Zsolt Trencsényi aug. 22. 13:23:28
(57/97)
Életem legsz@abb Alien filmje. Sajnálom, hogy ez a franchise is ide züllött.
flydomi aug. 22. 09:05:19 Előzmény drg0602
(56/97)
Ahogy Bishop,ugy Ash is egy szeria egyik modellje.
Kulonben a film alaptortenete jonak indult.Csakhat ugyanaz a k@ki lett belole,mint a tobbibol.
Igy marad a"Kaanan" torteneteben az elso es masodik resz.
A tobbi egy masik univerzumban jatszodik......
9/10
Alien800 aug. 21. 21:24:03 9/10
(55/97)
Egész jó lett
A 3ik rész óta ez sikerült a legjobban
A hibrid talán nem kellett volna bele de azon kívül fasza
2/10
nincsmárjófilm aug. 21. 08:42:37 2/10
(54/97)
nevetséges. SEMMI. ez a film egy nulla. Low Budget. Nulla forgatókönyv. Nem történik semmi.
5/10
Slayer_HUN aug. 20. 22:20:23 5/10
(53/97)
Unalmas, egyáltalán nem tudtam izgulni rajta. A szereplők értelmetlen, hülye döntések miatt halnak meg, egyikőjük sorsa sem tudott meghatni. Andy kifejezetten irritáló. A leggyengébb Alien film. Egyáltalán nem érte meg a jegy árát.
1/10
Kissbazsa aug. 20. 15:39:25 1/10
(52/97)
Ha az életedből két órát nem akarsz elpocsékolni, akkor meg ne nézd! Én szóltam.
Ennyire rossz filmet már régen láttam. Ezek a szavak valójában ki sem fejezik, hogy mennyire sz@r. Nem mint alien film, hanem egyáltalán mint film. Aki erről képes volt azt írni különféle "kritikákban" hogy jó (és ezzel tömegeket rávenni, hogy pénzt adjanak mozijegyre), az nem lehet más csak bértollnok és megérdemelné, hogy végtelenítve kelljen néznie ezt a "filmet".
Gabi192 aug. 20. 13:18:53 Előzmény Higgs Monaghan
(51/97)
Persze, csak sokan a bevétel alapján ítélik meg egy filmről, hogy jó vagy rossz. És ez elég szomorú.
10/10
drg0602 aug. 20. 13:12:41 10/10 Előzmény Zsolti-kun
(50/97)
Nagyon kevés cgi, és tényleg csak magyar mentalitás a sok lehúzás :( Imdb 7.5 pont a film, jó tudom ez még változhat.
8/10
Zsolti-kun aug. 20. 11:21:51 8/10
(49/97)
A lehúzások többsége nem is megalapozott, csak dobálások. Például vicces CGI-t mondani, mikor alig készült azzal a film. :-)
1/10
Higgs Monaghan aug. 20. 10:48:20 1/10 Előzmény Gabi192
(48/97)
Teljesíthet jól egy film attól még hogy nem jó.
10/10
drg0602 aug. 20. 08:15:40 10/10
(47/97)
Szerintem semmi gond ezzel a filmmel. Minden szempontból jól sikerült ez az alkotás. Ami egy kicsit talán nem jól sikerült az a Ash-re hajazó android! De ez szerintem belefér. Érdemes megnézni moziba. Értékelés: 10/10
Gabi192 aug. 20. 01:53:14
(46/97)
Ahhoz képest, hogy itt szídják mint a bokrot, egész jól teljesít anyagi szempontból. Viszont a Furiosa, ami szerintem egy tök jó film, az pedig bugdácsolt a mozikban. Ennyit erről a vilagról. Na mindegy holnap megnézem ezt a "fost" és akkor kiderül hogy mégis mit tud.
1/10
bodomeheszet aug. 20. 00:53:03 1/10
(45/97)
Nagyon gyenge. Az előző részekből merít ötletet, semmi saját megoldás, rendkívül bugyuta ostoba film. Nem ajánlom senkinek. Életem egyik legnagyobb filmes csalódása. Bugyuta nevetséges CGI... Semmi saját ötlet, még a szöveg is Alien 1, Alien 2, Alien Isolation.... ha ezeket ismered a film 80%-ban ezt fogod látni, a többi meg ökörség.... Elpazarolt pénz az életemből, az időről ne beszéljünk.
8/10
Hungary.095 aug. 19. 22:51:04 8/10
(44/97)
Vegyesek az érzéseim. A képi és zenei világ teljesen rendben van és tetszett a sok utalás az előző részekre. Valahogy az utolsó 20 perc nem illett az egészbe, pedig (nem folytatom, mert már az is spoiler lenne). Legszívesebben 7,5 pontot adnék, de Alien-rajongóként felfelé kell kerekítenem :)
2/10
drrencz aug. 19. 22:51:00 2/10
(43/97)
Nagy csalódás. Meg sem közelíti egyik Alienes filmet,még mindig a top 1 az eslő 3 rész.
Gyenge szereplők,gyenge történet és kivitelezés.
Akinek meg tetszik,egészségére,hallelujaaa.
8/10
Adriamus aug. 19. 16:19:16 8/10
(42/97)
Minél több a vergődő hozzászóló, annál jobb a film.
4/10
Csalódott aug. 19. 15:31:39 4/10
(41/97)
Semmitmondó szereplők, semmitmondó cselekvései. Gagy tini slasher filmekhez hasonlítható, szaladnak a biztos halálba, de szerencsére annyira nyomorultak, hogy egyáltalán nem kár értük. A feltámad a halál szálat kár volt benne erőltetni. Igazából a színészek rosszak voltak és teljesen feleslegesek voltak bele, az alien nélkülük is kiváló alakítást nyújtott. Így neki jár a 10 pont . Unalmasan indul, középtájon van benne az androidos résznél egy-két jó húzás, de utána elszabadul a tini hülyeség, és igazából mindenki "öngyilkos" lesz . Egy kellően karakteres erős szereplő kellett volna talán bele, mert ezek közül senki nem volt az. Netflixre való, nem moziba .
8/10
Zsolti-kun aug. 19. 14:30:36 8/10
(40/97)
Többnyire jó és kevésbé jó szegmensként is megidézi az összes Alien-t, a Promit, a Kaptárt is, ráadásul még Lars Von Trier Birodalmát is! Visszaadta azt a feszültséget és hangulatot, ami 26 évvel ezelőtt - vagy már akkor sem teljesen - volt utoljára. Nekem abszolút a Kaptár jutott eszembe, de egyáltalán nem rosszként. Kétszer meg is ugrottam. Ráadásul még lánybarátomnak is elfogadható film lett, aki pedig nem Alien rajongó és alapvetően a sci-fi műfajt sem szereti. Csak miattam találta ki, úgyhogy ez igazán nagy dolog a Romulus-tól. Emellett a látványvilágot egyöntetűen dícsérjük. Egészen a végkifejlet 20 percéig imádtam és 10/9 lenne. Kifejezetten tetszett egy karakter visszacsempészése és szószkavarása. Viszont - még mindig a végkifejlet előtt járva - valóban követtek el logikátlan hibákat is a készítők, mint például más ötlet hiányában a gyors kifejlődés és a visszatérő karakter túl sok pofázása. Utóbbiról a cég konkrétan nem is tudhat semmit és ettől nagyon húztam a szemöldökömet. De a 3. Alien megmagyarázhatatlan kezdése továbbra is dobogón marad ilyen témakörben. S akkor jön a vitatott végkifejlet.
Az a baj, hogy a végét dramaturgiailag tényleg nem így kellett volna és rendkívül béna. Sőt: nekem gyanúm van korábbi 100 perc módosításával... Ugyanis nagyon sokáig 100 percesnek volt hirdetve a film és hirtelenül lett átírva 2 órásra. Szerintem valaki vagy pont Ridley beszólt, hogy valami "rohadás" kéne még a végére és gyorsan lett egy idióta 20 perc. Ennél még a 4. Alien húzása is jobb volt, pedig az alapötlet itt - fájdalmassága ellenére - jobb volt és mégis a brutális ötlet elbénázása. Sokkal jobban meg lehetett volna csinálni. Bár én pont kapcsolódó karakternek szurkoltam és vele voltak a legjobb jelenetek, majd ez a végén - minden értelemben - fájdalmas lett. Na ez konkrétan 18+ és mintha a Filmiroda nem nézte volna végig a filmet! De ha a fájdalmasságot tekintjük, végülis erről szólhat egy Alien film életszerűen. A következő helyzet pedig biztos. Beszélnek róla az emberek, hatása lett - akárhogyan is, konkrétan ezt el kellett érnie és el is érte. Végül a botrányos Covenant után mégis siker nálam a Romulus. Részemről jöhet az "Aliens: Awakening". Akár Fedé-vel, akár James Cameron-nal. 7 plusz fél pont.
6/10
Manduza aug. 19. 14:30:24 6/10
(39/97)
Lehet hogy az Aréna screenX terme (kivetitője) okozta, de a képminőség borzalmas volt, a '80as évek SDminőség. Ha ez szándékos volt (ahogyan a starwars folytatásokat és kissé oldschool stilusban forgatják), nagyon nem jött be, élvezhetetlen volt a képminőség. Maga a film - klisé, klisé után, lapos, unalmas, nem volt benne egyszerűen semmi, ami eredeti, érdekes, figyelemfelkeltő. Olyan VHS B kategória lett az egész...
tiborius aug. 18. 22:19:55
(38/97)
Ezt a filmet úgy kell kezelni, mint egy széria sokadik darabját, pont emiatt nem kell nagy elvárásokat támasztani. A széles közönségnek készült nem a műkedvelőknek. Voltak benne a régebbi filmekre utaló jelenetek, de a rendező a saját ötleteit is bele tudta vinni amik jóra sikerültek. Nálam 10/7 ez a film, és én Alien rajongó vagyok.