10/10
suxel 2012 ápr. 03. - 13:25:37 10/10
(1313/2153)
Meg is lepõdtem volna, ha pontosan 13:10-kor kezdünk. :) :) És nekem megint kockáz a storytv!! Mi lenne ha nem??? :S :S

Part1:
Camilo lesz a nagyfõnök, mint ügyvezetõ igazgató!!! A másik szegény fiú sem szegény már többet!
Anthony a kõkemény igazságosztó, elmegy JJ-hez, hogy fizesse a fia költségeit! :) :) JJ. jól mondta most: mi köze van hozzá? Szerintem se sok! Viszont lehet JJ. jobban járna ha segítena a fián. Na a nyaklánc már vissza is van szerezve, viszont a másik ékszer?? 700000 peso csak úgy tartalékben Camilonak, hát tele a bukszája, de az az elköszönés: Csókollak. Már sejteti a dolgokat. :) Mit képes még védeni a férjét Esther, igazi konzervatív lélek. Antolin jól megfogalmazta: a szerencsétlen elveszi a lotyót. :P :P Nagy adag retro emlékezés ismét a szép pillanatokra. Vége az egyiknél, jön a másiknál. Na ez a rész ma errõl fog szólni, ahogy látom a búcsúzásról. Mondtam sirám a köbön. :P :P
10/10
suxel 2012 ápr. 03. - 13:06:25 10/10
(1312/2153)
Nem tudom mi lesz pontosan, de lehet valami ilyesmi, na most itt vagyok és tudom a normális idõpontban követni, nem sokára kiderül mi is lesz. :) :)
napraforgó 2012 ápr. 03. - 12:59:54
(1311/2153)
"Ez az a gyûrû, amit neked vettem, szerelmem, de most a nõvéred ujjára húzom" Ez a legnagyobb tahóság!
10/10
suxel 2012 ápr. 03. - 10:38:46 10/10 Előzmény napraforgó
(1310/2153)
Végülis ez nem egy új gyûrû, ez még az a gyûrû, amit a 23 vagy a 24. részben vett Lucianak, hogy az õ ujjára lesz felhúzva. Hát csak pont nem a megfelelõ lány gyûrûsujján landol. Nem emlékszek megint, de valami ilyesmi, hogy nagy sajnálkozások közepette mondja, hogy ezt pedig neki szánta vagy valami ilyesmi, de majd ma kiderül. :) :)
napraforgó 2012 ápr. 03. - 08:01:02
(1309/2153)
Ivan olyan bunkó, hogy Luciának mutogatja azt a gyûrût, amit Maripaz ujjára húz? Egyáltalán minek ad MP-nak egy akkora böhöm nagy gyémántos gyûrût? Az ilyen látszatházasságoknál az ilyen külsõségek teljesen feleslegesek.

Ivan egyre lejjebb száll a szememben. Eredetileg egy szerencsétlen kiskrapek volt, akit az apja nem vállelt fel, de az anyja igyekezett tisztességesen nevelni. Aztán az anyja halála után megint szerencsétlen lett egy idõre. De aztán a jó sors összehozta Anthonyval és megint jóra fordult a sorsa. Elvégezte az egyetemet, gazdag és magabiztos lett. A szerelem is megtalálta. (Igaz elég hülyén udvarol, vagy tucatszor vérig sérti Luciát, szóval nem egy gáláns herceg) És a hülye mindent odadob - szerintem rossz duma az, hogy a fiáért. Nem igaz, hogy a gyereket máshogy nem tudta volna megszerezni.

Persze, így van megírva a történet. De nekem nem elég hiteles a sztori. A mesékkel nincs bajom, tudom, hogy "csak" mese. De ha el akarja hitetni, hogy ez a valóság - ???, hát akkor már tényleg bajom van vele. Úgy látom most kezd a hihetetlenbe fordulni a történet....
sorozatkedvelõ 2012 ápr. 03. - 03:56:37 Előzmény suxel
(1308/2153)
Köszönöm szépen a részletes ismertetést!
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 21:18:17 10/10
(1307/2153)
Holnap sírás a köbön rész jön megint szerintem, vagyis nekem ez jön le az elõzetesekbõl.

Rövidebb:
http://www.dailymotion.com/video/xj5x5o_la-fuerza-del-destino-avance-capitulo-62_shortfilms
Ivan és Lucia végleg elbúcsúznak egymástól. Vajon örökre? (Na jó ez egy hülye költõi kérdés volt) Igen, megmutatja neki a gyûrût, amit hamarosan felhúz Maripaz ujjára, igen forgassuk még jobban a kést Luciaban, ha már önfeláldozott. :P :P

Hosszabb:
http://www.dailymotion.com/video/xj5qix_adelanto-capitulo-62_shortfilms
Ivan nem hitte sohasem, hogy ez meg fog történni, ahogy Lucia sem. Kér egy utolsó éjszakát Luciatól, aki megadja neki, nem fosztja meg magát sem az örömtõl, egy új fajta zenét is hallhatunk alatta, nem hiszem, hogy ez a szomorú ballada felcsendül többet. És az ajtó bezárul.
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 20:22:44 10/10
(1306/2153)
Alex nem érti a költözést továbbra sem. Lucia kezdi a rábeszélést, mégha Gerardo meg Carolina elmenne, õ akkor is itt maradna Luciaval. :P Jól látom, hogy a gyerek haját levágták, vagy csak furi, mert be van zselézve.???? Lucia hatásos volt, sikerrel járt!
Ilyen rémes lenne Saul látványa, hát igen. Jócskán megégett! Cöhh! Mint aki egy kemencébõl mászott elõ. persze tüzesbõl. De ez mégsem a Szent szív kórház, hanem az, amelyben Ivan is volt mikor összeverték az elején.
Lucia és Camilo találkoznak, és felajánlja a baráti vállát, bezzeg többet is felajánlana. :) Ivannak csak Lucian jár az esze, Lucianak persze fáj, hogy elmegy a fiú, de hát jobb lenne neki látni folyamatosan?? Márcsak abból kiindulva, hogy a múltkor látta mikor erõvel rácuppant Ivanra Maripaz (egy félrészt csak láttam a múlt héten. :P :P) Na lesz még ilyen rácuppanás, nem is olyan sokára, hogy elkapja már majd megint. :) :)
És Camilo elmegy visszavásárolni a gyöngysort, miután megtudta Luciatól a dolgokat, látszik az ár nem érdekli Camilot, na ezt fizessétek vissza neki!! :P :P

Sorozatkedvelõ itt a mai rész ismertetése, remélem meg vagy elégedve. :) :) Majd hozok egy kis ajánlót a holnapihoz. :) :)
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 20:08:18 10/10
(1305/2153)
Part2:
Antolin most fasírtban van Caroval?? Mégse fújom kívülrõl. NEM!!! De ez olyan szép rész ez a kérelem, hogy vegye rá Antolint Carolina, hogy ne ölje meg Sault. Action indul. :) :) Na most elintézi Antolin, a Kövér meg pont rájátszik azzal, hogy odaadja Saulnak a kocsiját. Caro, a holnap már túl késõ, az akció már elindult. :P :P Na ki van a hátunk mögött Saul??? Hát Antolin. :) Egy kis autós üldözés, s Saul maga rohan a vesztébe és ütközés. Az eredménye --> irány Szent Szív kórház. Freddy Krueger lesz belõle, ha minden igaz, mert meg is égett a kocsiban. + még sánta is lesz a hallottak alapján, mert nem biztos, hogy sikerül rekonstruálni. És mi volt az ok? Ittas vezetés. :) :)Antolin jól fogalmaz: isteni igazságszolgáltatás, jobban nem is mondhatta volna, hiszen egy ujjal sem kellett hozzányúlnia.
Lucia hogy bírt várni egy fél napot azzal, hogy lehallgassa a postafiókját! Ivan forgasd meg a kést Luciaban, azzal hogy elmégy. Azért én nem áldoztam volna fel magam Lucia helyében, és egy kis retro emlékezés a kedvenc zenémre. :) :)
Ivan: barom vagyok!! Most mondjam azt, hogy semmi baj, nem vagy egyedül, Lucia is az! Az Isten is egymásnak teremtett benneteket.
Maripaz: De miért gyûlöl engem Ivan???? :P :P :P Nem esett még le neki??? :P :P Hogy még Saulhoz is hozzámenne, többet nem is nézek ki belõle. R.I.B.A.N.C.
JJ. is az újságból tudja meg, hogy a fia karambolozott. A fiad karambolozott Esther, pont, hogy neki nem a fia. De JJ. felõl meg is halhat, csak a jó hírnév. Bruno még most sem kedveli Camilot, továbbra is ugatja. :P :P Camilonak túl nagy felelõsséget adnak a nyakába, s érzi is, de beleegyezik, csak a hatalom meg ne részegítse, azzal hogy átveszi itt a hatalmat az üzem felett. :)
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 19:46:48 10/10
(1304/2153)
Part 1:
Kezdünk Maripaz szokásos dobálásával, mint egy darab rongyot úgy dobálja Lucrecia. :P :P Kb 1 perc alatt 5ször hajítja le a lányát az ágyra vagy hova. :P :P Az a baj, hogy puhára esik. Úgy látszik Alex belenyugodott a menetelbe, vagy mégsem. De nagy zs*dó az az ékszerárus, 700000 pesót kérni érte +150000 csak a nyeresége. Ezek a Curielek is olyanok, mint a sakálok, állandóan ordítanak, de én bírom ezt a sok ordítást. Na a kis elõzetes jelenet. :) Mégha Ivant el is csábítja majd Maripaz 1x, azért nem annyira nagy szexkazán, mint az Acorraladaban. :P :P Hohó, Arcelia mit akar Carolináéknál, erre nem emléxem. Nem hiszem, hogy valami rossz. :P :P, de a zene.... Antolin már lesben áll és vár az áldozatára. Na itt van már megint a Kövér, nagyon bátor lett: drog, emberrablás, csempészés, miket tervez, de Saul nem olyan bátor, mint az édesapja, csak a bunkóci jellemet örökölte. Érdekes mód Saul már nem haragszik, hogy lelépett tõle anno 1 misivel a Dagi.
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 19:11:52 10/10
(1303/2153)
A maiban volt szerintem Saulnak a "balesete", de lecsekkolom, bár nem szoktam úgy nézni, hogy x részt kihagyok, szeretem sorrendben követni az eseményeket, de ez kicsit más, mert ezt láttam eredetiben és mondjuk azt, kívülrõl fújom a storyt, de azért én sem vagyok tévedhetetlen. :)
sorozatkedvelõ 2012 ápr. 02. - 17:23:10
(1302/2153)
Jó,hogy itt vagy legalább a kommentekbõl ismerni fogom az eseményeket,mert a mairól is lemaradtam.
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 13:03:11 10/10
(1301/2153)
Tavaly nagyon sokat vacilláltam én is, hogy vajon milyen az a kéz: ffi vagy nõi. Én arra az álláspontra jutottam, hogy ennyire szõrös nõi kéz nem létezik, kivéve ha hormonzavaros az illetõ. Tehát 100% ffi. Hányszor meg hányszor visszatekertem, hogy valami nyomra vezetõ cuccot leljek, cipõ ing minden, ki mit visel a késõbbiekben figyelgettem. Nekem semmi probléma nem volt azzal, hogy belerakták ezt a talán erõszakot: azért talán, mert majd kiderül volt-e vagy sem, vagy csak egy nagyon csúnya áprilisi tréfa (jó ez még márciusban volt) :P :) :)
HAHA, a héten esküvõ!!! Ezt már nem spoilerezem, mert mindenki tudja, hogy lesz egy házasság. :) :)
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 12:57:33 10/10 Előzmény Milibindi
(1300/2153)
Ate-val tavaly nagyon hiányoltuk a digitális órát, na de ennek a sorozatnak az idõbeliség nem feltétlen az erõssége. :) :) De ha ezen túllép az ember no problem, ez nem zavart annyira egy idõ után. :) :)
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 12:55:46 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(1299/2153)
Persze, hogy kiderül. Mi értelme lenne akkor az egésznek???
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 12:54:24 10/10 Előzmény napraforgó
(1298/2153)
Berenice a barátnõ, aki még régebben Maripaznak volt a nagy barátnõje, vagy 2 fél perces jelenetben felbukkant. :):)
Anno még biztosan nem számoltak vele a sorozatkészítõk. Amúgy Luciat sem ismertük meg nagy diszkósnak.
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 12:51:21 10/10 Előzmény Milibindi
(1297/2153)
Nem, megnyugtatlak, ez nem az a sorozat. :) :)
10/10
suxel 2012 ápr. 02. - 12:50:12 10/10 Előzmény napraforgó
(1296/2153)
Az az elcsábítás vicces lesz Mp Ivant, elég sokat csacsogtak róla anno az esmas fórumon is majd meglátjátok, tiszta vicces. :) :) S ugyanez meg fog történni Luciaval is, miért is ne. :) :)
Hát én azt mondom kell a szex a házasságba akármilyen is, egyszer elcsábulhat az ember. Mégis milyen házasság az, ahol nincsen. Uncsi már az a sok megházasodom és nincs kamaty. :) :)
napraforgó 2012 ápr. 02. - 07:25:06 Előzmény violet82
(1295/2153)
A kis Luci éppoly dilis, mint az egész család. Szerintem elsõsorban neki kéne egy pszichológus, olyan ostobán viselkedik.
napraforgó 2012 ápr. 02. - 07:23:24 Előzmény ateate
(1294/2153)
Én úgy láttam, hogy nõi kéz tette a tálcára a pénzt és a tablettkat, és persze egy férfi kapta el Luciát a kocsijához menet. Az arca elé tartott valami kendõt, nyilván valami kábító hatású folyadékkal átitatottat, és csak a csizmás lábát láttuk, amikor berakta a kocsiba. De ez a kéz nem volt azonos a másikkal, úgyhogy változatlanul úgy gondolom, hogy egy nõ és egy férfi összedolgoztak.

Én már letöröltem a felvételemet, de talán van valaki, aki meg tudja mondani, hol nézhetõ meg újra az a részlet, esetleg felteszi ide a linket. Ki fog derülni valaha, vagy örök homály fedi, hogy ki, vagy kik voltak?

Szomorú aktualitás, hogy ilyen italba kevert kábítószer okozta egy 17 éves fiatal lány halálát a napokban, amikor is két 17 éves lányt elkábítottak és megerõszakoltak. Kevés ocsmányabb bûncselekmény van. Nem hihetõ, hogy egy férfi nem tud másként nõt szerezni magának... Fõleg a mai világban, amikor önként dõlnek a nõk az ágyba, még csak strapálni sem kell magát egy férfinak.