Ariel01 2021 febr. 02. - 02:48:03
(18/18)
Ezt hol lehet magyarul megnézni?
zszsoco 2014 máj. 18. - 14:29:28 Előzmény eye
(17/18)
Mert ez az amerikai filmekre nem igaz,ugye??
TBoldy 2011 jan. 23. - 12:17:46
(16/18)
Érdekes film, érdemes megnézni. Az alaptörténet eléggé lerágott csont, de mégis kihoztak belõle egy egész jó filmet. Különös hangulatú, elején kicsit paródiaszerûen béna effektek.Megnéztem, és nem bántam meg.
Egyébként a francia filmekkel szemben pozitív elõítéletem van. Például a Csak ön után c. filmet mindenkinek ajánlom, (jelenlegi kedvencem). A Pofa be pedig szerintem megunhatatlan.
1/10
ehajno 2011 jan. 22. - 13:54:49 1/10
(15/18)
A bíróság ezzel a filmmel engedélyezhetné büntetés kiváltását. Ez a másfél óra megfelelt egy ítélet-végrehajtásnak!
A rendezõt nem szerintem nem lehet több 4-5 évesnél, mert olyan alapvetõ hibákat követett el, amit egy 6 éves gyerek már tud!
***SPOILER***
- Ha segítségre van szükségünk, akkor nem parancsolgatunk, hanem kérünk! (a fõszereplõ nõ a férfitól)
- 40 méter magasan dolgozó embernek, nem ilyen stílusban baccuk oda a szögeket, ahogy azt a nõ megtette, mert leeshet.
- Biztos, hogy a filmbeli hegytetõn van térerõ! A völgyekben nem lehet, vagy a hegy belsejében, de ott, ahol körbenéztek, az a környezõ hegyek legmagasabbika!
- A hegy tetején 2 (kettõ) méteres "mélységben" friss kútvizet lehet felhúzni.
- Aki 6 fokos, fûtetlen fürdõszobában magára öntözi a kútból frissen felhúzott vizet és úgy fürdik le, az nem lehet más, mint Schirilla György felesége.
Ha mégis megteszi, akkor az egyértelmûen "látszott" volna a testén (mellrészen ugye) hogy mennyire hûvös a helyiség és a víz.
...nem sorolom tovább, mert minden kockára most nem térek ki. :(
***SPOILER VÉGE***

Ezek a fenti észrevételeim akkora szarvashibák, amik ÉLVEZHETETLENNÉ tették az amúgy semmitmondó, rossz színészi teljesítményû, unalmas filmet.
ariskerase 2011 jan. 22. - 11:36:12
(14/18)
Érdekes film egyszer meg lehet nézni.
kozoz 2011 jan. 22. - 11:32:41
(13/18)
Valaki felvette esetleg? Kérem jelentkezzen. Üdv.
Forci 2011 jan. 21. - 23:12:08
(12/18)
Most akkor mi van? Így lett vége? Nem értem.
10/10
suuperbus 2011 jan. 21. - 23:11:50 10/10
(11/18)
Újra megnéztem. Még mindig nagyon tetszik. Kiemelkedõen jó film, persze csak annak aki érti.
gabroca 2011 jan. 21. - 22:43:03
(10/18)
Hát az arca elég szögletes, vonásai nem tetszenek nekem. Ráadásul szerepe miatt kibírhatatlan.
gyurma666 2011 jan. 21. - 21:17:11 Előzmény drabál
(9/18)
Akkor nézd meg mondjuk a 36-Harmichat-ot, vagy a Halálos közellenség-et. (krimi kategória)
eye 2011 jan. 21. - 20:24:28
(8/18)
Amellett, hogy láttam már egy pár nagyon jó(!) és egy-két szuper(!) kategóriás francia filmet; - végtelen nagy (és a magam részérõl jogos!) bizalmatlansággal közelítek a francia filmekhez, - általánosságban. Mindenkinek ezt ajánlom!

De mivel a legnagyobb körültekintés mellett is csúnyán belefuthat és bele is fut(!) a filmszeretõ (érdeklõdõ tipusú) ember igen nagy csalódásokba, ezért ajánlom, hogy ennek lehetõségét francia filmek esetén vegye: valószínûnek és akkor akár kellemes csalódások is érhetik!

És, ha ezt elfogadja alapnak; - akkor nem lesz miért átkozódnia és tüzet fújnia, ha bejön a "biztos befutó"! :-)
drabál 2011 jan. 21. - 20:03:38
(7/18)
Még nem láttam jó francia filmet,talán csak a Funes féle vígjátékok némelyike kivétel.
8/10
pneklara 2010 júl. 26. - 13:39:15 8/10
(6/18)
Ez az a film, aminek másfél órájába az élet összes nagy kérdését igyekeztek beszorítani.
SPOILER!!!
Fiatal nõ - idõs férj / a városban magabiztos - de a természetben elveszett nõ / a fiatal könyörtelensége - az idõs ember bölcsessége / a hibáit, hiányosságait felismerõ nõ katartikus változása / az élet igazi értékei/ a társadalomból kivonuló ember, aki tudja értékelni azt, ami fontos az életben.Szóval kicsit szájbarágósan nevelni akaró film: ne légy elbizakodott, mert a természet az úr, s kaphatsz egy nagy pofont, ha sebezhetetlennek tartod magad.
Szerintem a film vége megoldott: a férjét választja, mert ebben a környezetben nem tudna ennek a férfinak megfelelni. Most már tudja mit vesztett, mi hiányzik az életébõl egy idõs prof. mellett, de ezt az utat választotta, s ezen megy tovább. Várja a konferencia, ahol fontosnak érezheti magát.
SPOILER vége!!!
Nem volt ez olyan rossz film, mondjuk olyan, mint az ajándék, amit becsomagolnak,s hogy a lényeghez eljuss, meg kell küzdeni a csomagolással - meg kell érteni az "üzenetet".
2/10
zsuti 2010 júl. 26. - 01:34:04 2/10
(5/18)
Csatlakozok az elõttem szólóhoz! Úgy látszik ez az a típusú film, ami nagyon megosztja a véleményeket. Utólag én is sajnáltam, hogy elfecséreltem rá az idõmet. Mellesleg a korhatárt jelzõ karikákhoz hasonlóan valahogyan kötelezõvé tenném az olyan filmek megjelölését, amelyeknek nincs végük. Rendkívüli módon ingerel, hogy elmegy másfél órám, s akkor még a végét is nekem kell kitalálni.
Vártam a "különös kalandokat" is, ahogy a leírás ígérte, de valahogy nem sorolom kalandnak azt, hogy nincs térerõ vagy hogy gyufával kell tüzet gyújtani. Micsoda kínok, tényleg!
Áhhhhhhhhhh
ko84adam 2010 júl. 26. - 00:05:06
(4/18)
Minden hozzászólónak üzenem, hogy az életembõl elvesztegetett másfél óráért kizárólag õket teszem felelõssé. Valamennyi szereplõt, és kicsit az emberiséget is gyûlöltem a végén, a "cselekmény" minden percében kiszámítható, a végkifejlet is csak azért volt sejtelmes, mert az egész történet valami homályba veszõ, szirupos sületlenség.

spoiler...

NE NÉZD MEG!
10/10
Schizoneura 2010 márc. 24. - 00:46:34 10/10
(3/18)
Nagyon jó film volt!
És a vége is tetszett.
Legalább továbbgondolható, mert teljesen lezáratlan.
***spoiler***
például, hogy Julia, miután elutazott a férjével, visszamegy Thomas-hoz.
"és boldogan élnek, míg meg nem halnak"
hehe
:)
10/10
suuperbus 2010 márc. 23. - 23:09:22 10/10
(2/18)
Elejétõl láttam, nagyon jó film! 10/10
9/10
filmbolond 2010 márc. 23. - 23:03:54 9/10
(1/18)
Csak a második felét láttam, de szép film. Nem tudom, mért nem ezt ajánlották...