emberke az a Manolo olyan sótlan volt. Ochmann rajongó se vagyok, de nekem szimpibb volt az a pasas.
Remélem Sandranak azért meghagyják mostmár ezt a fekeze dizájnt, mert nekem így sokkal jobban bejön, mint barnán, mégha egyesek azt is mondják, hogy lófejû és nagy fogú a csaj.
10/10
ateate 2012 febr. 26. - 12:07:42 10/10
(860/2153)
OFF: Ha Mauricio Ochmannra gondolsz, neki alkohol vagy drogfüggõségi problémája volt, azért cserélték le. Aztán kigyógyult, talán még meg is akart halni, ebben már nem vagyok biztos. Született egy gyereke, megnyugodott. A Victoria meg A klón késõbb jött.
Ja, és volt egy 10 mp-es szerepe a Kevin Costneres Üzenet a palackban c. filmben. :-)
10/10
suxel 2012 febr. 26. - 11:45:26 10/10 Előzmény napraforgó
(859/2153)
Az írónõ már eleve megmondta itt lesz 100 rész és kész, õ nem hajlandó többet csinálni, aztán volt egy olyan szakasz, hogy 120 lesz, de Zarattini írónõ az asztalra csapott és mondta, hogy a 100 az 100 és nem 120. Így lett 100, vagyis 101 mert adtak neki egy 2 órás (reklámokkal teli így) alias 90 perces vasárnapi finálét (ezt a jobb sorozatok kapják meg általában, vagy amelyek remek nézettségi adatokat szállítanak. Nálunk pedig 102 lesz, mert a finálé részt bontva adják le 2 részben. Itt Zarattini megmondta, akár bukás, akár siker 100 rész és kész, ha hosszabbítást akarnak akkor keressenek más írót/írónõt hozzá. Tipikusan azaz írónõ, aki 100 résznél megáll, efölé nem halad (ebbe természetesen a vasárnapi zárás nincs belekalkulálva, mert az mindig csak utólag dõl el.)

OFF

Szerintem a Marinában még a színészi játék is pocsék volt, már amit láttam belõle én is. Marinat sehová se tudtam pakolni, az elsõ pasasnak a férjének vagy kinek, akit lecseréltek 20 rész után, annak jobban átjött a játéka. Chuyról meg Lupe mamáról már szót sem ejtenék, Vagy mégis az a szerencsétlen Lupe mama olyan szinkront kapott, hogy már visítanom kellett. + volt valami gyerekrabló is. Nagy katyvasz volt az egész, mint nálad. Nagyon hamar megelégeltem.
zisi 2012 febr. 26. - 11:23:12 Előzmény zisi
(858/2153)
Újból nekikezdtem a 2. résznek!:P
napraforgó 2012 febr. 26. - 06:24:16
(857/2153)
Nekem is jobban tetszenek azok a telenovellák, ahol a történet elõre meg van komponálva, menet közben legfeljebb csak minimális változtatások vannak. Az ilyen filmeknél én megengednék némi játékot a színészeknek....

Nagyon idegesít, ha a közönség tetszési indexe miatt még betoldanak néhány teljesen felesleges, idétlen részt - na ilyenkor szokott a fõhõs kómába esni, a fõhõsnõnek meg elõkerülni a gonosz ikertestvére, vagy a gyerekkorban született, örökbe adott gyereke, brrrr., és minden hasonló idõelhúzó elem...

A Marinát nem néztem, csak itt-ott belenéztem egy-két részbe, de baromira idegesített már az, hogy egy nagyon fiatal nõ (Sandra E) a koránál lényegesebben idõsebb szerepet játszott, aki a fiát keresi megszállottan. Közben ott ármánykodnak jó és gonosz ikertestvérek, miközben a keresett fiúgyermek csaknem egyidõs anyukájával, és vagy teherbe ejt más kamaszlányokat, vagy nem - na ezt már nem bogoztam ki abból az ellesett percekbõl, amiket láttam.
Szóval az ilyenek NEM tetszenek...

Lényeg a léneg: legyen valami jó történet, ami köré föl lehet építeni egy sorozatot, és ne ad hoc alakuljon minden...
napraforgó 2012 febr. 26. - 06:11:32
(856/2153)
Ja és azért mert egy hölgy duci, még nem biztos, hogy öreg is. Már régóta figyelem Carlottát (ill. az õt alakító színésznõt, itt a sorozatban), és eddig is úgy láttam, hogy a kerek arca sokkal fiatalabb, ránctalanabb, mint a Lukreciát játszó, nagyorrú banyáénál.
Mi magyarok is átlagban kisé elhízottak vagyunk, hasonlóan a latin-amerikai népkhez, szóval úgy 40-50-60 éven felül itt is - ott is a molettség dominál.
napraforgó 2012 febr. 26. - 06:05:33
(855/2153)
Tényleg, a két hölgy között nincs még 10 év se? Szerintem azért ez elég durva. Mexikóban nyilván van 100 ezer színész, akikbõl választani lehet, miért nem próbálnak választani olyat, aki úgy nagyjából korban is megfelel?

JÓ persze színész, el kell tudni játszani az anyját, lányát, nagyanyját is...., de azért...
A film olyan mûfaj, ahol sok a közeli kép, ezért aztán nem árt, ha a korok stimmelnek. Egy színpadon, távolról jobban elmegy, ha a szereplõ sokkal idõsebb, vagy pláne fiatalabb. Az is érthetõ, ha egy személy viszi végig egy szereplõ egész életútját, és a maszkmesterek ennek megfelelõen alakítják.
10/10
suxel 2012 febr. 25. - 23:38:16 10/10
(854/2153)
Itt egy kis TV FELVÉTELES AJÁNLÓ, igaz elég selejtes minõségben a hétfõi részhez:
http://www.youtube.com/watch?v=hSNR8yIqWos&feature=plcp&context=C3a2a3deUDOEgsToPDskIx010t0QJifzNaZ2XxPB9R
JJ.-hez megy a fia, s JJ. kérdezi, hogy elintézte-e, hogy robbanjon a "bomba"!
Alex és Carolina megérkeztek a tengerpartra, a telefonok pedig mennek egyre másra. Gerardo pedig kérdezi Carolinát, hogy miért tette ezt az egészet. Carolina pedig Alex érdekében tette az egészet, hogy megvédje. Nem adja oda senkinek sem a kisfiút. A Kövér megejt egy telefonhívást, na vajon hová? Zajlik az ünnepség, ott van mindenki aki számít, még mariachi zenészek is. És még váratlan vendégek is megjelennek a megnyitón! :P :P