Keresztes³ovag 2016 nov. 01. - 10:09:02
(29/49)
az eddigi hozzászólások alapján nem számítottam sok jóra a filmtõl, de ez még az alacsony várakozásaimnak sem tudott megfelelni. Vártam, vártam, hogy a végén lesz majd valami, de hát semmi izgalmas nem történt.
1/10
Istenasszony 2016 okt. 31. - 08:35:41 1/10
(28/49)
Gagyi, logikátlan, nevetséges - jézusom...
6/10
pihes 2016 okt. 25. - 06:37:17 6/10
(27/49)
Az biztos, hogy nem egy nagy költségvetésû film.
Azt a nagy fantáziát, nem is kellett belevinni. 1 kezem sok hozzá, meg tudtam rajta számolni, az ijesztõ jeleneteket.
A történet hossza, és témája, nagyságrendben, egyezik...
AKG87 2016 okt. 24. - 20:50:49
(26/49)
Csalódás volt ez a film. A sztori nem lenne rossz, lett volna benne lehetõség, de olyan összecsapott lett az egész. Rövid, nincs is ideje kibontakozni a filmnek, mire elkezdene ijesztõvé és kellõen nyomasztóvá válni, már egy csapásra meg is oldódik a probléma. Viszont a tény, hogy a lény egészét sose láthatja a nézõ teljesen, szerintem pozitívum. Ezek a horror filmes lények, mindig addig ijesztõek, amíg nem láthatjuk õket teljes valójukban.
zs9302 2016 okt. 24. - 19:15:42
(25/49)
Ez a film nem elég kidolgozott, a forgatókönyv kissé összecsapottnak tûnik, ennek ellenére nagy pozitívum a film világításért és operatõri munkáért felelõs szakembereinek a munkája, akiknek sikerült ijesztgetõs jeleneteket hoznia (ami sok horrorfilmben nem sikerül).
King Diamond 2016 okt. 23. - 22:33:28
(24/49)
Azért írtam, hogy is. Az õ hozzászólásait olvasva nekem leginkább az jön le, hogy neki minden film tetszik (vagy csak olyan filmekhez ír, amiket szeret), és olykor hozzászól egy-egy felhasználóhoz, aki valami nagyon kirívót ír. Én nem tudom, hogy ez hanyadik nickje, nem is nagyon érdekel, de jó lenne, ha megszabályozná a Port.hu ezt az egészet. Nem kéne olyan nagy dolgokat csinálni amúgy, simán csak idõszakos regisztrációt alkalmazni, plusz a trollokat nem csak bannolni, hanem az összes hozzászólását törölni (mint például a boom, torolt felhasználo, gab19, stb. nevû elmebetegek). A törölt felhasználókét (vagyis, aki magát törli) szintén. Aztán mindenki százszor jobban meggondolná, hogy érdemes-e trollkodni/törölni magát. Érdekesmód, a Snitten nincsenek trollok, és ott lehet értelmesen (is) beszélgetni a topikoknál. De ez is OFF sajnos, így lehet, hogy ezt is törlik majd a moderátorok.
Man2 2016 okt. 23. - 22:03:04
(23/49)
Végre egy értelmes ember.Egyettértek veled!
King Diamond 2016 okt. 23. - 21:42:02
(22/49)
Már bocs, de nem gondolod, hogy szánalmas vagy ám te is a ki tudja hanyadik nickeddel már...persze, egyszerûbb törölni õket, én sem kötõdnék abszolút egy olyan nickhez, amivel csak a sok faszságot írom a topikokba. Nekem itt az a célom, ha lehet így mondani, hogy minél több filmhez/sorozathoz szóljak hozzá, amit megnézek, de sajnos ez az oldal már nem olyan, mint régen. 2007-2010 között alig voltak itt még trollok, most meg szinte már nincs olyan téma, ahol ne lennének. Egyébként, itt, még ha nem is a másiknak címezted a mondandód, egyértelmûen lejön, hogy róla beszéltél, és utána még te kéred számon, hogy õ reagált rá...hihetetlen...és most nekem is írhatod, hogy én is valakinek a sokadik nickje vagyok, különösebben nem érdekel, mert én vagyok annyira gerinces, hogy legalább valós adatokat adok meg még a profilomon is (aztán, ha nem hiszed, az megint csak nem nagyon érdekel).
+ A fûrész elsõ része valóban thriller/pszicho thriller volt, ám a második-harmadik résztõl kezdõdõen egyértelmûen átment horrorba.
Ezt a filmet pedig hamarosan tervezem megnézni, aztán majd fogok írni róla.
Keresztes³ovag 2016 okt. 23. - 08:45:39
(21/49)
amikor kialszik a fény, ott a zseblámpa. Amikor pedig a nedvesmamik.com szerverhiba miatt nem elérhetõ, akkor meg ott a lementett videók.
offtopic
Keresztes³ovag 2016 okt. 23. - 08:41:00
(20/49)
a fûrész 2-ben mi volt neked a horror? Azért nem láttál értelmes horrort, mert nem tudod mi az a mûfaj.
dcgame 2016 okt. 23. - 00:46:07
(19/49)
"de ez nem az a film amit sikoltozva vegignezel"

Ja tényleg, mert a fûrészrõl ezt el lehet mondani :/
Kár, hogy nem is egy kategória a kettõ.
Egy démonos - szellemes filmet hasonlítasz, egy pszichopata sorozatgyilkos-os filmhez.
Mintha a Texas-i láncfûrészest hasonlítanád az Átok-hoz.
A maga nemében egy teljesen jó filmet láthattunk, a történet lehetne kidolgozottabb, összeszedettebb.
Viszont így sincs sok ok a panaszra, mert nagyon sok horrorfilmet maga mögött hagy.
Aki szereti az ijesztgetõs horrort, érdemes egyszer megnézni.
1/10
lori80 2016 okt. 22. - 23:03:59 1/10
(18/49)
Gyenge,mint a tavaszi harmat.
Nem mondom,hogy rossz ,de ez nem az a film amit sikoltozva vegignezel,pedig azt varnad egy horror filmnel..
A Furesz 1-2 ota,nem lattam egy ertelmes horrort,de,hat izlesek es pofonok.
Nekem ez 10/3
8/10
vászonpeti 2016 okt. 16. - 21:18:03 8/10
(17/49)
Egész jó kis horror, a mûfaj kedvelõi érezhetnek egy kis adrenalint. A maga 1 óra 20 percével , nem akar többet mutatni, mint amennyi a tartalom, azt viszont jó minõségben teszi.
k11zoltan 2016 okt. 07. - 22:36:11
(16/49)
Közepes. Túl természetfeletti. Az elsõ 5 perc jó, de azt sajnos az elõzetesben ellõtték.
5/10
nyenye 2016 okt. 07. - 16:02:46 5/10 Előzmény Weva1408
(15/49)
Hallottál már az IMDB-rõl? Alul a linkeknél egy kattintással oda tudsz jutni (vagy ha a film eredeti címét beütöd a googleba...az lesz az elsõ link amit kidob) A nemzetközi film-adatbázison minden információt megtalálsz a filmrõl. Pl az összes szereplõ nevét, film alatt hallható zenék elõadóit, képarányt, hazai bemutatót, mennyi pénzbõl készült, a film bevételét, készült-e a filmbõl bõvített változat, de még a voksokat is részekre bonthatod, életkor és nem szerint is %-os arányban.
5/10
michael corleone 2016 szept. 12. - 11:51:08 5/10
(14/49)
10/4,5,jóindulattal.Sablonos,kiszámitható gyenge film.
frenchbullie 2016 aug. 26. - 07:24:52
(13/49)
Üdv! Az egzotikusan hangzó Alexander Dipersia névre hallgat a fõszereplõ lány barátját alakító színész.

Spoiler
Idõnként csodálkoztam a férfiember dicséretreméltó kitartásán, mert nõ létemre még én is soknak találtam a csajszi kezdetben "sajátságos" megnyilvánulásait. A történet elején még nem tudta kellõképpen díjazni a vadító pasi ragaszkodását:-)

Egyébként nekem tetszett a film, örültem, hogy hanyagolták a vérözönt, és inkább a borzongásra koncentráltak. A "lényt" látva pedig az jutott eszembe, hogy akár Guillermo del Toro is rendezhette volna ezt a kellemes kis horrorsztorit.
Weva1408 2016 aug. 25. - 23:37:55
(12/49)
Gratulálok a port.hu egysejtûekbõl álló stábkának. A fatert, aki maximum 5 percet szerepelt, azt ki kell írni, ki játszotta, az baromi fontos. Viszont a tényleges fõszereplõ nevét nehogy kiírják véletlenül valahova, komolyan mondom, leszakadna a kezük, ha normálisan kiírnák legalább azoknak a nevét, akik végig szerepeltek a filmben?! Fél órája nyomozom a pasinak a nevét (a fõszereplõ csaj barátja) hiába....
Tud valaki ebben segíteni?
6/10
gyereamozibabe 2016 aug. 25. - 14:00:12 6/10
(11/49)
6-7 pont. Jópárszor megdobbant a szívem, de a holtidõkben lehettek volna értelmes párbeszédek, és jobban felépített, logikus történet. Én példul nem mennék vissza egy házba aludni, ahol korábban megkarmolt egy árnyék. Elhúznék Las Vegasba, ahol mindig égnek a lámpák. Vagy nyáron Finnországba, télen a déli sarka. A film azt azért elérte, hogy este már csak tv mellett alszok. (az E-On megköszönheti nekik)
10/10
Peet04 2016 aug. 24. - 12:45:41 10/10
(10/49)
Ne törõdjetek a csillagokkal ez a film nagyon jó lett. Igaz ha megnézted az összes trailert spoiler volt benne rendesen és sok újat nem is mond, de ettõl függetlenül mondom ne hagyd ki !! Jó borzongást mindenkinek !!!!