Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 júl. 24. - 17:03:04 10/10 Előzmény Meli
(1103/2983)
Szia Meli!!!!

Tegnap szörnyûség történt a családban!!!

Tegnap moziban voltam a testvéremmel és a legjobb barinõjével!! Reggel 7-kor keltem, mivel anyummal elmentünk venni egy nadrágot, amit régóta szerettem volna! Este majdnem összeestem a fáradságtól, így 6 óra után lefeküdtem egy kis pihire! El is aludtam! A tesóm és a barinõje meg az utcán sétálgattak és beszélgettek!
A családban 4 cicus van, akik szinte családtagok, nagyon szeretjük Õket!!!!!!!

Szóval este az úttest szélén....vagyis inkább az úttest mellett aludt a cucis! Jóformán már a füves részen feküdt szegény állatocska, amikor hirtelen a semmibõl elõbukkant egy autó és vadul elgázolta, de nem is véletlenül,.........hanem direkt, szánt szándékkal!!!!! A cicus ott feküdz az árok szélén , és az autós látta .............simán elmehetett volna az úttesten ......de neki az nem volt jó...hanem az úttest szélére húzódott és átment a kis állaton!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-((((((((((((

Tudom jól, hogy ez nem olyan , mint egy rokon halála.vagy hasonlók, de szörnyû érzés!!!!!! Állandóan az jár a fejemben, hogy hogy lehet valaki ien gonosz, ien beteg ember, hogy megöljön egy szerencsétlen kis cucust, aki senkinek sem ártott!!!!!!!!!

Sajnos a tesóm és a barinõje végignézték az eseményt!!!!!!!!!!!!! Sajnos szörnyû volt nekik! Anyukám behozta a cicust...sajnos nem lehetett rajta segíteni.....kínlódott és szenvedett egy jóideig...aztán elpusztult!!! Én ezután ébredtem fel !!! Szóval engem már a hírrel fogadrak!!!!
Volt sírás..meg sok-sok szomorkodás...........

Csak gondoltam leírom nektek, hogy milyen szomorúság ért!!!! Ha nektek is van (volt )állatotok, akkor jól tudjátok mennyire lehet szeretni egy kis állatocskát.........mennyire az ember szívéhez tud nõni egy cicus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon szomorú vagyok..................de megõrülök, ha arra gondolok, hogy valaki szabadon van, aki ilyen szörnyû módon megölte a cicusomat!!!!!!! Ki képes erre?
:-(((((((((((((((((((((((((((

Még van 3 nagyon aranyos cicusom, akiket ezentúl sokkal, de sokkal jóbban fogok szeretni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 24. - 16:50:09 10/10 Előzmény Meli
(1102/2983)
Szia!

Vasárnap tök jó volt az idõ!!!!!! Sajnos ma viszont eléggé hideg van!! Sajnos---miket írok én!! Nagyon örülök egy kis hidegnek, jó egy kicsit kimeni a levegõre és a kertben sétálgatni anélkül, hogy majdnem összesnék a melegtõl!!!!!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 24. - 16:48:14 10/10 Előzmény Meli
(1101/2983)
A Késes a 3. évad egyik szereplõje lesz! Még nem ismered , de hamarosan feltûnik.............szóval nemsokára meglátod, kit rejt a Késes álarca! Szóval nemsokára jön pár új szereplõ....köztük keresd a perverz, õrült , "beteg" sorozatgyilkost, aki mindkét fõszereplõ életét tönkreteszi!
Az egyiküket csak fizikálisan bántalmazza...viszont a másik doki életét minden területen elcseszi!!!!!
:-(((((((
Nem is árulok el semmit........bár olyan jó lene elolvasni a véleményed a dolgokról!
De most megpróbálok türelmes lenni!!!!!!! Már nemsokára lesznek azok a részek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
10/10
hozzászóló 2007 júl. 24. - 16:35:17 10/10 Előzmény Meli
(1100/2983)
Szia Meli!

A hugom....hát......szóval Õ teljesen más , mint Én , de mégis nagyon sokban hasonlítunk!!!!!!!!!!!! :-)
Nagyon szeretem Õt....!

Meli, Te el sem hinnéd, de manapság nagyon korán kezdik a fiatalok a "járást" , a kapcsolatokat!
Az általános iskolában már hatodikosok is elkezdenek "kavarni". Na, ezt szépen megfogalmaztam! A lényeg az, hogy amíg ártatlan dologról van szó, addig szerintem nincs akadálya ennek! Ezért is gondolom, hogy most tényleg szurkolnom kellene a tesómnak, mert et a mostani srác úgy tûnik rendes! Nem nagy képû, nem udvariatlan, nem rossz tanuló és nem is unszimpatikus nekem! ( bár a tesóm összes fiúja nem szimpi, de ezt szerintem értitek, hogy miért is ) Szóval csak csókolózás...ölelések..beszélgetések...közös strandolások, mozik ,..stb.........ez egy normális kapcsolat ien korban!!!!!!

Sajnos én ismerek számtalan korombelit, aki már a szüzességét is levesztette....volt oan aki a nyári táborban.. :-( Szóval ez nem helyes...vagyis nem hogy nem helyes .......ez egyszerûen nem normális!!!

Meli! Gondolom most rendesen megleptelek, de ez a helyzet manapság!!! Végülis , ha bekapcsoljuk a TV-t, már ott is ezt mutatják, szóval vannak jó kis példák a gyerekeknek!!!

A legutóbbi "udvarlója" a testvéremnek, például arra akarta ráveni a hugomat, hogy feküdjön le vele..........Erre mit mondtok? Hát normális az ilyen?
Szerencsére ez a srác már a múlté.....A testvérem se hülye, hanem egy nagyon okos , aranyos intelligens lány, aki tudja, hol vannak a határok!
( még ez a nagy szerencse)

Szóval úgy néz ki, hogy ez a mostani srác jó választás! Tetszenek egymásnak és meg is értik egymást egyenlõre! (de ne kiabáljuk el azért) Szóval rajtuk tartom a szemem, de azért féltem a hugomat!!!

Tehát azt tudom csak mondani, hogy ez már egy más világ...........nekem mindig tetszetek azok a filmek, amelyek a " régi" idõkbe röpítettek el minket..régen olyan más volt minden , most elsõsorban a párkapcsolatokra gondolok!
Szerintem Ti is láttatok már ilyen kösztümös filmeket! :-)

Szóval ez a heléyzet ilyen téren!!!!!

:-))))))))))))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 20:28:49 10/10
(1099/2983)
Hali Lisa! Megnéztem a topikot, valóban jó kis képek vannak. Nekem a hóemberes tetszik a legjobban, alul. Meg a 17.-ben is helyesek, jó nagy kép!41-42, 91-92, 104, 106: Húúú a csókjelenetek!
Üdv!
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 20:15:47 10/10
(1098/2983)
Hát nekem is hamar elröppent a vasárnap. Este mondogattam, hogy holnap is lehetne vasárnap!:-))))
Lazultam én is. Fürdõruciban mászkáltam. Kinn pedig metszettem a rózsát, majd a hintaágyban lazultam. Tényleg kellemes volt az idõjárás, élvezetem én is!!!

Micsoda? A húgod elõzõ két kapcsolata? Most újabb? Hát te sem vagy egy vénlegény, de a húgod igencsak kislány lehet még ennyi kapcsolathoz. Ez a mai világ, õrület!!! Bár én az általános suli után kezdtem...
Szurkolok neki! Szurkoljunk!! :-)))))))))))
Üdv.!
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 20:06:20 10/10
(1097/2983)
Fura húzás?!? Szerintem ilyesmivel tele van a sori, ez a lényege. Döbbentõ? Legalább láthattam mégis hogyan használják, hiszen a valóságban tényleg rengeteget eladnak és nem csupán poénból ajándékozzák egymásnak, vagy dobnak fel a jelenlétével egy bulit, hanem használják is! Jah, Seantól tényleg gáz volt, de nagyon bírtam ahogy Kimber jellemezte az akciót! :-))))))))))))))))))))))))))))))))
A kapcsoltuk tényleg csupán testi, amolyan Sean bosszú. Olyan dühitõ, hogy így reagál, egybõl meg kellett csalni Juliát, pedig az õ esete már õsi volt.
Bár mint tudjuk, lesz ez még így se!:-))))))))))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 19:58:08 10/10
(1096/2983)
Köszi! Néztem a Lostot, kicsit kiakasztó volt.
Az utazás nem volt fárasztó, hiszen nincs messze tõlünk a Balcsi! A hétvégén azért jót pihentünk itthon!
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 19:55:58 10/10
(1095/2983)
Nocsak! Elõre ismert személybõl lesz a késes.... Már gondolkodom is! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 19:54:26 10/10
(1094/2983)
Valóban a szeretet számít, mint tudjuk ki is békülnek. Igaz, nem ápolják eléggé a kapcsolatukat. Sean keveset van otthon, Julia pedig csak támadja kérdõre vonja, a vágyai után sóvárog, nem szeretõ társa Seannak aki segíti õt.

Szerintem nagyon csúnya volt ahogyan Julia közölte Seannak, hogy Matt nem az õ fia!!!Nem csoda, hogy hirtelen kiakadt. Sokkal célszerûbb lett volna, ha leül vele egy nyugis pillanatban, hogy beszélni szeretne vele. Aztán úgy kezdené, hogy beszél Mattrõl, a nevelésérõl, közös élmélnyeikrõl, aztán arról, hogy szép családot alkotnak, de csinált valamit ami nem hagyta nyugodni. Mondhatta volna itt is, hogy mintha egy medve járna a nyomában. Majd szégyen közt bevallaná, hogy a kapcsolatuk kezdetén még zavarodott kislányként mit is tett, és pár hónapja pedig elment egy apasági tesztet készíttetni.
Ilyen körítéssel talán másképpen fogadta volna Sean, hiszen maga Julia is Sean fiaként nevelete Mattet és csak néhány hónapja vagy hete tudta meg az igazságot.

Tudom, a filmben izgalom kell, legyen mirõl szólnia, csak jó róla dumcsizni!
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 19:42:23 10/10
(1093/2983)
Dehogy haragszom!
Épp ez volt a célom, örülök, hogy célt ért!
:-))))))))))))))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 19:41:13 10/10
(1092/2983)
Igen, tegnap és ma is felhívott! Jobban van, ma pedig elment a dokihoz is. Õ is mondta, hogy szépen gyógyulgat. Igaz, nagyon béna egy doki, azt mondta anyunak, hogy úgy néz ki a torka, hogy leforrázta vagy túl hideget nyelt. Hát csupán fagyit evett anyu az eset elõtt, de ha attól így beájul, elmegy a hangja, bedagad, akkor nagyon gyenge a torka. Egyébként is: ettõl belázasodna??!!??
Na, mindegy, lényeg, hogy felépülõben van.
10/10
Meli 2007 júl. 23. - 19:37:47 10/10
(1091/2983)
Szia Laci! Sziasztok!
Örülök a lelkesedésednek, jólesik nekem is és örülök, hogy tetszett a leírásom! :-))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 20:05:07 10/10
(1090/2983)
Mégegyszer köszi a soraidat..............nagyon jó volt olvasni.....a mai estémet meg is "szépítetted"!!!

:-)))))))))))))))))))

Kellemes hetet kívánok mindenkinek! Jó nyarat!

Szervusztok!!!!

:-)))))))))))))))))))

Hellosztok!

:-)))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 20:03:15 10/10
(1089/2983)
Ez a vasárnap úgy el röppent......................... :-(

Dél körül ébredtem fel.......lustálkodtam..ebédelgettem......aztán a kis pizsamámban kiültem a kertbe egy pohár jégkockás üdítõvel és csak gyönyörködtem a nyárban!!

Ma volt elõször, hogy nem volt az a szörnyû meleg!! Vagyis inkább azt mondanám, hogy fújt a szél és ezért kicsit jobb volt, azaz elviselhetõ!!!! A szél sem azt a forró, párás levegõt fújta, hanem egy kissé hûsítõ, kellemes levegõt!! :-)

Itt a nyár ,itt a szerelem! A hugom épp most vágott bele egy új kapcsolatba!!!! Szurkolok neki, mert az elõzõ két kapcsolata nem ért jó véget.........( az elsõ komolyabb srác a nyaralásán SMS-en szakított vele):-(

Sajnos én, mint " nagytesó" nagyon féltem a hugomat, mert tényleg megérdemelne egy rendes srácot! Talán most sikerûl!!!!!!!!!!!!!! Szurkoljunk!

Tehát ez a nap csak úgy elreppent..........nem csináltam semmit, vagyis takarítottam, tehát a mai "hasznos" cselekedetem megvolt!!!!!!!!!!!!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:54:17 10/10
(1088/2983)
Visszatérve a kés/alattra:

Most ugrott be, hogy mi is volt egy múltkori részben! :-)))

Nagyon érdekes és fura húzás volt a soorozat alkotóitól, hogy beletették azt a " szexbabát". Ledöbbentem, hogy Shean miket csinált vele!

Shean és Kimber között csak szexuális vonzalom van...........ez nem lesz egy komoly kapcsolat!!!! :-) talán jobb is, mert Shean jobbat érdemel (sokkal).

Kimber meg Matt mellett köt ki, amit már úgyis tudsz! :-((
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:50:38 10/10
(1087/2983)
Szia Meli!!!!!!!! :-)))))))))

Én az AXN-en csak a Survivort nézem.......és az ajánlóban láttam a Lost évadzáró részeinek a bemutatóját!!!!

Jó szórakozást hozzá!! Pihend ki az utazás fáradalmait!
tényleg: nagyon elfáradtatok az utazás alatt???
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:48:33 10/10
(1086/2983)
Köszi Lisa az oldalt!! Nagyon tetszik, és jók a képek !!!!!!

szia!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:47:43 10/10
(1085/2983)
Jaja...........a Késes!!!! A 3. évad szinte a Késesrõl szól, aki "végígkíséri" a két plasztikai sebész életét ebben az idõszakban! :-((((((
Errõl nem is írok , nehogy elszóljam magam.....és olyat írjak, amit Te még nem akarsz megtudni............szóval majd meglátod.........egy biztos: amikor kiderük, hogy ki a Késes...nagyon nagyon nagyon, de nagyon megfogsz döbbenni! Vagyis lehet, hogy Te már sokkal hamarabb rájössz, met én úgy ismerlek (legalábbis amennyire itt a neten ismerhetlek) , hogy levonod a következtetéseket és "forog az agyad"! :-)))))
Na , ezt jó hülyén fogalmaztam meg! Bocsi! :-(((( :-)))))

Szóval nézd a sorit, aztán majd kíváncsi leszek a véleményedre idõnként!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 22. - 19:40:39 10/10
(1084/2983)
Amikor Julia megmutatta az új cicijeit Sheannak......... hát az nagyon durva rész volt....! :-(
Sajnáltam Juliát, mert szeretett volna valami "elismerést" kapni.....látszott a csalódása, de Sheannak is iagaz van.........így 20 év után megtudta, hogy a fia nem is a "fia".
És ami a legszörnyûbb, hogy a legjobb barátja Matt vérszerinti apja. :-( De szerintem a legtöbb esetben ez nem is számít........szerintem ien esetben csak a SZERETET SZÁMÍT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!