oleandro 2013 jan. 04. - 16:20:15
(115/155)
Köszi, akkor el is kezdem a beszerzésüket, ha már a tv-ben ilyen késõn adják....
oleandro 2013 jan. 04. - 16:18:07
(114/155)
Köszi, akkor el is kezdem a beszerzésüket, ha már a tv-ben ilyen késõn adják....
Dorci1103 2013 jan. 04. - 15:53:52
(113/155)
Jah és mindezek elõzménye a Hannibál ébredése.
Dorci1103 2013 jan. 04. - 15:52:45
(112/155)
Történetileg:

1. Vörös sárkány
2. A bárányok hallgatnak
3. Hannibál
oleandro 2013 jan. 04. - 12:08:24 Előzmény o-l-i
(111/155)
Idõrendben hogy jönnek sorban a filmek?
Üdv!
o-l-i 2012 febr. 20. - 19:09:56 Előzmény tefnut
(110/155)
Jóval jobb mint bármelyik hasonló "gyilkosos" film, de gyengébb mint a többi rész. Így tudnám jellemezni, egyszer kötelezõen nézendõ darab. Remek színészek, és jó hangulat. 10/9 azért nem max pont, mert lehetett volna még többet kihozni a gyilkos elmebetegségébõl, múltjából.
tefnut 2011 jún. 09. - 21:20:16 Előzmény _Gyokher_
(109/155)
Ej, akkor úgy látszik nem tudok számolni. :-) Az egyik filmes letöltõportálon ugyanis így van fent: Hannibál pentalógia. Az pedig ötöt(5) jelent ugye. Vagy nem?
_Gyokher_ 2011 jún. 03. - 10:42:57 Előzmény tefnut
(108/155)
Persze, hogy ugyanaz, mert mind a kettõ a Vörös Sárkány c. regény változata... ilyen szempontból semi köze a bárányok hallgatnak és a hannibál filmekhez... A sztori nem 5, hanem 4 részes...
tefnut 2011 jún. 01. - 19:59:58
(107/155)
Jaj! túlbecsültem a filmet! Ez nem igaz! ......Na szóval. Ha valaki kihagyná az elsõ részt, és A bárányok hallgatnak lenne az elsõ, és négy részes lenne, akkor semmi gond nem lenne, vagy ha kimaradt volna ez a rész. Mert az elsõ és a negyedik rész tök ugyanaz! A szöveg, a cselekmény, minden csak éppen kicsit fel lett tupírozva :-)))) Szégyen. Gondolkodtam a film felénél, hogy nem nézem tovább. Nevetséges! 10/2 és jóindulatú voltam.
tefnut 2011 jún. 01. - 19:38:47
(106/155)
Jó film, tényleg. Csak egy aprócsak gond van. * SPOILER * Amikor Graham elõsször találkozik Hannibállal a cellájában, deja vu érzésem volt. Hol is hallottam ezt a párbeszédet(ill ennek kb 80%-át) Hát persze, az elsõ részben teljesen ugyanazt mondták, mint itt. Erre mi szükség volt? Kifogyott az ötlet? Nagyon gyengus. Hát igen, Graham szinkronja rossz. (a Legbelsõ Félelem-ben szuper volt) Sinkó remek választás. Persze kár, hogy a korábbi színészek, akik eddig játszottak, nem szerepelnek.(Szívesen elnéztem volna minden részben Julianne Moore helyett Judie Fostert,stb)na mindegy 10//8
9/10
kadar1995 2011 febr. 09. - 16:16:15 9/10
(105/155)
A film jó, de az Edward Norton szinkronja gyenge.
frenchbullie 2010 nov. 06. - 10:00:41
(104/155)
Üdv! Szerintem ugyanolyan jól sikerült, mint a "Bárányok hallgatnak", szórakoztató, "kellemesen" hátborzongató! Viszont a "Hannibal" rémes:-(, a gyomorforgató, gusztustalan jelenetei miatt, ráadásul a története is 0!
9/10
pneklara 2010 szept. 07. - 21:01:00 9/10
(103/155)
Nekem is tetszett, bár csak akkor kapcsoltam át, amikor a Záróra befejezõdött, tehát lemaradtam az elejérõl. De nagyon lekötött, élveztem.
10/10
ShelbyGT0303 2010 szept. 06. - 10:38:13 10/10
(102/155)
Nagyon jó ez a film!
7/10
Gábor 32 2010 szept. 06. - 00:07:23 7/10
(101/155)
Nagyon erõs a szereplõgárda,
viszont a film igencsak átlagosra sikeredett!
Peppo 2010 júl. 25. - 18:34:39
(100/155)
Alapvetõen nem rossz remake, de az eredeti jobb volt. Csak Lecter miatt forgatták újra, szóval egy lehúzás az egész.

Összeségében 10/6
9/10
zerrik08 2010 ápr. 04. - 13:45:03 9/10
(99/155)
Nagyon jó a film története és a szereplõk is!
végre valami izgalmas film :)
10/10
Szike00 2010 febr. 23. - 22:01:28 10/10
(98/155)
szerintem is mivel széles lászló a magyarhangja a filmben meg ugye owen wilsonnak szinte mindig sz.l.
7/10
norton15 2010 febr. 23. - 20:18:42 7/10
(97/155)
Szerintem összekevered Owen Wilsonnal.:)

Becsúszott nála tényleg néhány rossz film, ami eléggé érthetetlen számomra. Viszont hogy pl a Harcosok klubjában, vagy a Legbelsõ félelemben unalmas, jellegtelen, sablon pofája lett volna, azt erõsen kétlem.
rege 2010 febr. 23. - 20:14:56
(96/155)
Egy "igazi bájgúnár nulla színészi tehetséggel" bizonyosan nem képes eljátszani Dereket az Amerikai História X-ben...