8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 19. - 16:28:03 8/10
(151/251)
kicsit hülyén lett megoldva hogy csak 3 Predatort küldtek harcba a sok-sok Alien ellen, aztán abból a 3ból rögtön 2 meg is halt, a 3. meg nagyon szívós volt xD annyira nem rossz film, a 2. része az már tényleg egy értelmetlen hülyeség
1/10
Ford Mustang 2011 szept. 19. - 15:45:15 1/10
(150/251)
Ez egy értelmetlen marhaság.
Dehogymen 2011 szept. 19. - 15:44:20 Előzmény zoli_80
(149/251)
Nem rossz film
Az egyetlen nyitott kérdés számomra, hogy az eddigi részekbõl az derült ki, hogy a predátorok a meleg helyeket kedvelik.
Aztán most meg itt van ez a hideg placc.
Most akkor mit kedvelnek? :)
8/10
zoli_80 2011 júl. 27. - 14:44:54 8/10
(148/251)
Sokkal jobb volt, mint amire eredetileg számítottam. Pl. a szörnyek és a speciális effektek tekintetében messze felülmúlta az Alien 3-mat (ami szerintem az elsõ két részhez viszonyítva katasztrofálisra sikeredett). A háttértörténet - amibõl kiderül, hogy hogy kerül egy vászonra az Alien és a Predator - is tisztességesen ki lett találva. A színészi játékkal sem volt probléma, persze Oscar-esélyes alakításokra nem kell számítani.
Összességében kellemes nyáresti szórakozás volt, és hamarosan megnézem a folytatást is.

7/10
10/10
matthewka 2011 máj. 05. - 20:32:57 10/10
(147/251)
Véleményem szerint nagyon jó film lett!
De a minap belenéztem, és van egy jelentéktelen jelenet amely egy hatalmas logikai baki. Akkor a baki hogy szinte ordít a filmben. Szóval ezt a jelenetet nem tudom hová tenni! Arról van szó, mikor a ...

***SPOILER***

...helikopterrel mennek a jégtörõ hajó felé. A csávó fényképezget, és a csaj a vaku miatt felébred. Beszélgetnek, bemutatkoznak egymásnak, ki mivel foglalkozik stb. Na már most a helikopterbe ha nem is egyszerre szálltak be, de gondolom váltottak volna pár szót már akkor is. Minimum bemutatkoznak. Így olyan hatása van az egésznek, mintha a csaj aludt volna végig, és nem tudná hogy került a csávó a helikopterbe. Ha valaki nem érti mirõl beszélek, nézze mg ezt a jelenetet. Számomra ez volt a legfurcsább az egész filmben.
5/10
offtopic
pozsizsuzsi 2011 ápr. 05. - 22:35:48 5/10
(146/251)
Azért a nyálas jelzõ erõs túlzás. :)
5/10
offtopic
pozsizsuzsi 2011 ápr. 05. - 22:28:43 5/10
(145/251)
A III?
Arra alig emlékszem...
5/10
offtopic
pozsizsuzsi 2011 ápr. 05. - 22:27:32 5/10
(144/251)
Jusson eszedbe, hogy egy hibridért mennyit kellet melózni az Alien IV-ben...
trojan 2011 ápr. 05. - 22:20:43 Előzmény pozsizsuzsi
(143/251)
Attól hogy predator pofájú a kis alien. :)
5/10
offtopic
pozsizsuzsi 2011 márc. 08. - 00:03:25 5/10
(142/251)
Az még hagyján, de mitõl hibrid?
4/10
sanjust 2011 márc. 07. - 23:34:20 4/10
(141/251)
Mindegy mikor játszódik, ezt 2004 ben csinálták a nyolcadik utast meg kb 25 éve
trojan 2011 márc. 07. - 23:12:01
(140/251)
Jó film ez, kár hogy moziban nem láttam.
Az arcoskodások a legjobbak, na meg egy csókjelenet sem ártott volna a végére.
***SPOILER ELEJE***
Azt nem vágom, hogy az utolsó amelyiket elvitték, az mikor lett megpetélve?
***SPOILER VÉGE***
cicburgerson 2011 márc. 07. - 22:47:24
(139/251)
Szerintem pont, h. ezek annak az elõzményei. Már csak azért mert ez gyakorlatilag napjainkban játszódik viszont a Nostromo ûrhajó még messze van. De Természetesen igazad van hiszen a film fõszeplõje Alien mindegyik filmeposzban.
4/10
sanjust 2011 márc. 07. - 22:39:09 4/10
(138/251)
Oltári nagy baromság ,ráadásul a Nyolcadik utasból lopott ötletre alapul az egész.
cicburgerson 2011 márc. 07. - 21:08:18 Előzmény sixeol
(137/251)
Mindegyik rész bejött csak az Alien karakterek nem voltak túl jól láthatóak.
Ezt leszámítva 10/8
cicburgerson 2011 márc. 07. - 21:05:14
(136/251)
Jah meg azt sem, hogy miért tart nálunk ez olyan sokáig.
cicburgerson 2011 márc. 07. - 21:03:42
(135/251)
Nemérteeed?
Úgy, hogy azon a bolygón ahonnan származnak ezek a dögök így szokás szaporodni. Azok meg nem értenék azt ahogyan a földön Mi hogyan szeretjük ezt csinálni.
7/10
todspengo 2011 márc. 07. - 19:04:59 7/10
(134/251)
Nekem tetszett a film, jól megcsinálták.
A második rész viszont gáz. Még mindig nem értem, hogy-hogy fejlõdhet ki pár óra alatt a szörny az emberben és hogyan nõ meg 70 kilós dögre 1 nap múlva.
trojan 2011 márc. 07. - 17:28:58 Előzmény gyuribacsi
(133/251)
Mostanában már egyre többet, ezt még korábban írtam. Viszont nem hiszem hogy lelõttem a poént, szerintem.
10/10
sixeol 2011 márc. 07. - 06:44:21 10/10
(132/251)
Nekem tetszett. Szerintem nem rossz film. Igaz a látvány a lényeg, a második rész is bejött, nekem.10/10.:)