10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 17:17:46 10/10
(1453/2153)
Az esküvõstory még kicsit homály, de ki tudja lehet nem volt templomi esküvõ az elõzõ feleségével Camilonak, simán erre kellett volna fogni, de nem tudom. Lucia nem akarta és kész, mert nem õ az igazi.
Lucia mit tud arról az estérõl: szinte semmit, szerintem õ arra nem is emlékszik. Gondolom aféle Gina jellegû partszer volt. Meg hát nem tudjuk mi történt, majd kiderül, lehet túlontúl gyáva volt az a fickó (szõrös kéz), és csak egy gonosz tréfa az egész, ne igyunk elõre a medve bõrére még, de sosem tudni, majd kiderül. :P Bepakolták a kocsiba és láttunk valamit, nem!!! Majd ha fontos lesz egyáltalán akkor még elõveszik a szálat, de Zarattini íróasszonyt ismerve elõ kellene.
Hát azért a kislányról lerí, hogy nem Camilo gyereke, elég sötét kiscsaj, jó mondjuk Lucianak is fekete a haja meg Ivannak is, meg a szemeik is sötétek, tehát külsõre ugyanúgy az Ivané is lehet a gyerek, azért jó sokszor voltak együtt, bár állítólag csak egyszer nem volt náluk óvszer. De ma már abban sem lehet megbízni! Innen megint csak a képzeleterõnkre van bízva a történet, s majd alakul, ahogy alakul.... :D :D
Neli 2012 ápr. 11. - 16:56:09
(1452/2153)
hosszú idõ után tegnap elkaptam a cuccot... a k-s dolog eléggé meglepett... :O meg az, hogy Camilo hogyhogy egyházi esküvõt akart, hát neki se lehetne elváltként, nem? :S
ja és most Lucia full 100ra meg van gyõzõdve róla, hogy a töpörtyû Ivané, vagy csak titkolni akarja az erõszaksztorit, mert õ se emlékszik?
Lucreciának 2x kell ugyanazt átélnie, szegény, mit vétett :D az a szent asszony :D elhappolták a lehetséges szeretõjét :D :P
õ amúgy azt hiszi, a 2. baba is Ivantól van, ezért gondolja, hogy megint ugyanaz lesz...
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 15:39:56 10/10
(1451/2153)
Off: Nem emlékszek erre a J.A. - gyerek dologra akkor normálisan. :) De ha erõvel tette magáévá, vagy mikor kába volt, vagy mittom én már mi volt a lánnyal, akkor mit nem tudott azon elfogadni, hogy a gyerek nem az övé. Hisz mégha a Malaveré is lett volna, arról az a szép lány nem tehetett. Amúgy nekem is szimpi volt Juan Pablo Gamboa a szõke doki. Ez után én már nem is láttam pozitív szerepben a férfit. :) :)

Még a tegnapi résznek hiányzik a 2/3-a mindig, még nem nyomták fel online sorira, várom...várom. A lengyel narrátoros verzió zavaró számomra, az csak átpörgetésre jó. A mait meg remélem sikerül este pótolnom. :)

Mire fogták amúgy, hogy nincs templomi?
De szerintem lehet Lucia sem akarta, mert mégsem szerelembõl házasodik. Lehet ragaszkodik az elveihez, hogy templomban csak szerelembõl.
10/10
ateate 2012 ápr. 11. - 15:07:20 10/10 Előzmény suxel
(1450/2153)
OFF: Esmeraldára én úgy emlékszem, h. José Armando nem gondolt megcsalásra, csak nem bírta elviselni, h. a gyerek nem az övé. Tipikus hülye fõhõs.

ON: Ma néztem a tegnapit részt. Igen, tényleg k.u.r.v.a.-nak fordították. Nem semmi.

Anthony meg Carlota megint tegezõdnek. Ennyi igénytelenséget azért nem kellene már.

Camilót imádtam itt, mikor kiállt, h. hajlandó teljesíteni a kötelességét, és elveszi feleségül Lucíát.

Egyik kedvenc: Lucía: Csak adj egy kis idõt nekem.
Camilo: Amennyit csak akarsz.
És rögtön rámászik megcsókolni.

Másik: Lucía kimegy hozzá a földre, Camilo félmeztelen. Camilo: Szerelmem!
No, rögtön így! És ahogy mondja! Az eredetiben is majd' elcsuklik a hangja. Amolyan igazi béna papucsférj hang. Ráadásként arra, h. bármit kér Lucía, Camilo belemegy.

És azt továbbra sem tudom felfogni, h. miért nem arra fogták, h. nem lesz templomi esküvõ, mert Camilónak már volt egy válása. Simán lehetett volna.

Ma volt a traktoros jelenet, ugye?

Gerardo feje mindent megér! Hogy kiszúrja, h. a lánya sápadt, meg rögtön tudja, h. bibi van dologban ezzel a házassággal.
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 10:03:59 10/10
(1449/2153)
Igen, Carlota az a személy, akivel megosztja minden baját, gondolatát Anthony és el is kell mondani valakinek, mert jobb, mint magunkban tartani, de szerintem itt még mérlegelhetett volna egy kicsit. De mondjuk ha azt nézem, akkor az sem normális, hogy örökké várjon Lucia, na mindegy ez már így maradt. :)

Kisfalusi, kisvárosi novelláknak mindig tudatos velejárója a pletykatéma, a jó hírnév féltése, ha egy tiszteletben álló famíliáról van szó.
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 09:54:15 10/10
(1448/2153)
OFF

Nagyon régen láttam a storyt, nem szoktam egy sorit kétszer megnézni, csak akkor max, mint ezt a Végzetet, ha egyszer látom eredetiben meg egyszer szinkronosan. :) Tudom, hogy semmi nem volt Malaver doki csak állította a dolgokat. Felvetõdik bennem egy kérdés: J.A. azt hitte, hogy megcsalta, vagy a buta fiú tudott az erõszakféleségrõl, ami nem is volt és ennek ellenére is eltolta magától a szerelmét? Azért is írtam a megcsalás kifejezést, mert J. A. ezt hitte, nem? Köszi szépen a segítséget!
napraforgó 2012 ápr. 11. - 09:08:02
(1447/2153)
Én megértem Anthony dühét és elkeseredettségét. Valahol õ sem várta ezt Ivantól.
És kinek panaszolja el, ha nem Carlotának, az egyedüli személynek, aki megérti.
És azt is komolyan mondta, hogy "Ivan, innentõl Lucia meghalt a számodra..."
És ezzel Luciának is lehetõséget adott a továbblépésre... Eddig még talán számíthatott arra, hogy elõbb-utóbb megváltozik a helyzet, de most, hogy beteljesedett MP és I házassága - hát mire lehet számítani?

Persze nyilván Lucia továbbra is várna, ha nem lenne terhes, de mostmár sürgeti az idõ....

Egyébként én meg tojnék arra, hogy ki mit gondol a városban.

Mindig, mindenhol voltak házasság elõtti teherbeesések, szerintem a mediterrán országokban még több is, mint máshol, úgyhogy ezen ott nemigen lepõdhettek meg....
offtopic
napraforgó 2012 ápr. 11. - 08:59:12
(1446/2153)
"Szegény lányról elhinni, hogy megcsalta azzal az égett képûvel, hát????" mondod, de

OFF:

Láthattuk, hogy az "égett képû" azzal kevert bajt, hogy azt állította, hogy kihasználva Esmeralda eszméletlen állapotát, erõszakot követett el rajta - ami persze nem volt igaz, ezt mindenki tudta, csak a szegény hülye Jose Armando nem.
Itt szó nem volt arról, hogy E. megcsalta volna a férjét. Ha valakit megerõszakolnak, az azért nem "megcsalás".
A megcsaláshoz azért kell a szándék a másik fél részérõl is....
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 22:52:39 10/10
(1445/2153)
Kb. elsõ 15 percet láttam, na majd visszacsekkolom a többit egyszer online-sorin. :D :D
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 19:53:26 10/10
(1444/2153)
Komolyan úgy fordították Lucrecia mondatát, hogy azt fogják gondolni a lányaimról, hogy k.u.r.v.á.k. Nem hittem volna, hogy megmerik!
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 19:50:17 10/10
(1443/2153)
Azt tudom, hogy szeretted az Esmeraldat valahol belefutottál, hát igen ott Jose Armando nem hitt Esmenek, pedig az a kiskölyök még hasonlított is rá. Szegény lányról elhinni, hogy megcsalta azzal az égett képûvel, hát????

Amúgy meg visszatérve ide Anthony rosszul gondolja, hogy Ivan családot akar alapítani ezzel a döggel. Megmondta, hogy nem lesz még egy ilyen csak az irodában. :) Amúgy meg Anthony is nagy pletykafészek, mit kell róla szólni Carlotanak, várhatott volna még egy alkalmat, hogy megtörténik e még többször. És aztán... A nagyi dühét azonban teljesen megértettem, de szerintem még felesleges volt róla szólni.
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 19:46:57 10/10
(1442/2153)
Ezt nem én kérdezem, valami ilyesmit kérdez az utolsó mondatában az ajánlóban. :) :)
napraforgó 2012 ápr. 10. - 19:25:35
(1441/2153)
Tudod, én drukkolni szoktam a fõszereplõknek, bár a szappanoperáknak a felénél általában bejön egy másik krapek, vagy másik nõ, általában nagyon rendes, csak az a hibája, hogy nem az eredeti, nem az igazi... Ígyhát a végére ahogy jött, úgy megy.....

Az Esmeralda sztoriban is a kis szöszi doktornak drukkoltam, de hiába....
napraforgó 2012 ápr. 10. - 19:21:35
(1440/2153)
"Vajon miért nem engedi a sors, hogy egy kicsit is boldog legyen teljesen? Vajon miért?"

Mert ostoba a lelkem - és mert így írták meg a szerepét!
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 18:19:45 10/10
(1439/2153)
Holnapi ajánló:
1 http://www.youtube.com/watch?v=fcUo5G5VnWk Ehhez nem fûznék kommentárt!

2, http://www.dailymotion.com/video/xjaoh9_adelanto-capitulo-67_shortfilms Itt pedig beindul a szülés, miközben arról megy a diskurzus, milyen fontos Lucianak a birtok és szeret itt élni. :) Ivan féltékenyebb, mint valaha, vajon megsejtett valamit, bármit megtenne, hogy Luciaval lehessen, elszökne vele legszívesebben. Vajon miért nem engedi a sors, hogy egy kicsit is boldog legyen teljesen? Vajon miért?
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 15:41:29 10/10
(1438/2153)
Van egy olyan érzésem, ez az esteli nézés nem fog összejönni.....hajjajj! haj, haj.....
napraforgó 2012 ápr. 10. - 15:03:24
(1437/2153)
Haj, haj....
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 14:58:03 10/10
(1436/2153)
Na majd este lereagálom azt a csókot, ha látom, na de majd az ágyjelenetek lesznek itt "jók". :P :P
napraforgó 2012 ápr. 10. - 14:55:27
(1435/2153)
Nem, az elõzõt is sokallottam.
Meg Maripaz költekezését se úgy intéztem volna el, ahogy Anthony mondta, nemhogy megemeltem volna a limitet, de befagyasztottam volna a számláját....

Azért Lucia és Camillo csókja a végén elég meggyõzõ volt....
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 14:51:35 10/10
(1434/2153)
Akarod még, hogy legyen???? :D :D