kata29 2006 jún. 20. - 14:07:23
(70/190)
szerintem nagyon nagyon bunkosság amit ez a tv2 csinál!
Ismétlik az adást!nem elég hogy szétvágták de még ugyanazt látni mint egy pár napja!!utálom az egész TV2.
katerina 2006 jún. 17. - 20:52:02
(69/190)
Ha kíváncsi vagy a 222. részre amit a tv2 jól kifelejtett itt megnézheted:

<a target="_blank" href="http://jorgeeabello.fanklub.hu/anita_222.html" title="http://jorgeeabello.fanklub.hu/anita_222.html">jorgeeabello.fanklub.hu</a>

De ez spanyolul van!
katerina 2006 jún. 16. - 09:30:55
(68/190)
katerina 2006 jún. 15. - 16:42:47
(67/190)
Neked is ezt a linket tudom ajánlani innen letöltheted a kimaradt részt. Nem tudom , hogy a tegnap leadott 226.-at leadják másodszor is a jövõ héten , vagy esetleg leadják helyette a kimaradt 222-õt? Az lenne csak a nagy kavarás , mindenesetre addig nem tudom kiírni DVD-re amíg nincs meg az összes rész! Akinek kell az Anita sorozat írjon :

katerina5@freemail.hu

akár spanyolul vagy magyarul
katerina 2006 jún. 15. - 16:40:05
(66/190)
Nos ma leadták a mai részt vagyis a 223.-at a 222 vel nem tudom mi lesz mert nem válaszoltak a levelemre. Vagyis kimaradt az a rész amikor Abelardo és Dulce megmenekül .

Itt a link az epizódhoz , de persze ez spanyolul van:

<a target="_blank" href="http://www.megaupload.com/?d=8CQZJMMX" title="http://www.megaupload.com/?d=8CQZJMMX">www.megaupload.com</a>
Jedi 2006 jún. 15. - 15:21:42
(65/190)
Bosszantó amit ezzel a remek sorozattal mûvelnek. Bár lehet hogy holnap leadják azt a részt, amit tegnap kellett volna? A logika szerint a mai rész a helyén volt, és a tegnapi következne holnap...vagy hogy...

katerina engem is érdekelnének az epizódok DVD-n, de a linkek eddig nem segítettek.
írnál nekem a jedi1@freemail.hu címre?
Barbie 2006 jún. 15. - 14:35:07
(64/190)
Helló.

Tudja valaki, hogy most ez milyen rész volt?
Mert hát ugyebár Fransisconak itt még semmi baja viszont megint nem derült ki, hogy mi lett Abelardoval. Továbbá, hogy Carlota, hogy került utcára a szemét közé.
Ja és Anitán ez a (nekem nem tetszõ) kék ruha már volt abban a részben mikor Cachita-t megmérgezik. Szóval ez most hogy van? Ha valaki tudja, hogy mi van az írjon.
katerina 2006 jún. 14. - 15:25:08
(63/190)
Én már telefonáltam és írtam is egy e-mailt. Inkább most telefonálj , hátha holnap leadják a mai részt!:-)
zoleiro 2006 jún. 14. - 15:18:44
(62/190)
Gratu a maiakért, kb. 4 részt kihagytak, és nem derült ki, mi lett Abelardoékkal!
Gratu mégegyszer!
Holnap pedig betelefonálak, aki még szereti ezt a sorozatot, tegye úgy, ahogy én!
artika 2006 jún. 14. - 06:53:28
(61/190)
Jól van Edit, nem egyforma az ízlésünk.
artika 2006 jún. 06. - 15:06:00
(60/190)
Semmi gond.
artika 2006 jún. 05. - 05:10:17
(59/190)
De nevetséges vagy :-DD Szánalmas lennék? Mit tudsz te rólam, te szerencsétlen ? :-))) Mármint azon kívül, hogy van két színésznõ, aki nem tetszik :-)))

Dehát vergõdjél csak itt nyugodtan, ha máshol nem tudsz élni :-DD
artika 2006 jún. 05. - 04:52:17
(58/190)
Ez az oldal is, ahová kegyeskedtél belépni, tele van róluk fényképekkel.
artika 2006 jún. 05. - 04:51:00
(57/190)
Nézi a hóhér, hagyjál már.
Csak a két fõszereplõ nemlétezõ szépségérõl vitázom.

Dehát nem értelmezel, csak írogatsz.
katerina 2006 jún. 04. - 22:51:18
(56/190)
Marcelo Cezan interjó vége:

Nem lehet könnyû összeegyeztetni a két mûfajt , hiszen most is forgatsz.
- Igen, jelenleg a Tiszta játék nevû sorozatban játszom , amely két , ellentétes , õsi rivális futbalcsapat szurkolótáborához tartozó fiatal szerelmérõl szól. Én egy Alberto nevû fickót alakítok, aki egy súlyos sérülés miatt kénytelen volt felhagyni a profi labdarúgással , de nem szakad el kedvenc sportjától, mert egy focisulit irányít. Ez a telenovella természetesen elsõsorban a tini lányok körében népszerû.
A szerelemre terelve a szót, elárulnád hogy reménykedhetnek-e a magyarországi rajongóid?
- Sajnos, ki kell ábrándítanom õket, ugyanis pár hónapja foglalt vagyok. Egy kedves bogotai lánnyal járok , de nem szívesen mennék bele a részletekbe. Annyit elárulhatok , hogy nem a mûvészvilághoz tartozik.
Sylvester Dávid


Epizód magazin 2006. Április 12
katerina 2006 jún. 04. - 22:49:28
(55/190)
A vége:

Mi magyarok is vívónagyhatalomnak számítunk!
- Mi az hogy! Én is a magyar vívóiskolát tartom a legtöbbre mert a modern testi erõre éplõ vívásban is sikerült megõrizniük a furfangot, a fifikt, ráadásul Magyarország egy sor nagyszerû legendás vívóval ajánkozta meg a világot, elég ha csupán Gerevich Aladárra gondolunk.
Nem is tudod, mondataid mekkora örömmel töltenek el mindent.
- Nincs ebben emmi hízelgés. Színházi és sportbeli tapasztalataim alapján biztos vagyok benne, hogy a magyarok nagyon tehetségesek.
Sylvester Dávid


Epizód magazin 2006. Április 26. VII. évfolyam 17. szám
katerina 2006 jún. 04. - 22:47:13
(54/190)
JORGE ENRIQUE RAJONG A MAGYAROKÉRT!

Kétség sem férhet hozzá, Jorge Enrique Abello az anita a bûbájos bajkeverõ Eduardója belopta magát a honi tévénézõk szívébe. Nem csupán hiteles alakításával, hanem ahogyan rólunk, magyarokról nyilatkozott lapunknak adott exluzív interjújában.
Jorge Enrique, az Anita forgatása után hogy alakult az életed?
- Felejthetetlen élményekkel gazdagomtam a kilenc hónap során. Nyugodtan kijelenthetem hogy kimagasló színvonalú produkcióhoz járultam hosszá szerény eszközeimmel. Miután véget ért Miamiban a forgatás, hazaköltöztünk a családommal Bogotába. De keveset pihentem mert nem sokkal késõbb mr egy színházi felkérésnek kellett eleget tennem.
Nem tartasz attól, hogy a tévésorozatokból származó népszerûséged hátrányosan befolyásolja a színészi megítélésedet?
- Hát ez egy fogas kérdés. Valóban rengeteg kritikus, színházi szakember megveti, jobban mondva értéktelennek minõsíti a telenovellákat. Én azt gondolom hogy a teleregény alapvetõen egy szórakoztató mûfaj és ezért nem is szabad tõle különösebb mûvészi értékeket várni. De hozzáteszem, az utóbbi években egyre több témájában és technikai színvonalában is igényes telenovella készült. Ilyenek például a bratil vagy az EGyesült államokban gyártott telenovellák.
Sorozatszínésznek tartod magad?
- Tudom hogy a népszerûségem alapvetõen a tévésorozatoknak köszönhetem, de nem tartom magam tipikusan teleregényfõhõsnek. A színház számomra legalább ennyire fontos. Amint említettem, alighogy hazajöttem, Shakespeare Hamletjéven Horatiót alakítottam. De ha már itt tartunk, muszály elmondanom hogy mennyire nagyra tartum a színmûvészetet. Jó pár éve a budapesti tásrulat elõadásában láttam Csehov Három nõvérét és szinte tátva maradt a szám, annyira lenyûgözött a színészek teljesítménye.
Hát ezt örömel halljuk. Ha nem tévedek a budapesti Katona József színház lehetett. Tehát akkor szívesebben állsz a világot jelentõ deszkákon?
- Igen, mondhatjuk így is. Sõt amióta hazatértem írással is foglalatoskodom. Nagyon széles az érdeklõdési köröm és úgy gondolom hogy idáig még nem sikerült teljesen megvalósítani önmagam.
Ennyire szerteágazó elfoglaltságok mellett, hogyan tudsz kikapcsolódni?
- A pihenét számomra a család jelenti. Feleségem Marcela és kislányom Candelaria rengeteg lelki erõdt ad nekem. Persze a testi fittség sem elhanyagolható, ezért is sportolok rendszeresen.
Milyen sportágat ûzöl?
- Nagyon szeretek lovagolni és vívni.
Ezek nem tipikus tömegsportok, sõt kifejezetten arisztokratikusak.
- Valóban nem olyan populárisak, mint mondjuk a foci, de nem valami sztárokra jellemzõ hóbort miatt lovagolok és vívok. Mindkét sportban nagyon fontos az önismerem, a lelki egyensúly. A vívában a ritmus, az önfegyelem, a lovaglásban pedig nem érhetsz el semmit ha nem vay képes megérezni a lovat. Ezek a képességek egy jó színész nélkülözhetetlen kellékei.
Mi magyarok is vívónagyhatalomnak számítunk!
- Mi az hogy! Én is a magyar vívóiskolát tartom a l
katerina 2006 jún. 04. - 22:44:24
(53/190)
MARCELO CEZÁN SZERELMES

Az Anita a bûbájos bajkeverõ David-ja , a kolumbiai Marcelo Cezan lepunknak adott excluzív interjújában többek között arról is beszámolt, hogy szíve pár hónapja ismét foglalt , de további részletekbe nem bocsátkozott.

Marcelo , hogyan emlékszel vissza az Anita forgatására:
- Nagyszerû élményekkel gazdagodtam , hiszen egy színész elõtt nem minden nap adódik lehetõség arra, hogy olyan kiváló kollégákkal dolgozhasson együtt , mint Jorge Enrique Abello, Natalia Streignard, Ivone Montero, vagy Elluz Peraza .

Említetted Jorge Enrique-t. Amikor elvállaltad David szerepét , befolyásolta-e a döntésedet , hogy híres honfitársaddal játszhatsz együtt?
- A mi barátságunk már jóval a sorozat forgatása elõttrõl ered, ezért természetesen örültem , hogy vele szerepelhetek együtt , de nem ez volt a legfontosabb szempont.
Hanem?
- A forgatókönyv elolvasása után nem haboztam , mert olyan alakításra nyújtott lehetõséget , amelyik eltér az általam korábban megformált figuráktól. Addig általában lélektanilag egyszerûbb , romantikusabb hõsszerelmeseket keltettem életre , ebben az esetben pedig David személyében nagyon összetett , testi adottságai miatt gátlásos , komplexusokkal küzdõ férfi bõrébe kellett bújnom és mondhatom , hogy eddigi színészi pályám legnagyobb kihívását jelentette.
Akkor esetleg másképpen is készültél erre a szerepre?
- Igen. Azon kívül, hogy hónapokon keresztül egy szakember segítségével gyakoroltam a sántítást , alaposan kielemeztem David személyiségjegyeit . Én magam is osk mindenben hasonlítok hozzá, mûvészemberként gyakran ugyanúgy kételkedem magamban , mint õ.
Mesélnél valamilyen , a számodra különlegesen kedves , kulisszák mögötti történetet?
- Szívesen emlékszem vissza az utolsó forgatási napra , mikor egy búcsúbulit szerveztem a stábnak. Én maga, is énekeltem , és rögtönöztünk egy díjkiosztó gálát , ahol mókás kategóriákban hirdettünk gyõzteseket , mint például a stáb leglustább tagja. Úgy érzem , egy nagyszerû közösségben eltöltött idõszakot méltóképpen sikerült megünnepelnünk.
Ha már szóba hoztad a színészi elfoglaltságaid mellett jut idõd arra , hogy sikeres énekesi karriered is tovább folytasd?
Igen , igyekszem mindkét fronton helytállni. Most is nagy dalírásban vagyok , és ha minden a tervek szerint megy , hamarosan megjelenik következõ szólólemezem. Nagyon fontos számomra a zene, nehezen lennék meg nélküle, nincs olyan nap , amikor ne venném elõ a gitáromat , és ne játszanék. Dalaim aztán ezekbõl a próbálkozásokból születnek meg.
Nem lehet könnyû összeegyeztetni a két mûfajt , hiszen most is forgatsz.
- Igen, jelenleg a Tiszta játék nevû sorozatban játszom , amely két , ellentétes , õsi rivális futbalcsapat szurkolótáborához tartozó fiatal szerelmérõl szól. Én egy Alberto nevû fickót alakítok, aki egy súlyos sérülés miatt kénytelen volt felhagyni a profi labdarúgással , de nem szakad el kedvenc sportjától, mert egy focisulit irányít. Ez a telenove
artika 2006 jún. 04. - 09:00:37
(52/190)
Ki mondta, hogy õk a legszebb nõk a világon?

Imádom a közhelyeket, hogyne ismerném.
katerina 2006 jún. 03. - 18:22:33
(51/190)
Én nem kiabáltam....de akiket te felsoroltál, hát ...messze nem a legszebb nõk a világon. Ja , ...ellenben van egy mondás, amit ezek szerint te nem ismersz:

A szépség nem minden!!!A tehetség az már igen....csak szépnek lenni kevés, de nagyon, ha nincs mögötte semmi!!!