Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
Spunk Ransom 2010 jan. 29. - 14:41:12 10/10
(90538/91798)
Sziasztok!

Két estet lehet megfigyelni a hímnemû Alkonyat fikázóknál:

1. Azért fikáz, mert irigy és szeretne úgy kinézni, mint Edward.
2. Rájött, hogy szerelmes Robert Pattinsonba és annyira megijed magától, hogy elkezdi mocskolni a filmet és a fõszereplõt is.

Hát így. :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 29. - 14:19:26 10/10
(90537/91798)
Szia!

Hát igen... vannak, akik sosem unják meg a fikázást, pedig ha én lennék az õ helyükben, nem csinálnám ezt. Mármint minek fektessek energiát olyasmibe, amit utálok? Lehet csak én mûködök rosszul, de akkor én nem foglalkozom ezzel...

Leguan barátunk úgy tûnik csak távolról találkozott az intelligenciával! Azt tanácsolom, hogy legközelebb ne hagyd, hogy elsétáljon melletted!!!!

A híreket pedig természetesen rendületlenül hozom :)) köszi a bíztatást!
leguan 2010 jan. 29. - 12:46:39
(90536/91798)
alkonyult alko-nyet! hajrá-hajrá!
a horrorok alap teremtményeibõl
fabrikáljunk buzeráns tinibálványt!
gratulálok pancserek!!! így ni! ez kell
a népnek! HÁNYINGER AZ A FÕSZEREPLÕ KÖ**ÖG.
MINT EGY BEDROGOZOTT DINGÓ! nézzétek
inkább a Vámpír árnyékát! arra se elég ez
a sz*r h. véleményt mondjak...na csá!

A VÁMPÍROK MÉLTÓSÁGOT SUGÁRZÓ LÉNYEK,
EZ A KRIPTA LAKÓ RÓMEÓ MAX "HÕT" SUGÁROZ!!!!

Dracula a koporsóba hányna ha látná... :(
holnap már Frankeinstein teremtményét is
ez a RÓBERT PATISZON játssza majd?

Vesszen az ALKONYAT!

PEACE HAPPY UNITY!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 29. - 00:02:05 10/10
(90535/91798)
Hidd el, nekem is az van!
Én is elmegyek, a balkonládám felé :DDD ^^ Puszi <3
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 29. - 00:00:08 10/10
(90534/91798)
MTV @ KRISTEN STEWART

Kristen Stewart a 'meztelen' jelenetérõl mesél 'The Runaways'-ban!

'Nagyon, nagyon, nagyon visszataszító meztelen vakondbõrt viseltem,' mondta el a színésznõ a fürdõkádas jelenetrõl.

Kristen Stewart volt mindenütt a 2010-es Sundance filmfesztiválon: a vörös szõnyegeken, a leülõs-interjúkon, és a mozivásznon két filmmel is, ezek a "Welcome to the Rileys" és a "The Runaways." Mindkét film érettebb szerepben mutatja meg a színésznõt, és mindkettõben egy kicsit többet mutat magából (lentebb spoilerek!). A "The Runaways" utolsó képkockáin, a filmben õ alakítja Joan Jett-et, Stewart minden ruha nélkül egy fürdõkádban a víz alatt lebeg. Ez tényleg õ volt?

"Igen," erõsítette meg az MTV News-nak. "De nem látsz semmit sem."

Ahogy Stewart elmagyarázta, olyan dolgokat is megcsinálhatsz egy film forgatásán, hogy nem kell kellemetlen helyzetbe kerülnöd a készítésekor, "Vannak dolgok amikre képesnek kell lenned a látszat kedvéért [a színészkedésben]," mondta. "Nagyon biztonságban vagy. És nem voltam meztelen. Voltak rajtam cuccok. Egy nagyon, nagyon, nagyon visszataszító meztelen vakondbõrt viseltem vagy hasonlót. Ez tényleg nagyon, nagyon, nagyon durva. A filmben olyan volt, hogy 'Ó ez állati, ez szubjektív. Elmerült. Elveszett a világban, ebben az óceánban.' "

Stewart-nak a "Rileys"-ban is, fel kellett vennie néhány kevésbé takaró ruhadarabot és egyszer vagy kétszer még ruha nélkül is volt, és ezért kapott PG-13-as besorolást. Egy fiatal sztriptíztáncosnõt és prostituáltat alakít és a jelenetek amelyekben Stewart meztelen volt, nos azok kevésbé szexis jelenetek, inkább szomorú példája a karaktere sorsának. Más szóval, ezek a jelenetek jelentést adtak a történetnek.

A színésznõ nem volt biztos az óceáni, meztelen jelenetének értelmezésében a "The Runaways"-ben. De Floria Sigismondi rendezése alatt Stewart belement a dolgokba.

"Azt mondtam, 'Mi ez? A fürdõkádban vagyok és hirtelen az óceánban vagyok. Nem értem. Oké, befekszem a vízbe úgy tûnök majd mint egy eszköz,' " mondta.

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1630582/story.jhtml
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 28. - 23:58:55 10/10
(90533/91798)
alexám drága én most veszek fájdalmas búcsút...agyhalál...
szép álmokat neked!
puszillak!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:58:30 10/10
(90532/91798)
MTV @ SZÍNÉSZET VS. ROCKSZTÁRSÁG

Kristen Stewart és Dakota Fanning: színészkedés vs. rocksztárság?!

A 'The Runaways' sztárjai egyetértettek azzal, hogy színésznek lenni és eljátszani a rocksztárt, 'mindkét világból a legjobb'.

Néhányszor biztos mindenki arról álmodozik, hogy híres zenész lesz, és körbeutazza a világot és sikoltozó rajongóknak adja elõ a dalait. Továbbá mindenki dédelget filmsztáros álmokat is, elképzeli, hogy elmegy Hollywood-ba, és hihetetlen híres filmeket csinál majd lehengerlõen gyönyörûen végigsétál a vörös szõnyegeken...

Nemrég, Kristen Stewart és Dakota Fanning bemutatták az új életrajzi ihletésû filmjüket, a "The Runaways"-t a Sundance-en, élvezve hogy mindkettejük álmai beteljesültek 20 éves koruk betöltése elõtt.

Meg kell kérdeznünk a közönség számára: Melyik a nagyszerûbb, rocksztárnak vagy hollywoodi sztárnak lenni?
"Hmmm," gondolkozott Stewart, aki a "Twilight" filmjeinek köszönheti, hogy õ az egyik legszexisebb színésznõ pillanatnyilag Hollywood háza-táján. "Melyik a királyabb?"

"Élvezem, hogy színészként rock and roll sztárnak adom ki magam," nevetett Fanning.
"Ez olyan mindkét világból a legjobb," értett egyet KStew.

Hasonlóakat hallhatunk a két színésznõtõl. Egymás után csináltak filmeket (Fanning csatlakozott a "Twilight" sagához a "New Moon" kapcsán, mint a Volturi vámpírja, Jane) és közeli barátok lettek így talán örökké képesek lennének együtt készíteni a filmeket.

Korábban, habár a karrierjeik nagyon különbözõek: Stewart-ot úgy ismerték, mint az ígéretes színésznõ, aki úgy tûnik belenõtt ebbe az évek során, miközben Fanning évtizedet aranyos filmszerepekben töltötte, mint a "Macska, le a kalappal," "Álmodó" és "A méhek titkos élete."

Most pedig nagyot ütöttek a Sundance-en, mint a Runaways. És a szüleik vajon hogyan reagáltak, hogy partizni és drogozni látták a punk-lányokat?
"Az anyukám már látta," mondta Fanning.
"Nálam még igazán senki sem látta," válaszolt Stewart. "Nem tudom egyelõre."

Hamarosan fogják. A szerepekben továbbá: Scout Taylor-Compton, Alia Shawkat és Michael Shannon, a "The Runaways" március 19-én debütál a mozikban.

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1630646/story.jhtml
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:55:53 10/10
(90531/91798)
TWITTER - DAVID SLADE

David Slade, az 'Eclipse' rendezõje tegnap megtörte a jeget! David ismét írt az oldalára, és végre kicsit bizakodóbb üzenetet pötyögött a Twilighterek számára. Azt hiszem mostmár hamarosan számíthatunk a harmadik 'Twilight' film elõzetesére!

"Nagy nap, az elsõ rendezõi változat levetítése a stúdiónak. Ez lesz az elsõ alkalom, hogy valaki a kiadókon kívül látja a változatot."

Katt: http://twitter.com/DAVID_A_SLADE/status/8291409634
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:55:00 10/10
(90530/91798)
STEPHENIE MEYER ÜZENETE

Tegnap Stephenie Meyer, a 'Twilight' Saga írónõje frissítette a hivatalos oldalát - stepheniemeyer.com - és küldött egy nem túl hosszú, de összetett üzenetet:)!

"Remélem hogy az újév jól telik számotokra. És néhány nem ezzel kapcsolatos dolog:

- Nagyon lenyûgözött az egész világ általánosan és a Twilight rajongói oldalak jellegzetessége a támogatásban és imádok mindenkit aki segíti Haitit. Lenyûgözõ látni, hogy a Twilight rajongók összegyûlnek hogy segítséget nyújtsanak. Csodálatos emberek vagytok. Ennél a pontnál, szerintem mindannyiunknak fontos, hogy emlékezzünk, hogy Haiti helyzetét nem lehet egy éjszaka alatt meggyógyítani, így... továbbra is maradjon a jó munka, és mindannyiunk imái és gondolatai a Haitiakért szóljanak.

- Egy új könyv ajánlása: Nemrég elolvastam és imádom a 'The Guernsey Literary'-t és a 'Potato Peel Pie Society'-t Mary Ann Shaffer-tõl és Annie Barrows-tõl...

- Észrevettem, hogy egy hallatlan tévedés történt a zenés ajánló oldalamon. Miért nem írtam fel a Metric-et? Ez õrület. Egyébként, a Fantasies volt 2009 egyik legjobb albuma.

- Végül filmajánlás: A 'Dear John' pénteken, február 5-én jelenik majd meg. Köszönhetõen az én állati barátomnak, Wyck-nek (akit már sokat láthattatok különbözõ Twilight Saga interjúkban, és õ az egyik producere a filmjeinknek, és õ a producere a 'Dear John'-nak) Nagyon hamar látnom kellett. Be kell vallanom, sírtam. És felfedeztem Channing Tatum-ot, akit valahogy eddig kihagytam. Tetszetõs. Nagyon. Amanda Seyfried elbûvölõ, mint mindig, és a kémia (számomra a kapcsolat mindig egy bökkenõ a filmekben) köztük kedves. Noha a kémia Channing Tatum és Richard Jenkins között (aki az apját játssza) volt a kedvenc részem.

Legyen szép hetetek!

Steph"
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:52:14 10/10
(90529/91798)
'THE RUNAWAYS' Q&A

Mindenki ismeri Joan Jett-et, de senki sem tudja, hogy milyen kemény volt Joan-ná válni!

“Néhány film a Sundance-en megváltoztatja az életed,” mondta a fesztivál szervezõje, John Cooper mielõtt a 'The Runaways' vasárnap este debütált volna a fesztiválon. “És néhány film a Sundance-en csak üt.” Olvasd csak el, hogy a film szereplõi – köztük Kristen Stewart és Dakota Fanning – és a rendezõ, Floria Sigismondi, mit mondtak a filmrõl vasárnap este a premieren.

Q: Dakota, énekeltél valamikor ezelõtt a film elõtt?
Fanning: "Énekeltem valamennyit ezelõtt, de az nem ilyeneket, mint ezek az ikonikus dalok, azt éreztem, hogy nagyon helyesen kell õket megcsinálnom. Rengeteg Runaways rajongó van, akik úgy akarják, ahogy Cherie énekelte õket, de úgy gondoltam, hogy fontos számomra hogy én énekeljem õket, így remélem olyan jó munkát végeztem, mint amilyet Cherie."

Q: Kristen és Dakota, mennyi idõt töltöttetek Joan-nal és Cherie-vel, hogy megalkossátok a szerepeket?
Stewart: "Mindenki ismeri Joan Jett-et, de senki sem tudja, hogy milyen kemény volt Joan-ná válni. Nagyon szerencsések vagyunk, hogy lányokként nõhetünk fel, akiknek azt mondták hogy bármit megtehetünk amit akarunk és az õ esetükben nem ez volt. Tekintettel, hogy mennyire fontos volt ez Joan-nak és Cherie-nek, meglepõdtem hony mennyire nyitottak voltak és nem is tudták mi kik vagyunk. Fura a barátaidról beszélni amikor itt állnak közvetlen melletted."
A közönség egy tagja: Nem hallunk téged.
Stewart: "Jó. Tagadhatatlan jelenléte van. Nem kell túl figyelmes embernek lenned, hogy megismerj valaki ilyet. Õ nagyon - tudod akármi, ja."
Fanning: "Oké, ömm számomra, amikor elõször találkoztam Cherie-vel, olyan hatalmas egyénisége volt és amikor találkoztam vele, olyan volt mintha az érzelmeit és érzéseit és gondolatait viselte volna magán és nagyon nyitott és õszinte volt velem, hogy hogy érzett ezekkel a tapasztalatokkal kapcsolatban, és és hogy ittvolt nekem az hihetetlen és ez az egyetlen oka annak hogy képes voltam megcsinálni azt amit megtettem."

Forrás: http://festival.sundance.org/2010/news/article/qa_the_runaways/
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 28. - 23:44:15 10/10
(90528/91798)
de azért ez a manó se semmi:DDDDDDD
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:41:50 10/10
(90527/91798)
:P hát öööö...
igen :DDDD
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:41:00 10/10
(90526/91798)
HITFIX @ KRISTEN STEWART

Kristen Stewart Joan Jett-rõl és a 'Twilight' Bellájáról: Melyik csapatban játszik?

Amikor arról van szó, hogy egy valódi, létezõ szeretett karaktert alakíts és egy szeretett, kitalált karaktert, akkor Kristen Stewart-nál Team Joan a nyerõ. Team Bella felett. Stewart, aki Joan Jett-et alakítja az új életrajzi ihletésû filmben, a “The Runaways”-ben azt mondja, hogy hihetetlen személyi felelõsséget érzett azzal kapcsolatban helyesen alakítsa Jett-et.

“Bella hatása a világra nem olyan fontos, és nagyszerû, mint a Joan-é, egyértelmû, hogy sosem találkozhatok Bellával,” mondta Stewart. “Ez teljesen más. Mindazoknak az embereknek akik megbíznak ezekben a nõkben, az nagyszerû...de amikor ez személyessé válik és ez az én felelõsségem, hogy ne romboljam ezt le, hogy az emberek ne vegyék el a legfontosabbat a barátom életébõl...

Joan-nak hatalmas része van ebben. Õ nagyszerû és én nagyon szeretem õt. Ha nem jól meséljük el a történetet, akkor az emberek nem ismerik majd a Runaways-t a mi generációnkban. Mert rajtunk keresztül látják majd, és ez egy sokkal másabb élmény, mintha egy eredeti, kitalált történetet csinálsz."

Belláról beszélve elárulta, hogy eddig még nem látta az “Eclipse”-t, a harmadik részét a 'Twilight' filmeknek, Stewart továbbá elárulta a rendezõ David Slade-rõl, hogy milyen stílusban alkotta meg a filmet, amely majd a nyáron fog megjelenni. “Õ egy nagyon technikális rendezõ. Nagyon. Nagyon. Õ nagyon figyelmes. Szerintem ez nagyon állati lesz a ‘Twilight’-nak, a váltásokban. Õ nagyon konceptuális. Nagyon, nagyon sok idõt vett igénybe…és nem is fogod látni, például a sok Steadicam-et. Ez szándékos, és ez nagyon állati. Ez több idõt ad, hogy gondolkodj azon mit is csinálsz. Nem tudom (a tónusát) mert még én nem láttam a filmet."

A “The Runaways”-ben Stewart azonnali kapcsolatot érzett Jett-tel, részben azért, mert mindkettejüket nagyon korán érte el a hírnév. “Profinak kellett lennünk fiatal korunk óta, ami nehéz, de neki sokkal másképpen," mondta Stewart a Sundance fesztiválon a “The Runaways” sajtóasztalánál. “Mint a legnagyobb viszontagság amivel szembe kell néznem, a blogolók és [Jett] és palackokat dobálnak az arcába, és azt mondják, ‘Ülj le, te csúnya nagyszájú.’ Látni hogy most milyen magabiztos és tudni hogy ezelõtt nem ilyen volt, az sokat jelent... És amije most van az nagyon, nagyon, nagyon erõs páncél és láthatod ezt a filmben is. Ez az amit meg akartam tenni…"Õ egy túlélõ és ugyanakkor követeli azt, hogy élhesse az életét úgy ahogy õ akarja. Õ egy nagyon okos, és inspiráló személy.”

Stewart gitározott mielõtt elkezdõdtek a forgatások, de nem volt eléggé felkészülve ahhoz, ahogy a filmben kellett játszania. “Mindannyiunknak volt két hete, és voltak zenekari próbáink, ahová az összes lány jött. Õk eljátszották a dalokat amiket mi felvettünk, azt hiszem öt vagy hat volt amit meg kellett csinálnunk.

Lejátszották õket a mikrofonon keresztül, és aztán mi megpróbáltuk eljátszani, mint egy zenakar. Kimerítõ volt, fõleg a gitárral. Kifáradtam volna a próbák végére.. és azt mondtam volna, ‘Ó a vállaim kinyírnak." Így nem meglepõ, hogy nagyon meggyõzõen énekel a filmben, és Stewart elmondta, hogy nem tervezi, hogy saját albumot adna ki.

Forrás: http://www.hitfix.com/blogs/2008-12-6-the-beat-goes-on/posts/kristen-stewart-discusses-playing-joan-jett-vs-bella-whose-team-is-she-on
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 28. - 23:39:20 10/10
(90525/91798)
huhh és öööööööö és csöpp:DDDDD
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 28. - 23:38:59 10/10
(90524/91798)
de még milyen szexi:D
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:38:30 10/10
(90523/91798)
ÚJ ENTERTAINMENT WEEKLY KÉPEK

Sok-sok új fotó jelent meg Robert/Taylor/Kristen közös Entertainment Weekly fotósorozatából. Robert Pattinson-ról rengeteg új színes és fekete fehér kép jelent meg - majdnem jobbak mint a tegnapiak:)

Katt: http://twitpic.com/photos/delaneyg84
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 28. - 23:38:14 10/10
(90522/91798)
az bizony:D
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:31:25 10/10
(90521/91798)
huhh :P
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:30:45 10/10
(90520/91798)
szexi apuka :P
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 28. - 23:30:05 10/10
(90519/91798)
PETER FACINELLI - PRESTIGE

Peter Facinelli szerepel a januári Prestige magazin címlapján. Itt van a címlap és a szkennelt képek a magazinból ahol láthatjuk a Prestige számára készített új fotósorozat képeit is.

Katt: http://www.peter-facinelli.com/gallery/displayimage.php?album=309&pos=1