Téma: Anna

aralk1 2006 márc. 14. - 14:50:16
(48/548)
A BB-t interneten rendeltem meg az origo-ról, de a Mokép-tõl is meg lehet rendelni (szerintem ezt próbáld).
www. mokep.hu

Nekem sikerült egy 3 CD-s változatot megvenni (az 1-2 CD maga a film, 3-on extrák vannak).

De figyelj arra, hogy vagy személyesen menj érte, vagy kérd, hogy törékeny csomagként küldjék, mert az enyémnek is összetötött a doboza útközben, még szerencse, hogy a DVD-k épen megúszták. (A Magyar Posta szerint nem õk a hibásak, mert nem volt rajta, hogy törékeny....) Az a bosszantó, hogy ez ugye egy különleges 3 DVD-s tok volt, ami helyett nem igen tudok venni másikat.
hallatlan 2006 márc. 14. - 13:48:24
(47/548)
Én is egyszerûbbre tippelnék. A többi agyszüleményem csak amolyan kilengés...hirtelen ötletek...

Ahogy Kata mondja szerintem is a legmegfelelõbb a <a target=blank href="http://www.rokonlelkek.hu" title="www.rokonlelkek.hu">www.rokonlelkek.hu</a> lenne, Kedves Rokon lelkek...
hallatlan 2006 márc. 14. - 13:45:48
(46/548)
Hello Klára!

Az Értelem és érzelmet boltban vetted meg, mert én eddig sehol sem találtam. :(

Az MTV-rõl meg megvan a véleményem, mivel én is írtam már nekik az elmûlt pár hónapban néhányszor, de egyszer sem méltattak válaszra...
Kata01 2006 márc. 14. - 07:38:52
(45/548)
Sziasztok!!!

Szerintem a <a target=blank href="http://www.rokonlelkek.hu" title="www.rokonlelkek.hu">www.rokonlelkek.hu</a> lenne a legjobb, hiszen másról sem beszélünk, mint hogy milyen klasszul egymásra találtunk.....

Kedves Kolibri!
A "Sült, zöld paradicsom"-ról még nem hallottam.
Írnál róla valamit még????

Pusz
aralk1 2006 márc. 13. - 19:51:56
(44/548)
Sziasztok!

Bár Kata01 (a húgom) és én teljesen különbözõek vagyunk, a kedvenc filmjeink mégis ugyanazok.
Anne, Büszkeség és Balítélet, Értelem és Érzelem, ez a három áll nálam is a dobogón.
Az utóbbi kettõ már megvan DVD-n, az Anne sajnos még hiányzik.

A Moképtõl egyébként nem kaptam választ (holnap újra írok). Azóta írtam a Magyar Televíziónak is, hogy leadják-e mostanában az Anne-t, vagy kiadják-e DVD-n, DE SEMMI VÁLASZ!!! (Még jó, hogy az az e-mail címük, hogy irjonnekunk@mtv.hu . Hát igen írni lehet, de hogy válaszolnak-e az más kérdés...)

Van még egy-két ismerõsöm, akik szeretik a fenti filmeket. Ha tudom, nekik is megadom a Fórum elérhetõségét, hátha újabb rokon lelkekre találunk!
kolibri 2006 márc. 13. - 17:57:28
(43/548)
Szia Kata! Üdv a Rokon Lelkek között! :-) A Büszkeség és Balítélet eredeti BBC-s verziója nekem is nagy kedvencem! Az új filmet nem láttam, de nem hallottam túl jókat róla. Nekem a kedvenc filmem a "Sült, zöld paradicsom", nem ismeritek? Nem sokan tudják hova tenni, pedig nagyon jó! A webcímek nagyon ötletesek, de szerintem legyen egyszerû és egyértelmû (<a target=blank href="http://www.anneshirley.hu" title="www.anneshirley.hu">www.anneshirley.hu</a>, vagy <a target=blank href="http://www.anneazoldoromban.hu" title="www.anneazoldoromban.hu">www.anneazoldoromban.hu</a>, vagy pl. az <a target=blank href="http://www.anneevel.hu" title="www.anneevel.hu">www.anneevel.hu</a> is tetszett, ja és a <a target=blank href="http://www.rokonlelkek.hu" title="www.rokonlelkek.hu">www.rokonlelkek.hu</a> is nagyon jó!). :-)
Rockdoll 2006 márc. 13. - 16:19:21
(42/548)
Hali mindenkinek!
Mizu???
Én is imádom a Büszkeség és Balitéletet,az Értelem és Érzelem..Ó NAGYKEDVENC!!Vicces,hogy a Hp-bõl játszik benne Piton...Nem?
Míra!Jók az 5letek,:-).Jó bulást!
Nah puszi mindenkinek!!!!!!!!!!
hallatlan 2006 márc. 13. - 16:00:26
(41/548)
szombat éjjel, lázasan újabb 5leteim lettek.

<a target=blank href="http://www.huszfontbarnacukor.hu" title="www.huszfontbarnacukor.hu">www.huszfontbarnacukor.hu</a>
<a target=blank href="http://www.avarilvezekl" title="www.avarilvezekl">www.avarilvezekl</a>ése.hu (Avaril vezeklése)
<a target=blank href="http://www.rollingsutoiparikft.hu" title="www.rollingsutoiparikft.hu">www.rollingsutoiparikft.hu</a> (Rolling Sütõipari Kft)
<a target=blank href="http://www.alicevitamin.hu" title="www.alicevitamin.hu">www.alicevitamin.hu</a> (Alice Vi Tamin)
<a target=blank href="http://www.fottvilmabetott.hu" title="www.fottvilmabetott.hu">www.fottvilmabetott.hu</a> (Fõtt Vilma Be Fõtt)
<a target=blank href="http://www.shalottnakasszonya.hu" title="www.shalottnakasszonya.hu">www.shalottnakasszonya.hu</a>
<a target=blank href="http://www.aholdudvara.hu" title="www.aholdudvara.hu">www.aholdudvara.hu</a> (a Hold udvara)
<a target=blank href="http://www.katherinekval.hu" title="www.katherinekval.hu">www.katherinekval.hu</a> (Katherine K-val)
<a target=blank href="http://www.kislanynakalcazottemberevogrizzlimedve.hu" title="www.kislanynakalcazottemberevogrizzlimedve.hu">www.kislanynakalcazottemberevogrizzlimedve.hu</a> (kislánynak álcázott emberevõ grizzlimedve)

Még1x hansúlyozom, hogy lázasan találtam ki õket...honlapcímnek elég hosszúak, de...
hallatlan 2006 márc. 13. - 15:50:23
(40/548)
hello Kata!

Üdv a fórumban.
Én mondom tényleg Rokon lelkek vagyunk. Amikor az Értelem és érzelmet és a Büszkeség és balítéletet említetted, uhh...so, elfogott a gyönyör... ÚÚÚÚÚgy örülök, hogy ezek a filmek Nektek is tetszenek.
Pont most akartam én is megkérdezni, hogy milyen filmeket szerettek még ezen kívül, de tessék, a rokon lelkek egymásra találnak. HURRÁ, HURRÁ, HURRÁ

Pusszantok Mindenkit
Míra
Kata01 2006 márc. 13. - 07:38:54
(39/548)
Sziasztok Kedves Rokonlelkek!!!

Én is nagy Anne S. rajongó vagyok és Aralk kedvenc húgocskája!
Kevés az ilyen film, ami szellemes, szórakoztató és igényes.
Bár még néhányat sikerült felfedeznem magamnak. Pl. Értelem és érzelem vagy a Büszkeség és balítélet (eredeti angol sorozat-szigorúan!!!!!). Ezeket ismeritek?? Mi a véleményetek?
.....
Számtalanszor megnéztük nõvérkémmel együtt a sorozatot... De külön-külön is, de akkor is telefonon tartottuk a kapcsolatot...
Remélem sikerül kiharcolnunk a DVD megjelentetést!
Nem is tudnám megmondani, hogy melyik a kedvenc részem, mert az egész úgy tökéletes és jó, ahogy van!!!!
Egyébként én is "öreg" vagyok már, 29.
kolibri 2006 márc. 12. - 18:51:22
(38/548)
Sziasztok! Régen nem neteztem, sok hozzászólás érkezett azóta. :-) Sajnos a CD ügyében én nem tudok segíteni, de a mail címemet szívesen megadom: f_reeka@yahoo.com. Nem nézem minden nap, de elõbb-utóbb biztos eljut hozzám a mailetek. Puszi
aralk1 2006 márc. 10. - 08:57:33
(37/548)
Rockdoll!

Sajnos nem kaptam meg az e-mailt, de én küldtem Neked egyet!
Rockdoll 2006 márc. 09. - 18:33:31
(36/548)
Írtam mind a kettõtöknek!!!Puszííííí
Rockdoll 2006 márc. 09. - 18:10:18
(35/548)
Neked is köszi,figyu,mind a kettõtöknek írok most az emailjába!Ok?
Rockdoll 2006 márc. 09. - 18:08:14
(34/548)
Köszönöm Aralk,nagyon rendes vagy!:-)Képzeld,lehet,hogy vki letudja nekem szedni a cd-ét,de nem az összes számot,sajna...De neked is köszi,és,ha bármit találtok annak nagyon örülnék!:-)
Amúgy hallottad már a számait?Vagy ismered?
Sok puszi neked!És még egyszer nagyon köszönöm!
hallatlan 2006 márc. 09. - 18:05:27
(33/548)
az én mélem: miramagdo@yahoo.com

Rockdoll!
én...khm...izééé...le tudom t**lt*ni a számokat... szóval +lesz és majd +dumáljuk ;)
aralk1 2006 márc. 09. - 11:37:31
(32/548)
Rockdoll!

A férjem egyelõre ezt találta:

<a target=blank href="http://www.usacd.hu/index.php?detailed=10241561" title="http://www.usacd.hu/index.php?detailed=10241561">www.usacd.hu</a>

itt online meg lehet rendelni!

Még utánanéz le lehet-e szedni valahonnan!

Még jelentkezem!

e-mail címem: p.klara@tvnetwork.hu
Rockdoll 2006 márc. 08. - 17:16:55
(31/548)
Köszi szépen,hallatlan és Aralk 1!:-)De tényleg!Nagyon fontos lenne nekem a cd!A fõnököddel meg ne törõdj,fogadjunk,hogy nem is látta a filmet!Az én anyukámmal is volt ilyen,hasonló...:-)
Sok puszi mindenkinek!
u.i:nem akarok "nyomuló" lenni,de nem adnátok meg az email címeteket!?Tök jó lenne,mert sztem ti mind jó fejek vagytok,és itt chatelnénk,de az emailben kicsit megismerhetnénk egymást.Ha...akarjátok esetleg.Az enyém:rockdoll@citromail.hu
aralk1 2006 márc. 08. - 16:42:29
(30/548)
Szia Rockdoll!

Megkérdezem a férjemet, hogy tud-e valamit tenni a CD ügyében.
Ha van valami hír, jelentkezem!

u.i.: hallatlan <a target=blank href="http://www.neegyemegmissstacy.hu" title="www.neegyemegmissstacy.hu">www.neegyemegmissstacy.hu</a> címén óriásit nevettem! A fõnököm nem nagyon értette, hogy mi a bajom :)
hallatlan 2006 márc. 08. - 14:50:53
(29/548)
egyébként komolyan mondtam, hogy segítek. ha aktuális lesz és kell help, csak szólj... ;)