Jozefa 2008 szept. 03. - 11:38:47 Előzmény Henge
(5/5)
Pedig ha tovább nézted volna, láthattad volna, hogy mennyire blikkfangos fordulatokat akartak még beletenni, és mennyire egy nagy kalap szamóca jött ki végeredményül az egészbõl :-)
1/10
furbee 2008 szept. 01. - 15:53:09 1/10
(4/5)
Már elnézést a kifejezésért de ez a film egy rakás s.z.a.r. Csak azért adtam 1 pontot mert 0 nincs. Elképesztõ, hogy a 21. században készítenek ilyen filmeket..pfff.
Csehova 2008 aug. 31. - 21:15:19 Előzmény Henge
(3/5)
Bizony éheznek. De pusztán attól, hogy ezt megállapítjuk és nem nézünk meg sok hülye filmet - én nem nézek -, attól sajnos még nem fognak ott jóllakni. Valami mást kéne kitalálni! ::((( ::)))
Sz23 2008 aug. 30. - 23:18:40 Előzmény Henge
(2/5)
Nekem ez a film nagyon nem tetszett... Pedig a témája alapján még jó is lehetett volna, de nem volt az:(
1/10
Henge 2008 máj. 01. - 00:46:11 1/10
(1/5)
Egy lány vár egy lerobbant út szélén, mögötte "lerobbant" erdõ, elõtte a nagy psuzta semmi. Sötét van, és köd. Befut egy vörös ötvenesévekbõl idõtutazott autó {mintha Stephen King Christinja volna}, a volánnál egy szõke tinibálvány hallgatja a klisédarabkákból építkezõ, ámde amerikában mindenbizonnyal rendkívül cool pop-punkot {te jó ég, szörnyû, és ellentmondó szókapcsolat, legyen inkább "lightos hamispunk"}. A zene elhallgat, a szõke "focicsapat kapitánya-leendõ szépségkirály" kiszáll a kocsiból, és el kezd kifogásokat szülni, miért késett órákat a semmi közepére szervezett randiról. A lány meg szendén hagyja magát becsábítani a megbocsátás nyugodt oázisába. És ekkor felbukkan három feketteruhás alak fegyverrel a kezében, és szétlövi a srácot, majd a csajt is, aki sikítozva próbálja védeni magát, nem sok sikerrel. A jelenet lezajlik, kiderül, hogy paintball. A srác felkel a földrõl, röhög. A feketeruhások ugyancsak. Leveszik maszkjukat, három szõke tinicsaj volt, és közülük az egyik röhögva szól a szétfestékelt lányhoz: "Te komolyan azt hitted, hogy a pasim randizna egy olyan gázos lánnyal, mint te?!"
Kikapcsoltam, és közben azon járt az eszem, hogy afrikában bizony éheznek.
1/10