Téma: Angyalszív

Larryflint 2006 nov. 13. - 14:27:08
(5/205)
Én abban az évben születtem,mikor forgatták.Megnéztem,lenyûgözött.Mickey Rourke legjobb alakítása a Sin City-ig,Robert De Niro pedig fénykorában mutatott valami újjat.Szerintem zseniális,fõképp a fõt tojásos jelenet.A végén meg egy akkora csavar...
amatõõr 2006 aug. 01. - 17:55:24
(4/205)
Nekem nem tetszett.
'87-ben talán nagy szám volt, de most már több ilyesmi film készült, és talán jobbak is. És én azokat elõbb láttam, így ez már nem akkora durranás, és a végén a világítószemû mutogató kisgyerek meg röhejes.
***SPOILER***
Az amolyan "nem tudom, hogy én vagyok a gyilkos" féle filmek közül sem ez az elsõ, gondoljunk csak a Psycho-ra. Persze az más mûfaj, de talán emiatt már kevésbé korszakaltotó ez a film.
Facing.the.Plastic 2006 máj. 18. - 19:26:19
(3/205)
nem értem, hogy Robert de Niro miért nem kapott vmi díjat...legjobb mellékszereplõ....igaz jelõlték (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA) de nem kapta meg :(
Facing.the.Plastic 2006 máj. 18. - 19:22:51
(2/205)
Remekmû? Talán, de kétségtelen, hogy igen jó film. ÁÁÁ még Robert de Niro is nagyon jó benne, nagyon hiteles, ekkor még nem szennyezték be az ócska vígjátékok...tök hiteles, nyugodt, tényleg elhiszed, hogy ha a Sátán emberi alakot öltene, az õvét venné fel :)))

nem tom miért, de nekem a vége egyértelmû...nem okozott meglepetést, hogy ki is valójában Harry Angel :)))
Redfield 2006 máj. 18. - 10:08:07
(1/205)
Látszik, hogy regénybõl írták, azok ilyen zseniálisak. Egy krimi-horror-ról van szó, ami nem egy mai film, mégis nálam viszi a pálmát, hiszen egy olyan világot mutat be, ami egyszerre nyugodt, és félelmetes, vonzó, és brutális. A színészi alakításokról csak annyit, hogy Mickey Rourke ezzel mindenkit lejátszott, és beírta magát a fejembe, hogy "Soha el nem felejteni." Nagyszerû film, teljesen sokkoló végkifejlettel. Mi kell még? Ja... Robert De Niro sem rossz, habár nem mutatják olyan sokat, és elég visszafogott, de így is jó. Nézd meg, és tegyél félre minden mást. Hagyd, hogy sodorjon magával a film. Akkor te sem fogod elfelejteni ezt a remekmûvet. :)