Téma: Au Pair

10/10
Çukurova 2023 máj. 16. - 01:26:04 10/10
(20/20)
Kedves kis film. Tetszik, hogy Budapesten forgatták.
Cziczu 2011 jún. 19. - 15:37:26 Előzmény timitheripper
(19/20)
Pont erre figyeltem fel én is. Azt hittem, hogy rossz a fülem, vagy a szemem: ezresek, Hõsök tere, M1-es... De akkor most megnyugodtam :)
Egyébként szerintem is, egy aranyos film!
timitheripper 2011 jún. 17. - 13:24:00
(18/20)
sztemmeg tok vicces h parizsban jatszodik , az apuka ket ezer forintja meg 900 dollarnak felel meg :DDD
hatterben meg konyvkereskedes hosok tere stb.
amugy aranyos film
10/10
jeffero 2010 máj. 28. - 02:10:28 10/10
(17/20)
Még annyit, hogy A dadus sorozatból két szinkronhang benne van:
- Spilák Klára (A dadus: C.C. Babcock / Au Pair: Vivian)
- Czetõ Roland (A dadus: Brighton Sheffield / Au Pair: Alex Caldwell)

Vivian karaktere, részben az egyezõ szinkronhang miatt, nagyon emlékeztet a dadusos C.C.-re, az a karakter is a gyerekek apjára hajtott abban a sorozatban.
10/10
jeffero 2010 máj. 28. - 02:03:43 10/10
(16/20)
Egyébként szerintem a film sztorija nagyon hasonlít A dadus sorozatéra, abban is egy véletlen folytán lett a gyerekek dadusa a fõszereplõ lány, és abban is vonzalmat érzett a munkaadója, a gazdag üzletember (producer) iránt, bár mire beteljesült jó pár évadnak el kellett telnie.

Az Au Pair 2. részét még nem láttam, de majd hamarosan megnézem. Állítólag van 3. része is, csak azt szerintem itthon sehol sem adták. A 2. rész után 8 évvel készült, és a fõszereplõi ugyanazok.
10/10
jeffero 2010 máj. 28. - 01:56:33 10/10
(15/20)
Írtam egy kis ismertetõt hozzá, ha már a port.hu nem írt vagy nem szerzett valahonnan. Azért jelzem a spoiler-t, mert valamennyire részletes.

--spoiler kezd--
Jenny épp frissen diplomázott, és tervezgetné közös jövõjét barátjával, Charlie-val, ám annak hirtelen egy üzleti körút miatt el kell utaznia. Addig is Jenny elkezd munkát keresni, így talál rá egy multinacionális vállalat, a CCI közelben lévõ irodájára, ahova fénymásológépkezelõ állásra jelentkezik, bízva abban, hogy hamar felkapaszkodhat a ranglétrán. Ám nem számít arra, hogy a cég gazdag tulajdonosa, Oliver Caldwell egy félreértés következtében bébiszitternek veszi fel a két rosszcsont gyermeke mellé, akik ezidáig mindig megkeserítették a korábbi nevelõik életét. Jenny azonban a kezdeti nehézségek ellenére jól veszi az akadályokat, a sofõrben, Nigel Kent-ben segítõ társra lel, és nemsokára a gyerekek is megkedvelik, sõt maga Oliver is.
A tündérmeseszerû történetbõl azonban nem hiányozhat a gonosz boszorka, aki Vivian képében jelenik meg, és akinek csak egy vágya van, hogy mielõbb férjhez menjen Oliverhez és irányíthassa az üzletvitelt, a gyerekeket pedig eltávolítsa, vagy a nagyanyjukhoz vagy egy bentlakásos iskolába küldje. Ám nincs könnyû dolga, hisz nem számol a gyerekek találékonyságával, akik Jenny által, számos izgalmas kalandot átélve, megismerik az élet másik, örömtelibb oldalát is, és mindent megtesznek azért, hogy a gonosz mostohát mielõbb leleplezzék.
A film érdekessége, hogy a nagy részét Magyarországon forgatták, fõként Budapesten, és számos magyar mellékszereplõ, statiszta látható benne, pl. az éttermi jelenetben Gubás Gabi.
--spoiler vége--
messalin 2010 jan. 23. - 14:00:10 Előzmény felhasználó9
(14/20)
Franciaországba mentek, gondolom ezért is francia a címe - egyébként elõször tényleg Francia környéket mutattak :P
Mindenesetre a párna alatti bilincs lol volt. És csak én vagyok olyan, hogy nem kezdenék el sikítozni, ha meglátok pár fehéregérkét? Megijednék, de az elsõ megdöbbenés után inkább babusgatnám õket.
És legalább háromezer forintot adott neki - mert mégh a euróban adott volna ennyit. Mondjuk tényleg vicces volt, és furcsa azért, mert a Disney fele Franciaországból való.
(nemtom megvan-e az a felvétel az amerikai "Okosabb vagy, mint egy ötödikesben", mikor megkérdezték a blondiet, melyik ország fõvárosa Budapest... no, a hölgy szerint Európa egy ország, és franciául beszélnek ott... szóval ezek után)
magyar helyszínek: Hõsök tere, Városliget(i ugráló), Szépmûvészeti múzeum, kisföldalatti (színes háttérrel)

Azután viszont tényleg Budapestre repültek, és ott már rendben volt. Valószínûleg egy forgatókönyvi baki az egész, és a felvételeket áttették a párizsi színekhez. Mondjuk Budapest, mint divatfõváros.
Igaz, a történelmet nem nagyon ismerik... amerikai, aki Budapesten volt katona.. hát lol. No meg még bécsi Vajdahunyadvárról se hallottam, ami amgánbirtokban van.

Nagyon sokmindent lehet kritizálni a filmben, legfõképp a helyzsínválasztást, és a sablonos történetet. Meg ha egy nõt megcsal a kedvese, nem a másik nõ tehet róla - aki nem is tud semmirõl. Még akkor se, ha antipatikus.

Ja, és Budapest gyönyörû.
felhasználó9 2010 jan. 21. - 18:41:50 Előzmény ZsoltXD
(13/20)
Elutaztak Magyarországra én úgy emlékszem. valami konferenciára az apjával.
a legjobb hogy adott neki kétezret abból meg egy halom cuccot vásároltak a Jennynek vagy már nem tudom mi a neve.
ZsoltXD 2009 aug. 22. - 14:18:14
(12/20)
Meg lehet kapni DVD-n? valahol? és ha franciországban játszódik akkor hogyan lehet benne a hõsök tere?furcsa
Golyo30 2009 aug. 22. - 13:19:19 Előzmény Virginie
(11/20)
Én mikor elõször láttam a filmet, akkor nem az elejétõl láttam, bevallom õszintén, a budapesti helyszínekre lettem figyelmes és ezért néztem végig. A film közben döbbentem rá, hogy a film nem Magyarországon játszódik, hanem Franciaországban és ez a tény eléggé furcsává tette a filmet...

Amúgy nekem a történet tetszett, csak nehezen tudtam Franciaországba képzelni magam, mikor a Teve utcai Rendõrpalotát vagy a Hõsök terét láttam a filmben... (Amúgy a Párizsban forinttal való fizetés tényleg elég gáz volt...)
1/10
Virginie 2009 júl. 19. - 13:18:08 1/10
(10/20)
A történet sablonos, a helyszínek mixelése az nagyon ciki volt (Vajdahunyad vár vmi más kastéllyal összemosni..., Rendõrpalota mint hotel v cci ház v mi volt, Hõsök tere Párizsban katasztrófa.., Gödöllõi kastéllyal is mûveltek vmit...). Párizsban forinttal fizettek az egyenesen már röhej.xD 2000ftból még a bkv bérlet sem fizethetõ meg.:P
xzibit2009 2009 jún. 27. - 15:10:05
(9/20)
ahhha. Értem. thx.
anita4817 2009 jún. 27. - 14:27:06 Előzmény xzibit2009
(8/20)
nem, 3 részes.. 3.része 2009-ben készült. szereplõk ugyan azok. :)
xzibit2009 2009 jún. 13. - 22:38:56 Előzmény anita4817
(7/20)
2 részes?
anita4817 2009 ápr. 19. - 22:04:06
(6/20)
tegnap este volt 10-kor Jetixen, most megy a 2.része
10/10
Mulan 2009 ápr. 19. - 16:08:34 10/10 Előzmény dr.akulagirl
(5/20)
Szentem tök szupi film. Mikor vetítik?
dr.akulagirl 2008 aug. 26. - 22:05:02 Előzmény Aranypofi
(4/20)
Ezek engem is zavarnak. Arról nem is beszélve, hogy Budapesten a kislány kb.5000 Ft-ból vásárolt magának egy halom drága ruhát...a belvárosban...stb.

Elég gagyira sikerült... Apuka nagyon gazdag...gyereknek ad 1 napra 2000 Ft-ot, hogy nézzen várost[belépõkkel+metrojegyekkel (már ezek meghaladják a napi zsebpénzt)...

Nah, ennyit errõl...
Aranypofi 2008 júl. 15. - 13:04:01
(3/20)
Engem kifejezetten frusztrált hogy Párizsban a hõsök terét, a rendõrpalotában meg a cci székházát láttam.Arról már ne is beszéljünk hogy a gödöllõi Sissy kastélyt áthelyezték Ausztriába és Párizsban nem forint a fizetõ eszköz. Szereintem elég gagyi a történet de ez a hely cserélgetés mégrosszabbá teszi. Az egész tök gáz.
cinita95 2008 máj. 04. - 11:38:30
(2/20)
Nekem tetszett.
susannaius 2008 máj. 03. - 16:40:30
(1/20)
Aranyos kis film, a maga kategóriájában egész jónak mondható. A közgázon frissen végzett Jenny-t alkalmazza az egyik legnagyobb multicég vezérigazgatója - nevelõnõnek, méghozzá két kifejezetten vásott kölyke mellé.
Persze magyar fejjel elég vicces, hogy jelentõs százalékát nálunk forgatták :)
Szép ez a Párizs - és mennyire hasonlít Budapestre! :D