Maffi 2007 febr. 26. - 10:16:29
(4/4)
Hát én is, bár alapjában véve nem szeretek fodrászhoz járni. Mindig várni kell és sokszor nem is tetszik az eredmény. Már több fodrásznál jártam - lehet hogy a fejemmel is baj van? :)
Láttam a mai adást, nagyon jó lett a haja a lánynak! Teljesen megváltozott a szemüveg és a fodrász által. Már ez is nagyon sokat dobott rajta.
De az elejérõl vhogy mindig lemaradok, pedig ott mondja, milyen alakhoz mit vegyünk.
Stella 2007 febr. 25. - 19:24:40 Előzmény Maffi
(3/4)
Én egy jó fodrászhoz mennék el! Mert elég kevés a valóban jó fodrász!
Maffi 2007 febr. 22. - 13:29:14 Előzmény Stella
(2/4)
Szia Stella!

Igazad van az elõzetessel kapcsolatban.
A film hatására én is leselejteztem jó pár rég nem használt cuccomat és sokkal jobban érzem magam. Eldöntöttem, hogy kevesebb ruhát fogok vásárolni, de egy kicsit drágábban (jobb anyag, szabás, minõség), de lesznek nekem is "modern" ruháim, amiket jól tudok variálni és szívesen hordom. Mert azt hiszem, ez sem elhanyagolható tényezõ.
Stella 2007 jan. 31. - 19:52:31
(1/4)
Ez egy klassz,szórakoztató mûsor, csak az itteni elõzetes, túl van turbózva! semmi köze a fogászathoz,és plasztikai sebészekhez, csak egy szimpla divattanácsadó beszéli le a régi megunt ruháikat, az újra! Végül is, tényleg jobban néznek ki! mesterfodrásszal,meg sminkessel....