Téma: Akták

pacica 2008 dec. 15. - 19:40:49 Előzmény szuhaima
(6/26)
Nagyon kevesen vannak a szakmunkások. Már mindenki diplomával szaladgál és az is kevés. Sajnos. Valamit gyorsan ki kell találniuk mert szarrá van az egész rendszer.
pacica 2008 dec. 15. - 19:38:23
(5/26)
3 millió nyugdíjas. Ej mi a kõ tyúkanyó.
szuhaima 2008 dec. 15. - 18:01:26
(4/26)
Én sem...hogy a rengeteg nyugdíjas milyen oknál fogva nyugdíjas,az más kérdés.Nagy részük korrupció kapcsán,miután mellette el tudtak menni külföldre dolgozni...én momentán nem tudtam semmit bevállalni,mert valóban beteg vok.
A most nyugdíjba vonulók éppen Ratkó Anna volt eü-miniszter termékei nagyrészt.
Ugyanakkor elõre is kéne nézni,s a kisebbségeket integrálni,amit egyetlen párt sem mer felvállalni.Uis rövidesen a mostani kisebbség lesz a többség,s nekik kéne majd a nyugdíjakat kitermelni...analfabétaüzemmódban ez kissé nehézkes.
Az amcsik megcsinálták.A legtutibb tõke a szellemi tõke.Van ám a kisebbségnek is!A szellemi tõke nem csak diplomát foglal magában,jó szakembert,szakmunkást,kreatív embereket.
utaljak Leninre?ucsityszax3
Alfonz1 2008 dec. 15. - 15:42:47 Előzmény kucsma
(3/26)
Pont azon gondolkodom hogy a villát meg a helikoptert meg az aranyrudat most kénytelen vagyok eladni mert úgy látom hogy orbán alatt úgy felvirágzott az ország. Én amúgy egy fillérrel sem élek jobban már vagy 25 éve rendszer ide vagy oda.
balapety 2008 dec. 14. - 21:25:22 Előzmény kucsma
(2/26)
mivel ez a helyzet nem az utóbbi pár évben alakult ki,ezért igen.Õ IS hibás.
kucsma 2008 dec. 14. - 15:02:33
(1/26)
Ezért is Orbán a hibás?!
Vagy akik 4 évig NEM CSINÁLTAK SEMMIT,HAZUDTAK REGGEL,DÉLBEN,ÉS ESTE?!