2/10
Tajbor jan. 24. 17:19:46 2/10
(14/14)
Klisés történet, kínos poénokkal. Nagyon át akarja adni az olaszos életérzést, de aki tényleg volt kint ezekben a városkákban, az semmi hasonlatosat nem talál. Olyan igazi 'magyaros' inkább, sajnos a prosztó értelemben. Nyilván nem az értelmiségi réteget célozza meg, hiába is tenné, hiszen azok nem nevetnek rajta. A dalok együgyűsége és a sztori vezetés faék egyszerűsége már csak hab a tortán. Egy ilyen limonádé stílusú komédiának persze az lenne a célja, hogy szórakoztasson, de sajnos inkább szórakoztató volt számunka a tudat, hogy "ennél a résznél kéne nevetni?", mégse sikerült. Sok színdarabot láttunk már, de ez alulmúlta mindet. A népszerűségét pedig nem kell magyarázni egy olyan országban, ahol az Észbontók és a Győzike show is rekord nézettségeket ért el.
frenchbullie 2023 nov. 11. - 08:44:42 Előzmény frenchbullie
(13/14)
*** hangon, nem hangol, bocsi:-)
frenchbullie 2023 nov. 11. - 08:43:19 Előzmény Petrapetrus
(12/14)
Üdv! Szavaztam! Én is nagyon szeretem Csankó Zoltánt, színészként, szinkronhangként, "hangoskönyvfelolvasóként", mindenhogy:-) Az Anconai szerelmesekben, már az megnevettet, ahogy orrhangon kimondja, hogy: "Hosszú életű leszel, Hugi!":-) Az pedig külön, vagyis dupla élmény, ha AC hangoskönyvet olvas fel, minden karaktert más-más hangol szólaltatva meg.
Petrapetrus 2023 nov. 10. - 09:55:41
(11/14)
Már lehet szavazni Csankó Zoltán Jászai Mari-díjas színművészre, aki ezzel párhuzamosan hazánk egyik legszebb orgánuma (szinkronhangja, hangoskönyv-felolvasója) is. Többek között Ő az Anconai szerelmesek ezen változatában Giovanni, a cukrász. Idén immár harmadjára [!] Kaszás Attila-díj jelölt lett – ám ezidáig sajnos még mindig nem sikerült megkapnia. Nagyon szépen és nagy szeretettel kérek mindenkit, hogy aki hozzám hasonlóan úgy érzi, hogy most már tényleg nagyon-nagyon megérdemelné ezt az elismerést, az segítse Őt hozzá egy-egy szavazattal. Ha valaki, akkor Ő nagyon megérdemelné!...

Köszönöm szépen, ha segítenek / segítetek ebben a szép célban!

Hivatalosan itt lehet szavazni Facebook és/vagy Google fiók segítségével: https://kaszasattiladij.hu - egészen 2023. november 30-a éjfélig!
9/10
zofa 2013 szept. 02. - 23:25:55 9/10
(10/14)
sajnos az új miskolci színházvezetés egy tollvonással lehúzta a repertoárról. mindig telt házzal futó darab volt. el kellene gondolkodniuk.

de jó volt újra látni. még ha egy kicsit más is. de lényeg ugyanaz. egyik legjobb színházi darab!!
10/10
tik1 2013 szept. 02. - 21:21:16 10/10
(9/14)
nagyon kedves , aranyos darab
többször láttam máshol más szereposztásban, de nagyon jó
fiatal szerelmeseknek ajánlom.. ;)
offtopic
Gabriella54 2012 okt. 12. - 11:30:33 Előzmény frenchbullie
(8/14)
A nyíregyházi elõadások mindenképpen érdemesek a hosszú útra - igaz, "kicsit" messzebb van, mint Budaõrs, de nagyon szép élményeket kap a nézõ.
frenchbullie 2012 okt. 12. - 09:16:14 Előzmény Gabriella54
(7/14)
Üdv! Off Le a kalappal:-) Én eddig csak kutyakiállítás miatt mentem Nyíregyházára, a Falumúzeumig. Vagy Múzeumfaluig. Mostanában néztük meg a budaörsi Játékszínben az "I love musical"-t, musicalrajongóként tiszta szívbõl ajánlom a darabot... És még közel is van:-)
Gabriella54 2012 jún. 28. - 09:59:18
(6/14)
Úgy látszik, mindenkinek megvan a saját, kedvenc Anconai-ja :) A Radnótis változatot is nagyon szeretem, de amiért nyakunkba vesszük az országot, az a Nyíregyházán játszott elõadás. Kétszer is láttuk (ami, valljuk be, Budapestrõl nem kis teljesítmény), egyszer MÁZs volt Luigi, õ a felejthetõ kategóriába tartozott, másodszor viszont a tüneményes Balogh Gábor, aki egyszerûen imádnivaló volt :)
frenchbullie 2012 jún. 28. - 09:35:17
(5/14)
Üdv! Megvettem DVD-n a Szervét Tibor, Görög László... fõszereplésével készült pesti változatot, remek!! De a non plus ultra számomra a budaörsi Játékszínben látott elõadás, Magyar Attila zseniális alakításával. Egyszerûen muszáj volt 2x is megnéznem a darabot, olyan jól szórakoztam:-)
Pünkösdi Kató 2012 jún. 27. - 22:39:08 Előzmény zofa
(4/14)
Én is a miskolcit láttam, egyetlen egyszer, a május 30-i elõadást. :(( Egyszerûen kimaradt korábbról, annyira sajnálom, mert annyira jó elõadás, tele humorra, énekkel, stb.
9/10
madness75 2012 ápr. 14. - 22:17:45 9/10
(3/14)
Jó volt az elõadás, de a kaposvári Csikys elõadást nem tudta felülmúlni. Én is négyszer láttam - a kaposvárit:)
9/10
zofa 2012 ápr. 14. - 20:16:03 9/10
(2/14)
Én már láttam a nyíregyházi, pesti és a miskolci elõadást is. Határozottan állíthatom, hogy a miskolci minden szempontból a legjobb a 3 elõadás közül. Ennek következményeként úgy 4-5-ször láttam már a miskolcit. Aki imádja ezt a darabot -mint én - nézze meg Miskolcon. Május 3-án és 30-án adják a miskolci színházba.


http://mnsz.eu/new/index.php?view=article&id=289
garnet 2006 jan. 13. - 22:19:46
(1/14)
Jo lenne ha ujra vetitenek.