Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:33:41 10/10
(1083/2983)
Jégggggggg!!!!

Nemtom, anélkül mi lenne velem!

:-)
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:32:56 10/10
(1082/2983)
Köszi Meli!

Remélem nem haragszol meg , de most nevettem egy jót!

Köszi ezt, mert már régen nevetem egy jóízût, így spontán!!!!!!!!!!!

:-)))))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:31:06 10/10
(1081/2983)
Szia!

Anyukád azóta jobban érzi magát???
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:29:30 10/10
(1080/2983)
Szia Meli!!!!!!!!!!!!!

Nagyon köszönöm, hogy vedted a fáradságot és leírtad nekünk e pár csodálatos nap történetét!!! :-)

Nagyon kalandos nyaratok lehetett!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

:-)))))))))))))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 17:12:28 10/10
(1079/2983)
Hali Lisa!
Kösz az ajánlott oldalt.
Szívesen az élménybeszámolót!
Örömmel olvasnék én is az élményeidrõl bõvebben.
Akár itt, akár email-en. meli0122@freemail.hu
Üdv!
Lisa111 2007 júl. 22. - 13:03:34
(1078/2983)
Meli, köszi a beszámolókat !!! :)

hát az én nyaralásom 2 nap volt Londonban, jó sokba került, pedig így is diákszállóban aludtunk..(de ott még az is drága)

Varsóba szeretnék visszatérni vmelyik nyáron egyszer, hogy a többi nevezetességet is megnézhessem, amit télen nem lehetett..
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 02:00:21 10/10
(1076/2983)
6.
Akkor éppen a strandon hálózsákos csoportok heverek, és aludtak a fiatalok. Megszámoltam, épp tíz kupacot alkottak. Aztán láttuk, hogy rendõrök érkeztek akik ébresztõt fújtak, hogy menjenek a strand területérõl. Az utóbbi napokban a szúnyogok is zavartak minket, mert jött egy irtó repülõgép és a rovarok csak felzavarodtak. Enyhítés volt, hogy készültem szúnyogirtós párologtatóval. Utolsó napunkra már nagyon langyi lett a víz, sokat voltunk a strandon. Ettünk gyrost, sütöttünk lángost, palacsintát, muffint, fõztünk pörköltet, tökfõzeléket, tésztát a héten, nagy közös reggeliket tartottunk. Húgomék elõbb elindultak hazafelé, állítólag kirándultak még Füreden a görög csarnoknál és sétányon, meg Tihanyban. Szerintem nem sok helyre juthattak el a meleg miatt, mert a légkondis kocsit nehéz elhagyni. Mi este utaztunk mikor már a nap lemenõben volt. Szép is volt a naplemente hazafelé! Nagy vörös gömbként közeledett a látóhatár vonalához. Utána pedig a felhõk alkottak a háttérfényben magas hegyeket a távolban. Sötétre értünk haza a nagy kalandok után.

Üdv Mindenkinek! Szép nyarat, kellemes élményeket kívánok!
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:59:20 10/10
(1075/2983)
5.
A fiúk horgászatot rendeztek az éjszaka. Mi lányok a séta közben meglátogattuk õket. A mólón horgásztak. Reggel kíváncsian kérdeztük milyen sikerrel jártak. Azt terveztük, hogy másnap grillen megsütjük a halakat. Hát nagy élményük volt! Mikor mentek kiszedni a halakat a hálóból az a látvány fogadta õket, hogy a halak darabokban vannak, sõt a partra is kihúzták a patkányok némelyikét. Pfuj, amikor megvilágították a köveket, nyüzsögtek a patkányok! Szóval a horgászat eredményérõl ennyit. Reggel mesélték még, hogy pedig angolnát is fogtak aminek az elkészítését egy jártas horgász ecsetelte nekik. Meg kell nyúzni stb. Aztán anyu elkezdte mesélni, hogy amikor õ ilyet látott és sütötték ki az angolna szeleteket, még a serpenyõben is mozgott az idegektõl. Olyan gusztustalannak találtuk, hogy témát is váltottunk a beszélgetésben. Egyik reggel pedig korán felébredtünk. Nehéz volt az alvás, mert a szobák is egyre jobban felmelegedtek. Olyan korán, hogy lementünk a partra napfelkeltét nézni. Gyönyörû fotókat készítettem, a napfelkelte egy igazán csodás jelenség. Egy horgász mesélte nekünk, hogy õ rengetegszer látta a korai horgászat miatt, de mindannyiszor más és más képet mutatott!
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:58:28 10/10
(1074/2983)
4.
Következõ napon játszottunk szókirakót a Blancoval kártyáztunk a strandon, estére pedig a másik húgomék csatlakoztak hozzánk. Szinte éjszakai fürdõzést rendeztünk, mert már olyan sötét volt. Húgom és a barátnõje is hozott kölyökkutyát, úgyhogy volt nyüzsgés rendesen. Szegény anyu járt rosszul, mert mikor elindultunk fájdogált a torka, másnapra pedig még be is dagadt, a hangja is elment, alig bírt nyelni, láza is lett. Algopyrint szedhetett, aztán a húgomék hoztak másik bevált gyógyszert, azokkal próbált jobban lenni. Szóval õ sokat aludt, nehezen viselte a meleget, szenvedett a betegségtõl, sajnáltuk szegényt. Nem tudtuk mi lenne jobb, hazavigyük, vagy használnak-e a gyógyszerek. Végül velünk maradt az ingadozó hogyléte miatt. A Balcsi vize pedig egyre melegebb lett! Nagyokat fürödtünk. Rákokkal is találkoztunk, nekem éppen a fürdõruhámba szorult egy, fúú gyorsan ki kellett szednem!
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:57:40 10/10
(1073/2983)
3.
Következõ nap is hasonlóan telt. Este pedig Balatonfüredre mentünk kirándulni. Elsõként a határán lévõ Savanyú forrásnál álltunk meg. Érdekes volt a különleges ízû víz, és az emberek akik palackozzák maguknak, hordják haza a gyógyító vizet. Onnan a következõ állomás a Plussz üzlet parkolója volt, mert az mellett egy újabb forrást néztünk meg. Ennek a vízét sokkal üdébbnek éreztük. Volt ott egy kedves férfi aki felajánlott két flakont amibe vihettünk magunkkal a vízbõl. Ezután folytattuk a forrás túránkat. A füredi sétányt szépen átépítették, lekövezték, új épületek épültek, sõt szökõkút, ivókutak, új üzletek, kis fák stb. Látványosan szép lett. A parkot is kiritkították, átláthatóvá és biztonságosabbá tették, ott is kellemes sétálni. Színpad és tér is készült a mólónál lévõ keresztezõdésnél. A következõ forrás a Kossuth-forrás volt a szívkórház elõtt. Már ott sem alul folyik a víz, hanem két nyomógomb tartásával kétoldalról. Innen a Balcsi felé haladtunk a parkon át. Egy szökõkút mellett ahol medencés uszoda van. Közel a parthoz és a fás sétányhoz, van ott egy újabb forrás. Kisebb sort álltak az emberek. Sokan voltak nagyon a sétafikáló, szórakozó emberek. A víz szélén pedig a hattyúk és a kacsák. Nézelõdtünk, majd késõ este visszautaztunk lepihenni.
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:57:03 10/10
(1072/2983)
2.
Másnap sokat strandoltunk, meg egyébként az összes napon, mert annyira meleg volt, hogy leginkább csak a parton lehetett kibírni. Onnan jött egy kis szellõ és a páratartalom miatt is elviselhetõbb volt. Viszont ahogy elhagytuk a partot érezhettük az õrületes meleget. Esténként próbáltunk kirándulni, de nem volt könnyû még akkor sem. Elsõként a szentbékkállai kõtengert kerestük fel. Hatalmas kövek hevernek a dombos tájon. Vannak köztük hullámos felületûek madáritatós öblöcskékkel, meg vannak nagy magas darabok, barlanggal. Látható egyeseken a rétegzõdés. Ezek a kövek még a Pannon tenger nyomait õrzik. Ennek a kõtengernek a híressége az Ingó-kõ. Egy kb. 3 méteres sziklatömb tetején egy lapos tetõszerû kõ van amely negyede lelóg a tömbrõl. Ha a belsõ szélére áll egy ember akkor meginogtatható. Természetesen ki is próbáltuk, készítettem több jó fotót is. Állítólag a köveket azért szórták szét, mert malomkövek után kutattak az emberek. Volt is ott egy faragott, már kerekített kõdarab.
A kirándulás poénja az volt, hogy mire odaértünk, kiderült, hogy az elkészített hûtõdobozt otthon hagytuk! Szóval a kikapcsolódás megvolt, mivel a figyelmünk már pihenõben volt. A kövek után a faluba megálltunk fagyizni, üdítõzni, aztán mentünk is vissza elmerülni a hûs Balcsiba.
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:56:21 10/10
(1071/2983)
1.
Szóval elindultunk, és útközben vásároltunk a nagy Tescoba Veszprémnél. Én kinn maradtam a kocsinál, mivel nem akartuk, hogy a felpakolt kocsi szemet szúrjon valakinek. Anyuék bementek és egy óra múlva találtak ki. Kissé húzós volt a forró parkoló, keresgéltem a kibírható helyzetet. Végül a kétoldali kocsiajtót kitártam és úgy keletkezett némi huzat. Közben karkötõ csomózással múlattam az idõt. Nagy mániám lett, úgy látszik. Tesómék pedig rájöttek, hogy otthon hagyták a fontos autópapírokat, pénztárcát stb. Hát ez gáz volt! Mivel a Balcsi körül sok a rendõri ellenõrzés, merész lett volna majdnem egy hetet papírok nélkül utazgatni. Így kénytelenek voltak visszautazni Gyõrbe! Nekik hosszúra nyúlt az utazás! Végül nevettünk már rajta, hogy ennyi erõvel az autópályán is mehettek volna, fel Pestre onnan Székesfehérvárra, majd autóúton a Balcsihoz. Szóval bolondoztunk. Sokat nevettünk, nevettettük egymást. Igaz a családban eléggé feszült a légkör a sértõdékenység és egyéb apróságok miatt. Nekem az is fura volt, hogy nyüzsögnek körülöttem, mert a hétköznapjaim csendesebbek.
Még az este pancsikoltunk a tóban, akkor még szinte hideg volt az elõzõ heti lehûlés miatt.
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:47:14 10/10
(1070/2983)
Szia Laci!
Jaj, mindjárt elpirulok! Köszi!
Persze szupi volt! Írok egy élménybeszámolót!
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:44:12 10/10
(1069/2983)
Nem is gondolom, hogy az rossz volna. Bár a konzervatív kifejezés eléggé táv körû, és nem is illik rám 100%-osan.
Az oké, hogy nem kell egyformának lennünk személyiségeink vannak, de ha komoly érvelésekbe kezdenénk, akkor kiderülne, hogy egy alapokban közös elvek szerint kellene élnünk. Két ellentétes gondolat közül, csak ez egyik lehet igazság. Azért kedvesek a soraid, köszi.
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:37:56 10/10
(1068/2983)
A napokban nem volt semmi, amikor a szerkezetkész lakások hírdetést elolvastam szeretkezésnek!!!!!!!:-))))))))))
Oh, hát hol járt az eszem...:-)))))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:36:02 10/10
(1067/2983)
Aha, legalább jég az van!:-)))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:34:12 10/10
(1066/2983)
Persze ez csupán csak egy variáció volt a sok közül ahogyan Julia és Christian kapcsolata alakulhatott volna! Egyébként ari volt Julia a doki szerepében. Olyan érthetetlen, hogy nem tudja elfogadni, hogy az anyaságot választotta a karrierje helyett. Saját döntése volt! Sean kevesebben is dolgozhatna, hogy kivegye a részét a gyereknevelésbõl, és Julia tanulással is tudjon foglalkozni, de lehet, hogy ez így túl sok lenne.

Hát ez a cici ügy olyan gáz volt szerintem! Elõször is még Christian szerint is tökéletesek voltak Julia mellei! Nem osztom a véleményt, hogy sok nõ követte volna a példáját csak azért mert a másik nõnek nagyobb.
Komolyan mondom, amikor Seannak megmutatta arra gondoltam, hogy azt fogja mondani Juliának, hogy nem a melleivel voltak gondok, hanem a fejével, mármint ami benne van azzal!
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:25:41 10/10
(1065/2983)
Már csak a Kés/alatt maradt. Hamar lemennek az évadok, ha minden hétköznap van, de azért ez nagyon jó!
Hallottam valami késesrõl, gondolom hoz egy kis izgalmat...
10/10
Meli 2007 júl. 22. - 01:23:55 10/10
(1064/2983)
Eléggé gyors voltam....:-)))
Nézegettem eddig a Lost honlapot, mert már holnap az évad befejezõ részei lesznek, aztán állítólag csak februárban folytatják.