Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:37:43 10/10
(90478/91798)
ASHLEY GREENE - SAAVY MAGAZIN

Ashley Greene szerepel a Saavy magazin februári számának címlapján!

A 2010-es februári Saavy számban találsz egy vadonatúj interjút, sok-sok új képet és egy gyönyörû címlapot a 'Twilight' és 'New Moon' sztárjáról, Ms. Greene-rõl.
A 10 oldalas divatképekkel teli interjúban a színésznõ elárul néhány dolgot, a független filmjérõl, a 'Skateland'-ról, amely most debütált a Sundance fesztiválon. Továbbá elárult néhány titkot a 'The Twilight Saga' filmjeinek forgatásáról, és az új szerepérõl a Warner Bros produkciójában, a thrillerben, a 'The Apparition'-ban.

A Savvy Magazine már kapható a Barnes and Noble oldalán. Több információ a magazinról és a februári számról a Savvy oldalán: www.savvymag.net.
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:36:31 10/10
(90477/91798)
DAILY CALIFORNIAN @ ANNA KENDRICK

Az 'Up in the Air' színésznõjének, Anna Kendrick-nek a karrierje magasan ível felfelé!

A 24 éves színésznõnek, Anna Kendrick-nek volt néhány tapasztalata a Broadway-n (a Tony-ban) és Hollywood-ban (ahol rengeteg díjra jelölték). Szerepelt a "The Twilight Saga"-ban, a "Rocket Science"-ben és a legismertebb filmje az "Up in the Air," a filmben alakított szerepe hozta meg neki a Golden Globe jelölést a 'legjobb mellékszereplõ' díjára. Innentõl az egyetlen út Ms. Kendrick számára felfelé vezet. A Daily Californian leült Kendrick-kel egy kis beszélgetésre.

Daily Californian: 2009 nagyszerû év volt számodra. Kaptál egy Globe jelölést az "Up in the Air"-ért és szerepeltél a Twilight franchise második filmjében. És milyen lesz majd 2010?
Anna Kendrick: "Ez jó. Csinálni fogok majd egy másik filmet. Egy kicsit izgatott vagyok, hogy visszatérhetek a forgatásokra és nem csak ugyanarról a filmrõl kell újra és újra mesélnem. Annyire imádom ezt a filmet, nem akaroktöbbé George Clooney-ról beszélni."

DC: Volt újévi fogadalmad?
AK: "Ó, istenem. Próbálok jobb lenni az sms-es és az email-es válaszolgatásban. Mindig elolvasom a dolgokat és zsebre rakom õket és aztán elfelejtkezem róluk. Próbálok jobb lenni abban is, hogy tartsam a kapcsolatot a családommal és a barátaimmal. Egyértelmûen mindenki utálatos listáján szerepelek. Az anyukám azt mondja, "Élsz még?"

DC: Sokat voltál a reptéren amikor csináltátok a filmet. Mostmár jobban megérted az utazási tortúrát, vagy már kivagy tõle?
AK: "Egy kicsit kivagyok tõle. Remélhetõleg egy kicsit jobb lesz átjutni a biztonságiakon. De még mindig bosszantó. Jason Reitman szerelme az égi utazás, különben nem tudta volna úgy megírni és megrendezni ezt a filmet ahogy megtette. De sosem fogom megérteni."

DC: Úgy tûnik, hogy vonzanak téged a csinos, erõs nõk szerepei. Ez valami olyasmi amit megmutatsz magadból a szerepeidben?
AK: "Azt akarom mutatni amit a való életben nem tudok megmutatni. Én nagyon, nagyon félénk vagyok. Így imádtam amikor George Clooneyt egy seggfejnek kellett hívnom. Nagyon sokszor van, amikor ki kellene mondanom dolgokat amiket nem teszek vagy nem állok ki saját magamért."

Forrás: http://www.dailycal.org/article/107895/_up_in_the_air_actress_anna_kendrick_s_career_flie
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:34:09 10/10
(90476/91798)
PÉNTEKTÕL MOZIKBAN A 'DREAD'!

Jackson Rathbone új filmje, a 'Dread' január 29-tõl az amerikai mozikban!

A 'Dread', amelyben szerepel Jackson Rathbone, Shaun Evans, Hanne Steen, Laura Donnelly és Jonathan Readwin, pénteken, január 29-én startol a mozikban. A horrorfilm egy diákról szól akit üldöznek a rémálmai egy gyilkos bohócról. Sok tapasztalaton megy át, és meglátja hogy a többi ember hogyan reagál az eseményekre.

A film amelyben még szerepel Carl McCrystal, Zoe Stollery, Eva Wyrwal és Elissa Dowlin is, 'R' besorolású a vér, a hangok, az erõszakosság, a szexualitás, a meztelenkedés és a nyelvezet miatt.

Forrás: http://www.transworldnews.com/NewsStory.aspx?id=161484&cat=2
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:30:59 10/10
(90475/91798)
KRISTEN STEWART - LOS ANGELES

Kristen Stewart tegnap visszatért a Sundance fesztiválról, Park City-bõl, Utah-ból Los Angeles-be. Tegnap Kristent már Los Angeles-ben kapták le a paparazzók.

Katt: http://kstewartsource.com/gallery/thumbnails.php?album=620
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:28:45 10/10
(90474/91798)
DAKOTA FANNING - LOS ANGELES

Tegnap Dakota Fanning visszatért a való világba a Sundance-i 'csodaországból'. Dakotát tegnap a LAX reptéren, Los Angeles-ben, Kaliforniában fotózták le a paparazzók, és õ csak kedvesen vissza integetett nekik:)

Katt: http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/dakota-fanning-home-sweet-home-214632/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:26:37 10/10
(90473/91798)
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:24:41 10/10
(90472/91798)
'NEW MOON' PREMIER PHOTOBOOTH

A 'New Moon' tavaly novemberi premierjén Nikki Reed-rõl és Elizabeth Reaser-rõl a családtagjaikkal együtt készült egy-egy portrésorozat.

Nikki az anyukájával, a mostohaapjával, a testvérével és Paris-szal pózol a képeken. Elizabeth pedig a testvéreivel.

Katt:
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:23:14 10/10
(90471/91798)
BLOOM EGYÜTTÉREZ PATTINSON-NAL

A 2010-es Sundance Filmfesztiválon a 'Karib-Tenger Kalózai' és a 'Gyûrûk Ura' sztárja, Orlando Bloom is megjelent és az egyik interjújában megemlítette Robert Pattinsont is!

Orlando azt mondja, hogy nem hisz a netes dolgokban amióta fura dolgokat olvasott “el sem tudod hinni hogy milyen rossz volt.” Mr. Bloom visszaemlékezett a kezdetekre Hollywood-ban, és hogy milyen volt a népszerûség a 'Gyûrûk Ura' után. Hogyan tudott vele megbirkózni? “A munkával lefoglaltam magam, de most, ez õrület! Nézd meg azt a srácot, Robert Pattinsont. Szegény srác nem mehet most sehova sem!”

Forrás: http://justjared.buzznet.com/2010/01/24/orlando-bloom-the-good-doctor/#ixzz0dao9GwUA
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:22:29 10/10
(90470/91798)
BOOBOO STEWART - METROTOWN MALL

BooBoo Stewart, az 'Eclipse' Seth Clearwater-je szombaton, január 23-án a Metrotown Mall-ban járt, Vancouver-ben, a George Caceres Foundation rendezvényén (BooBoo a hétvégén ismét meg fog jelenni egy ilyen eseményen).

Katt: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/01/25/booboo-stewart-takes-over-metrotown-mall/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:21:16 10/10
(90469/91798)
'THE LAST AIRBENDER' MOZIPOSZTEREK

Jackson Rathbone új filmjébõl, a 'The Last Airbender'-bõl megjelent két új moziposzter. A film a nyáron debütál majd a mozikban.

Katt: http://jackson-rathbone.com/gallery/thumbnails.php?album=283
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:19:50 10/10
(90468/91798)
MTV @ 'THE RUNAWAYS' CSÓK

Kristen Stewart és Dakota Fanning mesélnek a 'The Runaways' csókjelenetérõl!

'Nem gondolom, hogy ez valaha is olyan nagy dolog lett volna nekem,' mondta Fanning az MTV News-nak a Sundance-en.

Talán a "New Moon" rajongóinak meglepetés lehetett, hogy a szereplõtársak - Kristen Stewart és Dakota Fanning - csókolóznak az új filmjükben, "The Runaways"-ben. Egyébként a lányokat elkapta az MTV News amikor a 2010-es Sundance Film Fesztiválon, az új filmet promotálták.

"Nem gondolom, hogy ez valaha is olyan nagy dolog lett volna nekem," mondta Fanning, aki a Runaways énekesnõjét, Cherie Curriet alakítja a filmben és elmagyarázta, hogy Cherie és Joan Jett csókja a filmben "csak egy dolog volt, egy másik nap" a karakterek számára.

Stewart meghallgatta Fanning gondolatait a lányok csókjáról, és azt mondta, hogy helyesnek érezték a forgatókönyvben és nem az volt a lényege, hogy sokkolják a közönséget vagy a "Twilight" rajongóit. "Számomra sem volt nagy dolog ... fõleg ahogy bele volt írva a történetbe és nem csak 'és a végén összejönnek,' dolog volt" magyarázta a csókot a filmben.

Azt is elmondta a csókról, hogy ez a barátságuk kiteljesedése volt és a 'köteléke', mind a bandatársak. "Olyan volt, mintha egy este lenne, és van köztük az a nagyszerû kötelék, és ezt állati volt megfigyelni, így ahogy csókolóztak olyan hogy a tinik voltak, és beérték ezzel," mondta Stewart.

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1630405/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:18:38 10/10
(90467/91798)
oksika ^^
majd este csacsogunk :) <3 Pusszantalak!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:17:31 10/10
(90466/91798)
MTV @ KRISTEN STEWART

A 'Twilight' sztárja visszatért a kedvenc fesztiváljára a 'Welcome to the Rileys'-zal és a 'The Runaways'-el.

Kristen Stewart ezelõtt már 4 alkalommal járt a Sundance Filmfesztiválon, de semelyik 19 évesnek nem voltak még olyan fesztiválos élményei, mint neki 2010-ben. Nemcsak az a helyzet, hogy Stewart már két bombasikerû "Twilight" filmben szerepelt, de a színésznõ két új filmjével érkezett a fesztiválra...

Szombaton a "Welcome to the Rileys" - amelyben egy megtört, fiatal sztriptíztáncosnõt játszik New Orleans-ból - vörös szõnyegén járt. És most a "The Runaways"-én, amely Joan Jett életét meséli el. A hétvégéjét pózolásokkal töltötte, és a sajtóval, mert ez az amit egy tinisztárnak meg kell tennie. De a filmek promotálása után, Stewart élvezhette a fesztiválozás igazi oldalát, azt amit õ igazán szeret.

"A legállatibb dolog a Sundance-ben, hogy visszajössz és látod az embereket akikkel filmeket csináltál," mondta az MTV News-nak a "Rileys" vörös szõnyegén. "A 'The Runaways'-ben mindenki nagyon közel került. Én és Dakota [Fanning] nagyon közel állunk egymáshoz. Imádom, hogy velem nézheti meg [a 'Welcome to the Rileys'-t]."

Stewart már erõs kritikákat kapott a "Rileys"-ért. Ez az a szerep amelyrõl azt mondta nekünk, hogy a legszemélyesebb volt a számára és egy igazi átalakulás volt, és a karaktere vele maradt a film után is. Több, mint egy év telt el a forgatások óta, és Stewart még mindig nehéznek találja, hogy a szereprõl beszéljen. Azt mondja, hogy gondjai voltak azzal, hogy hogyan válassza el a saját életét a karakterétõl.

"Nem olyan volt, mint egy film," mondta egy leülõs-interjúban. Senki sem mondta, hogy ez olyan, mint egy korábbi Sundance. Az összes figyelem megpróbál a "Twilight" filmjeire összpontosulni, és így megfosztja õt a fesztiválozás igazi élményétõl.

"Nem tudok a fõutcán fel és alá sétálgatni, és fel alá sétálni a fõutcán olyan, ahol mindenkit láthatsz és látod hogy mi történik," mondta Stewart, és megállt egy pillanatra. "Hohó, elkezdtem sírni."

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1630370/story.jhtml
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 26. - 16:16:03 10/10
(90465/91798)
alexám drága én távozok...
jó légy!!!
puszillak!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:14:45 10/10
(90464/91798)
HOLLYWOODLIFE @ KRISTEN STEWART

EXKLUZÍV! Kristen Stewart szerette a ‘The Runaways’ forgatásait, mert szünet volt neki a ‘Twilight’ világából!

Vajon Kristen belefáradt a 'Twilight' õrületbe?

A 'Twilight' saga részesének lenni jó móka, de ott van az a sok vámpír, rajongó, pénz és ez igazán kifáraszthat egy fiatal lányt. Ezért van az, hogy a 19 éves Kristen Stewart aztmondta a HollywoodLife.com-nak hogy szerette a 'The Runaways' forgatásait, amikor a január 24-i nagy Sundance premieren beszélgettünk vele Park City-ben, Utah-ban. “Jó volt valami olyat csinálni ami nem megalkotott," mondta nekünk. “Jó volt egy kis változás.”

És a “változás”, nos megtette! Kristen aztmondta, hogy mindössze 3 hete volt hogy az érzelmes Bella Swan-ból a rocker Joan Jett-é válljon. “Annyira vagány a kevélyes járásával és a kiállásával, de õ tényleg csak amellett áll ki amit helyesnek gondol,” mondta Kristen a karakterérõl, és az új mentoráról, Joan-ról. “Teljesen össze tudtam ezzel kapcsolódni, így kényelmes volt. Csak nem kell rajta agyalnod.”

Ahogy a 'The Runaways’ megcélozza majd a közönséget, Kristen elárulta, hogy aki hisz a lányok erejében, az megtalálhatja majd a közös hangot a filmmel, “Bárki akinek olyan meggyõzõdése van, mint Joan-nak, az értékeli majd a filmet,” mondta nekünk.

Forrás: http://www.hollywoodlife.com/2010/01/24/kristen-stewart-the-runaways-premiere-park-city-utah-sundance-film-festival-2010/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:13:13 10/10
(90463/91798)
HOLLYWOODLIFE @ JOAN JETT

EXKLUZÍV! Joan Jett elárulta Kristen Stewar-ról, hogy ‘Gyakorlatias, valódi és melegséges’! Úgy tûnik, hogy Kristen nem is az az emo lány akinek mutatja magát!

A 19 éves Kristen Stewart, lehangoltnak és kedvtelennek tûnhet a kamerák elõtt, de az 51 éves Joan Jett azt mondja, hogy valójában nagyon is vicces lány! Joan beszélgetett a HollywoodLife.com-mal a Sundance fesztiválon a 'The Runaways' premierjén Park City-ben, Utah-ban, és elárulta, hogy valójában milyen is volt Kristennel dolgozni (és tanítani õt). “Láttam már õt filmekben és a magazinok címlapján, de nem így képzeltem,” mondta nekünk. “Nagyon gyakorlatiasnak, valódinak és melegségesnek találtam.”

Azt is elárulta, hogy Kristen-nek nem volt szüksége utasításokra, hogy hogyan váljon a rockerré. “Nem adtam neki tippeket,” mondta. “Õ vitt bele engem, megtanulta a Runaways zenéjét, engem figyelt és hallgatta a hangomat. Adtam neki pár felvételt amikor beszéltem… amikor 14 voltam. Nekem Maryland-i/Pennsylvania-i akcentusom van amit õ akart. Voltak képei … voltak könyvei … megvoltak a saját dolgai.”

Váú! Ki tudta, hogy Kristen ilyen gyorsan tanul?
És hogy érzett Joan amikor látta, hogy Kristen Jett-é válik? “Azt gondoltam, hogy ez tényleg õrület,” mondta Joan.

Forrás: http://www.hollywoodlife.com/2010/01/24/joan-jett-kristen-stewart-the-runaways-premiere-park-city-utah-sundance-film-festival-2010/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:09:07 10/10
(90462/91798)
HOLLYWOODLIFE @ DAKOTA FANNING

EXKLUZÍV! Dakota Fanning: Még mindig alakítom magam!
Kitalálod? Dakota is bizonytalan — csakúgy, mint mi!
Ha egy hatalmas filmsztár vagy az azt jelenti, hogy meg vagy elégedve magaddal - de gondold csak át!

A HollywoodLife.com a 15 éves Dakota Fanning-el beszélgetett a január 24-i 'The Runaways' premieren Park City-ben, Utah-ban, és elárulta nekünk, hogy hasonlít a karakteréhez Cherie Curie-hoz, mert még mindig bizonytalan. “Van egy csomó dolog amelyen átesett és talán ezek velem nem történnek meg," mondta. “De meg tudom érteni, milyen 15 évesnek lenni és nem tudni, hogy ki is vagy egy jelenet közepén."

Dakota elmondta, hogy Joan Jett és Cherie élete és karrierje inspirálta, az hogy hogyan lettek nõi elõadók. “Lányként felnõni és most megteheted azt amit csak akarsz,,” mondta. “Az volt az az idõ, amikor nem volt normális, hogy egy lány egy rock & roll bandában játsszon. Megtanulni ezt a küzdelmet nagyon érdekes volt.”

És persze megkérdeztük, hogy milyen volt a munka a szereplõtársával, Kristen Stewart-tal! Dakota azt mondta, hogy õ és a 19 éves Kristen nagyon közel kerültek egymáshoz tavaly nyáron a forgatásokon. “Nagyon jól szórakoztunk a forgatáson,” mondta Dakota. “Olyan volt, mintha a nyarat a barátaiddal töltenéd, együtt lógnátok — kivéve a kamerát!”

Ó és ha már arról fantáziáltál, hogy Dakota a jövõben énekesnõ lesz — bocsi, de ki kell ábrándítanunk! Dakota azt mondta, hogy élvezte a filmben, de nem tervezi az éneklést a jövõben.

Forrás: http://www.hollywoodlife.com/2010/01/24/dakota-fanning-the-runaways-premiere-sundance-film-festival-2010-park-city-utah/
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 26. - 16:08:03 10/10
(90461/91798)
nekem se igazán..
a szép hosszú haját akarom!!!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:06:28 10/10
(90460/91798)
hát jah...
nem jön be ez a mostani stílusa :S :(
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 26. - 16:05:36 10/10
(90459/91798)
'THE RUNAWAYS' PORTRÉK #5

Itt egy újabb portrésorozat a Sundance fesztiválról. Ezek a képek vasárnap, a 'The Runaways' premierjének napján készültek Kristen Stewart-ról és Dakota Fanning-ról.

Katt: http://twilight-online.nl/gallery/thumbnails.php?album=1886