batagy 2012 dec. 21. - 18:20:40
(9/9)
Eléggé B kategóriás, családi film, színészi képességek alacsony szinten, de egyszer nézhetõ, jó film.
AnDee1etlen 2009 nov. 24. - 14:48:59
(8/9)
Szerintem az RTL kéne nyisson egy kis RTL-t, ahol csak a reklámokat meg az elõzeteseket adnák:P Nah jó, 2 mûsor között azért betehetnek, de nem 5 percenként...Komolyan, sokszor készülök, h akkor X napon megnézem a filmet, és eljön x nap. Megy a film, jön a reklám, és egyszerûen olyan hosszú, h elfelejtem, miért is ültem le tvzni. Mikor meg vége van a reklámnak, akkor jut eszembe csak....:)
10/10
Viola Erzsébet 2008 aug. 21. - 13:30:40 10/10
(7/9)
Elképesztõ! Nem?
Szerintetek a mûsorszerkesztõk olvassák ezeket a hozzászólásokat? Ha igen, akkor nagyon szépen kérem, hogy ilyen filmeket adjanak fõmûsoridõben! ELÉG AZ AKCIÓFILMEKBÕL, AZ ERÕSZAKBÓL, A TRÁGÁRSÁGBÓL, AZ IDÉTLENSÉGEKBÕL !!!
Brigi* 2008 aug. 21. - 12:28:56
(6/9)
20 perc a reklám, én egyszer lemértem :)
10/10
Viola Erzsébet 2008 aug. 21. - 12:23:13 10/10
(5/9)
Az is borzasztó, hogy mire az ember belemerül egy film érzelemvilágába, beraknak egy iszonyú hosszú reklámblokkot, és ez még nem elég, mellette még lenyomnak egy híradót, meg mûsorelõzetest.
Esküszöm, egyszer lemérem már, hogy mennyi idõre szakítják meg ilyen módon a filmet. UTÁLOM és nagyon dühít !!!
Ezt nagyon rossznak tartom, mert az embert teljesen kizökkentik, nehéz így átélni...
Tako1952 2008 aug. 21. - 11:33:36
(4/9)
Egyetértek veletek. Éppen ezért ha egy jó filmet akkor adnak amikor nem vagyok otthon, vagy túl késõn adják, akkor felveszem és ha van idõm megnézem.
imnotajesus 2008 aug. 21. - 10:30:35 Előzmény Viola Erzsébet
(3/9)
Nem tudom miért lepõdtök meg ezen, ezt a filmet egy este (csak 700 000(ember) vmi kultúrára és érzelemre vágyó ember nézné. Ám az RTL inkább lenyomja egy évben 3szor az Armageddont és a sosem látott Bud Spencer filmeket, és hopsssz így lesz 1,5 millió nézõ... Õket mi nem érdekeljük...
10/10
Viola Erzsébet 2008 aug. 21. - 09:21:43 10/10
(2/9)
Napraforgó!
Teljes mértékben egyetértek veled! Én is indig ezen dühöngök. Fõmûsoridõben már szinte soha nincs nézhetõ mûsor. Minden csatornán csak a vígjátéknak titulált idétlen baromságok, vagy a hülye akciófilmek mennek.
Miért nem lehet a sok szemét helyett fõmûsoridõben olyan filmeket sugározni, ami emberi értékekrõl gondolkodásra késztet????
napraforgó 2008 aug. 21. - 05:45:55
(1/9)
Engem érdekel a témája, meg a hasonló jellegû filmek. Ilyenkor látom, hogy az amerikaiak nem csak szemetet gyártanak, hanem értelmes, emberi problémákat is bemutató filmeket. Csak azt nem értem, hogy a kereskedelmi csatornák miért csak délben - amikor az átlagember dolgozik - vagy csak késõ este, éjszaka - amikor viszont alszunk - vetítenek "normális" filmeket. És egyáltalán, miért helyezõdött át a Prime Time 20.000-22.00-ról 21.30-24.00-ra., mintha mindenki éjszakai bagoly lenne. Szerintem az emberek többsége még most is korán kel, megy dolgozni, ergo este fáradt a tévézéshez. A sok reklámblokk miatt pedig még a legérdekesebb filmekbe is belealszunk, nemhogy ezekbe az erõsen közepesekbe, sõt gyengékbe.