Téma: Alkonyat

10/10
astragcc 2010 márc. 02. - 09:35:37 10/10
(91297/91797)
Az Avatar egy hihetetlen nagy kula. Nem is értem, hogy volt ekkora nézettsége. Talán a 3D miatt. Amúgy meg élvezhetetlen. A Twilight, fényévekkel jobb, de teljesen más kategória is. Kék lények.....pffff....mesefilm
johnnyjungle 2010 márc. 02. - 00:07:18
(91296/91797)
ritka gyenge, hiteltelen film.
és még a szinkron is fos...

zsák a foltját:)
Zsuvi 2010 márc. 01. - 22:43:37
(91295/91797)
Ha esetleg nemtûnt még fel akkor vedd észre sokan szeretik ezt a filmet! És nem véletlen, és az se véletlen, hogy ilyen párnákat csinálok, mert ezeket szeretem csinálni és nem is úgy kezdtem, hogy hû itt van ez a film amiért sokan rajonganak és én majd meggazdagszom belõle, hanem egy barátnõmnek csináltam ajándékba és mindenki mondta, hogy próbáljam meg. Ennyi és nemfogok Avatarosat csinálni mert ahhoz semmi kedvem. A film tetszett de láttam már jobb filmet is annál. Amúgy meg nemkellene ahhoz hasonlítgatni az Alkonyatot, mert teljesen más a két film.
1/10
2008 2010 márc. 01. - 19:47:46 1/10
(91294/91797)
miért mert leírtam az igazat ?

Az avataros párnákra jóval nagyobb kereslet lenne. Ez a film meg tényleg kula. Ez van.
10/10
astragcc 2010 márc. 01. - 19:42:29 10/10
(91293/91797)
Te meg költözz ki New Yorkba, vagy Holywoodba! Ilyen fanatikust!?:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:37:31 10/10
(91292/91797)
ROBERT PATTINSON - NEW YORK

Új képek Robert Pattinson-ról amint elhagyja a The Today Show stúdióját a reggeli interjú után New Yorkban.

Katt: http://socialitelife.celebuzz.com/archive/2010/03/01/robert_pattinson_appears_on_the_today_show.php?img=0&gfmt=m&gp=1
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:34:00 10/10
(91291/91797)
HITFIX @ ROBERT PATTINSON

Robert Pattinson elárulja a 'Breaking Dawn' reményeit!

A “Breaking Dawn” a leghosszabb könyv a “Twilight” sorozatban, de Robert Pattinson nem igazán “bánja akárhogy is legyen”, mármint hogy ezt a filmet egy vagy két részben forgatják le.

“Ha meg tudják csinálni egy forgatókönyvben… attól függ. Nem tudnám hogy az elsõ hol érne tényleg véget és hol kezdõdne a második. Mármint, akárhogy is, vannak filmek amit megcsinálunk, és az emberek szeretik õket,” mondta a 23 éves brit színész, aki Edward Cullent játssza a filmfranchise-ban.

Pattinson ezeket a HitFix interjújában mondta, amikor az új filmjét, a “Remember Me”-t promotálta a partnernõjével, Emilie de Ravin-nel.

Ahogy korábban megírtuk, a “Twilight”-os kollegina, Kristen Stewart azt mondta: “a történet egyértelmûen jóváhagyja a két filmet. De úgygondolom egybne is meg lehet csinálni Attól függ." és elmondta a HitFix-nek egy videó interjúban, hogy nem lenne rossz ötlet a “Breaking Dawn”-t 3D-ben elkészíteni.

Pattinson nem csak olyan filmrõl mesélt amelyik majd csak ezután jön, hanem olyanról amely már keresztülment rajta. Amikor arról kérdezték, hogy lenne e olyan szerep amit visszautasítana a félelem miatt, Pattinson elárulta, hogy az Oscar-díjas “There Will Be Blood” (Vérzõ olaj) “mindig a legnagyobb sajnálatom lesz.”
“Emlékszem arra, hogy elolvastam a forgatókönyvet és azt gondoltam, ez volt a legjobb forgatókönyv. Csak nem tehettem meg. És késõbb annyira felidegesítettek. Készültem bemenni a meghallgatásra, de akkor azt mondtam, nem tudom megcsinálni,” nevetett. “És szintén a ‘Jesse James meggyilkolása [a tettes a gyáva Robert Ford]’ -- ez a másik. Nem tudom miért vonakodom ezektõl a dolgoktól. Soha nem tenném meg megint.”

Szerencsére Pattinson sok projekttel elfoglalt, a “Bel Ami”-val amit jelenleg is forgatnak és a “The Twilight Saga: Eclipse”-el amely június 30-án debütál.

Forrás: http://www.hitfix.com/articles/2010-2-28-robert-pattinson-reveals-breaking-dawn-hopes-there-will-be-blood-regrets
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:32:28 10/10
(91290/91797)
ROBERT PATTINSON - THE TODAY SHOW

Robert Pattinson ma reggel ellátogatott a The Today Show-ba a 'Remember Me' promóció kapcsán. Itt van az interjú youtube-os változata - és itt megnézheted az eredetit! Éésésés ma 'Remember Me' vörös szõnyeg!!!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=AkVtv_AsYno&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:31:27 10/10
(91289/91797)
NIKKI REED - OSCAR RED CARPET FASHION

Nikki Reed tegnap este megjelent az Oscar Red Carpet Fashion koktélpartin, amelyet az Audi szervezett a Cecconi’s étteremben West Hollywoodban, Kaliforniában.

Katt: http://www.life.com/image/97190597
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:30:21 10/10
(91288/91797)
BOOBOO STEWART - PINK'S OPENING

BooBoo Stewart és huga, Fivel Stewart tegnap délután megjelent a Pink’s Hot Dogs megnyitóján a Knott’s Berry Farm-ban, Buena Parkban, Kaliforniában.

Katt: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/02/28/debby-ryan-anna-maria-perez-de-tagle-pinks-party/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:29:26 10/10
(91287/91797)
KELLAN LUTZ - LOS ANGELES

Kellan Lutz-ot tegnap a LAX reptéren kapták le a paparazzók Los Angelesben, Kaliforniában - Kellan éppen a reptérrõl távozott.

Katt: http://www.gallery.kellanlutzonline.com/thumbnails.php?album=527
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:23:42 10/10
(91286/91797)
CONVENTRYTELEGRAPH @ KRISTEN STEWART

A 'Twilight'-os Kristen Stewart arról beszél, hogy miért játszotta el a rocker Joan Jett és a sztriptíztáncosnõ szerepét!

Most hogy Robert Pattinson végre elárulta, hogy õ és a 'Twilight'-os partnernõje Kristen Stewart együtt vannak, nem is kaphatnának nagyobb figyelmet.

A páros alakítja a vámpír Edward Cullent és az õ szerelmét, Bella Swan-t a tini vámpírsorozatban, akiknek minden mozdulatát követik a rajongók.

És Kristen népszerûsége csak még nagyobb lett, hogy megszavazták a BAFTA 2010-es Orange Rising Star díjára és õ lett az Elle Style Awards 'Év Nõje', amirõl úgy gondolja, hogy "õrültség".

De több is van a 19 éves Kristenben, mint a 'Twilight' sorozat ügyetlen tinilánya...
Ebben az évben két nagyon különbözõ filmben fog feltûnni, amelyek nem biztos, hogy illenek majd a fiatalabb 'Twilight' rajongókhoz. Õ játssza a rocker Joan Jett-et a 'The Runaways'-ben és a bajbajutott fiatal sztriptíztáncosnõt, Mallory-t a 'Welcome To The Rileys'-ban.

Itt van hogy mit gondol a szerepeirõl és a hírnévrõl...
Hogy érzed magad, hogy megnyerted az Orange Rising Star díjat?
"Sosem szokom hozzá az ilyesmihez, [kiállni] egy olyan emberekkel teli terembe, akiket tisztelsz. Annyira kicsinek érzed magad, nem rossz értelemben, de ez egy olyan extrém adagja annak hogy ki kell állnod ide és beszélned kell azokhoz az emberekhez."

Ez azt jelenti, hogy még nagyobb dolgokba kezdesz?
"A jelöltek listája nagyon lényeges, szép dolog megjegyezni az embereket akik állati dolgokat csinálnak. Ez õszintén alázatos dolog és olyan megtiszteltetés, de nem hinném, hogy hirtelen ettõl kapnám meg a következõ nagy munkám."

A következõ este te lettél az év nõje...
"A BAFTA-ról irány az Elle Style Awards - 19 évesen megnyerni az év nõje címet, ami egy õrült fogalom, szóval nagyon készen vagyok."

Te játszod Joan Jett-et az új filmedben, miért választottad ezt a szerepet?
"Rajongója voltam Joan zenéjének, de nem tudtam a 'The Runaways'-rõl, és ez volt az egyik oka, hogy meg akartam csinálni ezt a filmet, mert úgy
gondolom, hogy az emberek az én koromban egyértelmûen nem tudnak róluk. És õk egyfajta olyan nõk akik hardcore rock and roll játszanak és nem hallgatnak és nem csendesítik le az agressziójukat."

"Ez valami olyan dolog amiért tényleg harcoltak és úgy érzem erre választottak, mint a generációm egy fiatal lánya. Úgy növünk fel, hogy azt mondják azt teszünk amit csak akarunk és ez nekik tényleg nem adatott meg. Joan-nak nagyon nehéz volt. Annyira más volt a többi lánytól, tényleg sokat küzdött."

Volt rajtad nyomás, hogy valaki olyat játszol aki ennyire híres?
"Igen, természetesen - Tudom, hogy milyen egy olyan karaktert játszani akit az emberek ismernek és imádnak, tisztán. Mármint Bella egyértelmûen egy ikonikus karakter. A különbség kettejük közt, az az, hogy sohasem találkozhatok Bellával és mondhatom neki, hogy 'Hé, szóval mi az életed legfontosabb része - és ezt hitelesen csinálom?' és egyébként nagyon jó barátok lettünk Joan-nal, õ a mi gyártásvezetõnk, mindennap ott volt a forgatásokon. ANNYIRA tanító és motiváló és nyitott volt."

És sztriptíztáncosnõt jástzol a 'Welcome to the Rileys'-ban. Mesélj nekünk errõl...
"Volt egy dolog amire odafigyeltünk, hogy Mallory ne legyen hõsiesebb, mint amennyire jelen van a való életben. Nem vettem figyelembe a meztelen jeleneteket, de arra egyértelmûen odafigyeltem, hogy minden egyes részt a lehetõ legjobban csináljak, amelyet sosem könnyû dolog megtenni."

"Nem azért választom a karaktereket mert õk nagyon kemények és élesek - ez a lány eléggé összetört és aranyos."

Jó dolog, hogy távol kerültél Bellától?
"Nagyon szerencsés vagyok, hogy egy karaktert sokáig megtarthatok, mert ez sosem lehetséges. Ez csak annyira engedékeny. Éveim voltak rá, hogy egy karakterre fókuszáljak. Õk még mindig bennem élnek egy kicsit, még mindig emlékszem rájuk. Szóval jó dolog változtatni, és természetesen ez az amiért azt csinálom amit, de azért jó dolog visszatérni."

Szóval védelmezed Bellát, mint karakter?
"Azt hiszem bármilyen karaktert játszol, és ha nem vagy abban a helyzetben, hogy megvédd õket, akkor nem tudod azokat a dolgokat igazolni amit õk tesznek. Lehetetlen lenne eljátszani õket, ha nem hinnél benne hogy képes megtenni ezeket a dolgokat."

Milyen dolog egy ikonnak lenni a 'Twilight' rajongói elõtt?
"Nem kötök hozzá túl nagy felelõsséget, mert nem tudok más lenni mint aki vagyok, Akárki kapta volna meg Bella Swan szerepét, akkor most ugyanabba a helyzetbe lenne mint én. Õ egy annyira szilárd, erõs nõi karakter, és remélhetõleg helyesen alakítom. Tényleg nagyon hálás vagyok, hogy azt csinálhatom amit szeretek és az emberek értékelik ezt."

"De példaképnek lenni abban az idõszakban, amikor az embereknek csak gondosan ki kell választani a példaképüket, egyértelmûen nem vagyok mindenki számára az."

Forrás: http://blogs.coventrytelegraph.net/thegeekfiles/2010/02/twilights-kristen-stewart-on-w.html
1/10
2008 2010 márc. 01. - 19:22:22 1/10
(91285/91797)
nagyon unatkozhatsz...
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:20:29 10/10
(91284/91797)
TWITTER - JACKSON 'CHAPLIN' RATHBONE

A misslawn nevezetû Twitter-felhasználó tegnap küldött egy új fotót a twitterére, amelyen Jackson Rathbone-al látható és szombaton este készült a 100Monkeys koncertjén.
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:19:33 10/10
(91283/91797)
PETER FACINELLI - MILK & BOOKIES

Peter Facinelli és családja tegnap megjelentek a Milk & Bookies elsõ alkalommal megrendezett 'mese-ünnepén' a Skirball Cultural Centerben, Los Angelesben, Kaliforniában.

Katt: http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/jennie-garth-and-jennifer-garner-milk-bookies-babes-216042/#blog
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:16:09 10/10
(91282/91797)
ANNA KENDRICK - Z SPOKE LAUNCH

Anna Kendrick február 27-én, szombaton megjelent Zac Posen 'Z Spoke Launch' vacsoráján Beverly Hillsben, Kaliforniában.

Katt: http://www.annakendrickfan.com/gallery/thumbnails.php?album=249
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:13:33 10/10
(91281/91797)
ROBERT PATTINSON - NEW YORK PORTRÉK

Robert Pattinson-ról a szombati napon készült egy új portrésorozat is a 'Remember Me' promóció kapcsán New Yorkban.

Katt: http://everglowmedia.net/gallery/thumbnails.php?album=1034
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:11:22 10/10
(91280/91797)
DAKOTA FANNING - CINEMA AUDIO SOCIETY

Dakota Fanning február 27-én, szombaton megjelent a Cinema Audio Society 46. hivatalos díjátadó vacsoráján a Millennium-Baltimore Hotelben, Los Angelesben, Kaliforniában.

Katt: http://dfanningsource.com/photos/thumbnails.php?album=246
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:05:05 10/10
(91279/91797)
ASHLEY GREENE - DOLCE & GABBANA

Ashley Greene tegnap megjelent a Milánói Divathét Dolce & Gabbana showján Milánóban, Olaszországban. Ash gyönyörû volt!

Katt: http://www.ifelthope.net/gallery/thumbnails.php?album=522
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 márc. 01. - 19:02:28 10/10
(91278/91797)
HOGYAN LETT KRISTEN MARTNE?!

Szóval milyen szerepe van Jodie Foster-nek abban, hogy az akkor még fel nem fedezett Kristen Stewart szerepet kapott a "The Yellow Handkerchief"-ben?

Arthur Cohn, a producer aztmondta, hogy Foster "kényszerítette" õt, hogy szerzõdtesse le az elõ-"Twilight"-os Stewartot a filmbe.

"Senki sem akarta, hogy bevegyem (Stewartot) Martine szerepébe, mert gyakorlatilag ismeretlen volt," mondta Cohn a sajtónak a "The Yellow Handkerchief's" sajtós napján. "De Jodie Foster, egy közeli barátom, kényszerített rá, hogy bevegyem."
"Szóval így bevettem."

Ugyanezt ismételgette a sajtókonferencián is, hogy Foster "ajánlotta" Stewartot a szerepre. "Követtem Jodie' tanácsát, mert õ egy nagyszerû színész és rendezõ," idézte Cohn a jegyzeteibõl.

Nos valóban, Cohn és Foster barátok. És Foster és Stewart között is van egy kölcsönös csodálat mióta Foster eljátszotta a színésznõ anyját a 'Pánikszoba' c. filmben.

De amikor Stewartot arról kérdezték, hogy tud e errõl a Foster-es "Handkerchief" szereplõválogatásról, Stewart azt mondta most hallja elõször.

A film rendezõje, Udayan Prasad azt mondta, hogy Kristen tényleg most hall errõl elõször, hogy a színésznõ ajánlotta be a filmbe William Hurt-höz és Mario Bella-hoz.

"Amit Kristen tesz annak félelmetes jelenléte van," mondta a PopEater-nek. "Besétált a szobába. Csak érzel valamit, hogy ki ez a személy?"

"Art [Cohn] valószínûleg beszélt Jodie Foster-rel miután találkoztunk Kristen-nel."

És egy Foster-hez közeli forrás elmondta a PopEater-nek, hogy egy Cohn-nal való telefonbeszélgetés közben támadt az az ötlete, hogy hallgassák meg Kristen-t. "Arthur volt aki megemlítette Kristen-t és Jodie azt mondta, 'Ó te jó isten, õ nagyszerû lenne,' " mondta a forrás. "Nem az õ ötlete volt."

"De Jodie mondta azt, hogy Kristen nagyon jó lenne erre."
Szóval tisztázzuk, Stewart hozta a saját sütijét a meghallgatásra és Foster olvasztotta meg a jeget.

Forrás: http://www.popeater.com/2010/02/27/how-jodie-foster-helped-kristen-stewart-nab-her-role-in-the-yel/