Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:24:44 10/10
(88578/91798)
NEW MOON BAKIK 1.

A nagyon odafigyelõ emberek máris több hibát - bakit - véltek felfedezni a New Moon-ban. Nekem ez soha nem jön össze, ha bakit akarok keresni, de a moivemistakes emberei úgy látszik külön erre szakosodtak.

1., Amikor Bella leparkol a kocsijával a sulinál, látja Edwardot, hogy jön felé - a haja rendesen áll, azonban amikor a csókért hajol, hirtelen megváltozik a frizurája egy picit - majd amikor Edward mondja, hogy Jacob beszélni szeretne vele, már normálisan áll.

2., Hasonló bakit véltek felfedezni a sólyomszemûek a Laurent-Bella mezõjelenetnél, szintén Bella haján estek változások. Elõször egyenesen áll, utána már máshogy, aztán megint egyenesen.

3., Amikor a születésnapi jelenetben Bella odaadja a Alice-nak a fényképezõgépet, hogy csináljon néhány fotót, Alice lekapja a szerelmespárt is. Késõbb a fotót kinyomtatja Bells, hogy az emlékalbumjába tegye, de a fotó teljesen más, mint amit Alice csinált.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:23:04 10/10
(88577/91798)
jajj... szegény fejem xD A nagy Robsten képek...
én személy szerint nem hiszek ennek se :) érdekes, hogy pont a NM premier elõtt fogdossák egymás kezét, de én ezen már nem is agyalok. Értelmetlen... ha együtt vannak együtt vannak, ha nincsenek nincsenek. Mi úgyse fogjuk megtudni soha... szóval én ezen már nem agyalok :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:21:43 10/10
(88576/91798)
HETI HANTA

Íme hoztam nektek nektek ezt a cikket egy szennylapból, becsületes nevén a Bravo-ból, annak is egy régebbi számából. Istenem, ezek a neon-újságtermékek... Nemrégiben azt találták ki, hogy Taylor Kristenért harcol, így hadat üzenve Robertnek.

"Kristenért harcol!

Taylor nem adja fel! Az Újhold fõszereplõje nem nagyon akar belenyugodni abba, hogy Kristen szíve már Roberté! Mit lehet ilyenkor tenni? Semmi jót! Mi lesz veled Taylor?

Vereség

Pedig eleinte egyáltalán nem volt kizárt, hogy Kristen a vérfarkas mellett köt ki. Az Alkonyat Jacobja és filmes partnere feltûnõen jól kijöttek, egymás legjobb barátaivá váltak, de nem sokkal késõbb már szikrázó pillantásokat váltottak. Majd hirtelen már arról szóltak a pletykák, hogy Rob és Kristen egy párt alkotnak. Taylor sem igazán értette az egészet, hiszen nyeregben érezte magát. De minden hiába, hiszen bár a szerelmese még mindig titkolóznak - és a híresztelések szerint fognak is egy darabig -, állítólag boldogabbak, mint valaha, így a színészsrác vereséget szenvedett, és már esélye sincs annál a lánynál, aki miatt egyébként képes lett volna feladni durván csajozós életmódját is. Kár, hogy Taylor ezt másképp látja!"

Sosem adom fel!

Ha Rob, Kristen és Taylor mostanában megjelentek egy eseményen, mindig ugyanazt a képet láttuk: a két fõszereplõ egyértelmûen kimutatta, hogy bizony szerelmesek egymásba, a hátuk mögött kullogó srác viszont legszívesebben hazamenne, és egyáltalán nem tud még csak ránézni sem a két turbékoló galambra. Taylor úgy vonul utánuk, mintha csak egy árnyék lenne, arcán tisztán látszik, milyen csalódott, és hogy mennyire nem tetszik neki a két Alkonyat-sztár boldogsága. A srác nehezen tûri a vereséget.

Van remény?

Taylor elhatározta, hogy megpróbálkozik még valamivel: történetesen azzal, hogy féltékennyé teszi Kristent, hátha a lány mégis rájön, hogy õ lesz az igazi, és nem a fõvámpír. Kapóra is jött a másik Taylor, azaz Taylor Swift, akivel együtt forgatta a jövõre mozikba kerülõ Valentine’s Day címû filmet. Kapóra is jött, hogy a Kanye West által lealázott lányt kicsit vigasztalni kellett az MTV Music Awards-on: Lautner úr folyamatosan ölelgette az énekesnõt, így próbálta féltékennyé tenni Stewart kisasszonyt. Valami egyébként lehet az Alkonyat-kedvencek között a levegõben, hiszen a hírek szerint Rob is féltékeny Taylorra. Hmmm… kíváncsian várjuk, mi sül ki ebbõl az egészbõl.

A mozin túl

A pletyók szerint a vérfarkas nemcsak azért gyúr, hogy a filmek producereit lenyûgözze. Úgy gondolja, minél izmosabb lesz, annál több esélye van a színészcsajnál. Pedig ez egyáltalán nem igaz: Kristen számára sosem számított a külsõ. Pattinson út ráadásul, hát, finoman szólva sem igazán izmos. Ez nem vezet semmi jóra, és erre Taylornak is rá kellett jönnie. A színész ismerõsei is arról árulkodtak, hogy a srác tényleg bármit megtenne, hogy lenyûgözze kolléganõjét: „Ha Kristen azt mondaná, hogy festesse szõkére a haját, egybõl megtenné! Ha azt mondaná, hogy ne legyen annyira izmos, biztosan abbahagyná a gyúrást!” – nyilatkozta egy meg nem nevezett haver. A helyzet viszont az, hogy mások szerint jobb, ha Rob félni kezd, ugyanis szerintük a vérfarkasok legizmosabb tagjának bõven van esélye Kristennél."

Én már nem is tudom, hogy hogyan találják ki ezeket az újságírók. Hogy mi ennek az alapja, azt sem. Szerintem csak kitalálgatják, hogy mit írjanak,elvégre az eladási szám fontos, de hát azért ennyire... rossz belegondolni, hogy régebben én mindig vettem az újságot. És még õrizgetem a szekrényem alján. Na gyerekek, én mentem betyújtani a kazánba!
10/10
offtopic
BabaYaga 2009 dec. 01. - 16:21:20 10/10
(88575/91798)
Na, akkor majd visszaolvasok kicsit, kivi vagyok. ;)

Épp képeket töltögetek le..., és találtam egy ilyet. Gondolom, már láttátok, de azért érdekelne a véleményetek. :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:17:09 10/10
(88574/91798)
Hali BY!

Igen, túl :) véleményt is írtam még a hétvégén :))) Jó volt, szép volt ^^ A BD-s hírnek pedig én is nagyon-nagyon örülök :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:15:52 10/10
(88573/91798)
VIKEND @ ROBERT PATTINSON

A Legszexisebb férfi?
"Még nem is vagyok Férfi!"

Los Angeles tele van a 23 éves londoni Robert Pattinson címlapú újságokkal - Robert aki szexszimbólum lett. A 'New Moon', a 'Twilight' folytatásának zárt vetítése után találkoztunk Roberttel és a szereplõtársával Kristen Stewart-tal a Four Seasons Hotelben, Beverly Hills-ben.

Minden lépésüket követi a saját PR-osuk, és az ügynökség, aki az interjúkat szervezi. És figyelmeztettek minket: "Semmi személyes kérdés. Azért vagyunk itt, hogy a filmet reklámozzuk."

Oké. Nos, megkérdeztük Robert-et az OK magazinról, és az éppen aktuális címlapról, ami most a szakításukat írja, és erre csak mosolygott és azt mondta: "A pletyka nem befolyásolja a karrieremet..." És elmondhatjuk, kedves nõi rajongók, hogy Robert nem annyira fehér, mint Edward és az ajkai sem olyan pirosak.

Az anyukád minden olyanban hisz amit rólad olvas?
"Sajnos igen! Vakon hisz mindenben amit csak elolvas, még a rossz dolgokban is. Amikor megpróbálom neki elmagyarázni, hogy ez csak a magazinok kitalációja, akkor azt mondja: Ismerlek téged, tudom ki vagy! (nevet!)"

Nos, akkor nem hisz abban hogy te és Kristen Stewart nem vagytok egy pár?
"Csakúgy, mint ahogy a világ nagy része... (nevetés) Nos, ezt már elmagyaráztam neki!"

Nos, akkor nem kérdezhetünk téged errõl?
"Kérdezhetsz, de a válasz ugyanaz lesz, mint ami a beszélgetés elején."

Te és Kristen jó barátok vagytok?
"Nagyon, de csak azok! (nevetés) Csapatként nagyon közel állunk egymáshoz, mert mindig együtt vagyunk, és filmeket csinálunk egymás után. Ugyanabban a korban vagyunk, hasonlóan gondolkodunk, és így együtt kezeljük a hírnevet amit együtt történt velünk."

Tovább: http://www.robsessedpattinson.com/2009/11/new-robert-pattinson-interview-with_30.html
10/10
offtopic
BabaYaga 2009 dec. 01. - 16:14:54 10/10
(88572/91798)
Hello Emberek!
Remélem, mostmár mindenki túl van (legalább) az elsõ New Moon-on? :)))

Alexa, ez a BD-s hír nagyon jól esett. Kezdek szép lassan megnyugodni, hogy megcsinálják...
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:14:04 10/10
(88571/91798)
MICHAEL SHEEN - BONNIE HUNT SHOW

Tegnap Michael Sheen, a 'New Moon'-ban Aro-t alakító brit színész a Bonnie Hunt showba látogatott el, ahol az elsõ munkájáról és a királynõvel való találkozásáról mesélt. Vicces:) És a héten totál 'Twilight' Bonnie Hunt show-k lesznek, ugyanis holnap Kellan Lutz, holnapután Nikki és pénteken Ashley lesz a mûsorban.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=Zt5bZjqo8AY&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:13:12 10/10
(88570/91798)
ASHLEY GREENE - REGIS&KELLY SHOW

Ashley Greene, a 'Twilight' filmek Alice Cullen-ja november 30-án Regis-hez és Kelly-hez látogatott el a 'Live With Regis&Kelly' show-ba. Ashley fõleg a 'New Moon'-ról mesélt, hiszen az új film promotálása kapcsán ment a beszélgetõs mûsorba.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=tKrgkLpc3NY&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:12:18 10/10
(88569/91798)
AZ ELSÕ 'WELCOME TO THE RILEYS' FOTÓK!

Kristen Stewart 2008-as filmdrámájának, a 'Welcome To The Rileys'-nak megjelentek az elsõ hivatalos képei! Az IMDb fórumán két kép jelent meg! Az elsõn Kristen karaktere Mallory látható, a másodikon pedig Kristen, James Gandolfini és Melissa Leo.

Katt: 45152329@N05/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.flickr.com/photos/45152329@N05/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:10:49 10/10
(88568/91798)
ASHLEY GREENE - MAXIM BTS

A MAXIM honlapján megjelent egy kulisszák mögötti videó, amelyben bekukkanthatunk Ashley Greene decemberi MAXIM címlapjának fotózására.

Nézzétek: http://www.youtube.com/watch?v=VOAswY1c_-Y&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:09:48 10/10
(88567/91798)
ÚJ 'NEW MOON' TÉVÉREKLÁM!
ó
Megjelent egy új 'New Moon' tévéreklám, 'Triumph', vagyis diadal címmel. Ebben a rövid reklámban láthatunk pár jelenetet a 'Twilight' folytatásból, hogy ismét megjöjjön a kedvünk, hogy ellátogassunk a moziba!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=cMmowtBs2fs&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:08:29 10/10
(88566/91798)
Szijja ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:07:40 10/10
(88565/91798)
MTV.COM @ ROBERT PATTINSON

Robert Pattinson 'meglepõnek' találja Taylor Lautner átalakulását!

"Azt mondtam 'Jézuus, mostmár el kell mennem az edzõterembe!'" mondta a 'New Moon' sztárja.

A "New Moon" még mindig magasabbra tör, és lassan az év legnagyobbat keresõ filmje lesz - ha nem minden idõk legkeresettebbje - és úgy tûnik a világ még mindig nem látott eleget Robert Pattinsonból. Ez jó dolog, mert az egyik haverunk az MTV Radio-nál a 'Twilight' szívtiprójával beszélgetett.

A múlt héten elkaptuk RPattz-t, és megkérdeztük a szerelmeirõl, mind a képernyõn és azon kívül. Nos, most hogy a Hálaadás lezajlott, örülünk, hogy megoszthatjuk veletek az interjú második részét, amelyben olvashatsz néhány dolgot Rob 90 éves rajongójáról, a Taylor iránti féltékenységérõl és, hogy az újévi fogadalma, hogy kevésbé fogja magát alábecsülni.

MTV: Taylor Lautner átalakulása a filmek között már igazi legenda lett. Meséld el nekünk milyen volt amikor elõször megláttad, és mit gondoltál.
Robert Pattinson: "Nem láttam Taylort, csak azelõtt egy picivel mielõtt elkezdtünk forgatni ["New Moon"]. Amikor visszajött, csak úgy reagáltam, mint mindenki más. Azt mondtam 'Jézuus, mostmár el kell mennem az edzõterembe!' De ja, szokatlan volt. Ez az egy fura volt, mert keményen csináltam azokat jeleneteket Taylor-ral. Megcsináltuk a jelenetet (együtt) az elején és a végén, és aztán ott volt neki az egész történet, nélkülem, hogy mégis ott vagyok, ami érdekes, mert ötletem sem volt, hogy merre megy majd az elõadásmódja. Így ez nem verseny volt, vagy valami ilyesmi; minden független volt. Az 'Eclipse'-el ellentétben, ahol együtt csináltuk a jeleneteket, mindig Bellával."

MTV: Ki minden idõk kedvenc vámpírja a számodra?
Pattinson: "Váú, nem is igazán tudom. Mindig rossz emberre gondolok. Mindig Christian Slater-re gondolok az 'Interjú a vámpírral'-ban, de õ nem a vámpír - õ a riporter! Nagyon szeretem Wesley Snipes-t [a 'Penge' filmekben]. Szerintem Wesley Snipes nagyszerû."

Tovább: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1627249/story.jhtml
10/10
offtopic
schmetterling 2009 dec. 01. - 16:07:12 10/10
(88564/91798)
halika:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:06:04 10/10
(88563/91798)
ASHLEY ELÕSZÖR BELLA AKART LENNI!

A 'New Moon' sztárját Ashley Greene-t, Bella Swan szerepére hallgatták meg - A 'Live with Regis and Kelly' show-ban, hétfõ reggel Ashley Greene azt mondta, hogy kétszer hallgatták meg Bella Swan szerepére, mielõtt megkapta volna a vámpír Alice Cullen szerepét.

A 'The Twilight Saga: New Moon'-ban továbbá szerepelnek: Robert Pattinson, Kristen Stewart, és Taylor Lautner.

A jacksonville-i, floridai lány pincérnõként dolgozott egy étteremben amikor megtalálta a meghallgatást és elolvasta Stephenie Meyer híres Twilight sorozatának elsõ könyvét. Ahogy elolvasta, azt mondta: "Erõszakosan küzdöttem, hogy megkapjam a szerepet, kidolgoztam magam, ötször hallgattak meg és végül felhívtak."

De a hívás nem arra a szerepre szólt, amelyet igazán meg akart szerezni.

"Bellával kezdtem. Kétszer meghallgattak arra a szerepre és találkoztam Catherine-nel (Hardwicke, Twilight rendezõnõje) is, és aztán valahogy eldöntötték, hogy nem voltam egészen jó erre, ami nagyon kiakasztott, és aztán egy héttel késõbb felhívtak, és azt mondták, hogy miért nem jössz be Alice-re, és akkor a boldognál is boldogabban éreztem magam, hogy jöhet Alice."

Ms. Greene továbbá szerepelni fog a sorozat harmadik filmjében, a 'The Twilight Saga: Eclipse'-ben, amelyen jelenleg az utómunkálatok folynak és 2010 júniusában kerül a mozikba.

Forrás: http://www.examiner.com/x-11613-Books-on-Film-Examiner~y2009m11d30-New-Moon-star-Ashley-Greene-auditioned-for-role-of-Bella-Swan
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:04:20 10/10
(88562/91798)
A SUMMIT ENTERTAINMENT DILEMMÁJA

A Summit 'Twilight' dilemmája: az utolsó regényt két filmre vinni drága dolgot jelent! A két hét alatt 481 millió dollárt hozó "New Moon" igazán belemerítette a Summit Entertainment-et a nagy cápák tengerébe, de ez igazából csak még nagyobb kihívást jelent Rob Friedman és Patrick Wachsberger számára.

Valószínûleg be kell még iktatni néhány ellenõrzést ha eldöntik, ahogy pletykálják, hogy Stephenie Meyer "Twilight" regényének befejezõ kötetét, a "Breaking Dawn"-t két filmbe készítsék el. A források azt mondják, hogy a Summit-nak megvan Melissa Rosenberg - aki az elsõ három filmet is írta - hogy befejezze a sorozatot, de a Summitnak elõször ki kell küszöbölnie néhány gátat, mielõtt Rosenberg megtudja, hogy hány forgatókönyvet kell még megírnia.

Az egyik ezek közül a tisztázandó dolgok közül, hogy Chris Weitz a 'New Moon' rendezõje, vajon hogyan dönt, mármint visszatér-e a filmes céghez és a szereplõkhöz, hogy még két filmes forgasson, egymás után.

A Summit nagyfõnökei inkább nem kommentálják a dolgokat, de megbízható források azt mondták, hogy a cég vállalni akarja a két-filmes utat, ami azt jelenti, hogy újabb tárgyalások elé nézünk, mert ezt az írónak is jóvá kell hagynia. Ez továbbá azt is jelenti, hogy új szerzõdéseket kell kötni a szereplõkkel, mert õk négy filmre készültek fel.

Ha a "Breaking Dawn" két filmben készül el, akkor a meghatározó szereplõk alakítói igazán nagy pénzt zsebelhetnek be, és a három fõszereplõ - Robert Pattinson, Kristen Stewart és Taylor Lautner - fizetése elérheti a nyolc számjegyû összeget is.

Forrás: http://www.variety.com/article/VR1118011979.html?categoryId=3565&cs=1
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:02:27 10/10
(88561/91798)
VEZETNEK AZ IMDB 'STARMETER'-ÉN!

A 'The Twilight Saga: New Moon'-nak sztárjai vezetnek az IMDb 'STARmeter'-én!!!

Nos, a helyzet, hogy a 'The Twilight Saga: New Moon'-nak szereplõgárdája, teljesen magáévá tette az IMDb sztárméterét. Sok listával együtt, a 'Twilight' színészei hét pontot szereztek a top10-bõl a nézõk és az olvasók által, a legkeresettebb keresési rendszerben.

A lista élén Taylor Lautner áll, õt Kristen Stewart és Robert Pattinson követi (õ volt a korábbi gyõztes és sokáig az elsõ helyen állt).Továbbá a listán szerepel még Dakota Fanning, Ashley Greene, és Nikki Reed (ez valami trend, hölgyeim? Igen, úgytûnik az új 'Twi-pasik' is a nõi szereplõk mellett voksolnak a 'New Moon' szereplõlistáján) és persze Jackson Rathbone.

A 'New Moon' szereplõinek helyezése nem állnak meg a TOP10-nél. A TOP50-ben olyan 'Twilight' nevek szerepelnek, mint, Kellan Lutz, Jamie Campbell-Bower, Anna Kendrick, Michael Sheen, Peter Facinelli, Billy Burke, és Cam Gigandet.

És az IMDb "Leghíresebb 25 alatt" listájának élén Ashley Greene áll, majd Jackson Rathbone, Nikki Reed, és Kellan Lutz. Közben a "Leghíresebb, kevesebb mint 5 szereppel" listán szerepel Charlie Bewley és Kiowa Gordon is, és a TOP5-ben kaptak helyet.

Nos, lehet hogy a STARmeter nem a legfontosabb lista, és nem a legelismertebb, de a felhasználók és látogatók által összeállított, ami multimilliós kereséseket jelent a honlapon.

Megjegyeznénk, hogy a 'The Twilight Saga: New Moon' az elsõ helyen áll az IMDb "MOVIEmeter"-én, vagyis a filmmérõjén! Így a 'Twilight' visszaszorult a harmadik helyre, a nemrég megjelent, bombasikerû '2012' pedig a második helyen áll (a 'The Twilight Saga: Eclipse' a kilencedik helyen áll a listán).

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2009m11d30-Stars-of-The-Twilight-Saga-New-Moon-take-over-IMDbs-STARmeter
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 16:01:05 10/10
(88560/91798)
A MEGLEPETÉS: ROBERT PATTINSON

Rob Pattinson meglepte az 'MTV Movie Fanatic'-os Laura Culpepper-t. Itt van a jelenet az MTV 'New Moon' Special-ból, amelyet Halloween-kor láthattak az MTV nézõi és a Twilighterek! Na... Rob engem is meglephetne :P

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=sFpnwaGANyo&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 01. - 15:57:14 10/10
(88559/91798)
EW @ MICHAEL SHEEN

Michael Sheen: Interjú a 'New Moon' sztárjával, hogy hogyan illeszkedett be a szereplõk közé!

Michael Sheen-t a legjobban Tony Blair-ként ismerjük a 'Királynõ'-bõl vagy David Frost-ként a 'Frost/Nixon'-ból. Így egy kicsit meglepõ volt, hogy ez a komoly színész, akinek nagyszerû képességei vannak és teljesen bele tud illeszkedni a való élet karaktereibe, egy szerepet akarna a 'Twilight' sorozatban. Az EW.com Sheen-nel beszélgetett a 'New Moon'-os tapasztalatairól.

Mi miatt írtad alá a szerzõdést erre a filmre?
"Tudtam errõl az egész Twilight dologról, elsõsorban a lányomon keresztül, aki 11 éves és nagy rajongója a könyveknek. Elolvasta a könyveket, nagyon nagyon sokszor. És tudtam, hogy mennyi ember éli bele magát. Ezek nem csak könyvek, amiket olvasol. Nagyon beleélte magát(a lányom). Ez vitt bele. Elolvastam a forgatókönyvet és a könyvet is magam, és láttam az elsõ filmet. És úgy gondoltam, hogy ez egy csodás történet, és nagyszerû karakter. És aztán (a rendezõ) Chris Weitz küldött nekem egy nagyon kedves levelet. Ijesztõ dolog volt ehhez csatlakozni."

Mi volt a lányod reakciója, hogy te játszod Aro-t?
"Nagyon kavarogtak benne a dolgok. Nagyon izgatottan gondolt bele, hogy a részese leszek ennek, de közben azt is gondolta, hogy az apja elvesz tõle valamit ami az övé volt. De hamar túljutott rajta és a végére nagyon izgatott lett hogy megyünk a premierre, tényleg."

Ez az ami meglepte, hogy találkozhat Robert Pattinsonnal?
"Igen, de egyébként az õ kedvence Ashley Greene."

Ashley nagyon felemelõen beszélt a veled való munkáról.
"Nagyon kedves. Mindnyájan nagyon kedvesek, de úgy bántak velem, mint egy idõs nagybácsival. Mindannyian a legjobban viselkedtek amikor körülöttem voltak. Én csak jól el akartam lenni a kölykökkel, de ez nem valami jól."

Forrás: http://popwatch.ew.com/2009/11/28/michael-sheen-new-moon-twilight/