Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:53:27 10/10
(88798/91798)
:DD ^^
köszönöm :P Íme a 2. ajándék :P
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:52:38 10/10
(88797/91798)
Szijja medve párti elvtársnõ ^^
Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám <3 Aranyos vagy :)) Én pedig ezért megleplek egy nyalánksággal :P Sõõõõõõõt... nyomban kettõvel is! :DDD
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 dec. 05. - 14:51:42 10/10
(88796/91798)
..... -.-"
szóval nagyon boldog szülinapot ^-^<3
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:51:15 10/10
(88795/91798)
TAYLOR ÉS TAYLOR ISMÉT EGYÜTT!

Az USA-ban Taylor Squared*-nek becézett párocska - azaz Taylor Lautner és Taylor Swift tegnap újraforgatott néhány 'Valentine's Day' jelenetet - ezt lekapták a paparazzók.

A helyszínen ott volt Emma Roberts is, mert õ is forgatott Taylorral és Taylorral. Az egész napos 'együttlét' után Swift és Lautner a Behinana-ban vacsoráztak, ahol a rajongókkal fotózkodtak és nagyon jól érezték magukat.

Itt vannak a képek: http://justjaredjr.buzznet.com/2009/12/03/taylor-swift-taylor-lautner-valentines-day-duo/
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 dec. 05. - 14:48:00 10/10
(88794/91798)
halihó:)

Alexám nagyon-nagyon-nagyon boldog szülinapit ^-^ <333
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:47:36 10/10
(88793/91798)
HOLLYWOODCRUSH @ ANNA KENDRICK

Anna Kendrick biztosítja a 'New Moon' rajongóit, hogy mit szeretnek majd az 'Up In The Air'-ben: 'Ez egy idõtlen történet'

Tsk tsk, szégyelld el magad kedves Twilighter, ha kihagytad azt a tényt, hogy Anna Kendrick körül igen erõs Oscar-pletykák keringenek a Fandango nem régi szavazása szerint.

Amikor hétfõn este az MTV-s Larry Carroll meginterjúvolta a kritikusan fogadott csillagocskát az új filmjének, az 'Up In The Air'-nek a premierjén, és elmondta neki, hogy a 'Twilight' nemzet 'nagyon izgatott', hogy talán õ lehet az elsõ 'Twilight' szereplõ aki Oscart nyer, és erre õ csak azt felelte - "Ó? Én azt gondoltam, hogy azt akarják, hogy Rob nyerjen." Igen látta a szavazás eredményeit!

Szerencsére Anna nagyon földön járó volt ezek az egésszel kapcsolatosan. "Ez oké," mondta az eredményekrõl. "Mindenkinek megvannak a kedvencei, és csak azt remélem, hogy néhány 'Twilight' rajongó eljön majd és megnézi a filmet. Ez az amit nagyon kérek. Csak végeztem a munkámat; büszke vagyok erre a filmre."

És, bár a 'New Moon' kevesebb, mint egy hónapja debütált a mozikban, Anna úgy gondolja, hogy a 'Twilight' rajongók találnak majd benne valami kedvelhetõt (az 'Up In The Air'-ben).

"Ez egy film ami mindenkinek szól. Ez egy idõtlen történet. Romantikus, de közben emberekrõl is szól, akik megpróbálják kitalálni, hogy mit is akarnak az életükkel. Mindenki keresztülmegy ezen," mondta"A 'Twilight' inkább egy tündérmese, de ez a történet valós emberekrõl szól. És ezt mindenki szereti."

Tovább: http://hollywoodcrush.mtv.com/2009/12/03/anna-kendrick-assures-her-new-moon-fans-that-theyll-love-up-in-the-air-its-a-timeless-story/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:43:52 10/10
(88792/91798)
IFMAGAZINE @ KRISTEN STEWART

A színésznõ az új bombasikerû filmrõl beszél, és a következõ moziról, az 'ECLIPSE'-RÕL. És itt egy kemény kérdés: Ki ismerheti jobban Bella Swan-t, a fiatal hõsnõt a 'TWILIGHT' sorozatból, mint õ?

“Nagyon védelmezõ vagyok (Bellával)," mondta Stewart, átélve a helyzetet. “Megosztott partnerkapcsolatot érzek. Ez fura. Ha a karakteredrõl beszéltél egy bizonyos módon és az nem volt egyértelmû vagy komolytalan volt akkor az a legjobb hogy ha azt mondod, hogy nem tudod mirõl beszéltél. Így védem meg õt."

“Megrémül a változástól, mert belekényszerítették ebbe a világba," mondta. És az 'ez a világ' kifejezés Stewart szerint az, amilyen érzéseket Bella az új vámpír szerelme, Edward iránt táplál, és ennek a szerelemnek a következményei. De ha egy dolog amit a vártál a NEW MOON-tól, az a változás. A TWILIGHT Edward (Robert Pattison) és Bella boldog báli táncával ért véget, amikor Bella abban reménykedik, hogy vámpír lehet, és Edward csak egyszerûen megcsókolja a nyakát.

A NEW MOON egy teljes kanyart jelent ebbõl a szempontból. A film új tónusa egyszerû kihívó és élvezetes volt Stewart számára.

“Nagyon jól éreztem magam ebben a filmben," kezdte Stewart. "Intenzív volt. A történet természete miatt egy teljesen más rendezésbe ment át. Aláástuk az elsõt (filmet). Megállapítottunk egy nagyon ideális (látványát) a szerelemnek és alapvetõen ezt mondják el a fõszereplõink, a fõszereplõ aki tévedett, és azt mondta, 'Hol a történetünk?'"

Akik nem túl nagy rajongói a sorozatnak, Kristen megemlítette egy fontos jelenetét a filmnek: Edward és Bella szakítása. Talán ez volt a legnehezebb jelenet amit Stewartnak le kellett forgatnia.

“Ez volt a legrémisztõbb,” folytatta Stewart. “Majdnem annyira aggódtam az elszúrása miatt, mint amennyire azon voltam hogy ténylegesen min kellene gondolkoznom, vajon mik voltak azok a nehézségek amelyekkel Bellának meg kellett küzdenie. Ezt elolvasni annyira ironikus volt. Semmi nem volt olyan mint a valóságban. Ez nem olyan volt, mint egy normális szakítás. Tudom hogy milyen szakítani valakivel, de nem tudom, hogy hogyan kell szakítani egy vámpírral, aki lelkileg és fizikailag is megváltoztatott. Hirtelen a rabjává válsz, és aztán elveszel tõle valamit aminek a rabja, és nincs visszavonás. Így ez volt a legfélelmetesebb jelenet az egész filmben. Nem tudom, hogy hogyan magyarázzam el, hogy hogy csináltam."

Stewart szünetet tartott, és azon törte a fejét, vajon hogyan tudná elmagyarázni, hogy mennyire nehéz volt leforgatni a jelenetet. Pár másodperc múlva folytatta...

Tovább: http://ifmagazine.com/feature.asp?article=3599
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:32:22 10/10
(88791/91798)
ASHLEY GREENE - JIMMY KIMMEL SHOW

Ashley Greene a 'Twilight' filmekben Alice Cullent alakító színésznõ tegnap Jimmy Kimmel showmûsorában járt a 'Jimmy Kimmel Live'-ban, hogy a 'New Moon'-t promotálja. Ashley nagyon csinos és aranyos volt, csak úgy mint mindig :)

Vidi 1: http://www.youtube.com/watch?v=j2vrQuvErhY&feature=player_embedded
Vidi 2: http://www.youtube.com/watch?v=j2vrQuvErhY&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:29:51 10/10
(88790/91798)
IFMAGAZINE @ ROBERT PATTINSON

Robert Pattinson másodjára bújt Edward szerepébe a 'THE TWILIGHT SAGA: NEW MOON'-ban, és ez ismét jó pozíciót szerzett neki, mint színész.

Sokkal kényelmesebben érezte magát a szerepben és azokkal a szereplõkkel akikkel az elsõ tapasztalatait megszerezte a 'Twilight'-ban, legalábbis azt mondta. De ez a kényelmes szint együtt jár azzal, hogy megnyugvóan harcol bizonyos dolgokért amit a szereptõl akar.

“Küzdesz néhány dolog ellen (a forgatókönyvben)," mondta Pattinson. "A franchise-ban magában, nincs semmi ijesztõ. Kedvelem azokat az embereket akikkel dolgozom. Általában tényleg kevés problémám a forgatókönyvvel, vagy bármivel amit éppen csinálunk, például a 'NEW MOON'-ban. Annyira lazának és könnyûnek tûnt.”

Ami még könnyebbé tette ezt, hogy Pattinson Edward szerepének kedvéért a 'New Moon'-ban keresgélt az eredeti 'Twilight' film idején, ez ötleteket adott számára, hogy hogyan játssza el a vámpírt az elsõ filmben. Így továbblépni a második filmre már nagyon egyszerû átalakulás volt.

Tovább: http://www.ifmagazine.com/feature.asp?article=3609
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:22:58 10/10
(88789/91798)
DIGITALSPY @ KRISTEN STEWART

Kristen Stewart: 'Taylor nagyon izompacsirtának tûnt!'

Kristen Stewart azt mondta a 'New Moon'-os szereplõtársáról, Taylor Lautnerrõl, hogy "nagyon izompacsirta" volt a vámpírfolytatás forgatásán.
A színésznõ elmondta a Sugar-nak, hogy nagyon boldog volt, hogy az eredeti 'Twilight'-os szereplõk visszatérhettek a folytatásra.

Stewart azt mondta: "Taylor még mindig Jacob-ot alakítja, és ez a legállatibb dolog. Tárgyaltak efelõl és annyira örülök hogy megcsinálta. És annyira izmosnak tûnt!"

"Láttam a kemény fejlõdést a 'Twilight' Taylor-tól a 'New Moon' Taylor-ig - de ha nem láttam volna, fel sem ismerném."

A franchise kemény követõivel történt nehézségeirõl beszélve, azt mondta: "Nem, szeretem a rajongókat. Sosem mondtam semmi negatívat."

"Ez nem normális, hogy egy olyan helyzetben vagyok ahol ezernyi sikoltozó lány van és te vagy az akibõl táplálkoznak. Azt hittem, hogy utálni fognak majd, de szeretik! Imádom azokat a lányokat akik szerelmesek belém."

Forrás: http://www.digitalspy.co.uk/showbiz/news/a189620/kristen-stewart-taylor-looks-so-buff.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:18:06 10/10
(88788/91798)
SHOWBIZSPY @ ASHLEY GREENE

Ashley Greene: ‘Robert Pattinson szexibb, mint Taylor Lautner’

ASHLEY Greene egyértelmûvé tette, hogy õ Team Edward!
A színésznõ — aki Alice Cullent játssza a 'Twilight' filmekben — azt mondta, hogy szexisebbnek találja Robert Pattinson-t, mint Taylor Lautner-t.

“Bár ez vicces - mert ha egyszer megismered õket, akkor nem gondolsz rájuk olyan módon,” mondta Greene. “És Taylor csak 17! Azt mondta, 'Haver te most viccelsz? A 17 éveseknek nincs ilyen testük!'"

“Inkább a kisöcsémnek látom õt, mint szerelemnek. Robbal kapcsolatban tényleg látom a varázst. Nagyon tehetséges és azt hiszem ez a tehetség teszi a pasit szexissé."

“Olyan mintha mindnyájan flörtölnénk egymással. Megosztjuk az intenzív kötõdést. De Jackson Rathbone és én egybõl kijöttünk egymással."

“Megtanította nekem, hogy hogyan csináljam azt a hülye táncot, már az elsõ nap amikor találkoztam vele! Imádnivaló.”

Forrás: http://www.showbizspy.com/article/195862/ashley-greene-robert-pattinson-is-sexier-than-taylor-lautner.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 14:10:07 10/10
(88787/91798)
HERALDSUN.COM @ KRISTEN STEWART

Az elsõ film 410 millió dollárt keresett világszerte a tavaly novemberi megjelenése óta. A 'New Moon'-ban, az érzelmi problémák folytatódnak, amikor Bella vámpír kedvese, Edward Cullen(Pattinson) elhagyja õt, közben ottvan a vérfarkas Jacob Black (Taylor Lautner), és ez teret enged és elõkészíti ezt az ellenállhatatlan szerelmi háromszöget.

"Egy kicsit több akció van ebben a filmben," mondja Stewart.
"Bemutatják a farkasokat, és . . . a mód ahogy az egész megtörténik, eléggé tragikus, tényleg."

De Stewart azt mondja, hogy a jelenlegi pletykáknak, amelyek a szereplõtársáról, Pattinsonról és a való életbeli kapcsolatukról szólnak, igen van alapjuk.
Valójában, az anyukája Jules Mann-Stewart, aki Maroochydore-ból, Queensland-bõl származik, azt reméli, hogy majd talál egy normális, földön járó ausztrál fiút egy napon.

"Bármilyen dolog is kerül ki, mindig azt mondja, hogy találnom kell majd egy kedves, jó ausztrál fiút és az országban élni," mondta Stewart.

"Azt mondtam, hogy nem akarok Ausztráliában élni egy rancherrel."

Stewart anyukája 18 éves korában költözött az Egyesült Államokba, és néha visszaviszi Stewart-ot az õ ausztrál hazájába.

"Szerintem az ausztrálok sokkal õszintébbek," mondja Stewart.

"Talán mert LA-ben élek. Úgy érzem, hogy Ausztrália egy kicsit jobban a valóságban van."

Tovább: http://www.heraldsun.com.au/entertainment/movies/kristen-stewart-explains-the-impact-twilight-and-new-moon-have-had-on-her-life/story-e6frf9h6-1225799753878
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 13:56:05 10/10
(88786/91798)
'THE RUNAWAYS' IRÁNY SUNDANCE!

The Runaways / USA (rendezõ és forgatókönyv: Floria Sigismondi)

Az 1970-es évek Los Angelesében járunk, van egy szívós tinédzser akinek a neve Joan Jett - õ összetalálkozik egy különc producerrel és megalakítanak egy csak lányokból álló bandát , ami elindítja a karrierjét és rocktörténelmet ír.

Szereplõk: Kristen Stewart, Dakota Fanning, Scout Taylor-Compton, Michael Shannon, Alia Shawkat, Tatum O'Neal.

Forrás: http://www.pronetworks.org/index.php/independent_films/post/2010_sundance_film_festival_out-of-competition_lineup/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 13:54:30 10/10
(88785/91798)
MTV.COM @ ANNA KENDRICK

Anna Kendrick elmagyarázza, hogy a 'New Moon' rajongóinak miért kellene megnéznie az 'Up In The Air'-t!
'A 'Twilight' inkább egy tündérmese, de ez a történet valós emberekrõl szól,' mondta a színésznõ.

MTV: Anna, emlékszem rád amikor bejöttél az MTV irodájába, egy topban és egy farmerban, és elõtte pont megvágtad a könyöködet gördeszkázás közben. Most pedig egy gyönyörû díjnyertes díva vagy!
Anna Kendrick: "Ja, ezt senki sem kommentálta, mert nem láthattátok a megzúzódott könyökömet. Azóta nem próbáltam gördeszkázni; az nagy hiba volt. De megpróbálok nagyon higgadtnak és elegánsnak tûnni. Nem tudom, hogy sikerrel járok-e."

MTV: Újra feltaláltad magad.
Kendrick: "Próbálkozok ember. Meg kéne nézned az apartmanomat, az még mindig kész rémálom. Annyira fájdalmas irónia, hogy mindent összepakolj és nagyon összerakottnak és elegánsnak tûnjön."

Tovább: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1627378/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 13:53:24 10/10
(88784/91798)
ROBERT PATTINSON 'BEATLES' TAG LESZ?

Tény?! Robert Pattinson csatlakozik a Beatles-hez.
Mi történik akkor, ha a történelem legnagyobb rockbandájának nevei és napjaink legnagyobb mozisztárjának neve találkozik?

Van egy szaftos pletykád, miszerint egy sztár, igen Robert Pattinsonról van szó, Beatle lesz.
“Képzeld el Robert Pattinson-t, mint John Lennon,” kezdte a cím, “Egyszerû, ha megpróbálod”
Egyszerû, hogyan? Nos, a cikkben az állt, hogy Pattinson 'éppen tárgyalásokat folytat a rendezõ, Robert Zemeckis-el, hogy eljátsszon egy nagyszerû Beatle-t a Disney 3D-s felújított 'Sárga tengeralattjáró'-ban.'

Nos, van Pattinson – aki igazán muzikális is – aki jelenleg az egyik legnagyobb fiatal kulturális sztár (a 'Twilight' miatt) és vele együtt talán ez lenne minden idõk legnagyobb õrülete?

Ezt még túl korai elárulni. A Gossip Cop még mindig csak találgat, mert senkivel sem vette fel a kapcsolatot, még Zemeckis cégével sem, hogy valaki biztsoíthatna minket, Pattinson jelenlegi helyzetérõl. Rajtatartjuk a szemeinket a témán, hogy vajon ez a tengeralattjáró megfeneklik e vagy sem.

Forrás: http://www.gossipcop.com/claim-robert-pattinson-to-join-the-beatles/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 13:48:29 10/10
(88783/91798)
a tegnapi hajnali kis köszöntésért pedig ezt küldöm a csajoknak <3 Köszönöm nektek is (L)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 05. - 13:44:28 10/10
(88782/91798)
Szijja Kanga ^^
Juuuuuuuuuuuuj, csak nekem???? Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám ^^ <3 ez jól esik :)) *puszit dob*
10/10
offtopic
Kanga 2009 dec. 05. - 07:42:11 10/10
(88781/91798)
- Boooldooog szüüüüliiiinaaapoooot Aaaaaaaleeeexaaaa !!!!
:)))
Ilovecooking 2009 dec. 04. - 22:13:03
(88780/91798)
Hú, de hálás vagyok, hogy a Gyûrûk ura meg Harry Potter mánia csúcsán voltam általános- és középiskolás...
10/10
annie 2009 dec. 04. - 20:17:33 10/10
(88779/91798)
Sziasztok!Valakinek már megvan jó minõségben a New Moon?Ha igen,írhatna egy privit,h honnan tölthetném le....köszike
jah és Alexandre Desplat:The Meadow zongorakotta van vkinek,az nagyon fontos lenne!!!!!!