9/10
offtopic
Marcipáncica_ 2009 dec. 08. - 23:25:56 9/10
(904/1384)
megsúgom neked: mindegyiknek. ;)
10/10
Dros 2009 dec. 08. - 23:04:54 10/10
(903/1384)
Ez a film olyan dolgokról szól amit az emberek többsége fel se akar fogni mert úgy ül be a moziba, hogy "na megnézem már magamnak mennyire szar is ez az izé".
Amit sokan imádnak divatból azt sokan utálják is divatból :P
CsabaTm 2009 dec. 08. - 21:17:22 Előzmény Marcipáncica_
(902/1384)
"melyik mozinak nem ez a célja?"

Mondjuk annak, ami szol is valamirol? =)
CsabaTm 2009 dec. 08. - 21:16:20 Előzmény Marcipáncica_
(901/1384)
"melyik mozinak nem ez a célja?"

Mondjuk annak, ami szol is valamirol? =)
1/10
pujvar 2009 dec. 08. - 20:08:48 1/10 Előzmény Demolition Man
(900/1384)
Ez a film még szarabb mint az elsõ rész. A Brunoval vetekszik....
Demolition Man 2009 dec. 08. - 17:12:11
(899/1384)
Kiosztották az Arany Medál-díjakat, melyeken Robert és Kristen is jelölt volt. Nézzetek utánna, sok érdekes kép készült a díjátadón!
galuskababa 2009 dec. 07. - 18:21:35
(898/1384)
http://besttwilighters.com/forum/index.php
A legjobb twilight fórum! Minden nap friss hírek, képek! ;)
10/10
Butterfly1986 2009 dec. 07. - 14:21:14 10/10
(897/1384)
A Vampire diaries isteni:) Majdnem ugyanannyira szeretem, mint az Újholdat:D Azért abban sem egy oscar-díjas színésznõ játszik:) De elmegy. Ian Sommerhalder viszont fantasztikus,õ a kedvencem. Miért nincs topikja a sorozatnak? Akartam csinálni, csak nem tudom hogyan kell.
trl007 2009 dec. 07. - 12:59:11
(896/1384)
ercypici 2009 dec. 07. - 01:04:28
(895/1384)
egyet értek, a Bellát játszó színésznõ szerintem elég kevés... ugyan az az arca mindenhol, (bamba arc nyitott száj:P)ha szomorú akkor is ha fél akkor is ha figyel akkor is, nincs túl sok arca szegénynek:P amúgy nem olvastam a könyvet h. ott milyen de a filmben amit látok Bella karakterébõl... hát.... nem szimpi...:P kb semmilyen a személyisége de úgy vélem h. ezt a színésznõ miatta látom így:(
amúgy szerintem már már túl romantikusra sikeredett, na meg mikor rémálma volt, ki nyög ilyeneket mikor rémálma van?:) vicces volt... de a verekedõs jelenetek tetszettek:)
meg hát szerintem kicsit össze volt csapva a sztori, inkább rámentek a romantikus vontatott jelenetekre(de ez csak az én véleményem:))
Naphinel 2009 dec. 06. - 21:17:27 Előzmény larami
(894/1384)
Azt mondod, Rob (és nem, nem Rod - õ egy karakter) és Kristen sokat fejlõdött (fõleg a Pánikszobában nyújtott alakításához képest). Valóban, csak az a baj, hogy vissza. Hihetetlen, mennyire jól tudják játszani a semmit, viszont ha szendvedni kéne, az már nem megy nekik.
Basszus, az elsõ rész végén együtt szenvedtem Bellával, ott bõgtem a képernyõ elõtt, hogy "nem, nem halhat meg, NEM HALHAT MEG!"

Ebben a részben fényév távolságra volt tõlem Bella fájdalma, és ez nagyban Kristen (meg a pocsék zeneválasztás) hibája. :(

Aki a minimális szerepével is simán lejátszotta õket, az Dakota és Ashley.
1/10
blackcinderella 2009 dec. 06. - 20:26:43 1/10
(893/1384)
te csak ne röhögj azon, amikor én itt megmondom a frankót:)))

viccet félretéve tényleg nagy segge van a csajnak, és combos, és nem olyan, amilyennek én egy vámpírt képzelnék... kicsit se olyan
Gordon Szabolcs 2009 dec. 06. - 19:10:20
(892/1384)
Elolvastam a filmhez tartozó kritikákat, és tökéletesen egyet kell hogy értsek. Egyszerûen nézhetetlen... Hiába is próbáltam közben gyõzködni magam, hogy igen is jó film. Nem az!
10/10
larami 2009 dec. 06. - 14:00:29 10/10
(891/1384)
:]
akkor nem vagyok vele egyedül:))
10/10
larami 2009 dec. 06. - 13:56:31 10/10
(890/1384)
:]
akkor nem vagyok egyedül:))
offtopic
KiaraBella 2009 dec. 06. - 13:13:08
(889/1384)
Én is 3x néztem meg nekem is mind a 2 rész tetszik :D:D
10/10
larami 2009 dec. 06. - 13:07:56 10/10
(888/1384)
nagyon féltem a filmtõl, és a rendezõváltástól is. féltem, h az új rendezõ, chris weitz úgy elbassza ezt is, mint az arany iránytû -t:S szerencsére nem:) hiszen ez is ugyanúgy tetszik, mint az elsõ rész:) máramár 3 -szor is megnéztem a new moon -t:) nagyon szeretem(L) 10/10 minden tetszik a filmben! a twilight -ban több zene megfogott, de itt sem volt hiányos.

kedvenc zenéim a new moon -ból:
band of skulls - friends (bella & jessica motoros jelenet)
thom yorke - hearing damage (victoria menekülése az erdõben jelenet)
muse - i belong to you (amikor charlie mondja, hogy "girls night, shopping", bella meg a kocsiban jelenet)
lykke li - possibility (bella depizik az ablak elõtt, és a hónapok múlnak (október, november, december) jelenet
grizzly bear feat. victoria legrand - slow life (bella a vízben eszméletlen, és edward pedig ott van mellette fejjel lefele jelenet)

kedvenc jeleneteim a new moon -ból:
MINDEGYIK!:D sajnos nem tudok kiemelni, mert az egész film úgy van jól, ahogy van. volturi fight, nagyon ottvan:]

színészekrõl véleményem:
robert pattinson /edward cullen/: imádoooooooooom(L) bár kevesebbet szerepelt ebben, mint az elsõben, szellemként egyszer-egyszer felbukkant, és nagyon jól játsza a szerepét:]
kristen stewart /bella swan/: sokat fejlõdött, egész jóóó :]
taylor lautner /jacob black/: jó, hogy végre lejött a paróka a fejérõl, bár még mindig malac feje van, és törpicsek:D azért a teste jóó(L) és õis sokat fejlõdött az elsõ részhez képest.
billy burke /charlie swan/: aranyos egy pali^^:D jól játszik:]
peter facinelli /carlisle cullen/: nagyon szeretem ezt a színészt, wááh(L):D
elizabeth reaser /esme cullen/: nem sokat szerepelt, de kedvesnek tûnik, szimpatikus:]
kellan lutz /emmett cullen/: jó beszólásai voltak a szülinapos résznél. szeretem õtis(L)
ashley greene /alice cullen/: jó kis színésznõ, jól áll neki alice karaktere^^ :]
jackson rathbone /jasper hale/: világfájdalmas pofa megvan:D imádom(L)
nikki reed /rosalie hale/: nem szeretem rosalie -t. :S keveset alakított, és az sem jött be. az elsõ részben sem volt a szívem csücske :/
rachelle lefevre /victoria/: nagyon jó színésznõ, kár, h az eclipse -ben már nem õ fogja játszani victoriát.
edi gathegi /laurent/: az elsõ részben jó volt, most meg olyan gonosz lett:D bírom a csávót:P
anna kendrick /jessica stanley/: illik jessica karakteréhez, sztem jól játszotta a szerepét, és ebben többet is játszott, mint az elsõben:]
michael welch /mike newton/: megpufósodott az arca, és egy igazi lúzer:P mozis jelenet:D
christian serratos /angela weber/: szimpatikus:]
justin chon /eric yorkie/: olyan hülye, de szeretem azt a kínai fejét:D
chaske spencer /sam uley/: olyan furi az arca. meghatározó. sam arca mindig eszembe jut, megfogott(L)
kiowa gordon /embry call/: nem fogott meg különösebben
alex meraz /paul/: õ az, akit bella megpofoz. és õ az, aki leül bella elõtt a székre, és édesen mosolyogva azt mondja, hogy "bocsi" õ az a szürke-ezüstös vérfarkas. imádoooooooom(L) jó a testee:D
bronson pelletier /jared/: nem fogott meg különösebben :/
michael sheen /aro/: sztem tökéletes választás volt, olyan pszihopata feje van:D
dakota fanning /jane/: ez is tökéletes választás volt, olyan kis angyali, és mégis olyan kegyetlen:D
daniel cudmore /felix/: õ az, aki elgyepálja edward -ot a végefele. jó a mélyhangja. ideillet:]

hát ezt jól megírtam :P
Naphinel 2009 dec. 06. - 13:04:20
(887/1384)
Ha nem Rachelle játsza Victoriát, hanem ez... legalább Rachelle miatt megérte megnézni a filmet, mert jó színésznõ. Ez a Bryce még csak nem is "gonosz tekintetû", mint Rachelle.

Ez van, sajnos úgy tûnik, el lehet rontani még jobban az egész Sagát. :(
offtopic
KiaraBella 2009 dec. 06. - 13:03:06
(886/1384)
Azt a részt úgy bírtam mikor Emmet mondja Edwardnak
Egy idõsebb csajjal jársz XD XD
6/10
weakmind 2009 dec. 06. - 12:58:58 6/10
(885/1384)
A gondot már más is megfogalmazta itt, úgyhogy nem taglalom hosszasan. Extrém tetü befejezés. 6/10.