Janklovics Péter

színész, humorista
Született: 1977. február 21. (49 éves) (Magyarország, Budapest)
Film: 11 db
Színház: 58 db
Cikkek: 5 db


Gór Nagy Mária színitanodájának elvégzése után játszott többek között Zalaegerszegen és Székesfehérváron, emellett számos filmben és televíziós reklámban is feltűnt. Humorista karrierje a kétezres évek vége óta tart, rendszeres fellépő a Dumaszínházban.

  • 2026
    Szívószál a kakukk fészkére színész színész (magyar sitcom, 2026)
  • 2026
    Karácsonyra megjövök színész színész (magyar vígjáték, 2026)
  • 2023
    Janklovics Péter: Thália lotyója 1. rész színész színész (60 perc, 2023)
  • 2023
    Elek-Janklovics: Zenebu*ik 2. tétel 2. rész színész színész (60 perc, 2023)
  • 2023
    Elek-Janklovics: Zenebu*ik 2. tétel 1. rész 1.0 színész színész (60 perc, 2023)
  • 2014
    Szerintük a világ 3.2 szereplő szereplő (magyar szórakoztató műsor, 2014)
  • 2014
    Fapad 6.7 színész színész (magyar vígjátéksorozat, 26 perc, 2014)
  • 2013
    Bombaüzlet?! 7.2 szereplő szereplő (színházi felvétel, 107 perc, 2013)
  • 2013
    A humor forrása 5.6 színész színész (magyar tévéfilm, 98 perc, 2013)
  • 2011
    A Comedy Central bemutatja 5.8 szereplő szereplő (2011)
    • VIASAT6:
      • kedd (jún. 23.) 10:20,
      • kedd (jún. 23.) 10:50,
      • kedd (jún. 23.) 21:05,
      • kedd (jún. 23.) 21:35,
      • szerda (jún. 24.) 02:00,
      • szerda (jún. 24.) 02:25,
      • szerda (jún. 24.) 10:35,
      • szerda (jún. 24.) 11:05,
      • szerda (jún. 24.) 21:10,
      • szerda (jún. 24.) 21:40,
      • csütörtök (jún. 25.) 02:00,
      • csütörtök (jún. 25.) 02:20,
      • csütörtök (jún. 25.) 10:20,
      • csütörtök (jún. 25.) 10:55,
      • csütörtök (jún. 25.) 15:45,
      • csütörtök (jún. 25.) 21:05,
      • csütörtök (jún. 25.) 21:35,
      • péntek (jún. 26.) 01:55,
      • péntek (jún. 26.) 02:20,
      • péntek (jún. 26.) 10:20,
      • péntek (jún. 26.) 10:55,
      • péntek (jún. 26.) 15:45,
      • péntek (jún. 26.) 21:10,
      • péntek (jún. 26.) 21:40,
      • szombat (jún. 27.) 02:00,
      • szombat (jún. 27.) 02:25,
      • hétfő (jún. 29.) 10:10,
      • hétfő (jún. 29.) 15:50,
      • hétfő (jún. 29.) 21:05,
      • hétfő (jún. 29.) 21:35,
      • kedd (jún. 30.) 01:55,
      • kedd (jún. 30.) 02:15,
      • kedd (jún. 30.) 10:25,
      • kedd (jún. 30.) 15:45,
      • kedd (jún. 30.) 21:10,
      • kedd (jún. 30.) 21:40,
      • szerda (júl. 1.) 02:00,
      • szerda (júl. 1.) 02:25,
      • szerda (júl. 1.) 09:55,
      • szerda (júl. 1.) 15:25,
      • szerda (júl. 1.) 20:55,
      • szerda (júl. 1.) 21:30,
      • csütörtök (júl. 2.) 09:55,
      • csütörtök (júl. 2.) 15:25,
      • csütörtök (júl. 2.) 20:50,
      • péntek (júl. 3.) 10:10,
      • péntek (júl. 3.) 15:30,
      • péntek (júl. 3.) 20:55,
      • hétfő (júl. 6.) 09:30,
      • hétfő (júl. 6.) 15:25,
      • hétfő (júl. 6.) 20:50

Hozzászólások

manoka17 2009 nov. 26. - 15:35:03
olvastam, hogy 17-én is fellép a dumaszínházban.. természetesen decemberben:D
talpalavalo 2009 nov. 26. - 14:56:00
Kár hogy nem tudsz menni mert megéri élõben látni. Én is nemrég láttam fellépni és nagyon jó show-t csinált.
daniell 2009 nov. 26. - 14:24:05
Wow, köszi szépen! :) Kár, hogy nem tudok most elmenni, mert messze van nekem :(
manoka17 2009 nov. 26. - 12:37:30
én a bme-sen láttam, ott nagyon nagy volt szerintem:D
talpalavalo 2009 nov. 26. - 12:34:43 Előzmény daniell
Például holnap is fellép a pannon egyetem gólyabálján. Meg lesznek más fellépései is a következõ hetekben.
daniell 2009 nov. 26. - 11:09:46
És találtál már valami gólyabált, hogy hol fog fellépni, mert én azóta is keresem, de nem sok sikerrel :(
Zebulonka 2009 nov. 26. - 10:26:44
ezt a srácot már valamilyen más reklámban is. ilyen csirkének volt beöltözve :) jól tolta, de már nem tudnám megmondani hol láttam...
Zebulonka 2009 nov. 25. - 15:36:26
Igen, felfog még lépni különbözõ gólyabálokon, most éppen azt keresem, hogy még hol! :) Elszeretnék menni rá én is! Ha találsz valamit szólj, elõre is köszi :)
daniell 2009 nov. 25. - 15:02:39
Egy hete a bme gólyabálján is fellépett tényleg jól csinálta a stand up-ot is. Ha jó tudom még más gólyabálokon is ott lesz
Zebulonka 2009 nov. 25. - 13:20:46 Előzmény talpalavalo
Komoly nagyon a videó, csak kár, hogy van egy kis igazság is a poén mögött :S Fõleg, hogy egy diáknak manapság már nehéz normális munkát találnia, hogy el is tudja magát tartani, és ezzel együtt még az iskoláját is tudja finanszírozni :S
Összes hozzászólás