AshJohnny-fan 2008 aug. 31. - 13:47:00 Előzmény erroris
(19/59)
Jójójó, annyira utálom, hogy szebben nem tudom magam kifejezni mikor róla van szó! És egy kicsitse vagyok rá féltékeny!
Basszus..már te is kezded?! Mondjátok el légyszíves mi a baj avval, hogy egy tehetséges és szép színész/énekesnõ a példaképem? Kíváncsiam várom hozzászólásotokat! :)
AshJohnny-fan 2008 aug. 31. - 13:43:38 Előzmény Hektor_
(18/59)
A második kérdésre reagálva: igenis botrányos, fõleg ha az illetõ nem bánta meg a dolgot, és az egója akkora...pedig igazán nem lehet büszke nagyjából semmire!
Az elsõ kérdést remélem nem nekem szántad, mert egy szóval nem mondtam, hogy tartsa meg bárki is a véleményét, attól független, hogy az pozitív-e, vagy negatív. Lehet nem ebben a topicban kellett volna szidnom vanessát, de mostmár mindegy. A másikban is megtettem..szal :D
Mi bajod avval, hogy nekem õ a példaképem?? Mert õ annak való! Olyan legyen a pképem, aki levetkõzik 16 évesen és lefényképezi magát? Aki fogdossa magát a megjelenésen? Aki elvan magától szállva? Vagy inkább olyan, aki teljesen normális, nincsenek botrányai, tehetséges stb... mondd már meg hogy mi bajod avval, h Ash a példaképem?? Talán Britney, Lindsay, Paris, vagy a hõn szerettet vanessa hudgens?!
Köszönöm a gratulációt, neked meg mások egyéni véleményének nem ba**tatása nagyon megy! ;)
Nichole 2008 aug. 25. - 15:06:31 Előzmény Hektor_
(17/59)
Én is hozászólnék ezekhez, ha írsz valahova csak jó dolgokat írj, de ha vmi negatívumot akar bárki írni akkor ne tegye... tartsa meg magának, mert ha vkit v vmit anyira utál akkor azzal ne foglalkozzon és ne írjon abba a fórumba!!!! ( amúgy én meg imádom ashleyt, úgyhogy fõleg õt ne mocskolja be senki! :@) .
erroris 2008 aug. 21. - 22:28:01
(16/59)
A negatív kritikával nincs is gond!Talán a trágár szavak(irigységre utaló jelzõk)amik nem ide valók!
Az pedig,hogy valaki 10-15 évesen kit miért tart példaképnek az valóban elszomorító...de sajnos errõl nem a fiatalok tehetnek!
A nagyképûségükkel kapcsolatban pedig ennyit:D
http://www.youtube.com/watch?v=5TetnnkvWJE
Noncsika11 2008 aug. 17. - 11:19:06
(15/59)
Szijasztok!!Én mindkét színésztõt bírom..:Dmeg téynleg nem kellene ilyeneket írogatni..:S ha nem tetszik vaslkai akkor ne itt írkáljál csúnyákat..:S Nekem mind a két lánynak a cdje tetszik mert különböznek egymásétól és legalább nem oylan snassz..:S: Amúgy nem tudja valkai h mikor tudjuk majd megnézni a picture thist??mert sztem is nagyon jó film..:d
Hektor_ 2008 aug. 16. - 19:28:12
(14/59)
Muszáj hozzászolnom ezekhez a mocskolodásokhoz!1-2 elõzõ levélre reagálva:
-Miért kéne valakinek megtartani a véleményét mert negatív???az külön más dolog ha egyesek nem tudják elviselni!
-Amugy meg borzasztó hogy valaki engedi a barátjának h meztelenül lefotozza!Húúúú úristen......borzasztóó!!!
"szinte már nyilvánosan szexelnek!"....most mi lesz???BOTRÁNYOS!
Minek nézegetsz akkor róla képeket ha ennyire felháborít??
És amugy Mollika érdekelne kiváncsiságból,hogy mitõl is a példaképed?!
biztos azért mert annyi mindent elért az életbe!vagy miért?mert jó a hangja és szép??Te lehetsz az a tipikus 16 éves akit csak ezek érdekelnek,mert másrészrõl másnak a fikázása nagyon megy!GRAT!
hsmvanessa 2008 aug. 10. - 09:24:18
(13/59)
Én mindkettõjüket naon imádom,és lécci ne írjatok egyikõjükre se olyat h kurva,attól h az egyiket csípitek,a másikat meg nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én naon imádom mindkettõjüket,ugyanoan jól játszák a szerepüket,csak azért azt elmondanám,h Vanney egyáltalán nem féltékeny Ash-re,mivel õk a legjobb bnõk,szóval ez naon nagy hülyeség!És amúgymeg sztem ugyanannyira jó a hangjuk,ugyanoan jók a számaik,és ugyanoan arik,és mosolygósak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez az én véleményem!Ennyit errõl!
Molli... 2008 júl. 27. - 13:22:48
(12/59)
Én is imádom Ashley-t, Õ a példaképem! :) Gyönyörû, tehetséges pl az éneklésben, színészkedésben... és a negatív szereplõt igenis nehezebb eljátszani, mint egy szûzkurvát(Gabriella) vanessa viszont sem énekelni, sem színészkedni nem tud véleményem szerint, ahhoz viszont nagyon is, hogy mesztelenül fényképeztesse magát a volt barátjának! :D Igazán gratulálok hozzá, csak egy rossz kurva. Látta valaki a legutóbbi karibi tengernél való nyaralásuknál készült képeket, Zackel? Szinte már nyilvánosan szexelnek a tengerparton... :S szóval Ashley Forever!♥ ^^
Vanessa-Hudgens 2008 júl. 21. - 13:23:59
(11/59)
Kettyi 2008 júl. 08. - 17:58:37 Előzmény Chantal Baudaux 14
(10/59)
gonoszat könnyebb játszani és viccesebb is :D
brigittalino 2008 júl. 08. - 17:18:19
(9/59)
Én is nagyon szeretem Ashley-t!!! Ezerszer jobban mint Vanessát!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Nici 2008 máj. 12. - 20:28:05
(8/59)
egy egészen jó színésznõ aki gyönyörûen énekel
bnagy 2008 ápr. 20. - 15:14:44
(7/59)
Nekem is õ a legjobb a Hsm-ben.Garamszeggréta ha neked nem tetszik akkor légyszi ne ide irogass!!!!!!!!Tartsd meg magadnak a vélemyényedet mert itt csak arra vagyunk kíváncsak h kinek jó szinésznõ.Jó neked Vanessa jobb nincs vele semmi baj ha neked Ashley nem szimpi.Csak akkor légyszi ne írj ide!!!!!!!Kösz
Chantal Baudaux 14 2008 jan. 18. - 15:57:37
(6/59)
Imádom Ash-t:) És tényleg! Gonoszat eljátszani nehezebb:) Egyébként õ a 3. kedvenc színésznõm:)
Kataca111 2008 jan. 15. - 16:39:25
(5/59)
Mindenkivel egyetértek!Ashley még tehetségesebb is hisz gonoszat játszani általában nehezebb:)Imádom!!!!!
bogicaa 2007 dec. 30. - 11:45:16 Előzmény meyna
(4/59)
Szerintem is! Az életben olyan életvidám, olyan csajos, mindenhol csak mosolyog még akkor is ha éppen sétál az utcán és paparazzik egész hada figyeli õt Nessa pedig olyan unalmas...és soha nem mosolyog, olyan öntelt, csak azért mert õ játssza a fõszerepet, ashley sokkal jobb színésznõ és ha nem alt hangja lenne akkor õ kapta volna a szerepet nem ez az öntelt kis liba..ráadásul a cd-je is valami bûnrossz nessának ashleyé meg nagyon jóó!!írták az újságok is hogy Vanessa féltékeny Ashleyre mert az õ cd-je nagyobb sikert ért el..Nekem tök szimpi Ahley még a filmben is!
Hannuska 2007 dec. 23. - 20:13:57
(3/59)
Ashley valami fantasztikus! Ahogy a gonoszat játssza! Annál már csak a hangja fantasztikusabb!
A kijött CD-jén csupa jó dal szerepel, és még a Last Christmast is jobban énekli, mint a Wham.
Imádom!
Amy1 2007 dec. 06. - 15:57:29 Előzmény meyna
(2/59)
Tudom hülyén hangzik de a nagynéném tiszta hasonmása Ashley azzal a kis kivétellel hogya nagynénem haja fekete
meyna 2007 nov. 04. - 16:06:20
(1/59)
Teljesen egyetértek, az életben sokkal szimpatikusabb, mint Vanessa. Civilben olyan, mint egy angyal, állandóan mosolyog, az ember nem érzi azt, hogy megint egy magától teljesen eltent kis fruskát lát. Vanessa pedig szerintem pont ilyen beképzelt fruska.

Amúgy, ha jól tudom, szeptembertõl valami új filmet is forgat, amirõl idáig babonából nem beszélt.:)