Kaliff 2014 ápr. 07. - 09:14:15
(435/795)
Sziasztok!
Lehet hogy nem leszek népszerû a véleményemmel, de sajnos nem tudom magamban tartani és valójában háttérinfókra lenne szükségem, mert mostanra teljesen elvesztettem a fonalat a zöld íjásszal kapcsolatban.
Elõször is, aki roppantul idegesít: Laurel, azaz az õt alakító színésznõ Kate Cassidy. Mi a fene történt vele? Mintha egy csontváz lenne helyette a szerepben. Hol van ez a nõ aki valóban úgy nézett ki mint egy hús-vér nõ? Mostanra, úgy értem a második évad közepére én nem is tudom kit/mit látok...mintha nem is õ lenne, borzalmas ahogy kinéz, ahogy játszik...beteg? Innen nézve szerintem anorexia nervosa.
A másik karakter aki idegesít és nem értem az Sara, Laurel huga. Nem ez a lány játszotta az elsõ évadban és arról volt szó, hogy Oliver látta õt meghalni. Most már csak az a kérdés, mégis hányszor látta Sarat meghalni?
Illetve ott már elvesztettem az egész fonalat, hogy elsõ évadban azt mondja Oliver, hogy 5 évet töltött egyedül egy lakatlan szigeten, hajótöröttként aztán szép lassan kiderült, hogy egy percig nem volt egyedül, mi több szexre alkalmas nem is akármilyen csaja is volt, mindjárt 2 is, mostanra már az is be van etetve, hogy nem is volt a szigeten se. Nyilván a sérülései, tetoválásai, nyelvtudása (orosz, kínai) magába kódolta, hogy nem egészen mond igazat, tehát nem volt egyedül a Szigeten.
Nekem az elsõ évad hitelesebb volt, a második már szörnyen idegesít. Leginkább az, hogy Oliver folyton papol a korrektségrõl, a család fontosságáról, a "joga van tudni a családodnak" címû szlogen bla-bla-bla...õ meg mit csinál? Majdnem lenyilazta a saját anyját, most meg megtagadta mert Thea Malcom vér szerinti gyerek, na bumm, megesik az ilyen, pont Oliver az aki szerintem nem ítélkezhetne SENKI felett, fõleg nem a családja felett.

Ami meg a legvisszataszítóbb az egészben, hogy egy pinabubus. Nõt lát, feltétlen meg kell kúrnia. Na mindegy nem értem a készítõket, õk biztos tudják merre halad ez az egész, én annyira nem vágom. A képregényekben is ez van?
Laurel tényleg ennyire idegesítõ? Sara is? Oliver tényleg megkúr mindenkit akinek pnci van a lába között?
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 ápr. 07. - 08:47:24 10/10
(434/795)
Május 15-én csak a pilot lesz, és az alapján döntik el, hogy lesz e belõle sorozat...:D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 ápr. 07. - 08:44:32 10/10 Előzmény mro26
(433/795)
Ezaz, én is ezzel indokoltam, nem is Sara a képregényben a Fekete kanári hanem Laurel. Ha valakit kiírnak az csakis Sara lehet, és Laurel pedig megy majd a helyére.
10/10
mro26 2014 ápr. 06. - 19:39:21 10/10
(432/795)
Na olyan SOHA! :DD Ez tuti .
10/10
mro26 2014 ápr. 06. - 16:24:48 10/10
(431/795)
Nem volt nagy durranás az tény, de Dark Archer-nek jó volt szerintem :) Jól megoldották a képregénybõl áthozatalát szerintem és szerintem a 3. évadra komolyabb ellenfélként jön.
Tebby21 2014 ápr. 06. - 11:52:12
(430/795)
Még korán elkezdik o.O
Én eddig azt hittem, hogy Május 15-én csak egy bemutatót kapunk a sorozatból legalább is Március 26-án én valami hasonlót olvastam. :)

March 25 marked the wrap day for the filming of the Flash pilot, as confirmed by Grant Gustin today on Twitter. It sounds as though Gustin and guest star Chad Rook (who we believe is playing “Clyde Mardon”) were the last to shoot.

Next, editing and effects will come in, and then we as fans wait. The CW announces their Fall 2014 schedule on May 15. That will likely be the day that we’ll get the first Flash trailer, too, assuming the show is picked up… and with all of the interest this project has already, it’s a safe bet it will go.
10/10
mro26 2014 ápr. 06. - 00:35:46 10/10
(429/795)
Szerintem max jegelik a karakterét a következõ évadban, mivel úgy néz ki
SPOILER LEHET!
Malcolm visszatér a 3. évadra (fõ)ellenfélnek megint, addig Slade-t véreteszik és késõbb esetleg megint visszatér és robbant (megint) :D


Pont most néztem az RTL csatornán A halálraítélt filmet és Manu is játszott benne, bár annyira nem nagy szerepben és itt nem volt olyan kemény mint a sorozatban.
10/10
mro26 2014 ápr. 05. - 20:08:22 10/10
(428/795)
Manu Bennett-et már a Spartacus-ban is nagyon bírtam szóval nekem nagyon nagy öröm volt ebben a sorozatban látni, meg sokszor a szigeten játszódós jelenetek jobban érdekelnek mint a jelenbeliek :)
Jó lenne ha a karaktere maradna a következõ évadra is, de ez egyáltalán nem biztos, ha nem is lesz benne, remélem a késõbbi évadokban visszahozzák még, mert nagy hiányérzetem lesz nélküle.
10/10
mro26 2014 ápr. 05. - 19:35:46 10/10
(427/795)
Az tuti, nekem igazából õ a kedvencem a sorozatban :D
Akkor kezdett el igazán tetszeni a sorozat mikor az elsõ évadban felbukkant Slade...tudtam hogy kemény lesz onnantól :)
10/10
mro26 2014 ápr. 05. - 19:06:23 10/10
(426/795)
Hát a rendezõ a mi kis országunkat biztos nem vette figyelembe :D (Amúgy csak egyéni következtetés volt, mivel én eléggé sorozatfüggõ vagyok nagyon sok sorozatba vagyok "belebuzulva" és egy sorozat íróit egy idõ után azért valamennyire ki lehet ismerni, számomra a sorozatok egy idõ után kiszámíthatók)
Én nagyon szeretem a képregényeket, nagyon sok magyar és külföldi képregény megvan nekem, imádom õket szóval jól kiismerem magam a képregények között :)
OFF:
A Smallville-ben a repülõ ember (Hawkman) és Slade aprították egymást majd berobbant az emelet, de a rész végén Clark összefutott Slade-el és a Fantom Zónába küldte, ahonnan az évad végén Zod visszaküldte a földre, többet nem hallottunk a félszemûrõl (de nekem az a csávó csak annyiban hasonlított Deathstroke-ra hogy a neve ugyan az volt, egyik szemét elvesztette, katona volt és kardozott, de se jelmez, se a karakter háttere, se a képessége nem volt :/ ).
10/10
mro26 2014 ápr. 05. - 16:28:30 10/10
(425/795)
Egyáltalán nem halt meg, a 10. évad 19. részében visszaküldik õt a fantom zónából ;)
(de ha már szóba került, a "smallville-es" Slade nagyon távol áll a képregénybeli alakjától)
Isabelrõl meg csak ennyit:
,, Isabel Rochev is from a small village in Siberia, where she lived a life of servitude working in a diamond mine. When the head of Queen Industries, Robert Queen, came to her village, she was inspired by the man, who she saw as a symbol of one's inner power. She fell in love with him and whilst he may or may not have loved her, she found him a great source of inspiration and vowed to make something of herself and rise from her humble status as a slave girl.

She achieved this goal when, many years later, after the death of Robert Queen, she became the new CEO of Queen Industries. "

A legtöbb sorozatban az évadzáró részekben mindig kinyírnak valakit. Lassan olyan mint egy hagyomány, pl. hogy egy másik CW-s sorozatot említsek a Vámpírnaplókban már az elsõ évad közben is bátran nyírogatták kifelé a fontosabb szereplõket, de a második évadtól kezdve már nem "merték" ezt megtenni a rajongók miatt. Itt is ugyan így lesz kb. hogy max az évadzárókban írnak ki 1-1 fõszereplõt. Most azt a voksot teszem le hogyha ki akarnak nyírni valakit akkor Sarah lesz az (õt is csak azért mert a képregényekben sem õ a késõbbi Fekete Kanári).
Tommy kiírása meg nem volt annyira meglepõ, legalábbis számomra mert rá gondoltam elõször hogy ki fogják nyírni.
Tebby21 2014 ápr. 05. - 11:03:15
(424/795)
Jogos :D
Tebby21 2014 ápr. 05. - 10:58:42
(423/795)
Az tényleg elég kár :/ De úgy tudom, hogy ez lesz, az utolsó szünet utána pedig folyamatosan fogják adni egészen a fináléig. :D
Amúgy a fia Joe igaz? :D
Tebby21 2014 ápr. 05. - 10:46:33
(422/795)
SPOILER!

A 19-ik részben Slade tényleg okosan cselekszik, nem kell új vérmintát adnia, mert ott van Roy, akibõl kinyerik a mirakurut és a fegyencekbõl szuperkatona lehet. :D Viszont szerintem nem mind éli túl, mert a 4-ik részben a fegyverkereskedõ szervezete se tudta befogadni a mirakurut. :D
Egyébként Isabel Slade tanítványa vagy a lánya? Mert, ahogy láttam Slade mindenbe beavatta õt Blood pedig nem nagyon tud semmit xD :)
A 20-ik rész ismertetõjét olvastad? :D
Tebby21 2014 ápr. 05. - 10:37:23
(421/795)
SPOILER!

Azon én is kaptam egy fejet mikor nézem és mondja, hogy hazaúszott xD Elsõnek azt hittem poénkodik. :D
10/10
mro26 2014 ápr. 04. - 23:35:40 10/10
(420/795)
Srácok, ha már így tetszik a sorozat akkor olvassatok utána a karakterek DC képregényes formáinak is ;) mert az alapokat onnan merítik.
Így máris világosabbá válik Isabel miért mondta azt hogy az apai bûnei a fiúé is.
Ráadásul egy olyan nagy múltú DC karaktert mint Deathstroke nem mernek "megölni"(( pont mint anno a Smallville-ben) ...szóval Slade-ért nem kell aggódni.
Tebby21 2014 ápr. 04. - 19:13:28
(419/795)
SPOILER!

Együtt szervezkedik itt mindenki xD :D
Amúgy Tuning a 18-ik részben az mit akart jelenteni amit Isabel mondott? Hogy az apa bûnei a fiú bûnei is. o.O Ezt nem értettem. :D
Ja meg az elsõ évadban volt egy Rochev azt a pasit megölte Malcolm a 9-ik részben. Nem annak a csávónak volt a lánya Isabel? :D
Tebby21 2014 ápr. 04. - 14:52:50
(418/795)
Egy külföldi oldal is írt errõl tényleg egy figura, de azt mondták, hogy így fog kinézni Isabel méghozzá a 22-ik részben! :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 ápr. 04. - 08:35:08 10/10
(417/795)
Ez a 18. rész nem volt rossz, csak valamiért azt hittem sosem lesz vége, nagyon hosszúnak tûnt. Mintha 3 részt néztem volna egymás után. xD De az utolsó 5 perc elég érdekes volt.
Tebby21 2014 ápr. 03. - 23:33:18
(416/795)
SPOILER!

Vagy pedig Isabel ”Rose Wilson” aki Slade Wilson lánya. :D
Érdekes ez, na de remélem, hamarosan kiderül, hogy mi megy itt. :D